Yaoi


Sadie Miyura
historie przedstawią związki homoseksualne (mężczyzna-mężczyzna) Treść może zawierać wulgaryzmy, sceny brutalne i erotyczne. Głównie oneshot, jednak myślę, że znajdzie się tam także "30 dniowy smut challenge".

#

Wincenty
Yaoi/Slash O zaczarowanych dorożkach. I o zaczarowanych, seksownych klientach takich dorożek, w których aż sami dorożkarze się zakochują. Fantasy, romans, boys love.
Wiecie, że dorożkarze mieli obowiązek wożenia trumien na cmentarz? Tak, tak! Ogólnie mieli dużo tych obowiązków nałożonych. Że lekarza dowieść i księdza to praktycznie za darmo trzeba było. A bo to dorożkarz dużo zarabia? Ja rozumiem, że do chorego czy umierającego, ale teraz wszyscy ci lekarze, oni tak podle kłamią, och, jak podle oni kłamią! A ci księża! Panie Boże, toć jeśli tacy są dzisiejsi księża, to możesz mnie uczynić świętym męczennikiem!

#

Miku
Jest to opowieść o altruistycznym chłopaku z ogromnym pokładem egzaltacji, który zostaje wkopany do jednego mieszkania wraz ze swoim ambiwalentnym admiratorem w ramach umowy, jaką sporządziła mu telewizja. Będzie to trwać tak długo, dopóki nie zakocha się w nim i nie przyzna do tego publicznie w ,,Zakładach", czyli największym tv-show ostatnich dziesięcioleci. Niestety główny bohater przegrać nie mogę, ze względu na obietnicę jaką wcześniej złożył sobie i telewidzom. Zaś jak potoczą się losy szesnastoletniego Aki'ego, gdy okaże się, że jego rywal jest miejscowym playboyem na praktykach oraz zaliczył i rozkochał w sobie wszystkie dziewczęta w okolicy?

#

Chikusho 
Link odnosi do „bloga matki”, na którym obecnie publikuję „Szczególny stan umysłu”. Historia opowiada o grupie zdemoralizowanych nastolatków, którzy trafili do specjalnego ośrodka. Chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy, w zależności od „choroby”, która im dolega. Istnieją dwa oddzielne domki na terenie ośrodka: „PSYCHO” oraz „JUNKIE”. Jednak, jak powszechnie wiadomo, tam gdzie spotykają się silne i dominujące charaktery, zawsze musi dojść do zwarcia.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą historią, a także innymi, które można znaleźć na stornie.

#

Storrada
Detektyw Tony Langstone wraca z oględzin miejsca brutalnego mordu i prawie przejeżdża samochodem leżącego na jezdni Anioła. Czy uda mu się rozwiązać zagadkę tajemniczej zbrodni? Jak potoczą się losy skrzydlatego wyrzutka, który zakochuje się w swoim wybawcy?

#

Lan Meigui
Grupa licealnych przyjaciół. Ich wielkie marzenia oraz codzienne życie. Jak poradzą sobie z przeciwnościami losu? Czy odnajdą swój kolor?

#

Frio Hamaguti
Naruto trafia dzięki pewnemu kluczowi do Tokio. Nie zna tego miejsca, tych ludzi oraz nic nie jest mu tutaj znane. Czuje się zagubiony, poirytowany, ale dzięki starszej pani - Mikoto Yumini - odkrywa wady i zalety mieszkania w stolicy Japonii.
Poznaje nowych ludzi, adaptuje się do nowych miejsc, zaczyna czuć się tu jak w domu a nowa praca pozwala mu poznać na pierwszy rzut oka swoich starych przyjaciół.
Tymczasem w Konoha trwa odbudowa po Wojnie. Nie ma miejsca na złości, ani gniewania, ponieważ każdy chciałby już zamieszkać w swoim domu. Dlatego Sasuke wraz z bratem nie odczuwają skutków tego, że przez nich jest jak jest.

#

Jamie Hart
Nie znasz dnia ani godziny, lecz pamiętaj, prawdziwa miłość przychodzi sama. Nie trzeba jej szukać, wystarczy tylko czekać. Niezwykła historia dwóch chłopców, których drogi los postanowił skrzyżować. Wszystko zaczyna sie od spotkania w męskiej toalecie. Przypadek a może przeznaczenie? Marcell to młody utalentowany muzyk, śpiewający w zespole rockowym. Zaś Lucas to zwyczajny prosty chłopak, który prowadzi szkołę tańca.
Pewnego wieczoru wpadają na siebie, między nimi od razu zaczyna iskrzyć. Pewna niewidzialna i bardzo silna więź rodzi się miedzy nimi...A przecież między przyjaźnią a miłością, biegnie cienka linia.
To nie jest zwykła miłosna opowieść. To coś więcej, to tak jakby lustro odbijające rzeczywistość. Ukazujące piękno miłości dwóch mężczyzn.

#

coke
Zbiór krótkich opowiadań o tematyce yaoi/slash czyli miłości męsko-męskiej. Głównie angstowo i dramatycznie, ale nie zabraknie mniej przytłaczających treści. To mój świat, nie zawsze realistyczny, ale otwarty dla wszystkich, którzy poczują chęć zajrzenia.

#

Ichi
Kiedy trzy kretynki kilka pięter niżej popełniły jeden z największych błędów w swojej karierze, Aleksandr stwierdził, że życie go nienawidzi, nie dając mu spokoju od spraw wyprowadzających z równowagi. Nie wiedział jeszcze, że najgorsze dopiero przed nim. Misja mająca na celu zlikwidowanie anomalii nie będzie czymś, o czym marzył. Szczególnie, jeśli ma się za towarzyszy szefa Działu Wcielania Dmitrija, młodego diabła Lwa i jego starszego kolegę Siewastiana,a trójka śmiertelników okaże się sprytniejszymi celami, niż mogłoby się to wydawać, gdy jeden z nich odsłoni swój talent do kombinowania. Dorwać go! Dorwać kombinatora!

#

Marchewkowe Pole
Budzę się rano, spoglądam za siebie. Widzę ludzi, obrazy, których już nie ma. Leniwie się przeciągam i wyrzucam z głowy resztki koszmaru. Nie lubię snów. Rozdrapują stare rany, pokazują obrazy, na które tak bardzo nie chcę patrzeć.
Nabawiłem się bezsenności. Wieczorami popijam tylko kolejne kawy by pozbyć się tego ciążącego mi uczucia zmęczenia. Nie chcę spać. Chciałbym już odejść. Chciałbym zniknąć ze świata i zostać zapomnianym.
Do tej pory dążyłem do tego, żeby stać się niewidzialnym. Udało mi się. Człowiek, którego imienia nikt nie zna. Ot, taki tam zwyczajny mieszkaniec kwatery w jednej z Londyńskich kamieniczek. Jestem tak na wskroś zwyczajny, że chyba bardziej się nie da. Jedyne, co odróżnia mnie od innych ludzi to fakt, że skrywam w sobie tajemnice. Wiele tajemnic. Nie... I tak Ci nie powiem.
Osiągnąłem mój cel. Nikt mnie nie zna, nikt za mną nie tęskni. Nie mam przyjaciół, nie mam rodziny, nie mam znajomych. Dla nich jestem martwy. Zdradziłem ich i to zawyrokowało nad moim życiem i moją samotnią. Nie, nie żałuję. Zasłużyłem.
Teraz mogę tylko w męczarniach powracającej przeszłości oczekiwać dnia ostatecznego, kiedy aniołowie zstąpią na ziemię i strącą mnie w otchłanie piekielne, skąd przybywam.
Cyrille Nolan.

#

Nikumu
Zbiór opowiadań o koreańskim zespole EXO, wszystkich gatunków. Najczęściej yaoi, jednak niekoniecznie. Przyjmuję propozycje: można podać mi pairing, z jakim mam napisać opowiadanie. Jeżeli ktoś chciałby wspólnie coś napisać, również jest taka możliwość.

#

megu-nyan, Elain, Tsuuki
Jak myślicie, co by się stało, gdyby na jednym blogu powstały dwa opowiadania, o dwóch pairingach Yaoi?Armagedon? Być może, jednakże na pewno warta przeczytania rzecz. Yaoi z SasuNaru, oraz IchiHitsu(Bleach). SasuNaru: Naru w miarę szybko zrozumiał pojęcie ,,szybki czas'' i dziesięć dni przed świętami, zaczyna poszukiwać pracy. Trafia do biura, gdzie mieści się najsławniejsze wydawnictwo KUE. Dziwnym trafem udaje mu się dostać pracę, pod jednym warunkiem...i pod doskonałym okiem, szefa całej organizacji - Sasuke Uchihy. IchiHitsu: Toshiro Hitsugaya, niezwykle elokwentny mądrulek, pimpuszek dyrektora. Najlepsze oceny z testów, kartkówek, sprawdzianów. Pewnego dnia, zdobywa trudne-nietrudne zadanie - ujarzmić Ichigo Kurosakiego. Czy Toshiro sobie z tym poradzi? Co zrobi agresor, jeżeli jego życie zacznie przybierać inny tor niż powinno? Yaoi w komediowym stylu, zapisane naszą pokręconą wyobraźnią. Zapraszamy!~

#

Misiaczek
Pewna wyprawa łączy nieoczekiwanie losy czterech gatunków magicznej rasy. Czy zaczną współpracować czy się pozabijają? Stawka jest wysoka jeżeli podróżnicy chcą uchronić swoją ukochaną krainę - Natarsis, przed mocami ciemności. Tragedia, kłamstwo, rozpacz, agresja, porozumienie, szczęście, a przede wszystkim miłość - To wszystko będzie Ci towarzyszyć do końca opowieści. Czy bohaterom uda się przezwyciężyć pałającą do siebie nienawiść? A może jak miłość nieoczekiwanie wkroczy w ich serca, to otworzą im się oczy? Jedno jest pewne....Gra toczy się o najwyższą stawkę.

#

Mio
1.Człowiek odruchowo odsuwa się i nie dopuszcza do siebie przykrych dla niego rzeczy. Tworzy wtedy w okół siebie mur, przez który jest się ciężko przebić. Ale co z osobami, które tego doświadczyły? Co z ludźmi, którzy przez głupie zrządzenie losu musieli się z tym uporać? I ostatnie pytanie: Co z osobami, którym nie udało się ponownie wsiąść do wagonu zwanego"życiem"?
2.Od narodzin ludzkości człowiek wierzył, że istnieje coś dobrego i coś złego, gdzie później trafi.Raj, niebo oraz piekło... Każda z religii inaczej to zwie, lecz chodzi o to samo. A co, jeśli to co nam wmawiają nie jest tak idealne jak mówią?
Kilka wymiarów. Wspólna przeszłość. Żal. Gniew. Ból. Miłość, która ich połączyła. A to wszystko... No właśnie. Przekonacie się sami.

#

Agata N.
Wszystko dzieje się w realiach współczesnych. Piotrek to chłopak starający się normalnie żyć jako student z dala od bolesnej przeszłości. Całe dotychczas misternie zaplanowane życie zostaje zachwiane w momencie, kiedy godzi się wspomóc przyjaciółkę zastępując ją w jej pracy. Jacek, pracodawca dziewczyny jest nieco tajemniczy i niedostępny. Kiedy wraca pewnego dnia do mieszkania, zastaje w nim sprzątającego młodego mężczyznę. Czy to spotkanie coś zapoczątkuje? A może już coś się zrodziło w przeszłości?

#

Angela
Opowieść przedstawia historie dwóch, na pozór zupełnie różniących się od siebie chłopaków: Jamesa i Alexa. James to zamknięty w sobie, stroniący od ludzi osiemnastolatek, który pragnie tylko jednego – zapomnieć o przeszłości. Alex zaś jest nieśmiałym, utalentowanym plastycznie chłopakiem, który prawie nigdy nie myśli o sobie, tylko o innych. 
Co będzie, gdy ta dwójka się spotka? Jak potoczą się ich losy? Czy razem zdołają pokonać przeciwności losu?

#

Mleko w proszku
Na blogu zamieszczam swoje opowiadanie autorskie traktujące o dwóch całkiem różnych od siebie i niezbyt się lubiących maturzystach. Jeden jest zapatrzony w siebie, drugi w astrofizykę. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze gazetka szkolna, która bardzo upodobała sobie ingerować w życie osobiste chłopaków. Oprócz tego opowiadania na blogu zamieszcza również fanfiki z rzadko w Polskim fandomie spotykanymi paringami.

#

La Luna
Nowa szkoła, internat, brak znajomych - tylko nieliczni znaleźli się w tak trudnej sytuacji, lecz to zależy od charakteru, czy ktoś sobie poradzi. Jest to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy ma się dopiero szesnaście lat i nieśmiało stąpa się po ziemi. 
Gabriel Phantomhive - zwykły, zagubiony nastolatek o wielkich marzeniach i zamiłowaniu do literatury, szukający swojego miejsca na ziemi. Po trafieniu do nowej szkoły, chłopak stara się dopasować do innych uczniów, jednak sprawia mu to problem, więc coraz bardziej zatapia się w świecie ukochanych książek, izolując się od innych...
Pewnego dnia spotyka Wielkich Ważniaków, którzy kompletnie odmieniają jego dotychczasowe życie. Kim są i jak przyczynili się do tak diametralnej zmiany? Czy los w końcu uśmiechnie się do Gabriela? I najważniejsze: jak wiele chłopak będzie w stanie poświęcić, by zdobyć przyjaciół?

#

Misiaczek
"Stanąłem przed swoją szafką wyjmując kluczyk z kieszeni spodni. Ah... Moja szafeczka jest boska. Obklejona z zewnątrz i wewnątrz moimi ulubionymi plakatami, naklejkami i innymi duperelami (...) Próg swojego domu przekroczyłem o jedenastej w nocy. Zajebiocha co nie? Ściągnąłem swoje boskie glany, następnie rzucając je w kąt. Boże. Wszystko mnie boli. Dosłownie. Wątor wymyślił, żeby zjeżdżać z materacu po schodach. Najgorszy jego pomysł, a najstraszniejsze jest to, że się na niego zgodziłem. Nie skończyło się to dla mnie najlepiej. Materac został sobie wygodnie u góry, a ja pierdolnąłem po dwudziestu schodach w dół rozkładając się jak żaba przed drzwiami wejściowymi. Pech chciał, że ojciec Darka wszedł w tamtym momencie do domu i nadepnął na mnie. Cóż... Skończyło się to rechotem Wątora i jego taty (...) Ale wiecie: Od narodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci!!! - Nasze motto. Schowałem telefon z powrotem pod poduchę i zasnąłem."

#

Ahonen
Był wieczór. Za oknem padał gruby biały puch. Prawie nie było widać, że jest tak późno. Termometr wskazywał -15*C. Było mi bardzo zimno, a nie miałem się jak rozgrzać. Ani nie miałem nikogo kto mógłby to zrobić. Dziewczyna ze mną zerwała. Dzień przed walentynkami. Nie to żebym był fanem tego święta, ale kto robi komuś coś takiego?? W kuchni, w szafce pod zlewem znalazłem dwa Jacki Danielsy. Może to mi jakoś rozweseli ten mroźny samotny koniec dnia. Jeszcze jakąś szklankę… a w sumie po co mi. Wziąłem butelki i powędrowałem z nimi do salonu. Włączyłem telewizor by poszukać jakiegoś filmu. Kurw** same romansidła. 

#

Kanako
Rok 1979 r. Walka pomiędzy poplecznikami Czarnego Pana a Zakonem Feniksa trwa w najlepsze i nikt nie ma zamiaru ustąpić jako pierwszy. Na Nokturnie pojawia się pewna anonimowa postać, działając poza system dwóch potężnych sił. Kim tak naprawdę jest? Czy w tych czasach mają prawo przetrwać jakiekolwiek uczucia? 

#

Ethan
Blog poświęcony chłopakowi, który opuścił wieś i po przeniesieniu do miasta wpadł w ciąg zaskakujących zdarzeń, które postawią jego i tak barwne życie (nie tylko erotyczne;)) na głowie. Hard yaoi w planie. Zalecam opakowanie z chusteczkami do lektury.

#


DO YOU LOVE ME?
Uszati

 Wytwórnia Ex Entertaiment jest jedną z największych w kraju, dostają się tam tylko ci najlepsi. Zarazem to siedlisko wielu kłopotów i sytuacji, które później mają wielki wpływ na życie. Tego dowiedział się Sehun, wraz z tym, że nie istnieje nic takiego jak przypadek. Wszystko ma swój cel.

#

 DIABELSKIE PODSZEPTY. OPOWIADANIA YAOI I SHŌNEN-AI
Mary Stanford
Drogi potencjalny czytelniku, na tym blogu znajdziesz opowiadania opisujące homoseksualne relacje mężczyzn (bez pomijania relacji erotycznych). Są to twory zarówno własne, jak i wzorowane na znanych uniwersach - głównie na uniwersum 'Devil May Cry', jakkolwiek pojawiają się również opowiadania osadzone w realiach z serii 'Harry Potter' czy 'Naruto'. Jeśli masz ochotę na soczyste opisy scen seksualnych, na coś niekonwencjonalnego (czasem wręcz kontrowersyjnego), a przy okazji interesuje Cię także fabuła - serdecznie zapraszam!

#

GALAKTYCZNE CIACHA LITERACKO-CZEKOLADOWE
Toddy
Zbiór shitów autorstwa Toddy. Od opowiadania traktującego o najniebezpieczniejszym - dosłownie, zespole świata, dla śmiertelników znanego pod nazwą Guns N' Roses, w którym trup ściele gęsto, po mdłe romansidła z Piekła rodem. Jeśli lubisz suffering czy fluff, fantasy i przygodówki, nie dyskryminujesz miłości czysto chłopięcej czy czysto dziewczęcej, sprawdź, czy znajdzie się coś dla ciebie! Opowiadania spod szyldu oksymoronów i psychodelii oraz fanfiction maści wszelkiej. 

#

NAPRZECIW DEMONOWI
Miku Nao 암 (wcześniej Misiaczek)
Gabriel jest przeciętnym nastolatkiem, żyjącym pomiędzy światem istot stworzonych przez samego szatana i tych, uformowanych przez Boga. Panicznie boi się wszelkiego rodzaju robactwa. Owym robactwem są demony, które coraz śmielej wychodzą z podziemi, żeby pobawić się z ludźmi w kotka i myszkę. Jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że niektóre z tych stworzeń wyglądają jak żywcem wyjęte z rąk bogini Afrodyty. Co się stanie, jeśli Gabriel niezauważalnie wpadnie w sidła zastawione przez demona, którego uroda i przede wszystkim białe skrzydła, mogą śmiało konkurować z aniołem? Oraz... Co stanie się z pozostałymi bohaterami, którzy przez czysty przypadek zostaną wciągnięci w niebezpieczną grę? 

#

IT'S KILLING ME WHEN YOU'RE AWAY, I WANNA LEAVE AND I WANNA STAY...
Desire
Historie pełne prawdziwych emocji. Od euforii do rozpaczy, poprzez miłość i nienawiść, bo przecież wszystkie te uczucia są obecne w naszym życiu. W moich opowiadaniach ukazuję różne twarze miłości. Pragnę pokazać, że happy end nie jest jedynym możliwym wyjściem, a miłość potrafi kusić złudną nadzieją. " Uśmiechnął się delikatnie pod nosem. Zaczął go ogarniać niewyobrażalny spokój. Wszystko zaczęło się rozmywać. Jedyne co czuł to przyjemne ciepło. Nic nie widział, ani nie słyszał, ale czuł się tak niewyobrażalnie błogo. Poddał się temu uczuciu, chcąc trwać tak już na zawsze. Ciepło i zimno zaczęło się ze sobą przeplatać. Wkrótce potem został już tylko ten kojący spokój. Nic innego nie miało już nigdy więcej mieć znaczenia." Jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów i czy każda historia zasługuję na swoje szczęśliwe zakończenie? Przekonacie się czytając moje opowiadania. Zapraszam!

#

FREE YOUR MIND
Fumishi
Zbiór opowiadań o tematyce homoerotycznej opisującej miłość pomiędzy mężczyznami. 

#

CASSO
Izzy
Każdy zastanawia się, jak wygląda życie po śmierci. Jednak w wypadku tej grupy osób ten scenariusz całkowicie wychodził po za ich rozumowanie.
Jongin po swoim tragicznym wypadku trafia wraz z jedenastką obcych ludzi do zamkniętego Sanktuarium, gdzie mają stoczyć grę na śmierć i życie. Wszystko wydawało by się w miarę zwyczajnym i często spotykanym scenariuszem, gdyby nie to, że każdy z nich pozostawił na ziemi tajemnice, które ciągną się za nimi nawet po śmierci. Stawką, o która mają walczyć jest ich powrót na ziemie. Czy uda im się pokonać demona, który zainicjował ten eksperyment, czy będą musieli grać według jego reguł?

#

WEWNĘTRZNE OKO
Syśka ; Levi
Na naszym blogu, każdy znajdzie coś dla siebie. Są tutaj zarówno opowiadania z K-POP'u (głównie SUPER JUNIOR- kochamy ich <3) jak również z Harrego Pottera. Opowiadania pisane z pasją i sercem. Serdecznie zapraszamy :)

#

KOLOROWE DZIECKO K-POPU
Decay
Blog dziecka k-popu i rock'n'rolla. Na mój mały miszmasz składają się przemyślenia, opowiadania yaoi i to, co moje paluszki stworzą w programach graficznych.
Pozdrawiam kolorowo i zapraszam! ^^

#

Kaminaka
Samotne dziecko, przenoszone z domu do domu chce mieć rodzinę. Mając osiem lat jego matka odeszła i zostawiła go z ojcem. Ten nie mógł się z tym pogodzić. Wyładowując złość i frustrację na niewinnej osobie. Wtedy przydarza się coś, co zmienia jego życie... Prawa rodzicielskie zastały odebrane - raz na zawsze. W raz z kolejną rodziną małolat coraz mniej ufał innym i się izolował. Nie chciał bardziej cierpieć niż teraz. W końcu trafił do Itachi'ego Uchihy. Niby zawsze o niego dbał i się troszczył, zawsze mógł pogadać i poradzić się, lecz nie chciał sprawiać problemu. Nie miał przyjaciół. Aby ich zdobyć chciał naśladować popularnego chłopaka. Uczył się - tak jak on. Miał wysoką średnią - tak jak on. A i tak nic nie dostał, no może poza wizerunkiem kujona. A co jak wmiesza się w złe towarzystwo? Jak zareaguje Sasuke, młodszy brat Itachi'ego? Co się wydarzy?

#

Gastro
II Wojna Światowa... Warszawa gnije, zakapturzeni, brudni, głodni mieszkańcy walczą ze wszystkich sił, by móc uratować ojczyznę. Oskar próbuje wyzwolić się z hitlerowskiej zagłady. Tworzy jedną z wielu podziemnych konspiracji, wraz z szóstką młodych mężczyzn i garstką dziewcząt, mającą na celu pomoc  więźniom Pawiaka. Niestety sam trafia w łapy Nazistów, a jego życie zależy od jednej osoby. Wiktor zdaje sobie sprawę z konsekwencji jakie może ponieść, odbijając przyjaciela. Kto jest na tyle wytrzymały, kto pragnie bić się o coś, co legło w gruzach? Pragnienie zwyczajności, zaznania miłości krąży w głowach każdego z nich. Młodzi ludzie, którzy muszą zapomnieć, aby ich następcy mogli pamiętać..

#

Mercury Eff
Zupełny przypadek stawia na swojej drodze dwoje kompletnie różnych ludzi. Jeden taki przypadek może mieć wiele konsekwencji i spowodować równie wiele komplikacji. Kiedy wchodzą w grę uczucia, zwłaszcza takie, których sami nie rozumiemy, każda opowieść staje się tragikomedią. Sztuką jest jedynie odnalezienie w niej swojej roli.

#

Vanes
Levi przeżywa trudne chwile po stracie dwójki przyjaciół na wyprawie poza murami, jednak postanowił zostać w Oddziel Zwiadowców i ofiarować swoje życie ludzkości. Wkrótce razem z dowódcą Erwinem Smithem jadą do stolicy, żeby zaplanować kolejną wyprawę. Dostępne są dwie perspektywy, dzięki którym można lepiej zgłębić się w myśli głównych bohaterów.

#

decay
Opowiadania o tematyce yaoi z parkami z koreańskiego popu. GEJPOPY WITAJO I ZAPRASZAJO.

#