Obyczaj ; Romans

Kadu ;*
ONA POMYLIŁA POZORY Z PRAWDĄ.
ON POMYLIŁ MIŁOŚĆ Z NAMIĘTNOŚCIĄ.
Diana Crossword ma dwadzieścia dwa lata. Na swoim koncie ma studia prawnicze, które z łatwością zdała między innymi swoim charakterkiem. Jest ambitną kobietą, twardo stąpa po ziemi.... Ale to się zmienia, kiedy poznaje James'a Scoot'a - biznesmena z oczami niebieskimi jak czyste niebo.
Poszukując pracy, znajduje ofertę klubu, który z chęcią przyjmie kelnerki. Nie czekając długo, na drugi dzień idzie na rozmowę z niejakim panem Scootem. Co się okazuje? Pan Scoot ją wystawia, zostawiając ją sam na sam z jego współpracownikiem.
Już po kilku dniach, poznaje swojego prawdziwego szefa. I nie wiedząc, co robi, podświadomie się w nim zakochuje. A to jest najgorsze, co mogła zrobić...
Czy wpatrując sobie w oczy, zobaczą coś innego, niż tylko pożądanie? Oboje zatajeni uczuciami, zranieni - prawie tacy sami, jednak różniący się od siebie.
Połączy ich coś więcej? Czy ktoś im stanie na drodze?


#

SZEPTY W SEPII
suszak
Jeśli zamkniesz oczy i dokładnie się wsłuchasz, usłyszysz szmer skończonych rozmów, echo radosnych uniesień, cichy szloch i szczery śmiech nad ubiegłymi momentami.
Lata 30. XX wieku, niewielki dworek na jednej z polskich wsi. Emilka jest młodą, naiwną dziewczyną, niepozbawioną wad i umiejętności podejmowania niewłaściwych decyzji. Przez jej życie przewija się starszy od niej o piętnaście lat mężczyzna, który początkowo jedynie ją odpycha, z czasem jednak wzbudza coraz głębszą, niemalże obsesyjną ciekawość. Historia o człowieku i jego skłonności do popełniania błędów, o motywacji do zbrodni i potrzebie bycia kochanym, o odnajdowaniu czystego, skrystalizowanego ja i poszukiwaniu prawdy w gąszczu pogłosek, podejrzeń i kłamstw.
Na blogu zamieszczam także inne opowiadania i miniaturki w podobnym klimacie.

#

Romantic
Trzy przyjaciółki, które mają dość nieudanego życia w Polsce: Karolina - zdradzona przez swojego narzeczonego miesiąc przed ślubem, Monika - porzucona przez męża, kiedy poroniła ich dziecko i Julia - była narkomanka, której relacje z rodziną nie są w najlepszym stanie. Razem postanawiają wyjechać do Londynu, aby uwolnić się od pasma porażek i rozpocząć wszystko na nowo. Czeka je tam wiele przygód. Wprowadzają się do małego mieszkanka, znajdują pracę, a także miłość swojego życia... Jak odnajdą się w tej nowej sytuacji?
CO SPRAWIA, ŻE MÓJ BLOG JEST WYJĄTKOWY? Trudno jest mi odpowiedzieć na to pytanie... Dla niektórych ma to coś, a dla innych jest kompletną klapą. Ja myślę, że najlepszą strona tego bloga jest to, że można choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości....

#

Otka
Blog jest zbiorem opowiadań Dramione i Lily et James Potter. Znajdziecie tam dłuższe historie, miniaturki opowiadające o miłości, szczęściu, nienawiści, zmianie, poszukiwaniu samego siebie. Aktualnie piszę: Spełniając nasze marzenia, Życie to bajka, Zakręt i Umówisz się ze mną Evans.

#

C@ro0line
Kiedy zaczyna się akcja Blanka ma zaledwie 17 lat i wyjątkowe udane życie, jednak do czasu. W wypadku, którego okoliczności nie są do końca znane ginie jej mama. Dziewczyna jest załamana i nie może się pozbierać. U swojego boku ma oddaną przyjaciółkę Agnieszkę i kochającego ojca, którzy ją wspierają. Zaczyna się nowy rok szkolny i klasa maturalna. Blanka powoli wraca do siebie, ale wtedy pojawia się ON i znów cały jej świat zostaje przewrócony do góry nogami...
Co jest wyjątkowego w moim blogu blogu? Zupełnie nic, ale może cię zainteresuje :)

#

Dominika S.
Wyobraź sobie, że w wieku trzynastu lat dowiadujesz się, że masz zanik mięśni i już nigdy nie będziesz mogła chodzić, że całe dotychczasowe życie ulegnie zmianie. Twoim najlepszym przyjacielem musi stać się wózek. To się właśnie przydarzyło mojej bohaterce Dianie, jednak, kiedy minęły cztery lata od diagnozy, postanowiła stawić czoło światu i spełnić marzenia o śpiewaniu. Dodaj to tego miłość, nienawiść i rodzinę powstaję mieszanka wybuchowa.

#

Kolorowy omlet
Jestem na skraju załamania nerwowego. Winą za ten stan obarczam mojego brata, którego brak asertywności, głupota i upośledzenie rozumowania osiągnęły apogeum. Ludwik uważa się za człowieka oświeconego. Będzie mógł swoim blaskiem rozjaśniać umysł Kaliny Słomińskiej, która od piątku uważana jest oficjalnie za jego dziewczynę. Nie wiem, które z nas czuje się z tego powodu gorzej – ja, jako iż Kalina to osoba, której nie znoszę pod żadną postacią, czy Ludwik, dla którego ten związek jest szramą na wizerunku. Po głębszym zastanowieniu, stwierdzam, że jednak to ja mam gorzej. Ludwik musi wytrzymać z Kaliną tylko tydzień, a ja jestem pewna, że przez ten tydzień nie omieszka dodatkowo mnie pognębić, na przykład zapraszając to dziewczę do naszego domu. Chyba poproszę Tamarę, żeby mu tego zabroniła... Nie, ona się na to nie zgodzi. Bardzo cieszy ją, że Ludwik znalazł sobie dziewczynę, gdyż ten fakt obala pogląd, jakoby osobowość mojego brata przejawiała cechy narcystyczne. Niestety nie zna ona szczegółów zawarcia tej znajomości. Ja ze swojej strony nie zamierzam jej uświadamiać. Niech myśli, że Ludwik postawił kolejny krok na drodze swojej socjalizacji.
Maria Antonina ma piętnaście lat, popularnego brata i dwie przyjaciółki, z których jedna zmienia poglądy polityczne i religijne w zależności od sytuacji, a druga co tydzień wielbi innego chłopaka. Czasem uważa, że powinna się pochlastać. Dlatego jej życie jest cudowne.

#

Tatis
Do tej pory Lucy prowadziła intensywny tryb życia. Imprezy, alkohol, przypadkowe znajomości na jedną noc... Po jednej z suto zakrapianych imprez budzi się w podartym ubraniu i z zakrwawionym nożem w ręce. Nie pamięta co wydarzyło się poprzedniego wieczoru. Wpływowy ojciec, chcąc uchronić córkę przed odpowiedzialnością za bliżej nieokreślony czyn wysyła ją do swojej kuzynki, mieszkającej w małym miasteczku na drugim końcu kraju. Początkowo nowe otoczenie jest dla impulsywnej, przyzwyczajonej do wystawnego życia dwudziestolatki istnym piekłem. Czy niezależna, spontaniczna dziewczyna odnajdzie się w realiach małomiasteczkowej rzeczywistości? Czy będzie w stanie uchronić się przed zbliżającym się niebezpieczeństwem?

#

Pallina
Czy wiesz, jak to jest mieć dwie twarze? Cóż, z pewnością wielu z was wie, że czasami pokazanie swojego prawdziwego oblicza, nie kończy się dobrze. Poznajcie siedemnastoletnią Noelle Lange. Dziewczynę, która niegdyś miała wszystko, a teraz, kiedy przeprowadziła się do Londynu, zaczyna od początku. Nie ma nic, a jednocześnie ma coś, czego wcześniej nie miała. Samą siebie. Kiedy nastolatka czuje, że jej życie jest idealne, a spokój nie zakłócony, lawina zdarzeń sprawi, że wszystko się zmieni. Zdrada, ból, przyjaźń, wypadek, miłość i wytrwałość. Noelle nawet nie wie, co zgotował jej los. Wejdź i sam się przekonaj!

#

Pallina
Poznaj piątkę młodych ludzi, którzy mają podobne spojrzenie na świat, jednak są zupełnie inni. Każde z nich zmaga się z własnymi problemami, lękami, słabościami i trudami własnego życia. Są samotni i nie wierzą w dobro czy sprawiedliwość. Na skutek pewnych wydarzeń, zostają ukarani i wspólnie muszą odremontować bibliotekę. Żadne z nich nie spodziewa się jednak, że w tej grupie znajdą osoby, z którymi połączy je przyjaźń a nawet coś więcej. Poznaj historię rozwijającej się przyjaźni oraz losy nastolatków którzy nauczyli się ufać i kochać.

#

Ulotna 
Benjamin. Pisarz. Papierowy chłopiec.
Nina. Dziewczyna z rozmytą przeszłością. Wzór cnót wszelakich.
I on. Kelner. Rzadko kiedy idealny Adrien.
Trójka przyjaciół.
Kiedyś.
A dziś?
Co się stanie, kiedy los zetknie ich ponownie, po niemal dwóch latach, w jednym mieście, w tej samej kawiarni?
Jak daleko zaprowadzą ich drobne występki z przeszłości?
Może od szczęśliwego zakończenia lepszy jest jego brak?
Przekonasz się?
Londyn nigdy nie był jeszcze tak deszczowy jak wtedy.

#

July
Katia Aristov jest młodą, dziewiętnastoletnią skrzypaczką mieszkająca w Rosji. Razem z bratem bliźniakiem, który gra na fortepianie, tworzy duet muzyczny, który z każdym dniem zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.
Wyjeżdża do San Diego z Maksimem zagrać kilka koncertów. Tam mieszka ich ojciec, który porzucił rodzinę, gdy dowiedział się, że jego żona choruje na raka. Katia, która strasznie tęskniła za ojcem nie widzi jego chciwości, próżności i nienawiści do innych w koło. Dimitr Aristov rozpieszcza swoją jedyną córkę nie pozwalając jej zobaczyć zła, które wyczynia. Zła, które w całości skierowane jest do syna, którego nienawidzi.
W tym całym zamieszaniu rodzeństwo poznaje słynnego sportowaca- Ryana Shecklera. Katia zauważa w nim przyjaciela, i swoją ostoję, on w niej natomiast niedojrzałe dziecko,
i niesamowicie irytujące stworzenie.
Czy Katia zobaczy, co wyczynia jej ojciec?
Czy Maksim pogodzi się z byciem "gorszym?
I czy Ryan zobaczy w Katii przyjaciółkę, a może nawet kogoś więcej...?

#

Fabregasek
Dolor Maldito to historia dziewiętnastoletniej dziewczyny, którą pokarał los. Dał jej kata w postaci ojca, a przecież to przy nim powinna czuć się bezpieczna, prawda? Mężczyzna ma nad nią władzę, do czasu, aż Danielle Peazer i Liam Payne ofiarują jej swoją pomoc.Czy ucieczka od ojca ją uratuje?
A co takiego w jej życiu zmieni Zayn Malik, który od pierwszego spotkania z dziewczyną będzie chciał odkryć jaką tajemnicę ukrywa? Chłopak nie odpuści dopóki nie dowie się co takiego skrywa ta drobna blondynka, o której szczęście będzie chciał walczyć.
"Czuję w Tobie coś innego, coś wyjątkowego, co bezustannie mnie przyciąga, coś, co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę.

#

juliee
Opis: Manhattan to opowiadanie o młodej kobiecie, która w swoim na pozór idealnym życiu próbuje się odnaleźć. Victoria córka miliarderów i wnuczka słynnej projektantki mody. W świecie biznesu znają ją od dziecka. Szybko odnalazła się na wybiegu, światła reflektorów ją uwielbiają. Jej drugą pasją jest pisanie. Marzy by realizować się w roli dziennikarki. Jednak życie Victorii płynie w zawrotnym tempie. Czy zagubiona młoda kobieta będzie umiała za nim nadążyć, szczególnie gdy na horyzoncie pojawią się faceci?

#

Tośka
Piętnastoletniej Belli zmarła mama. Odtąd żyje wraz z ojcem. Jednak nie tworzą kochającej się rodziny. Dziewczyna nie ma przyjaciół, znajomych, domu. Jej ostatnią szansą jest wyjazd do Londynu i odnalezienie syna jej matki. Marzenie nastolatki zaczyna się spełniać - opuszcza rodzinne miasto. Choć nie chce tego przed sobą przyznać, bardzo przez te lata cierpiała na brak przyjaciół. Obiecała sobie, że wraz z wyjazdem odrzuca smutek i samotność. Czy wytrwa we własnej obietnicy?

#

Kyoyama
"Ten nowy przyniósł ze sobą tylko problemy. Zrujnował moje życie i chyba o tym dobrze wie. Bo ja wiem, że to jego sprawka. Ja to po prostu wiem. Mam trzy miesiące i znajdę dowody. Tak, dam radę. Sama. Nie potrzebuję go. Bo to wszystko jego wina."
Takie myśli krążą w głowie Anki od dnia, kiedy jej świat się zawalił. Teraz ma tylko trzy miesiące na to, by udowodnić swoją niewinność i odzyskać zaufanie przyjaciół. Trzy miesiące, które zmienią jej życie. Na zawsze.

#

Sen Chu & Fierce
Zayn Malik z One Direction powoli stacza się na dno, ciągnąc za sobą rozpadający się zespół. Pali, pije i ćpa bez opamiętania, nie przejmując się żadnymi konsekwencjami. Aż do chwili, gdy przypadkiem spotyka młodą, zagubioną dziewczynę i próbuje podnieść na nią rękę...

#

Addicted
Michał, Marta i Diana różnią się od siebie praktycznie wszystkim. A jednak los w dziwny sposób splata ich życiowe drogi. Michał, wysoki, nieprzeciętnie przystojny brunet po półtora roku pobytu w Neapolu wraca do Polski, usiłując definitywnie pozbyć się zmor z przeszłości. Tragiczna śmierć rodziców, przeprowadzka, opieka nad irytującym młodszym bratem i kolejna śmierć, która ponownie dotyka osobę mu najbliższą, to tylko niektóre z problemów, którym musiał stawić czoła. Kiedy wydaje się, że to wszystko udało mu się poukładać, na jego drodze staje Marta, dziewczyna, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a życie jest śmiesznym wybrykiem natury. Co więcej, do akcji wkracza ta trzecia - nieśmiała Diana, córka dwojga rozhisteryzowanych aktorów. Czy Michał będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy Dianą a Martą? A może to one za wszelką cenę będą chciały zdobyć jego serce, podczas, gdy on wciąż wracać będzie myślami do dziewczyny, która jako pierwsza zwróciła na siebie jego uwagę?
Jedyne co jest pewne, to fakt, że sytuacja w jakiej się znajdą, przysporzy wiele bólu i problemów, a jej zakończenie może okazać się tragiczne w skutkach (ale oczywiście nie musi).

#

WerkQ
Usiądź wygodnie w fotelu , zamknij oczy i sięgnij głęboko w pamięć . Może kiedyś wyobrażałeś sobie jak to jest być synem/córką miliardera. Veronica Brin wcale nie musi marzyć o luksusach. Jej życie to jeden wielki sen milionów ludzi. Ronnie – bo tak nazywa ją jej przyjaciółka Emily Sturstad ,skrywa jednak pewną tajemnice , której nie zna nikt oprócz jej samej oraz rodziców. Główna bohaterka by nie wzbudzać sensacji w szkole i Los Angeles ,w którym mieszka udaje ,że pochodzi z ubogiej rodziny. Pomaga jej w tym wielki mur , który sprawia wrażenie starej kamienicy. Z drugiej strony za to jest kort tenisowy , basen i willa w której mieszka ze swoją gosposią –Amelią. Oryginalne bycie dziewczyny jednak nie może być takie jakie sobie ułożyła. W grę wchodzi jeszcze przystojny przewodniczący młodej elity Kalifornii - Charles Kane. Pewnego dnia wszystko wymyka się z pod kontroli i zaczynają dziać się rzeczy , o których dziewczyna nawet nie myślała.

#

Agnes May
Ten blog to zbiór różnych tworów literackich. Znajdziecie tu zarówno wiersze, jednoczęściowe opowiadania, jak i historie, na które składa się wiele rozdziałów. Piszę zarówno fanfiction jak i autorskie utwory. Podejmuję różne tematy, również te kontrowersyjne. Nie zabraknie dylematów, trudnych decyzji, poszukiwania własnej drogi w życiu i pogoni za miłością. Jest tu cała gama codzienności i... niecodzienności.

#

MlodaLarwa
Caroline wiodła pospolite życie, marząc o mroku, wampirach i demonach do momentu, aż w jej życiu nie pojawił się tajemniczy mężczyzna, który polecił jej pewną książkę. Nagle historie o których czytała, zaczęły powoli naginać jej rzeczywistość. W jej głowie pojawiły się znikąd szepty, zaczęło ją nawiedzać demoniczne rodzeństwo, a otaczający świat nabrał brutalnych barw, przerażając krwawymi i obskurnymi obrazami. Wkrótce nieświadomie wciągnęła we wszystko swoich przyjaciół, a wiedza, którą czerpała z literatury o wampirach stała się nagle wyjątkowo przydatna. Z miłośniczki fikcyjnych wampirów została ich pogromczynią w prawdziwym świecie, tylko po to by dowiedzieć się, że sama... Tego dowiesz się tylko czytając opowiadanie, w którym mroczna nastolatka zamienia się w Czerwoną Królową.

#

PortElizabeth 
To jedna z dwóch historii mojego życia. Tak, wiem co myślisz: Masz tylko 17 lat. Odpowiem: To dobrze. Są gorsze wady.
Doszłam do tego, że to powieść psychologiczna, w której piłka nożna jest koniecznym dodatkiem.
Opowiada o Ani, dziewczynie, po której drugi główny bohater - Bastian, nigdy nie wie czego się spodziewać. 
Myślę, że to duży plus. Postać, która jest od początku wyrysowana czytelnikowi, tak naprawdę sprawia, że on jej nie poznaje. On dowiaduje się, że jest taka i taka, a gdy następuje przełom w jej życiu, nie może uwierzyć, że to naprawdę możliwe.
Bastian jest piłkarzem najbardziej prestiżowego klubu w Niemczech - Bayernu Monachium, Ania - redaktorem fikcyjnego wydawnictwa. Głównym zadaniem opowiadania jest odkrywanie życia i psychiki bohaterki. To ona napędza całą historię i nadaje jej charakter. 
Ta opowieść ma w sobie wiele bólu, ale też wiele kłamstwa, bo Ania już nie wie jak wiarygodnie żyć bez niego.

#

Morya
Nie tak pruderyjna i pyskata jak zazwyczaj Lily Evans i reszta jej przyjaciół stara się dać sobie radę z przeuroczą głupotą Huncwotów, kulturalnym nieokrzesaniem Hagrida i wciąż brudnymi majtkami Smarka. Podczas gdy celebrują swoją młodość kłócąc się o byle drobnostki, godząc się i znowu sięgając po przemoc fizyczną, we łzach, śmiechu i pierwszych miłostkach dopada ich w końcu to, co dopaść musi kiedyś każdego: dorosłość.
A gdy psoty zamieniają się w coraz bardziej niebezpieczne sytuacje... Och, wtedy dopiero zaczyna się zabawa.

#

Ceviche
Wielka Brytania, czasy współczesne. Jonathan jest młodym chłopakiem, który niedługo będzie miał osiemnaście lat. W jego życiu wszystko układa się doskonale, a przynajmniej do dnia, w którym rodzice jego dziewczyny pukają do drzwi. Rozpoczyna się dramatyczna historia o kłamstwach oraz konspiracji, która doprowadza chłopaka w miejsca, w których nigdy nie był i nigdy nie będzie. Pełna wzruszeń opowieść o miłości, której się nie zna, o rzeczach, które dopiero się odkryje i zagadkach, których nikt nie powinien odkrywać. Opowiadanie jest głównie o tematyce homoseksualnej, jednak spotkać tam można oczywiście postacie heteroseksualne. Dodatkowo, czasami pojawiają się one-shoty.

#

Ulotna
Spotykasz go w barze. W dłoni trzyma szklankę z whisky. Nawet Cię nie zauważa. Poprawia niesforną szopę czekoladowych loków, zapala kolejnego papierosa. W zamyśleniu wypuszcza dym z płuc, opróżnia szklankę do cna i nalewa sobie kolejną. Mrużysz oczy. Skądś go znasz. Nie podchodzisz. Czekasz w napięciu. On, odrobinę znudzony, podpiera się łokciem na barze i z rozmarzeniem rozgląda po ciemnej, pustej niemal sali. Jego wzrok zatrzymuje się akurat na Tobie. Nie poświęca Ci zbyt wiele uwagi. Przymyka powieki i zaczyna nucić od niechcenia bezsensowną, sentymentalną piosenkę Stonesów.
Uśmiechasz się ostrożnie.
Właśnie dotarło do Ciebie kim może być nieznajomy.
Johnny Black.
Nadal chcesz go poznać?

#

TheSunshine
Darcy Carver opuściła rodzinne miasto i zamieszkała w Los Angeles sądząc, że tam jej się powiedzie. Niestety, skończyła jako pracowanica małego sklepu monopolowego w najgorszej dzielnicy miasta. Niespodziewanie poznaje Ricka Genesta- modela znanego jako Zombie Boya z teledysku Lady Gagi. Pozornie groźny mężczyzna okazuje się wspaniałym przyjacielem. Odnajduje w Darcy bratnią duszę i z każdym dniem coraz bardziej przywiązuje się do dziewczyny. Co się stanie, kiedy Darcy zniknie z jego życia?

#

Feya
Ernest Kruk jest młodym, przystojnym mężczyzną, który osiągnął wszystko co zaplanował i niczego już nie potrzebuje. Życie nauczyło go, że uczucia to tylko przeszkody, niepotrzebne mrzonki, które przeszkadzają w osiągnięciu celu. Wszystko zmienia się, gdy wkracza pewna siebie i twarda jak stal, Jagoda Stalińska. Jego życie staje na głowie, a on dopiero teraz zaczyna rozumieć czym jest pragnienie.

#

P.S.
"Historia opowiada o Donie i Loko - dwójce przyjaciół, którzy przybyli na wyspę Cejlon w poszukiwaniu zupełnie różnych rzeczy i odnaleźli je tylko na chwilę. Poznajemy ich w chwili, gdy z pewną dozą rozczarowania rozpoczynają swoją drogę w kierunku utraconych marzeń, które mają nadzieję ponownie odnaleźć w Sri Dźajawardanapura Kotte."

#

Zagubina
Czy znałabyś/znałbyś moje imię? Czy zapamiętałaś/zapamiętałeś mnie? Czy czujesz to co ja? Czy złamię tobie serce? Czy chcesz, abym ciebie błagała? Czy naprawdę jesteś pewien, że się jeszcze spotkamy? Co zrobisz jeśli tak będzie? Lepiej odwrócić się, zanim wbiję ci nóż w plecy. Skocz po drugiej stronie balustradzie, a ja upadnę na kolana, cierpiąc. Utonę w rozpaczy. Musimy być silni, iść dalej.

#

Jack Daniels
Opowieść o zwyczajnej dziewczynie, nastolatce, która nagle musi dorosnąć. Jej życie zmienia się drastycznie w ciągu zaledwie kilku lat. Po rozwodzie rodziców mieszka sama, jest zdana wyłącznie na siebie. Czy poradzi sobie z narastającymi trudnościami dorosłości?

#

Ingerithe
Ludowa mądrość głosi, że najszczęśliwsze małżeństwa rozpoczynają się w strugach deszczu. Ale sir Simon z Dunster nigdy nie przywiązywał wagi do przesądów, toteż i nawet najbardziej zachwycająca aura nie mogła zakłócić jego spokoju. Zresztą trudno mówić, ba, myśleć o małżeńskim szczęściu, gdy pan młody stawia się w kościele przede wszystkim dla posagu, a pannę młodą trzeba tam wlec siłą. Czy cny rycerz odnajdzie w eterycznej lady Oriel damę swego serca? Czy skrywająca mroczny sekret i stłamszona przez rodzinę młoda kobieta znajdzie oparcie w ramionach męża? Przecież ślub w pełnym słońcu nie musi zwiastować nieszczęścia...

#

Patt
Dramione. Po Decydującej Bitwie, którą wygrała jasna strona, Hermiona wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki, a po ukończonej szkole bierze ślub z Ronem. Pracuje w Ministerstwie, mając nadzieję na sielankowe życie, ale już po paru miesiącach jej małżeństwo okazuje się klapą i dochodzi do rozwodu. Hermiona odnawia kontakt z Krumem, odwiedza go, związują się razem, ale w tym wypadku związek też nie wyszedł, ale zaoowocował za to czymś innym, niż związek z Ronem. Z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, aż w końcu nadejdzie jej spotkać na swojej nowej drodze życia Dracona Malfoya.

#

Brunette
Ona pamiętała jedynie oczy, oni znali ją od narodzin. Kimże są oni? To czwórka, dość dziwnych i nieobliczalnych ludzi. Anioł Mateusz, jedyna dobra dusza tego opowiadania, nieskalany niczym Najświętsza Panienka, Dawid, Patrycja, Adam - to już inna historia. Nie, nie są to demony. To istoty zrodzone inaczej. Jak skrzyżują drogi z Aniką? Czy zdadzą sobie sprawę, że ta ognistowłosa dziewczyna, jest do nich podobna? I czemu pewien wilk, zawrócił jej w głowie?
Cóż, może to być historia godna filmu.

#

Katja
Ona - miała wypadek, w którym zginął jej wuj. Sama przeżyła, lecz wyszła z katastrofy z licznymi obrażeniami i, co najgorsze, utraciła pamięć. Teraz czeka ją powrót do przeszłości - walka o odzyskanie wspomnień i przypomnienie sobie wszystkiego.
On - był jej chłopakiem. Poznali się wraz z początkiem liceum, lecz nie zwrócili wtedy na siebie uwagi, dopiero później zaczęli przebywać ze sobą coraz częściej. Ostatecznie zrozumieli, że się w sobie zakochali. Brzmi banalnie, ale...
Ona - po wypadku już go nie pamięta i nie ma do niego zaufania.
On - zadanie jest jasne. Sprawić, by ona znowu mu zaufała. Tylko jak?

#

Dusia
Ona, dwudziestoczteroletnia Selina Simmons, która prowadzi własną bibliotekę na czterdziestej dziewiątej ulicy w Manhattanie, kocha książki, bieganie oraz podróże. Niestety wykryto u niej wrodzoną wadę serca. Przez jego niewydolność, czeka w kolejce na przeszczep. W końcu po jakimś czasie dostaje serce Camile, która była narzeczoną dwudziestosiedmioletniego Lucasa Johnsona, kierownika ds. reklamy w przedsiębiorstwie marketingowej „OCTOS”, znajdujący się w Centrum Manhattanu. Pół roku po śmierci Camile, Selina i Lucas wpadają na siebie i zaczynają się ze sobą spotykać, nie wiedząc, że to serce Camile przyciągało tych dwoje do siebie.

#

Animi
„Mowa snów” opowiada o życiu Mileny, która z dniem swoich osiemnastych urodzin zaczyna miewać nietypowe sny. Jak się wkrótce okazuje, są w nich pokazane sceny z przeszłości jej rodziny. Dziewczyna – dotychczas posiadająca niewielką wiedzę na temat tego, co działo się przed jej narodzinami – nareszcie ma okazję poznać prawdę. Jednak nic nie jest takie proste, jak się wydaje. Sny tak naprawdę niczego nie wyjaśniają, a Mila musi zacząć szukać prawdy u źródeł, co okazuje się trudnym zadaniem. Oprócz tego, jako pełnoletnia dziewczyna, powinna zacząć planować swoje dalsze życie. Niespodziewanie w monotonię jej codzienności wkradają się tajemnice, trudne wybory, a także miłość. Wszystko zaczyna zmieniać bieg.

#

Papryczka Chili
Świat magii staje przed niebezpieczeństwem, gdy największy czarodziej wszechczasów ginie z rąk mężczyzny, któremu ufał. Ludzie zaczynają naprawdę się bać, większość z nich nie ma pojęcia co zrobić, jak się zachować, jak ratować się przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Trwają jednak przygotowania do wojny, która może być tragiczna w skutkach. Wszyscy muszą połączyć siły, żeby zwalczyć tego, kogo się boją. Co jednak będzie, gdy niespodziewanie wykiełkuje miłość, w dodatku zakazana? Czy zmniejszy to szanse na racjonalne myślenie?

#

Papryczka Chili & Karolina Hołub
Nie każda miłość jest łatwa. Czasami musimy przejść przez piekło i mnóstwo niepowodzeń, aby móc w końcu osiągnąć to, na czym nam tak bardzo zależy. Jesteśmy pełni poświęceń i walki z samym sobą i swoimi słabościami. Próbujemy wszystkiego i popełniamy masę błędów. Czego jednak nie robi się dla miłości?
Świat czarodziejów po Ostatniej Bitwie potrzebował odbudowania, nauki życia od podstaw. Trójka przyjaciół - Harry, Hermiona i Ron - dalej postanowili trzymać się razem. Założyli rodziny i myśleli, że wszystko będzie dobrze. Że uda im się ochronić dzieci przed bólem i rozczarowaniem, przed strachem i cierpieniem. Ron i Hermiona jednak nie przewidzieli, że pojawienie się pewnego mężczyzny w życiu ich córki może tak bardzo wszystko zmienić i skomplikować.
Co się stanie, kiedy słodka Rose Weasley postanowi zbuntować się przeciw ojcu i zawalczyć o miłość, która nie powinna zaistnieć? Czy zniesie wszystkie trudy i upokorzenia? Czy na końcu tej ciężkiej i krętej drogi znajdzie to, na czym jej najbardziej zależy?
W życiu już nic nie jest takie łatwe...

#

Luthien
Miłość jest jak zakazany owoc - smakuje najlepiej. I nawet wtedy, gdy wiemy, jakie niesie ze sobą konsekwencje, angażujemy się na całego. Bo jest miło, przyjemnie... A że ludzie mówią, to nie ważne. Liczy się chwila, sekunda, mgnienie oka, mały, niby nic nieznaczący gest, uśmiech ukochanej osoby... Tylko, że ktoś za rogiem czeka, aż podwinie ci się ogon. Nie daj sobą zmanipulować i odnajdź szczęście nawet, jeśli nikt nie wróży wam wygranej.

#

Sovbedlly
Powieść opowiada o dwóch mężczyznach, przyjaźniących się ze sobą od lat i o ich codziennym życiu. Andrew to typowy, odważny podrywacz i łamacz damskich serc, a Steven spokojny i wrażliwy romantyk. Mimo że mają różne charaktery, świetnie się ze sobą dogadują. Wkrótce w ich życiu pojawią się dwie piękne kobiety, a oprócz tego wielkie kłopoty...

#

Chemical Rainbow
Jest rok 2019. Ameryka stoi przed poważnym problemem - korporacja Better Living Industries przejmuje kontrolę nad państwem, zmieniając ludzi w bezmyślne marionetki. Czy w tak ciężkich czasach Killjoy'si - rebelianci, którzy walczą w opozycji do BL/ind - będą w stanie pokonać złą "dobrą" korporację? Czy będą w stanie pokonać wszelkie uprzedzenia i wytrwają w swoich postanowieniach? Czy gdzieś w połowie drogi między obozem a BL/indową rzeczywistością może ich spotkać... miłość?

Los bywa przewrotny. Układa dla nas z osobna swój własny plan.
Przekonała się o tym młoda dziewczyna, która w śpiączce przeleżała wiele miesięcy.
Wychodząc z tego i powracając do normalnego życia, przekonała się, że niegdyś wyznawane przez nią wartości nie mają najmniejszego sensu, ludzie, którzy byli blisko zawiedli i pozostawili tylko gorycz, a życie toczy się dalej pozostawiając dla nas nowe niespodzianki, sprawiając, że całkiem zmieniamy kierunek naszej drogi.

#

Hekate
Caitlyn, Nathan i Leah to młodzi, wchodzący w dorosłość ludzie, których życie komplikuje się już na początku tej drogi. Dwoje z nich właśnie skończyło szkołę, a problemy jakie nagle spadają im na głowy przerosłyby niejednego. Przeszłość powraca, z każdym dniem przypominając o sobie coraz dotkliwiej. Głównym sprawcą niepowodzenia jest zraniona Megan, która pragnie zemsty i wprowadza stopniowo swój plan w życie, werbując przy tym kogo tylko może. Jak nastolatkowie poradzą sobie w tym starciu? Co jest powodem gniewu Megan? Do czego dziewczyna może się jeszcze posunąć?

#

Julaa
Roonie jest dziewczyną, która ma wszystko. Pięknego chłopaka, bogatych rodziców. Przyjaciół z „elity”. Czego może brakować takiej dziewczynie? Może potrzebować jednego. Miłości. Prawdziwej, rodzicielskiej, bezwarunkowej. Po pewnym wydarzeniu jej życie obraca się do góry nogami. Poznaje wtedy Annę. Co wyniknie z ich znajomość?

#

MissKukardka
Ellizabeth jednego dnia traci wszystko - nadzieję, spokój, szansę na normalne życie. Rodziców. Tak, zginęli w wypadku. A Liz? Ona musi jechać do Londynu, do brata. Do miejsca, gdzie nie zna nawet języka. Jednak wydawać by się mogło, że to nic wielkiego, że za chwilę jej życie wróci do normy. Ale co jeśli jej los ma inne plany? Jeśli chce sobie trochę z niej pożartować?
Narkotyki, przemoc, samotność, prostytucja.
Co zmusiło Liz do zejścia na tą drogę? Czy jeden chłopak zdoła ją ochronić? Jeśli nie jeden, to może pięciu?

#

Carrolyn
Pewnego dnia drogi przystojnego fałszerza dzieł sztuki, a zarazem konsultanta FBI oraz młodej Polki, mieszkającej tymczasowo w Nowym Jorku, krzyżują się. Choć Neal doprowadza niejednokrotnie Caroline do szału, dziewczyna nie potrafi oprzeć się jego urokowi osobistemu. A na domiar wszystkiego mieszkają pod jednym dachem...

#

emilyanne
Ja zabiłem już dwie. Pierwszej wydawało się, że kolor włosów coś zmienia i, niszcząc przy tym swoją urodę, stała się tlenioną blondynką. Blizny na ciele obróciła w zaletę i żyła pełnią życia. Drugą odkryliśmy niedawno. Świadczyła usługi dla mężczyzn i miała więcej wad niż zalet. Była bardziej niedoskonała, niż można to sobie wyobrazić. Ale trzecia... Trzecia była inna. Kiedy stałem za tym oknem, udając pracownika, nasze oczy po raz pierwszy spotkały się. Wywarłem na niej wrażenie, choć wyglądałem zupełnie zwyczajnie. Bała się mnie, ludzi, świata. Zrobiłem krok do tyłu. Jeden, drugi. Zacząłem spadać, bo wolałem zginąć, niżeli zabić kogoś, kto nie wiedział o mnie nic, a pomimo tego czuł strach. Nikt nie zadbał o to, by myślała choć przez chwilę, że jest bezpieczna. Nie była bezpieczna.
Oto jest Twoja Maria Magdalena. Będziesz ją chronił po kres swych dni. Będziesz dbał o jej życie tak długo, jak tylko starczy Ci sił i nie pozwolisz, by śmierć porwała ją w swoje objęcia. Jeśli będzie trzeba - kark nastawisz za nią. Jeśli będą inne możliwości - pomimo zmęczenia nie zrobisz tego, by trwać przy niej i nie dać jej zginąć, nie dać jej samej męczyć się ze światem. Oto jest Twoja kobieta niedoskonała. Mój następca zabije ją, jeśli będzie potrafił. Mój następca zabije ją, jeśli Ty nic nie zrobisz, bo ona, przytłoczona strachem, nie zrobi nic, by chronić własne życie. Już dawno wpadła we własną paranoję, z której pragnie jedynie uciec. Pozwól jej uciec, ale nie w ten sposób, o którym myśli. Nie pozwól jej się poddać.

#

Ninówa
Wszyscy chcą, aby Hanka w końcu rozpoczęła poważne życie, ale ona woli nadal pozostać beztroską studentką. Po nieprzyjemnościach, jakie spotkają ją ze strony byłego chłopaka, w ciągu kilku minut podejmuje decyzję i wyjeżdża na wakacje, by wszystko przemyśleć. Na miejscu zakochuje się... po raz trzeci w tym samym facecie.
Konrad wraca z Warszawy po kilku latach. Nie ma zamiaru nikomu tłumaczyć, dlaczego stracił pracę i przenosi się z powrotem w rodzinne strony. Ku rozpaczy Hanki nie w głowie mu nowa miłość.
Ona chce uciec od swojego życia, on chociaż na chwilę do niego powrócić, a jedyne, co ich łączy, to wspólny balkon.

#

Maarit
W małym pudełku - całe moje życie.
Wspomnienia kryjące tajemnice.
Kilka słonych łez wylanych na kartce papieru,
przypominających chwile w cierpieniu.
A pośród smutku i żalu,
mała iskierka do radości pożaru.
Wszystko schowane gdzieś w szarym kącie,
czeka, aż kurz na nim osiądzie.

#

Justyna G
Historia opowiada o dziewczynie z domu dziecka, którą przygarnęła jedna rodzina. Wraz z pojawieniem się nowych znajomych zaczynają się problemy nastolatki.

#

Floydowa

Cichy niedosyt to blog, na którym pojawiają się przeróżne opowiadania, wszystkie związane z tematyką miłości męsko-męskiej. Jest to zbiór opowiadań, niektóre z nich są całkowicie przeze mnie wymyślone, inne osadzone w realiach świata m&a lub jakiegoś serialu. Publikuję opowiadania dłuższe, kilkurozdziałowe, ale także oneshoty. Wszystkie moje twory łączy jedna rzecz: opowiadają one o troskach, radościach i problemach życia codziennego, z którymi zmierzyć się musi każdy człowiek, jednak nie każdy im niestety podoła.

#

Capitan Pipes
Przyjaciele. Muzyka. Ucieczka. Brak barier. Te hasła to hasła, które po przeczytaniu skojarzą ci się. Nowo Yorska grupa przyjaciół, przyjaciół, których połączył rock wyrusza w podróż po Stanach. Wiedzeni są lojalnością. Lojalnością wobec ich przyajciela - chłopaka posądzonego o zbrodnie. Każdy ma inny charakter, a jednak są wstanie zrobić wszystko w imię przyjaźni.

#

Capitan Pipes
Córka Johnny'ego Deppa zaczyna nowe życie w Anglii. Zaczyna je z powerem, gdyż już pierwszego dnia los chce, aby spotkała brytyjski boysband - One Direction. Nie zna ich, nie słucha, ale okazują się całkiem mili. Ich losy splatają się. Chłopaki zauważają, że dziewczyna ma w sobie to coś. Jednak ona jakoś nie szuka miłości, a przyjaciela.

#

Rosesylla
Park Bom budzi się w szpitalnym łóżku. Nic nie pamięta, a obok niej znajduje się nieznana jej kobieta, która twierdzi, że jest jej najlepszą przyjaciółką. Na dodatek, potem zjawiają się dwaj mężczyźni, którzy podobno też są jej przyjaciółmi.
Po wyjściu ze szpitala musi poznawać wszystko od nowa, ale jej przyjaciele pomagają jej.
Wszystko idzie dobrze, doskonale odnajduje się, w tym nowym dla niej świecie.
Dlaczego więc każdy patrzy na nią ze smutkiem w oczach?

#

Tote
Nowy Orlean. Miasto, gdzie krew miesza się z Burbonem, a zabawa trwa do białego rana. Miejsce, w którym wampirom udało się zapanować nad porywczą naturą wiedźm. Tu właśnie zmierza Caroline. Bez obmyślonego wcześniej planu i celu. Bez zarezerwowanego hotelu i przewodnika. Ale dziewczyna wie, kto zapewni jej bezpieczeństwo i dach nad głową w obcym mieście. Niestety już pierwsze godziny jej pobytu w Nowym Orleanie wskazują,że bedzie zdana na siebie. Jak dalej się potoczą się jej losy w tym nieokiełznanym mieście? Czy szybko zabookuje bilet powrotny do domu? I czy jej życie miłosne i emocjonalne wywróci się do góry nogami?

#

Anka Liput
Trzy dziewczyny - Cassy, Emily i Alex założyły zespół, "My Space". Teraz są znane na całym świecie, lecz nadal nikt nie wie, kim tak naprawdę są. Zawdzięczają to maskom i perukom, które nakładają, wcielając się w swoje sceniczne postacie, Whisky, Rainbow i Bones. Co się stanie, gdy na swojej drodze spotkają zespół One Direction? Zdrada. Walka. A może i miłość?

#

Misfits
Miasteczko Darlington leży niedaleko granicy z Meksykiem. Pomimo toczonej w Europie wojnie mieszkańcy wciąż żyją własnym życiem. Ona: ciekawa świata, pełna dumy, wyuczona zasad etyki i on - pewny siebie, odważny i honorowy. W obliczu niebezpieczeństwa i śmierci, jakie niesie ze sobą wojna poznają prawdziwy smak miłości i ból, jaki sprawia rozłąka.

#

Illuminata
Sympatia ma wiele zabarwień i odcieni - może być interesowna i zachłanna, może wyniszczać i prowadzić do destrukcji, może być uzależnieniem potrzebnym do normalnego życia. Często uczucie, jakie żywimy do danej osoby, zaskakuje nas w najbardziej nieprzewidywalnym momencie i miejscu, powodując, że zapominamy, jak wielka jest przepaść między nami a naszą sympatią i zaczynamy dostrzegać to, co nas łączy, to, czego nigdy byśmy nie dostrzegli. Orkiestra przeróżnych, dotąd nieznanych uczuć, emocji i cech budzi się w naszym sercu - empatia, ciepło, wrażliwość, zaufanie i wierność tworzą melodię, która układa się w rozbrzmiewającą radosnym echem symfonię sympatii.

#

Xara
Wiktoria zostaje wysłana przez swojego ojca do żeńskiej szkoły, do której ma uczęszczać od pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego. Na jej drodze pojawi się wiele młodych dziewczyn, z którymi będzie musiała wspólnie żyć, a relacje między nimi często będą dla niej wielkim zaskoczeniem. Czy Olszewska zauważy, że dla jej współlokatorki Patrycji, to nie jest tylko przyjaźń? Czy sama poczuje coś do swojej koleżanki, a może odrzuci jej czułości i odsunie się od wszystkich wystraszona tym, co się dookoła niej dzieje? Historia opowiada o pierwszej, wielkiej miłości młodej dziewczyny.

#

Kilulu
Czy osoba która straciła wszystkich bliskich może zaufać innym obcym ludziom? Jak zmienia się człowiek po śmierci bliskiej osoby? I kto zabił Panią Melani? Czy szczęśliwa i kochająca się rodzina może czuć się bezpiecznie? I czy Alison będzie w stanie zaufać mężczyźnie?

#

Anna Rosoloska 
"Dwa miesiące. Co ty, człowieku, zrobiłbyś przez ten czas wiedząc, że później wszystko się zakończy równie szybko, jak rozpoczęło? Nie czułabyś się w pewien sposób oszukany? Zawiedziony? Płakałbyś, rozpaczał, próbował wszystkiego, by przedłużyć swoje męki? Czy może wziąłbyś się w garść i zrobił to, czego nigdy wcześniej nie próbowałeś, poddał się wirowi życia? Ja wybrałam tą drogę. Jestem Ann Rain, a w ciągu najbliższych, dwóch miesięcy, przed moją śmiercią, spełnię swoje wszystkie, najskrytsze marzenia. Dowiedz się , jak wygląda serce martwego"

#

Ewa
Nie jest to kolejne opowiadanie o 1D, wampirach czy wilkołakach. Nie jest także o żadnej znanej osobie. Główna bohaterka, Elżbieta, mieszka w Polsce i pewnego dnia jej życie wywróci się do góry nogami. Jak na to zareaguje? Czy dziewczyna sobie z tym poradzi?

#

Lexie
"Przecież to nie mógł być on, prawda? Niby skąd? Nie, to na pewno nie on. Nawet nie wygląda jak on. Miałam już wrócić do pracy – z wielkim postanowieniem wyspania się – gdy zobaczyłam z kim rozmawia. Tylko jedna osoba, którą znam tak wita się z Alicją i ciocią Mariolą. A więc jednak. To on. Tylko nasuwa się pytanie, skąd się tu do cholery wziął?"

#

Wincenty
Yaoi/Slash O zaczarowanych dorożkach. I o zaczarowanych, seksownych klientach takich dorożek, w których aż sami dorożkarze się zakochują. Fantasy, romans, boys love.

#

author x
Jenna przez dwa lata była zakochana w swoim najlepszym przyjacielu. Próbowała wybić go sobie z głowy, znajdując sobie kolejnych chłopaków, jednak na nic się to nie zdało. Pewnego dnia, w przypływie bliżej nieokreślonych emocji, spakowała walizki i nikomu nic nie mówiąc przeprowadziła się do innego miasta. Przez cały rok, o jej miejscu pobytu wiedziała tylko najbliższa rodzina. Po pół roku, jej siostra Kate, zaręczyła się i sześć miesięcy później odbył się jej ślub. Tam, po raz pierwszy od roku, Jenna spotkała swoją miłość. Jak potoczą się jej losy? Co zrobi chłopak, gdy znów zobaczy swoją przyjaciółkę? Czy w końcu połączy ich coś więcej niż przyjaźń?

#

Muniette vel Psyche
Serena Wilson to dosyć niezwykła nastolatka. Nie dość, że jest czarownicą i uczy się słynnym Hogwarcie to jeszcze sprawy takie jak moda i uroda są jej kompletnie obce. Aż do szóstego roku nauki nie miała chłopaka, wtedy coś się zmieniło. Wystarczył jeden zakład, by życie stało się bajką albo koszmarem. Tylko czy James Syriusz Potter sprosta wyzwaniu i okaże się prawdziwym księciem? Czy w świecie imprez, alkoholu i lansu liczą się jeszcze wartości, takie jak miłość czy przyjaźń? Co nowego przyniesie siódmy rok nauki?
Życie nowe pokolenia w zupełnie innym wymiarze.
Wielowątkowa opowieść przede wszystkim o miłości, przyjaźni, dorastaniu i problemach wieku dojrzewania.

#

Avad ka
Zaskakujące opowiadanie o Hermionie Granger, która okazuję się być zaginioną przyjaciółką z dzieciństwa Draco Malfoya oraz dziedziczką Salazara Slytherina. Hermiona mimo wątpliwości dotyczące władania światem czarodziejów u boku swojego ojca Toma Riddle'a, decyduje się przejść na jego stronę a wszystko za sprawą byłego przyjaciela, przez którego przeżyła życiowy horror.

#

Radioactive 
„Każdego dnia, każdy z nas zmaga się z nowymi problemami. Część z nas nie wytrzymuje, reszta idzie dalej, sięga po coraz to nowe osiągnięcia. Czy ty, statystyczny człowieku poradziłbyś sobie z faktem, że niedługo znikniesz i nic po tobie nie zostanie? Nic, prócz prochów i kości, wspomnień niektórych przyjaciół i zdjęć. Co ty byś zrobił?
Ja postanowiłam spełniać marzenia. Wypełnić moją listę osiągnięć swoimi celami życia. Jestem człowiekiem takim, jak ty, ale zamierzam wznieść się ponad statystyki.
Nazywam się Anna Forest, a to jest Pamiętnik Umarłej, dziewczyny, której zostały dwa miesiące życia. Dowiedz się, jak wygląda serce martwego.”

#

Tangerine
Czy istnieje miłość wieczna? Czy istnieje miłość jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa? Czy istnieje miłość idealna? Czy istnieje miłość, na którą czeka się cierpliwie, przez całe życie? Czy istnieje... miłość?
Dorota i Łukasz od dawna starają się odpowiedzieć sobie na te pytania. Czy ich znajomość pomoże odnaleźć odpowiedzi? A może wszystko stanie się jeszcze bardziej skomplikowane i zawiłe? Jak zakończy się ich historia?
Jeśli Ty też chcesz się dowiedzieć - zostań na tym blogu!

#

Alexis
Życie młodej dziewczyny o niecodziennym imieniu Evalescene od zawsze było zaplanowane od początku do końca. Przez nieuwagę matki jej los trafił w ręce najbardziej bezwzględnych wampirów na świecie, Volturich. Jednak przeżyła, żyła spokojnie przez czternaście lat, ale konflikt z Cullenami zaczął wszystko komplikować. Teraz jest jednym ze strażników. Czy uda jej się nie zatracić swojej osobowości? Czym okaże się jej dar, tak ważny dla Aro? I czy można żywić uczucie do zabójcy własnej matki?

#

Capitan Pipes
Dylan ma dług u Halla Muttersa, jednak brak funduszy aby go spłacić. Jak z nieba spada mu Jeffrey ze swym przyjacielem Georgem i ich przeżyciami. Po plamach whiskey i petach zmieszanych z olejem samochodowym rozpoznasz szlak, który przebyli na przełomie lat 50 i 60 Dylan i Jeff. Ślad ten jednak zobaczyła też mafia. Teraz jednak nikt już nie zadaje szyku samochodem o marce Cadillac, nikt nie wkłada pieniędzy do szafy grającej aby posłuchać rock n' rolla, nikt już nie boi się mafii z Nevady, chyba tylko jak zagraża przystojnemu bohaterowi filmu. A whiskey chowa się w porównaniu z drinkami, które można kupić dziś. Wspomnienie tamtych czasów jest tylko w filmach i tym opowiadaniu. Tyle, że w tym przypadku nie musisz nic płacić, aby przenieść się w czasie...do krainy spowitej dymem papierosów i zapachem whiskey.

#

1DsLover_x3
Czy wierzysz w życie po miłości?
Zayn Malik nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanej. Była dla niego wszystkim. Kochał ją i kocha nadal, jednak to już koniec. Nie ma odwrotu. Wybrała innego.
Zayn się załamał. Na niczym mu nie zależy, a swoje pieniądze "inwestuje" w alkohol, który, jak uważa, stał się jego jedynym, prawdziwym przyjacielem.
Czy uda mu się ożyć na nowo?
Czy w jego życiu pojawi się ktoś, kto pomoże mu odbić się od dna?

#

Arcanam
Fabryka. 400 osób. 400 sierot. Wśród tych osób jest pozornie zwykła dziewczyna, Aline. Pewnego dnia do Fabryki dołącza nowy chłopak a wraz z jego przybyciem zaczynają dziać się niepokojące rzeczy.
Opowiadanie pisane na podstawie snu.

#

Sadie Miyura
Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

#

Shayia
Kim So Ra jest popularną, piękną i mądrą uczennicą liceum w Korei Południowej. Pewnego dnia ku jej zaskoczeniu wszyscy oprócz jej najbliższych przyjaciół, odwracają się od niej. Okazuje się, że dziewczyna, która od zawsze zazdrościła jej urody - Son Ah Ri - Puściła o niej plotkę o operacjach plastycznych.
W tym czasie w szkole pojawia się przystojny i tajemniczy Lee Chi Hoon. Od razu wpada w oko Ah Ri, aczkolwiek jego zaintrygowała So Ra.
We wszystkich problemach dziewczyny pomagają jej Baek Su Min i Park Hyung Seok, którzy sami są wplątani w pewien konflikt - Są w sobie zakochani, jednak całą sytuację utrudnia starszy brat chłopaka, któremu podoba się Su Min.

#

Lullaby
Dwie przyjaciółki z Polski, zgodnie z marzeniem przeprowadziły się do Los Angeles w Ameryce. Nie dość, że są w ogromnym mieście pełnym sław, to spotykają dwoje aktorów Joel'a Davida Moore i Sama Worthingtona. Obie dziewczyny uważają to spotkanie za zupełnie przypadkowe, ale i niezwykłe. Po kilku dniach czwórka spotyka się znowu...tak oto rodzi się prawdziwe uczucie wśród krzyków fanów i blasków fleszy.

#

Lena
Trzy różne dziewczyny i trzy najlepsze przyjaciółki. Mają do ukrycia wiele sekretów i kłamstw. Jak długo można żyć z założona na twarz maską? Kiedy będzie czas by ją zdjąć? Czy będzie można ją w ogóle zdjąć?
Jak poradzą sobie ze wszystkimi tajemnicami, kiedy okłamują siebie na wzajem?
W końcu ich życie zamieni się w piekło.

#

Kadu 
Są potężni i wieczni, i spragnieni smaku krwi.
Jednak zawsze znajdą sposób, aby Cię uwieść.
Jack O'Donnel wiódł spokojne życie. Ale wszystko się zmieniło, odkąd pomógł bardzo pięknej i bardzo tajemniczej Jennifer McCalister.
W miasteczku New Rochelle pojawia się przepiękna wampirzyca, która po 400 latach władzy - chce odpocząć od obowiązków. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że gdy spotka na swojej drodze przystojnego Jack'a wszystko się zmieni. Jej wrogowie zaczną atakować i próbować zabić jej najbliższych.
Potrzebuje czegoś na odprężenie, ale czy seks na pewno jest tym czego chce ?
Jack O'Donnel i Jennifer McCalister zabiorą Cię do świata codziennej namiętności i mroku...

#

Amy
Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego później, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różni się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

#

Develeine
Kimberly jest cichą i spokojną nastolatką. Jej życie jest pod pełną kontrolą. Ma kochającą rodzinę i przyjaciół. Wszystko wydaje się idealne. Lecz po tym jak spotyka dwóch chłopaków jej życie coraz bardziej się komplikuje. Czy da sobie radę? Aby się przekonać zapraszam do przeczytania mojego opowiadania :)

#

Carla&Charlize
Iga ma duszę marzycielki, ale jest silną osobą. Od dziecka jej pasją było śpiewanie i komponowanie własnych utworów. Swoją miłość dzieliła razem z mamą, która po ciężkiej chorobie zmarła. Dziewczyna pisze teksty, a każda piosenka ma dla niej ogromne sentymentalne znaczenie. Wiele osób trzyma za nią kciuki, wierząc, że pewnego dnia Iga podbije muzyczny rynek. Wśród tych ludzi znajduje się także Anita, jej starsza przyjaciółka, a także początkująca menadżerka. Niestety, pewnego dnia dochodzi do poważnej kłótni między dziewczynami, co niesie ze sobą fatalne skutki, o czym Iga dowiaduje się dopiero po pewnym czasie... Czy nie za późno? Jej świat wywraca się do góry nogami, a ona sama zaczyna pałać chęcią zemsty. Nie tylko na Anicie, ale także na tajemniczym Mikołaju... Przepełnione żalem serce nie zawsze dokonuje jednak dobrych wyborów...

#

 Jowita G
Cztery przyjaciółki: Sara, Wika, Martyna i Daria. Każda jest inna, każda ma własne problemy, ale łączy je jedno- wielka przyjaźń. Lecz czy będą w stanie stawić czoło problemom pojawiających się w ich życiu? Czy ich przyjaźń przetrwa?

#

Agata Klimczak
Magia, technologia, miłość, przygoda…
Witajcie w świecie, w którym magia, nie jest czymś tajemniczym. Dostępu do niej, nie mają jednak wszyscy. Kosmos nie jest pustą, niezbadaną przestrzenią, ale większość jego mieszkańców, woli żyć na swojej planecie. Spokój wszechświata jest tylko pozorny. Od jakiegoś czasu na wielu planetach, w tym na Ziemi, dochodzi do ataków „Istot”. Dziwne stworzenia sieją popłoch i, jak na razie, niewielkie spustoszenia. Usuwaniem ich zajmuje się S.A.W.M – tajna agencja zrzeszająca Białych Magów.
Pewnego dnia, Gabriela – zwykła studentka, pochodząca z niewielkiej Polskiej miejscowości, zostaje wciągnięta, w ten niedostępny dla wielu świat.
Kim są Biali Magowie? Czym zajmuje się S.A.W.M? Co ma z nimi wspólnego Gabriela? Skąd pochodzą „Istoty” i co jest ich celem?
Na te pytania i wiele innych, szukajcie odpowiedzi w moim opowiadaniu.
Serdecznie zapraszam!

#

Viki
Blog opowiada o przygodzie zwykłej nastolatki. Do czasu, kiedy zostanie porwana. Pobicia, próby gwałtów. Czy jej psychika to wytrzyma? Czy ktoś ją znajdzie? Ojciec pracujący w wydziale śledczym, na pewno włosy sobie wyrywa. Ale czy da radę? Czy ktoś w końcu jej pomoże?

#

Psychotropic
SEVEN SCARY SECRETS przedstawia historię dwójki nastolatków, Justina i Michelle, którzy spotykają się w ośrodku poprawczym. Życie obojga tych ludzi różni się od siebie, jednak czy aby na pewno na tyle, by nazwać je "dwoma światami"?
Michelle nieświadoma tego, co wokół niej się dzieje oskarża własnego przyjaciela o wkręcenie ją w zabójstwo. Wszyscy wokół odwracają się od niej, zostaje jej jedynie brat oraz przyjaciółka. Oczywiście jest również Justin, który jako jeden z wielu osób wie, co tak naprawdę się tutaj dzieje.
Michelle jako ich "odpowiedź na wszystko", bardzo długo nieświadoma tego, w jakiej sytuacji jest, powoli stara się dotrzeć do odpowiedzi na pytania, które ją męczą od dłuższego czasu. Zapraszam!

#

Helfy
Isabela La Clorissa jest przytłoczona nagłą śmiercią matki. Będąc niepełnoletnią, sąd przyznaję opiekę nad nią ojcowi, którego nigdy w życiu nie widziała. Jest zmuszona wyprowadzić się ze Sztokholmu i zamieszkać w Nasgate, niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Po przyjeździe odkrywa, że jej ojciec jest bogatym człowiekiem, a na jej prywatnym koncie zalegają tysiące. Postanawia spróbować żyć dalej normalnie, ale jak zwykle pojawiają się komplikacje.

#

Emiko S.
Marysia nie była dla niego nikim ciekawym. Ot, szara istota, przyjaciółka jego siostry. Co innego on dla niej. Maria czuła, że darzy Sebastiana jakimś szczególnym uczuciem. Czas spędzonym z nim i przyjaciółmi był jedyną odskocznią od problemów domu i szkole. Co się stanie, gdy ta szczęśliwa rzeczywistość Marii zostanie zburzona, przez słodką i równie drapieżną Adę?

#

Capitan Pipes
Poczciwy Auggie nadal stoi za ladą, rozmawiając z nowymi ludźmi lub dzieląc się szczęściem ze starymi przyjaciółmi. Poznaj historię Brooklynu i zobacz, że jestem tam miejsce również dla Ciebie! Wszytsko dzieje się w jednym miejscu - w sklepie z papierosami, a bohaterem jest Auggie, ale co to ma za znaczenie. Jest to obserwacja ludzi, czasem przerysowana, a czasem nie.

#

Storrada
Główna bohaterka , młodziutka Elfka - Shereena d'Arame jest mistrzynią wpadania z deszczu pod rynnę. Sprzedana przez wuja za obietnicę zaszczytów, ucieka z pałacu znienawidzonego narzeczonego. Czy niewinna istota wkraczająca w dorosłość poradzi sobie w świecie pełnym intryg? Jaką rolę odegra w jej życiu wampir Icarius, który pojawia się równie niespodziewanie jak znika? Czy uda jej się odnaleźć miłości i odzyskać utracone ziemie?

#

Ka.
Paryż. Miasto miłości. Dla Niej – miasto samotności i izolacji od szczęścia, które mogła otrzymać, a którego świadomie nie wybrała. Uwięziona w rutynie, żyjąca wśród kłamstw i fałszywych przyjaciół, za jedynego sprzymierzeńca mając swoje własne dzieci i ukochaną siostrę. Dramat, o którym nigdy nie marzyła, a który sama sobie zgotowała. Teraz, w wieku czterdziestu sześciu lat, gdy na włosku wisi jej kariera zawodowa i małżeństwo, wraca do przeszłości, która nagle staje się możliwa do naprawienia.

#

Royal Bee
Opowiadanie fantasy z uniwersum Aeis o zwyczajnej nastolatce, która podążając za swoją nieudaną randką w ciemno wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania!

#

Summer Sun
Dwie przyjaciółki, dwóch przyjaciół, dwóch wrogów i wielka miłość. Rozstanie, zdrada, upokorzenie, walka, przebaczenie, przyjaźń i wiara. Kto kogo skrzywdzi? Kto wygra? Kto przebaczy? Ciągłe zwroty akcji, miłość i wojna. Historia skończy się happy endem?

#

Laura
Jane Bolter jest 24-letnią młodą kobietą, która by odnaleźć swoje miejsce w tym szalonym świecie, za namową swoich sióstr decyduje się podjąć pracę w jednej z Londyńskich bibliotek.
Od tamtego czasu jej życie nie przybrało jakichś nadzwyczajnych kształtów. Jednak pewnego poranka jej oaza spokoju zostaje zburzona, a na jej drodze pojawia się tajemniczy mężczyzna, który okaże się być wcale nie tak różny od niej jak przypuszczała.
Pozna ludzi, o których mogła tylko marzyć, przeżyje chwile grozy o jakich czytała z wypiekami w ciepłym fotelu przy kominku.
Bo najpiękniejsze historie piszemy wraz z innymi ludźmi. A najciekawsze wydarzenia czekają na nas tuż za drzwiami.

#

hindsight
Marianne jest młodą i świeżo upieczoną panią psycholog. Bardzo angażuje się w świat charytatywny i różne społeczne akcje. Mieszka w małym mieszkaniu w Londynie. Pewnego dnia staję przed bardzo trudną decyzją miłosną. Czy ma wybrać namiętnego kochanka, jej starego przyjaciela, który jest gwiazdą muzyki rock czy nowego sąsiada, niewylewnego fizyka?
Może najlepiej wybrać nikogo?
Tylko czy wtedy szary cień pomiędzy dwoma punktami zniknie?
Czy potrafi skrystalizować dystans?

#

Little Monster
Darcy Chandler nigdy nie miała normalnej rodziny. Po śmierci ojca zmuszona jest zamieszkać z wyklętym przez rodzinę bratem - bokserem i dilerem narkotyków. Mimo obaw dziewczyna odnajduje spokój, ukojenie i ciepło rodzinne w ramionach wyjętego spod prawa brata. Jednak pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń Darcy zmuszona jest szybko dorosnąć. Czy uda jej się wydostać z bagna, w które nieopatrznie wdepnęła?

#

Griffin
Opowiadanie ma w sobie coś z powieści młodzieżowej, odrobinę romansu i zwyczajnej obyczajówki. Historia skupiać się będzie na młodej (i dość zwyczajnej) dziewczynie, która zostaje wrzucona do świata francuskiej i angielskiej szlachty dwudziestego pierwszego wieku. Do świata intryg, gdzie największą wygraną jest władza i wpływy. Będzie sobie musiała poradzić z egoizmem, przekonaniem o własnej wyższości, wrogością i fałszywością. Ale także z nieoczekiwaną życzliwością, miłością i wspaniałą przyjaźnią.

#

Czarna Dama
Opowiadanie, które zaczyna się w 7 roku nauki w Hogwarcie. Jest to moja wersja zdarzeń, wszystko co piszę to fikcja, a niektóre rzeczy, wydarzenia które miały miejsce w książce lub filmie, są zmienione na potrzeby mojego bloga.

#

ramoncia
W życiu Ramony przeszłość nierozerwalnie splata się z teraźniejszością i nie ma od niej ucieczki. Dziewczyna, wychowana w kiepskiej dzielnicy Bronxu, dzieląc pokój z jedenaściorgiem rodzeństwa, stara się przede wszystkim zachować resztę człowieczeństwa, którego wagę wpoił jej ojciec. Kiedy mężczyzna trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze, wszystko zaczyna się walić i dzieciakom grunt usuwa się spod nóg. Ramona zostaje skazana na pobyt w zamkniętym zakładzie poprawczym, skąd, w następstwie pechowych wydarzeń, zostaje przeniesiona na tymczasową obserwację do oddziału psychiatrycznego. Najstarszy z braci, Marc, zostaje zaczepiony przez gangsterów, którym ojciec jest winny pieniądze, i zaczyna z nimi współpracować. Nicole dręczą rozterki, czy ucieczka do dalekiego Londynu na pewno była takim dobrym pomysłem. Każdy z rodzeństwa radzi sobie w inny sposób, czy w końcu odnajdą wspólną drogę?

#

Jasmine
Liliana - zwyczajna dziewczyna, która ma zwyczajnych znajomych, zwyczajne życie. A jednak... nie wszystko w niej jest takie zwyczajne jak się wydaje. Sama nawet nie wie, jak wyjątkowa siła kryje się w jej wnętrzu. Nieświadoma niczego żyje zwyczajne, i gdy życie postawi przed nią wyzwanie, nie będzie w stanie pogodzić się z utratą rutyny i się z nim zmierzyć. Tylko tajemniczy mężczyzna z jej snów będzie w stanie wytłumaczyć jej zmiany, które dostrzega i zmiany, które nadejdą. Tylko nietypowy prezent da radę wypełnić przepowiednię. A jak dalej potoczą się losy głównej bohaterki? Zapraszam cię, drogi czytelniku, do przeczytania historii dziewczyny, która znalazła się o jeden wymiar wgłąb ziemi.

#

Marti
"Mówią, że miłości nie należy szukać. Ponoć ona sama upatruje sobie ofiarę i atakuje w najmniej spodziewanym momencie. Mówią również, że ci, którzy próbują znaleźć ją na siłę wcale nie przyśpieszają procesu, a wręcz przeciwnie - spowalniają go.
Laila Ryan uważa to za stek bzdur i bierze sprawy w swoje ręce. Okazuje się jednak, że szukanie drugiej połówki nie jest wcale takie proste, zwłaszcza kiedy uczęszcza się do liceum w Beverly Hills."

#

Old Mary
Sandstorm woman to prostu każda napisana przeze mnie rzecz, która nadaje się do publikacji. A sądzę, że do tego nadaje się tylko jakaś jedna piąta tego, co piszę, czyli no nie taka znowu każda. Po prostu zbiór tekstów – czasem typowo pamiętnikowych, ale znajdą się z pewnością urywki opowiadań, zalążki, które nigdy nie przerodziły się w historię, krótkie jednoczęściowe historie zalegające po plikach – oraz strona powstała po to, żeby zmotywować mnie do pisania na każdy możliwy sposób.

#

Dafne
Jak odbić się od dna, kiedy jedno koszmarne wydarzenie wstrząsa całym naszym dotychczasowym życiem? Zuza stara się poznać odpowiedź na to dręczące ją pytanie. Dopiero po czasie postanawia chwycić swój los we własne ręce. Czy poradzi sobie z zadaniami, jakie stawiają przed nią inni? Czy zdoła sprostać własnym oczekiwaniom? Czy jej metamorfoza nie wymknie się spod kontroli? Czy odnajdzie szczęście, nękana krążącą nad nią grozą zemsty i powracającymi wspomnieniami z najgorszych chwil życia? Co zrobi, nie wiedząc, komu może zaufać?
Przeszłość jest dla niej jak trucizna wpadająca do serca i rozprowadzana żyłami po ciele. Czy odnajdzie antidotum?

#

Wertam
"Bliz­ny przy­pomi­nają nam, że przeszłość była rzeczywistością"
Maya Johanson zaczyna nowe życie w New Heaven, zostawiając za sobą 17 lat życia, a także tragiczne zdarzenia w rodzinnym Baltimore. Z pozoru silna dziewczyna, w głębi ducha skrywa bolesne tajemnice, które nie dają o sobie zapomnieć.
Czy Mai uda się uporać z powracającymi demonami przeszłości? Czy odnajdzie prawdę i pogodzi się z utratą bliskiej osoby?

#

LadyMay
Jeanny jest wrażliwą, młodą kobietą, która przytłoczona szybkim tempem życia gubi się wypadając z jego rytmu. Przy swoim boku nie ma nikogo, kto mógłby pomóc jej poukładać poplątane myśli, skazana więc na samą siebie sięga po kartkę i długopis. W książce telefonicznej znajduje adres mężczyzny imieniem Dave, do którego zaczyna regularnie wysyłać listy. Z każdym kolejnym napisanym słowem Jeanny przywiązuje się do myśli, że ma kogoś, komu może o wszystkim powiedzieć i choć nie zna Dave'a osobiście, ufa mu bardziej niż sobie samej. Korespondencja z obcym mężczyzną zaczyna być codziennym obowiązkiem jak poranne picie kawy, ponieważ bez żadnej z tych czynności nie potrafi normalnie funkcjonować. Mimo tego, że samotność już nie huczy w jej uszach, na myśl nasuwa się jedno istotne pytanie; dlaczego łzy coraz częściej płyną po policzkach tej młodej kobiety?

#

Śliwka
Każdy kolejny dzień jest dla Błażeja taki sam i chłopak ma poczucie, że kolejne dni wakacji mijają bezpowrotnie na niczym. Do czasu, gdy do jego młodszej siostry w odwiedziny przyjeżdzają dwie koleżanki z miasta - śliczna Karolina, przywodząca na myśl kapryśną księżniczkę i Daria - skromna dziewczyna, która zawsze ma pod ręką książkę. Jedna z nich stanie się dla chłopaka kimś naprawdę wyjątkowym, ale jak to w życiu bywa nie obędzie się bez kłopotów, większych i mniejszych, bez chwili radości jak i wzruszenia...

#Śliwka
Główną bohaterką jest siedemnastoletnia Shirley Caster - dziewczyna ma problemy w zaaklimatyzowaniu się w szkolnym środowisku. Mimo iż otaczają ją sympatyczni ludzie, ona powoli traci wiarę w siebie - przeszłość bierze górę, dziewczyna znów wpada w złe towarzystwo. Z bagna jej własnych problemów powoli próbuje wyprowadzić ją rok starszy Adrien - jej kolega, oraz obiekt westchnień Shirley.


Bloody
Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne - stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mam wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. Wszystkie bajki uważałaś za fikcję i przebierałeś się za stwory nie z tej ziemi. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro".

#

Laire Stock
Na blogu pojawiają się różne teksty: one-shoty i opowiadanie "Po raz pierwszy...". Głównym bohaterem tej historii jest Max McCarey, najlepszy łowca wampirów na całym świecie. Wyróżnia go to, że nigdy się nie zakochał oraz to, że nie umie wyrażać swoich uczyć. Czy będąc bezwzględnym w zabijaniu potworów, nauczy się tego?

#

Odile
Poznajcie Lenę, zwykłą szesnastolatkę z warszawskiego liceum. Dziewczynę, która ma marzenia i ambicje - tak jak wszyscy. Jej życie jest zwykłe. Ale! Zwykłe nie znaczy monotonne. Jak każdy młody człowiek zmierza się z rzeczywistością, przeżywa chwile szczęścia i smutku, bawi się i płacze, snuje plany na przyszłość i cieszy się chwilą. Chce prostego życia, a jednocześnie pragnie przygody, miłości, niezwykłych przeżyć. Jak każda nastolatka próbuje zrozumieć świat i odnaleźć swoje miejsce w nim.

#

 NEVER ENDING FRIENDSHIP STORY
Mara
"Angel była dobrą uczennicą, lubianą. Miała najlepszą przyjaciółkę i chłopaka, który mogłoby się wydawać, jest wobec niej uczciwy.
Jednak pewnego dnia u matki Angel wykryto dość mocno rozwinięty nowotwór. Jedyna osoba, która zasługiwała na nieograniczoną miłość dziewczyny nagle umiera. 
W następnych dniach, Angel zdejmuje różowe okulary i widzi ludzi takimi, jakimi są naprawdę. 
Przyjaciółka odbija jej chłopaka, a życie dziewczyny powoli zaczyna tracić sens. 
Na domiar złego, z powodu licznych, nagannych zachowań, Angel zostaje oddana pod opiekę ojcu, którego nie zna.
W innym mieście, na innym kontynencie, poznaje wartość prawdziwej przyjaźni, więzi między człowiekiem, a zwierzęciem, pasji, która może wyleczyć każdą najgłębszą ranę oraz miłości będącej początkiem wielkich kłopotów...
Czy masz ochotę poznać pięć praw niekończącej się historii przyjaźni? "

#

P!nk
Czego można pragnąc od życia gdy ma się kochających i wyrozumiałych rodziców, pozwalających na wiele, oddanych przyjaciół, którzy pójdą za Tobą w ogień, odpowiednie fundusze, pozwalające na życie na pewnym poziomie, masę znajomych, oraz nie najgorszy wygląd. 
Hahahahahah, nie każdemu to wystarczy.
Ona ma to wszystko, lecz nie jest szczęśliwa, po prostu nie potrafi.
Nie umie zaakceptować swojej wagi, przez co ukrywa się w swoim idealnym wyimaginowanym świecie. Na dodatek jej lęk przed obcymi osobami, w cale jej tego nie ułatwia. Jak by tego jej było mało otaczają ją same pary, gdy ona nie możne znaleźć odpowiedniego chłopaka i od 18 lat jest singlem. 
Ale jak możliwe że ta sama osoba, jest jedną z najbardziej popularnych osób w klasie i szkole. 
Jak osoba która jest popularna, może jednocześnie być samotna.
Lotte właśnie tego doświadcza, marzy o idealnym chłopaku, lecz gdy jakikolwiek pojawia się w jej zasięgu szybko go spławia, bo nie chce pozwolić się skrzywdzić. 
Dziewczyna nawet nie domyśla się że już nie długo jej całe życie zmieni się za sprawą Luka, Justina i Louisa, którzy nieźle namieszają w jej życiu.

#

random
Londyn, koniec lat sześćdziesiątych. Czasy, kiedy największe zespoły i artyści wszech czasów zaczynają bądź są w trakcie trwania swoich wielkich karier - Led Zeppelin, The Beatles, The Who oraz wiele innych "rządzą" brytyjską sceną muzyczną.
Greg Hamilton i Cavan Howe również zapragnęli sławy. Z początku nudne Halloween okazuje się być dniem spontanicznego założenia zespołu The Snatchers, czyli Chapaczy. Wiedzą, że może im się nie udać, ale stawką jest wygrana w bitwie kapel i kontrakt z wytwórnią płytową. Czy możliwym jest, by granie w zespole było o wiele większym wyzwaniem, niż z początku im się wydawało?

#

Blanca
Opowiadanie, którego głównymi bohaterami są bracia Leto. Jedna dziewczyna z tajemniczą przeszłością, jeden urzekający i niezwykle spostrzegawczy czterolatek, jeden mężczyzna inny od wszystkich. A to wszystko na tle dwóch kontrastujących ze sobą światów - showbuisnessu, muzyki, filmu, sztuki, drogich ubrań oraz szarej codzienności wymagającej niezwykłej walki i wytrwałości.

#

Mona Lisa
Czy zastanawiałeś się kiedyś, co tak naprawdę kieruje naszym życiem?
Czy myślałeś kiedyś, co przygotowuje dla nas los?
Czy wiesz, ze naszym życiem rządzi przeznaczenie?
Ja to wiem.
Moje życie- ciche, grzeczne, poukładane, w którym rządziły liczby i logika, zmieniło się o 360 stopni przez jedną, drobną rzecz.
Czy wyjazd może zmienić człowieka?
Może. Ale jak bardzo? W jakim stopniu? Tego nie wiem. Ale chcę się o tym przekonać.
Nazywam się Mia Monet- przez wielu jestem uważana za mózga matematycznego, kujona, który nie wychyla nosa z zadań matematycznych, a jego jedyną miłością są ułamki.
A to jest moja historia- historia przypadku.

#

Mona Lisa
Łagodny aniołek nie ma szans na przeżycie na tym okropnym świecie. Trzeba być wredną suką. Ludzie są źli, więc trzeba być gorszym. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Zabolało, ale chce od tego ustrzec innych.

#

Leleth
Anglia, schyłek epoki wiktoriańskiej.
Elodie Thunderous z Tanglewood, dorastając, wiodła monotonne życie – do czasu, kiedy jej spokój został zachwiany na skutek nieoczekiwanego spotkania z bratem, widzianym ostatnio niemal piętnaście lat temu. Od tamtej pory coraz częściej musiała mierzyć się z rzeczywistością, nierzadko obfitującą w tragiczne wydarzenia, zakazanymi emocjami, skrywanymi rodzinnymi sekretami, a czasem też tak prozaicznymi sprawami, jak kandydaci do jej ręki. Jaką rolę w życiu siostry odegra Gilles? Jak Ellie poradzi sobie w świecie, który nie jest zbyt przyjazny kobietom, zwłaszcza tym, które nie chcą zrezygnować z samodzielnego myślenia?

#

Fioletowy Piernik
"Przychodzi taka chwila, kiedy stwórca jest najbardziej samotną osobą na świecie…" Tak się czułam. Wyprana z wszelkich dobrych emocji, porzucona, wykorzystana i zraniona. Pomyśleć, że gdybym choć raz się cholera spóźniła, uniknęłabym wielu miesięcy pogoni za psychopatycznym kultystą i za bogiem kłamstw, nie odkryłabym tajemnic mrożących krew w żyłach, nie oglądałabym jak dom z resztkami mojej rodziny płonie, a mnie ratuje mężczyzna o oczach jak niebo w ziemie o poranku i w czasie zachodu słońca w lecie… A, zapomniałabym. Gdyby nie to, to bym nie umarła.

#

Diabeł w ciele anioła
Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.

#

Maewen
Lena ma tylko 16 lat, ale doświadczyła gwałtu i ciąży. Przeżyła ciężkie miesiące i popadła w głęboką depresję. Ale pojawia się nadzieja - zostaje zaproszona na terapię w Londynie. Tam czeka ją prawdziwa miłość, przyjaźń, ale przede wszystkim będzie mogła sobie odpowiedzieć na pytanie: jakie jest moje życie?

#

Semirkowa
Elena Kranich jest dziewiętnastoletnią kobietą, która przeżywa wiele przykrości i niepowdzeń w życiu. Pewnego dnia została zgwałcona przez faceta, który związał się z jej matką. Elena po nieudanej próbie samobójczej trafia do domu swojej dalekiej kuzynki. Tam poznaje pewnego policjanta...z pozoru miłego...

#

Remember Me
"Ludzie mówią: nie znają czułości.
Ludzie mówią: lalki nie kochają.
Są drewniane nie znają miłości.
Mówią ludzie tak, czy racje mają?"
Za pół roku odbędą się ostatnie egzaminy. Dołączę do Służb Obrony Kraju, albo zginę.
Wszystko zależy ode mnie.
Jeden zły ruch i zniknę. Nikt po mnie nie zapłacze. Jestem przygotowana na pułapki.
Nie jestem przygotowana na życie.

#

Elle
Znacie opowieść o Dorotce? Tej małej dziewczynce, która z pomocą tornada przeniosła się z Kansas prosto do krainy Manczkinów?
Tak?
W takim razie musicie wiedzieć, że nie znacie całej historii.
Dorothy Gale ma dwadzieścia cztery lata, jest młodszym menedżerem w nowojorskiej siedzibie korporacji zajmujacej się handlem sprzętem medycznym z krajami azjatyckimi, w wolnym czasie zaś trenuje judo i jogę. Dawno już zostawiła za sobą ciotkę w Kansas, prowadząc poukładane życie, w którym brakuje tylko mężczyzny - nic dziwnego jednak, biorąc pod uwagę doświadczenia Dorothy z facetami.
Pewnego dnia wszystko zmienia jedno, z pozoru niewinne, spotkanie. Pewna nawiedzona kobieta wręcza Dorothy zagadkowy klucz wraz z karteczką z odręcznie napisanym pojedynczym zdaniem. Choć pismo zdaje się Dorothy znajome, pewnie nie zwróciłaby na nie większej uwagi, gdyby nie wichura, która zrywa się tego samego wieczoru, podczas jej powrotu do domu, a w wyniku której Dorothy przenosi się... prosto pod drzwi chatki pewnej niebezpiecznej wiedźmy.
A to dopiero początek, bo w końcu napis na karteczce głosił Czekam na ciebie...

#

Alexa
Historia dziewczyny, która ucieka z Warszawy - od zapracowanego ojca, matki-wariatki, Maćka - chłopaka, który po 6 latach chodzenia potrafił odejść od niej bez słowa, przyjaciółki egoistycznie pogrążonej w żałobie po śmierci swojego chłopaka. Ucieka od ludzi, których nie obchodzi jej los. Czy odnajdzie szczęście i cel w życiu?
Kontynuacja powieści Małgorzaty Karoliny Piekarskiej ("Klasa Pani Czajki", "LO-teria").

#

 Justyna G
Dziewczyna po ciężkich przejściach w życiu poznaje swojego wymarzonego chłopaka, który tak jak ona ma swoje problemy. Czy pisane jest im być razem jeśli nie wszystkim się to podoba, a zwłaszcza znajomym Oli? Czy poradzą sobie z przeszłością i tym co ich spotkało, aby móc żyć razem? Przekonajcie się sami.

#

Mitsuki Tsukiyomi
Musiała uciekać przed przeznaczeniem, którego nie chciała. Ono jednak ją odnajdywało, nie ważne gdzie i jak głęboko się ukryła. W końcu postanawia stawić czoło przyszłości. Jej wilcza forma szykuje się do wojny o wolność i miłość. Jednak nie wie czy zdoła obronić swoich ludzkich przyjaciół. Jej niedoszły narzeczony ukrywa pewną tajemnicę, która może zmienić cały ich los. W wyborach postanawia jej pomóc pewien chłopak z przeciwnego klanu, który postanowił sprzeciwić się rozkazom swojego Alfy. Teraz są zdani wyłącznie na siebie. Czy ich wybory będą słuszne? Czy wszyscy wrócą z tej wojny, która w końcu przerodzi się w poważny konflikt? A co będzie jeśli przegrają i zostanie im tylko ucieczka lub śmierć?

#

Daisy Angel
Zapierające dech w piersiach i trzymające w napięciu, miłosne historie.


#

Jula P
Zbliża się koniec roku szkolnego. Cassey Ducane mdleje i dowiaduje się w wizji o propozycji spotkania z tajemniczym chłopakiem. Niepewna spotyka się z nim. Prawdziwa wiadomość o jej pochodzeniu uderza ją jak wielki dzwon. Wszystko wywraca się do góry nogami. Dziewczyna nie wierzy, że to prawda. Czyli nie jest tym za kogo się uważała przez 17 lat? Kolega, którego potajemnie kochała nagle się nią interesuje. Arogancki chłopak z wizji i spotkania coraz bardziej ją pociąga. Wampiry, wilkołaki, anioły, kłamstwa, zdrady, zamachy na życie, miłość, świat - Auglessia, Brama, Sala Złamanych, życie, śmierć. Czy przeżyje? Jak sobie poradzi? Uwierzy odpowiednim osobom? Uratuje Auglessie? Przemiana tusz tusz, niedługo dowie się jak to jest być prawdziwą istotą magiczną i będzie wstanie użyć tajemnych mocy, lecz najpierw musi je odkryć!

#

Pikachu ♥
Na blogu znajduje się zbiór opowiadań, każde z nich jest osobną historią, która opowiada o różnych ludziach. Wiele historii miłosnych i nie tylko. Czy każda z nich kończy się szczęśliwie? Zapraszam!

#


Arcanam
Na początku akcja toczy się w przeszłości, a raczej teraźniejszości:
Christopher Howland na pierwszy rzut oka jest niesamowicie szczęśliwy. Ma mnóstwo pieniędzy, otaczają go przyjaciele, a wokół niego nieustannie kręci się służba w postaci pięknych dziewcząt... Jednak nie wszystko jest tak różowe, jak się wydaje. Jego największym problem to miłość. Zakochał się nieszczęśliwie w jedynej służącej, której on nie obchodzi. Dziewczyna nie jest wobec niego do końca obojętna, jednak jej uczucia wciąż pozostając niepewne. Wtedy ojciec oznajmia mu, że chłopak wkrótce się żeni. Christopher oczywiście jest temu przeciwny, jednak nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Niedługo potem do rezydencji przyjeżdża jego przyszła żona, a chłopak zdążył sobie do tej pory narobić niemałych kłopotów... Jak się potoczy dalej jego życie? Czy w końcu odkryje istotę miłości? Czy uda mu się ją znaleźć? Czy podda się biernie swojemu życiu?
16 lat później Christopher zmienił się. Poznał gorzki smak życia i pała żądzą zemsty. To ona dodaje mu sił. To ona kieruje jego życiem. Co się stało w ciągu tych 16 lat? Co tak bardzo zmieniło jego nastawienie? O tym przekonaj się już sam/a.

#

POMIMO GRAWITACJI
Aleksandra

Gdyby Danica kilka lat wcześniej nie zauważyłaby swojej matki z innym mężczyzną, jej rodzice by się nie rozwiedli. Gdyby nie rozwód, nie poznałaby nowych znajomych, nie przefarbowałaby włosów i nie związała się z Hunterem. Gdyby nie związek z Hunterem, nie dostałaby zaproszenia na durną imprezę, nie pokłóciłaby się z Nathanem i nie doprowadziłaby do śmierci brata. Gdyby nie śmierć Nathana, nie obudziłaby się z recesywnym zanikiem pamięci.
Jednak Danica w chwili, kiedy mówiła ojcu o zdradzie jego żony, wcale nie spodziewała się takiego obrotu sytuacji.

#

Shout!
Co się dzieje, kiedy zetkną się ze sobą dwa oddzielne światy? Ona- Katarzyna Danutowicz - wschodząca gwiazda rocka, on- Marco Reus- piłkarz Borussi Dortmund. Jak odnajdą się w świecie, gdzie do tej pory uważali, że sporo widzieli i słyszeli? Co się stanie, kiedy syn przyjaciółki Kaśki zostanie porwany, a wszelkie przyjaźnie okażą się czym innym? 

#

Ajs
Gosia, z pozoru popularna licealistka, poznaje w dość szczególnych okolicznościach Kacpra - cichego, niezrównoważonego i pełnego problemów chłopaka, który zupełnie zmieni jej życie i pokaże w jak wielkim oszustwie żyje...

#

Loneliness
 ...Gdyby miał wybór, wybrałby inną drogę. Uciekłby patrząc na życie przez pryzmat. Jednakże kwintesencją w tej sytuacji była śmierć. Co mógł począć? Przyglądać się jak resztki jego życia obumierają? Jak spowity pejoratywnymi uczuciami staje się zamkniętą księgą bez stron? Nie, nie mógł tego zrobić. Musiał unicestwić resztki życia, wyrwać serce, zakopać zwłoki. Przecież to łatwe, zabić życie. Gorzej, gdy życie popełnia samobójstwo (czy wtedy staje się równe śmierci?) lub zostaje zabite przez samą śmierć. Jednakże, dlaczego odebrał rolę Panu Śmierci? Dlaczego on sam stał się Panem śmierci i zabił życie? Dlaczego nie poprosił kogoś innego, żeby go wyręczył? Przecież nie chciał umierać wraz z resztkami, które pozostały. Umarł, a jednak nadal żył - paradoks...?

#

LuLuComello
Życie Natalii, zawsze było skomplikowane. Była nieśmiałą nastolatką, nie potrafiącą wyrazić swojego zdania. To romantyczka, która marzy o wielkiej miłości, o której wie jedynie z książek. Dojrzewanie, brak przyjaciół - Niestety z tymi problemami musi zmagać się sama. Uczęszcza do szkoły muzycznej zwanej Studiem on Beat, ale jednak nie potrafi uwierzyć w swój talent. Wszystko się zmienia, gdy zakochuje się w koledze z klasy - Maxi Ponte. Chłopak jednak ma już ukochaną. Czy jednak dowie się o jego tajemnicy? Czy odnajdą szczęście? Miłość i tak kiedyś ich dopadnie...

#

Deadly Poison
Blog jest potterowskim fan-fickiem, opowiadającym historię córki Voldemorta i przedstawiającym piąty rok nauki (jej, oraz postaci doskonale znanych z serii o Harrym Potterze) z zupełnie innej perspektywy. Główna bohaterka musi na nowo nauczyć się ze sobą żyć, za wszelką cenę starając się nie oszaleć. 

#

Electronic Lover~, Famous Killijoy.
"- Kate...- szturchnęła dziewczynę. - Nie wróż tak źle! Może znów na niego wpadniesz – uśmiechnęła się przyjacielsko. Widziała, że oczy kuzynki się na to zgadzają. Ruda lubiła ich kolor. Błękit i zieleń mieszany szarością. Pod pływem różnego światła jedna z trzech barw wybijała się na prowadzenie. Tego dnia, kiedy słońce pukało w szybę, oczy dziewczyny zrobiły się bardziej zielone. Agatha odetchnęła i zeskoczyła z parapetu. - Po wakacjach zacznie się nowa szkoła! Trochę wiary~.
- Mówisz też o sobie? - mruknęła i uśmiechnęła się złośliwie. - Wiesz, że nie mamy szczęścia do takich rzeczy.
- Wiem – podrapała się w kark, a potem spojrzała na przyjaciółkę. - Cóż...poznamy nowych ludzi. W końcu licea są duże!
- Mam tylko nadzieję, że nie będziemy się za nikim uganiać, nie mówiąc do niego słowa przez cały ten czas jak zawsze – szatynka uśmiechnęła się, patrząc na czarnooką. Po chwili roześmiała się wraz z nią.
Dziewczyny odetchnęły. Zawsze ich rozmowy kończyły się śmiechem. Czasem też i kłótnią. Prowadziły swoje proste życie gimnazjalne bez żadnych większych wydarzeń. Ciche, stojące na uboczu. Śmiech towarzyszył im zawsze, mimo bólu, jaki już dawno zagościł w sercu obu dziewcząt. Nawet nie przypuszczały, że kilka miesięcy może coś zmienić. Diametralnie. Czas z czasem zaczął pokazywać, że..."

#

Mosane
"Temu kto przeszedł obojętny koło najpiękniejszej historii swego życia, zostaną lata żalu i żadne westchnienie nie ukoi jego duszy " 
W życiu Jasmin nigdy nie było wystarczająco dużo miłości i radości. Kiedy przybywa w wieku pięciu lat do nowego kraju, poznaje chłopca, który wprowadza ją w nowy, pełen zawodów i nieuzasadnionego bólu świata. Staje w obliczu trudnych wyborów, niespełnionych marzeń i w końcu miłości, która nie jest taka, jak opisują ją w powieściach dla nastolatek. 

#Pikachu ♥
Wiecie, jak się czuje osoba porzucona? Wiecie, jak to jest być samą? Kiedy nie ma się niemalże z nikim porozmawiać. Ja wiem. Opowiem Wam, co mi się przydarzyło jakiś czas temu. Kiedy to pewnej, odległej zimy...

#Bezimienna
Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

#Karo
Kilka dni temu siedemnastoletnia Corinne Hope przeprowadziła się do ojca, mieszkającego w Londynie. Zna to miejsce jedynie z dzieciństwa zanim jej rodzice się rozwiedli. Gdy jedyna znajoma jej osoba zaprasza ją na imprezę, Cori nie przeczuwa, że to właśnie ona wywróci jej życie do góry nogami...

#Kaleid
"Wszyscy określają nas mianem zawodowców. Uważają, że trenujemy od małego, by stać się maszynami do zabijania - tak jak w pierwszych dwóch Dystryktach. Prawda wygląda jednak nieco inaczej. Zadaniem naszego Dystryktu jest zaopatrywanie Kapitolu w owoce morza. Nie jesteśmy jednak rozpieszczani przez stolicę - często brakuje pożywienia, a ilość towaru jest dokładnie kontrolowana przez Strażników Pokoju. Z każdej porcji należy się rozliczyć, a jakiekolwiek braki są natychmiast zauważane – kary są surowe, więc nikt od dawna nie odważył się kraść. Dzieci pomagają rodzicom od 6. roku życia – chłopcy wypływają na ocean z ojcami, a dziewczynki z matkami obrabiają zdobyte produkty. Nic dziwnego, że jesteśmy wyćwiczeni w posługiwaniu się różnymi narzędziami – tego wymaga od nas praca. Nie raz zdarza się też, że los rodziny zależy od dzieci, więc robimy wszystko, by po Głodowych Igrzyskach wrócić do domu. Trzymamy formę i pracujemy dla naszych rodzin – oto cała tajemnica „zawodowców” z Czwartego Dystryktu."

#Kilulu
Czy istnieje życie bez przeszłości? Życie, które od teraz ma być idealne?
Mimo wszystko Paulina, pragnie zapomnieć o tym co było. Chce zacząć wszystko z nową kartą, bez potrzebnych zmartwień. Jednak jedno nazwisko nie może, dać jej spać. Powraca niczym koszmar, każdego dnia lub nocy.
Co ukrywa Paula? Czy umie zaufać jeszcze ludziom? Kto tak bardzo ją skrzywdził?

#

Guardian Angel 
Pochodzą z dwóch różnych światów. On – Francuz, syn arystokraty z ułożonym planem na przyszłość. Ona – Norweżka wywodząca się z klasy średniej. Przypadkowe spotkanie tych dwojga, nie wskazuje na to, by ich znajomość miała mieć przyszłość. Jednak los ma dla nich miłą niespodziankę... Serdecznie zapraszam

#Whatever and Whoever
Czym tak naprawdę jest życie? Według encyklopedycznej definicji to „stan materii (nazywanej organizmem) trwający od pojawienia się (narodzin) organizmu do zakończenia jego bytu osobniczego, w większości kończącego się śmiercią.”
Są ludzie, dla których życie to jedynie droga ku ostateczności. Egzystencjalne cierpienie będące tylko i wyłącznie przystankiem na drodze ku niepewnej wieczności. Każdy dzień to walka. Walka ze światem o resztki godności. Łzy, ból, żal. Dla niektórych życie to katorga – wątpliwy dar, który z chęcią oddaliby tym, którzy go pragną.
Są ludzie, dla których życie to krótka chwila pośród wieczności. Moment, który chcieliby zatrzymać jak najdłużej. Każdy dzień jest ucieczką przed śmiercią. Przed śmiercią, która kroczy tuż za nimi. Szybkość, adrenalina, ekstaza. Póki mogą, korzystają z każdej okazji, jaką daje im los. Każdy dzień to mgnienie przyjemności. Dla niektórych życie to wyzwanie, któremu trzeba stawić czoła, udowodnić swą wartość, zwyciężyć.
A czym życie jest dla Ciebie? A jakie życie jest w rzeczywistości…?
I jak może się odmienić, gdy spotkają się dwie osoby o tak skrajnym podejściu do sensu ludzkiego istnienia?

#Destiny Faith
Czy zastanawiałeś się kiedyś, co byś zrobił, gdybyś miał dokonać wyboru pomiędzy miłością, a ocaleniem samego siebie?
Co byś zrobił, gdyby twoje życie stało się najgorszym z koszmarów, którego nawet nie byłbyś w stanie sobie wyobrazić?
Marzyłam, by moje życie uległo zmianie, modliłam się o to z całego serca i nim się obejrzałam, dostałam to, czego chciałam.
Lecz cena była zdecydowanie zbyt wysoka.
Oczywistym faktem jest, że na pytanie „chcesz przeczyć?” odpowiemy twierdząco.
Moja odpowiedź była jednak zupełnie inna.

#mayaluna
- Czy mógłbyś żyć beze mnie? – zapytała Julia pewnego smutnego, grudniowego wieczoru, wtulając się w siedzącego na kanapie Karola. Spojrzał na dziewczynę ze zdziwieniem, niepewny, co właściwie chce usłyszeć. A Julia Staniszewska lubiła słuchać wymyślonych na poczekaniu kłamstewek prawie tak samo często, jak szczerej prawdy. Wszystko zależało na dobrą sprawę od jej aktualnego nastroju, który zmianie ulegał nad wyraz szybko. Raz zapewnienia o szczerej miłości wynosiły ją ponad chmury, raz karmiła się myślą, że nikt nie jest od niej uzależniony, a i ona sama nie jest zależna od nikogo.
- Umarłbym bez ciebie – odszepnął chłopak, decydując się raz jeszcze odsłonić przed Julią kawałek swej duszy.
I rzeczywiście umarł. Nie dosłownie, ale jednak umarł, kiedy Staniszewska zostawiła go zupełnie samego we wrocławskiej rzeczywistości.

#Little Monster
„Kiedy byłam mała chciałam stać się legendą, ale w dzisiejszych czasach legendy to już przeżytek. Świat, w którym rządzą pieniądze od zawsze stanowił dla mnie czarną otchłań, której wcale nie chciałam poznawać. Dzisiaj to księżniczki w przykusych spódniczkach uganiają się za swoimi rycerzami, którzy gdzieś po drodze zgubili białe rumaki i wyposażyli się w szybkie samochody z głośnymi silnikami. Moja bohaterska przygoda nie miała być miła, nie miała być ładna i nie miała być szczęśliwa. Miała się lać krew, miało być cierpienie, a miłość miała być ostatnią rzeczą, którą tam znajdę. Zapomniałam jednak, że jest jeszcze nadzieja, a ona, jak wiadomo, umiera ostatnia.” ~ z pamiętnika Skyler Williams

#Paulla K
Tak naprawdę nie wiesz kim jestem , znasz tylko cząstkę mojej tożsamości. I nie dowiesz się więcej. To moja tajemnica. Widzisz mnie całkiem inną niż jestem. Znasz mnie tylko do pierwszego strzału potem nastąpiła zmiana . Czy na lepsze? Zależy dla kogo. Dla ciebie na pewno nie. Kim jesteś w moim horrorze? Tylko bezmyślnym pionkiem , skaczesz jak Ci zagram! Jesteś na mojej każde zawołanie. Czyż nie rozpoczęło się od szkoły w Ameryce? Od tego internatu? Wiem jedno od strzału , porwania i stanięcia na granicy życia i śmierci stałam się inna. Oschła! Odchodzę! Wybacz! Oto moja historia. Mnie Carmelity Sanz, córki hiszpańskiego mafiosa…

#Indukcja zmysłów
Po chwili zerwał się gwałtownie z krzesła, nie zauważając młodej dziewczyny, która zmierzała w przeciwnym kieruku, gwałtownie w nią uderzył.
Dziewczyna zachwiała się, miała upadać, ale ostatecznie Anthony ją złapał. Wybuchło całkiem spore zamieszanie, nawet Patric odstąpił od Amandy i podszedł do dziewczyny.
- Co się stało?, nic jej nie jest ? - zapyał Patric
- Nie chciałem nic jej zrobić - odparł zmartwiony Anthony, nie zauważyłem jej , jest taka malutka i drobniutka.
Dziewczyna otworzyła oczy, po czym przjrzała się najpierw Patric'kowi a potem Anthon'emu. Coś jakby płomyk zaśmieciło się w jej oczach.
- Nic ci nie jest? - dopytywał się Anthony, cały czas trzymając ją w ramionach.
- Nie naprawde nic.... czuję się dobrze.
- Może potrzebujesz lekarza? Jak się nazywasz? - Anthony był bardzo zatroskany, czuł wyrzuty sumienia, poza tym, czuł ,że tej dziewczyny nie może tak od tak zostawić.
- Dziękuję, naprawdę nie potrzebuje lekarza, jestem Cloe Leander.
Jeżeli kochacie Nowy Jork oraz historie o miłości poświęceniu i trudzie, zapraszam.

#Camila Yerville 
Cztery zasady Igachu:
1. Niszczyć.
2. Walczyć.
3. Mścić się.
4. Nie kochać.
Zmierzysz się? ...
Nikole Andman nie miała wyboru ...


#Necco.
Hope Winward, urodzona w Ameryce córka kowala i okrytej skandalem hrabianki, traci ukochany rodziców i wraz z młodszą siostrą wybiera się w podróż do Anglii, kraju matki, którego nie zna. Książę Sussex zaprasza dziewczyny do siebie z nadzieją, że starszą z sióstr wyda za swojego nieślubnego syna, Lucasa. Nic jednak nie jest takie proste, zwłaszcza Lucas, który jest absolutnie przeciwny pomysłowi mężczyzny, który nic dla niego nie znaczy.

#Ushio
Makoto Yamamoto jest młodym mężczyzną samotnie wychowującym swojego sześcioletniego syna. Dobrze sobie radzi z zajmowaniem się nim, ma stałą pracę. Pewnego dnia, kiedy wraca z Haru z przedszkola, przed drzwiami jego mieszkania czeka Mashiro - siostra jego najlepszego przyjaciela, Kojiego. Zapoczątkuje ona ważne zmiany w życiu Makoto.

#Carolina Dayang-Brooke
Rok 1912, Simla, Indie. Dwadzieścia cztery lata temu John Somersett doczekał się upragnionego syna, jednocześnie tracąc ukochaną żonę. Teraz młody Rainier, do tej pory wiodący pozbawione trosk życie, w wyniku wyjątkowo okrutnego zrządzenia losu dosłownie z dnia na dzień staje się jedynym właściwym dziedzicem, który musi zająć miejsce swoich tragicznie zmarłych krewnych. Pozostawiając za sobą wszystko, co najbliższe jego niespokojnemu sercu, wyrusza w podróż do Anglii i wypełnia swoje obowiązki, należycie zajmując się pozostawioną samej sobie kuzynką. Na drodze do ich szczęścia staje jednak dużo więcej, niż gromadzące się nad Europą widmo wielkiej wojny.

#Edzia
Carmen to główna bohaterka, która próbuje zebrać się po zamordowaniu swojej przyjaciółki. Spotyka wiele nowych ludzi, odnawia przyjaźń, dowiaduję się o tym, że ma siostrę. A do tego dostaje groźby od seryjnego zabójcy swojej przyjaciółki. Do tego rodzice, którzy udają idealną rodzinę. Czy dziewczyna ułoży sobie życie pomimo tylu problemów? Czy znajdzie prawdziwych przyjaciół, którzy jej pomogą w najtrudniejszych momentach?

#Dissentire
Miasteczko Evesham w południowo-wschodniej Anglii od wieków kryje w sobie tajemnice, a mieszkańcy niedalekich terenów, omijają je szerokim łukiem, uważając za nawiedzone. Pewnego dnia przybywa tam Faith Devoux wraz z matką, chcąc zacząć nowe życie po odejściu ojca dziewczyny. Zamieszkują stary dom, w którym niegdyś żyła Geraldine Devoux, babka siedemnastolatki, która przed wieloma latami w wyniku niespodziewanych okoliczności, wyjechała z rodzinnej Francji do Wielkiej Brytanii. Obie Angielki nie są świadome tego, co je czeka w nowym miejscu. Zwłaszcza, że okolica przepełniona jest nadprzyrodzonymi stworzeniami - wampirami, wilkołakami i innymi. Jednak co się stanie, gdy Faith zakocha się w jednym z nich i odkryje rodzinną tajemnicę?

#Raylie
Co się stanie, gdy niewinna dotąd opowieść o dzieciach z Klasztoru Xiaolin zupełnie zmieni swe oblicze? Gdy te dzieci dorosną, a na światło dzienne wyjdzie przeszłość jedynej dziewczyny z Klasztoru? Gdy okaże się, że jej życie już od narodzin było związane ze śmiertelnym wrogiem xiaolińskich wojowników? Jak zmienią się relacje między przyjaciółmi i jak potoczy się los świata?

#Camila Yerville
"Zerwała się z łóżka, jak gdyby coś niepokojącego przerwało jej nagle spokojny sen. Przymknęła powieki. Gdy je otworzyła, ujrzała las. Brudnozielone gęstwiny pachnące śmiercią (...).Tak naprawdę nie wiedziała, gdzie jest i dokąd ma zamiar dojść. Zaczęła krzyczeć. Łkała, błagając o jakąkolwiek pomoc, która miała nigdy nie nadejść. Niespodziewanie zaczęła się dusić. Upadła, uderzając głową o chropowaty głaz. Szkarłatna ciecz spłynęła cienką strużką po policzku dziewczyny (...). Nagle ujrzała przed sobą potężnego jastrzębia (...), w swoim umyśle usłyszała dziwny głos, mówiący: "Igachu".
Zerwała się z łóżka, jak gdyby coś niepokojącego przerwało jej nagle spokojny sen. Rozpoczął się właśnie piękny (..) dzień, ale dla Nikole nic już nie było takie jak dawniej. Nastała całkiem nowa rzeczywistość."

#Misiaczek
"Stanąłem przed swoją szafką wyjmując kluczyk z kieszeni spodni. Ah... Moja szafeczka jest boska. Obklejona z zewnątrz i wewnątrz moimi ulubionymi plakatami, naklejkami i innymi duperelami (...) Próg swojego domu przekroczyłem o jedenastej w nocy. Zajebiocha co nie? Ściągnąłem swoje boskie glany, następnie rzucając je w kąt. Boże. Wszystko mnie boli. Dosłownie. Wątor wymyślił, żeby zjeżdżać z materacu po schodach. Najgorszy jego pomysł, a najstraszniejsze jest to, że się na niego zgodziłem. Nie skończyło się to dla mnie najlepiej. Materac został sobie wygodnie u góry, a ja pierdolnąłem po dwudziestu schodach w dół rozkładając się jak żaba przed drzwiami wejściowymi. Pech chciał, że ojciec Darka wszedł w tamtym momencie do domu i nadepnął na mnie. Cóż... Skończyło się to rechotem Wątora i jego taty (...) Ale wiecie: Od narodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci!!! - Nasze motto. Schowałem telefon z powrotem pod poduchę i zasnąłem."

#Ahonen
Był wieczór. Za oknem padał gruby biały puch. Prawie nie było widać, że jest tak późno. Termometr wskazywał -15*C. Było mi bardzo zimno, a nie miałem się jak rozgrzać. Ani nie miałem nikogo kto mógłby to zrobić. Dziewczyna ze mną zerwała. Dzień przed walentynkami. Nie to żebym był fanem tego święta, ale kto robi komuś coś takiego?? W kuchni, w szafce pod zlewem znalazłem dwa Jacki Danielsy. Może to mi jakoś rozweseli ten mroźny samotny koniec dnia. Jeszcze jakąś szklankę… a w sumie po co mi. Wziąłem butelki i powędrowałem z nimi do salonu. Włączyłem telewizor by poszukać jakiegoś filmu. Kurw** same romansidła.

#Zanny
Dwa gangi. Dwie osoby. Jedno uczucie. Ona, dziewczyna będąca na pozór aniołem. Ale pozory przecież mylą.
On, chłopak znający i kochający w niej aniołka. Czy pokocha także jej drugą stronę? Czy kiedykolwiek będą zdolni pokochać wroga? Podobno miłość jest wszystko zwycięży....

#Ana Ducane
Caroline Sunset, zwykła nastolatka mieszkająca w Palm Springs. Jednego felernego dnia traci bliską jej osobę, inne bardzo zachorowały. Przeżyją? A może dołączą do zmarłych? Wszystko się zmienia, rodzinny dom zamienia się w piekło. A tajemniczy sprawca nie chce się ujawnić. Czego chce? Jednak spotyka pewnego chłopaka, który ma odmienić jej życie. Ze strasznego bałaganu do wspaniałego raju. Ale czy uda mu się? Czy dziewczyna przeżyje? Czy może będzie kolejną ofiarą tajemniczego mordercy?

#

Karia Ch.
Trudno jest rozpocząć życie na nowo, gdy nic Ci nie sprzyja. 
Młoda kobieta, odrzucona przez rodzinę, chce powrócić do normalnego życia. Jednak los na jej drodze stawia niebezpieczeństwo. 
Młody biznesmen z dobrze prosperującą firmą.
Nadnaturalna siła stawia ich naprzeciw sobie. 
David chce jej pomóc, co niesie za sobą skutki, jakich nie przewidzieli. 
W ich życie wkracza miłość. Jednak czy przeszłość Victorii tego nie zaprzepaści?
Historia dwojga ludzi, połączonym szczególną więzią.
Ona - była złodziejką, która spędziła 2 lata w więzieniu.
On - przystojny mężczyzna z nieskazitelnym ciałem.
Będą potrafili być razem szczęśliwi? A może jest tylko jej ofiarą? Przeszłość ich dogoni?

#

Ethan
Blog poświęcony chłopakowi, który opuścił wieś i po przeniesieniu do miasta wpadł w ciąg zaskakujących zdarzeń, które postawią jego i tak barwne życie (nie tylko erotyczne;)) na głowie. Hard yaoi w planie. Zalecam opakowanie z chusteczkami do lektury.

#

Miśka ♥
Lena ma wszystko czego jej trzeba, chłopaka, wspaniałą przyjaciółkę, kochającą rodzinę, a do tego właśnie zaczęły się wakacje. Pewnego dnia, wydaje jej się, że jej życie straciło sens, chce to zmienić. Wybiera się z przyjaciółką do klubu, gdzie doznaje niemiłego rozczarowania…

#

Czarna Dama
Pewna uzdolniona tancerka Melody Cross, rozpieszczona przez swoich rodziców, głównie matkę zaczyna naukę w szkole tańca. W głowie jej tylko drogie ciuchy, makijaże i dobry wygląd, jest zarozumiała i pewna siebie. Wszystko zmienia się, kiedy na swej drodze spotyka Villa, przeciętnego faceta, który nie ma dużo pieniędzy... czasem brakuje mu na życie i opłatę rachunków za dom, w którym mieszka z paroma osobami. Ville zmienia jej życie, ale i pokazuje swój świat. Czy dziewczyna wciagnie się w wir nielegalnych wyścigów i problemów osobistych?

#

Czarna Dama
To moje własne FF z serialu True Blood (Czysta Krew), akcja toczy się w miasteczku Bon Temps, gdzie główna bohaterka jest kelnerką w pubie Merlotte's. Jej siostra jest wampirzycą i o tym wie. Z trudem przyjęła to do wiadomości, ale z czasem przyzwyczaiła się do tego. Popularny się staje również narkotyk o nazwie ''V'', czyli sztuczna/czysta krew, dzięki której wampiry się ujawniły i żyją w zgodzie z ludzmi. Jak poradzi sobie śmiertelniczka Melody w takim świecie? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? A może zdoła zaprzyjaznić się z wampirami? W blogu mogą pojawiać się sceny erotyczne, jak i brutalne. Zapraszam serdecznie!

#

SKRZYDLATY
Vepiz
Niebo. Ziemia. Piekło.
Istota, która odcisnęła swe niewielkie piętno na wszystkich trzech szczeblach tej drabiny. Opowieść, która zderzyła swe pogięte rogi zarówno z boskim światem jak i również z ludem wybranym. Lawina uczyć nikłych i zmiennych. Siła charakteru. No i w końcu zawsze chodzi o kobietę.

#

CICHO
Vepiz
Nikt nigdy nie zdoła spisać wszystkich rodzai miłości. Możemy kochać ludzi, ich śmiech, bezradność czy jedynie ciało, ale możemy kochać też dym papierosowy, samotność i wódkę. Prawda jest tylko jedna: każda miłość rani, ale czy tak łatwo wyznawać zasadę "nie zakochuj się"?
Trzy charaktery. Trochę melancholii, garść destrukcji, szczypta fanatyzmu, przejaw indywidualizmu. Milion rodzai miłości.

#

OBDARZONA
Diana Natë

Ludzie pędzą przez życie skupieni na pogoni za pieniądzem. Nie zauważają tego co świat może im zaoferować. Są przekonani że znają każdy sekret naszego istnienia, a świadomość że jest inaczej wywołuje lęk. Na tym blogu znajdziesz moje własne spostrzeżenia i teorie na tematy okultystyczne. Jeżeli uważacie że jesteście na tyle rozsądni i żądni wiedzy aby poznać odpowiedzi na nurtujące was pytania to dobrze trafiliście.

#

 THE DIARY OF LILY
Nika

Lily Smith to normalna nastolatka, uczennica szkoły średniej. Jest miła, przyjazna, a tylko czasem wredna i chamska. Poznajemy ją w środku roku szkolnego, w normalny dzień jej życia. Zabawa, przyjaciele, rodzina- takie jest jej idealne życie. Spotyka jego... spotyka ich. Jeden to typowy buntownik, nowy w szkole. Drugi? bogaty i przystojny, jest jedno ale...
Czy coś z tego wyniknie i jak to wszystko potoczy się dalej? A jak zareagują na to jej znajomi? Miłość, przyjaźń, a może pożądanie. Czy Lily nie zatraci się w potoku namiętności, używek i alkoholu? Dowiedz się więcej o jej życiu czytając jej pamiętnik :)

#

 IM DŁUŻEJ POZWALA SIĘ KOBIECIE TĘSKNIĆ, TYM BARDZIEJ ROŚNIE MIŁOŚĆ 
Czarna Dama
Od czasów Wielkiej Bitwy o Hogwart, minęło 10 lat i 8 miesięcy, ale w sercach wszystkich którzy przeżyli, pozostali ci którzy zginęli w obronie szkoły, przyjaciół i rodziny. Wśród zdrajców znaleźli się tacy, którzy się nawrócili, lecz nikt w to nie chce wierzyć. Draco Malfoy - czarodziej czystej krwi, od zawsze wszystkich traktował z góry i z nich drwił, zmienił się na lepsze, ale czy Diabeł który w nim siedział, na zawsze umarł? Jedną z dzielnych obrończyń szkoły, była Hermiona Granger - mugolka i wybitna uczennica z czasów nauki w Hogwarcie, przemądrzała i towarzyska, zawsze pomocna. Teraz te dwie postacie, muszą się zmierzyć z nową pracą w Ministerstwie Magii - razem! Obydwoje pracują w tym samym miejscu, to tak jakby do jednej klatki wrzucić dwa wściekłe tygrysy. Czy uda im się zmienić wzajemne stosunki na lepsze?

#

 W IMIĘ WOLNOŚCI...
seoanaa
Iza jest młodą dziewczyną, która zagubiła się w życiu. Stres, problemy, kłótnie to dla niej codzienność. W pewnym momencie, mając już dość tego wszystkiego, postanawia popełnić samobójstwo. W jednej chwili wydobyła się na odwagę, aby skończyć swoje męki. Jednak od tego nieszczęśliwego wypadku uratował ją tajemniczy Oliver. Widząc ją w rozsypce, postanawia pomóc. Rozumie i wie jak to jest ciężko w życiu. Sam przechodził przez podobne problemy, jednak i jemu ktoś udzielił pomocy. Kim jest ten tajemniczy chłopak i dlaczego to właśnie jej postanawia pomóc? Jak potoczą się losy niedoszłej samobójczyni i co, ten chłopak, wniesie do jej życia?

#

JESTEŚ MI PRZEZNACZONA
Ashie
Pewien deszczowy pochmurny dzień, małe zwykłe miasteczko, wydawałoby się, że Kamilę nic tutaj ciekawego nie spotka. Kiedy przenosi się tutaj, wszystko jest nudne, dni ciągną się wiekami co doprowadza ją do szału. W szkole lekcje jeszcze nigdy nie były tak nieciekawe. Nic nie zapowiada, że cokolwiek się zmieni, a jednak. Któregoś dnia do jej klasy przenosi się Oliwia - dziewczyna o magicznym uśmiechu i zalotnym spojrzeniu. Dziewczyny szybko się dogadują. Stają się sobie coraz bliższe...
Opowiadanie typu slash.

#

WHEN I WAKE UP
Latransiya
Agnieszka jest królem. Nie wie dokładnie czego, ale wie z całą pewnością, że poprzedni król opuścił ten padół łez i ona musi go zastąpić. Wokół niej pojawiają się dziwni ludzie, odpowiedzi rodzą jeszcze więcej pytań, a do tego z jakiegoś powodu wszyscy próbują ją utopić...

#

OVERCOMING OBSTACLE
Terelysh (Julia)
Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. Ale. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...

#

CZARNY MAZAK
Kwas.†
Kim była ta filigranowa osóbka, siedząca uparcie na usłanej szkłem podłodze? Kim była, gdy znaczyła dłonie, wylewając żal kotłujący się w sercu? Kim była, w głowie stając przed diabłem i dumnie wypinając pierś?
Była jedynie zagubioną w tym ogromnym świecie siedemnastolatką o niespotykanym imieniu. Była jedyną córką swojego zmarłego ojca i niechcianym dzieckiem matki.
Była, bo nie widziała innego wyjścia.

#

SZEPTEM
Edzi.oo i El
Co byś zrobiła, gdyby pewnego dna twoje życie wywróciło się do góry nogami. Wracasz do domu, w którym do tej pory czułaś się bezpieczna. Miałaś kochającą matkę, wszystko co było ci potrzebne. Jedzenie, ubrania... miłość drugiej osoby. I tak z sekundy na sekundę wszystko prysło. Najukochańszą ci osobę zabił chłopak, którego oczy potrafią wciągnąć w inny wymiar. Dosłownie jeden dotyk zabiera cię od szarej rzeczywistości w świat wspomnień.

#

NIEWIDZIALNA NIĆ
Flossy :*
Melanie to zwykła nastolatka mieszkająca w Anglii. Jej życie jest całkiem zwyczajne, ale pewne dziwne zdarzenie wywraca je do góry nogami. Kim jest tajemniczy David kręcący się wokół niej? Czy jej przyjaciel ma coś z tym wspólnego? Walka o miłość, tajemnicze moce... Czy ta historia skończy się dobrze?

#

PORUSZYŁ W NIEJ COŚ, O ISTNIENIU CZEGO NAWET NIE WIEDZIAŁA...
Hayashi Saori
Historia opowiada o młodszej siostrze Jim'a Moriarty'ego, Sally, która wróciła po pięciu latach do Londynu i Sherlock'u Holmes'ie, detektywie, który za wszelką cenę chce powstrzymać Jim'a. Drogi Sherlock'a i Sally skrzyżowały się, żadne jednak nie myślało co to przyniesie...

#

WIERSZYDŁO DO JOLKI
graham coxon
Marcel Sakowski i Jola Szydło mieszkają jakieś pięć i pół dzielnicy od siebie, minęli się z pięćset razy w autobusie numer 141, posłali sobie milion spojrzeń, odnotowano także jedno zetknięcie łokciem i odcisk trampka na wojskowych butach. Nieszczęścia podobno chodzą parami, dresiarze czy ochroniarze także, niektórych ludzi, tak jak pierwiastków, zwyczajnie nie da się połączyć, bo wyjdzie kocioł... Ale co jeśli w tym kotle da się uwarzyć coś innego niż truciznę?

#

W MIŁOŚCI, GRZECH, KŁAMSTWO I GNIEW
Larista
Uciekła ze strachu, że dłużej już tego wytrzyma. Była pewna, że się udało..., a wtedy pojawia się on. Nie powinna się z nim spotykać, może być dla niej niebezpieczny. Jak może być inaczej skoro jest taki przystojny i męski? Ale nie potrafi przestać mimo, iż nic o nim nie wie. A powinna, bo ludzie z jej przeszłości mogli go zatrudnić, by ją odnalazł...
Ona i On. Dwoje różnych ludzi, wydaje się, że dzieli ich wszystko. Jednak mogą to być tylko pozory. Jak wiele tajemnic może skrywać ludzka dusza i jak wiele kłamstw można jeszcze znieść? 

#

GREY HAZE ~ SZARA MGŁA
Wiktoria O.
Sara to zwyczajna nastolatka o nieco innym światopoglądzie niż jej rówieśnicy.Dziewczyna ma wszystko- dobre oceny w szkole,kochających rodziców i świetnego brata,jednak nie ma przyjaciół.Jest samotna,aż do pewnego dnia...Bohaterka przeprowadza się do mniejszego miasta gdzie poznaje nowych ludzi.Jej życie zmienia się o 360 stopni.Jednakże nie dostrzega wszystkiego co się wokół niej dzieje.Dowiedz się co się stanie po spotkaniu uroczego Dawida i tajemniczego Konrada. Czy Sara jest w stanie wyplątać się z tarapatów, w które wbrnęła? Sprawdź sama!


#

DEMONY CHAOSU
OwlShadow
Jest późno, bardzo późno. Świt już blisko. Czasu coraz mniej. Gdy przyjdzie pora Światła gdzie skryje się Ciemność? Nie może sobie pozwolić na kolejną przegraną bitwę, kolejną porażkę. Konsekwencje tej walki mogą być nieprzewidywalne. Co jeśli nić losu wymknie się z rąk Chaosu? Kto przejmie kontrolę nad przeznaczeniem? I czymże jest Chaos? Jest obecny w każdym z nas. Lecz tylko pod osłoną mroku możemy go w sobie dostrzec. Nasze sny są Chaosem i tylko nieliczni chcą je poznać. Uważaj, może nie być odwrotu.
Bo nocą budzą się Demony.

#

NA SYGNALE
Hachi
Anah jest zwykłą dziewczyną z niezbyt bogatego domu. Od dziecka marzy o tym, by pracować w szpitalu, pomagając w ten sposób ludziom, ratując ich i rodzicom, finansowo. Zwykły przypadek sprawia, że dostaje się na staż akurat pod opiekę chirurga, zostając zmuszona do uczenia się pod skrzydłami lekarza o takiej właśnie specjalizacji.
W codziennych trudach walki ze śmiercią pomaga jej Mark, przyjaciel ze studiów, który razem z nią trafił do tego samego szpitala.
Wielkie miasto, samodzielne życie, decyzje oraz problemy i sekrety, które przerosłyby niejednego człowieka. Czy Anah da sobie radę?

#

PONIEWAŻ TEN ŚWIAT BYŁ ZŁY
KaUro & lubiemaslo
Daniel Lefaun w połowie semestru zmienia szkołę. Czuje się obcy i izoluje się od wszystkich dookoła. Mimo, iż każdy widzi jego samotność, nikt nie chce mu pomóc, bojąc się zarówno jego jak i jego ojca. Czyja więc była wina, iż nie potrafił się dostosować i poradzić sobie z własnym życiem? Dopiero po pewnym incydencie Rivail Nann, koleżanka z klasy, postanawia coś zmienić. Zaangażowana w pomoc młodym ludziom z ciężką sytuacją, problemami i myślami samobójczymi postanawia pomóc kolejnej osobie. Nie wiedziała jednak, iż niektóre historie nie mają szczęśliwego zakończenia.
Tak oto poznaje prawdę o chłopaku, który musiał zginąć, a jej zaangażowanie tylko zbliżało jego świat do upadku, prowadząc ją samą do obłędu. To historia o stawianiu czoła przeciwnościom losu, a także walki z nierównością i niesprawiedliwością społeczną, gdy Twój status zmusza Cię do bycia tym kim nigdy nie chciałeś zostać. Opowieść jest wielowątkowa, traktuje o losach nie tylko głównych bohaterów ale też pobocznych, którzy także zmieniają się wraz z dalszą historią. To lekcja moralności, sprawdzająca poczucie czytelnika do tematów tabu, patologii w rodzinie, zakazanej miłości, ignorancją społeczną i wielu innych.

Jedynym celem tej historii jest zmuszenie odbiorcy do refleksji - jak byś Ty się zachował w takich sytuacjach oraz czy można było tego uniknąć i w jaki sposób.

To historia o walce z przeznaczeniem o godne życie.

#

TRUE OR FALSE
Wiktoria Ostrowska
Pięciu sławnych na całej kuli ziemskiej mężczyzn. Wydawać by się mogło, że mają wszystko, a do szczęścia nie brakuje im absolutnie nic. Może tak się tylko wydaje ludziom z zewnątrz. Jeśli jednak zagłębimy się bardziej w życie chłopców, które w rzeczywistości nie jest kolorowe możemy się przerazić. Wydawać by się mogło, że każdy z nich został obdarzony przez boga dwoma twarzami. Zmieniają je kiedy jest na to potrzeba a zwięźlej wtedy gdy ich pan menager sobie tego zażyczy. To on ich stworzył. Bez niego nie istniałoby żadne One Direction. Ale czy my zdajemy sobie z tego sprawę. Nie. Dzieci musiały pożegnać się ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi i musiały dorosnąć. Dziewczyny, które poznali przypadkiem zawrócą w ich karierze jak i w życiu. Tajemnice, które przyjaciele przed sobą skrywają wyjdą na jaw. Wielki sekret zespołu będzie chciał ujrzeć światło dzienne. Czy przyjaciele mu na to pozwolą. Czy odwrócą się od siebie po tym jak dowiedzą się o swojej przeszłości. Jak potoczą się ich losy ? Czy miłość zmieni ich dotychczasowy pogląd na życie ? Czy skończą z braniem narkotyków, paleniem papierosów i piciem alkoholu ? Jak bardzo zmieni się ich życie i czy długo wytrzymają ciągłe kłamanie ? Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie.

#

IT WILL BE BETTER STAY STRONG
Mia Tomlinson
Przyjaciele którzy codziennie muszą stawiać czoło nowym problemom. Miłości, zdrady, kłamstwa, bójki, problemy w szkole i domu, uzależnienia, śmierć bliskich osób. Inni piją drudzy ćpają każdy rozwiązuje to inaczej. Czy uda im się pokonać przeciwności losu? Czy zaznają odrobinę szczęścia? Wejdź i przekonaj się sam.

#

WILCZA NOC
Sophie Soreil
Serene nigdy nie miała łatwego życia.
Po śmierci brata, nic nie pozostaje takie, jak dawniej. Rodzice się rozwodzą, matka popada w alkoholizm, a ojciec - jedyna osoba, w której dotąd miała oparcie, znika bez śladu.
Serene staje się świadkiem samobójstwa matki - zbrodni, która już na zawsze ma na niej ciążyć - i tak trafia do mieszkającej w Brigmont ciotki, pogrążonej w rozpaczy po stracie brata. Kobieta nie daje tego jednak odczuć dziewczynie i z całych sił stara się zastąpić jej matkę.
Jednak fatum, które zdaje się trzymać w swych ramionach całą rodzinę, uderza ponownie. W dniu piętnastych urodzin, Serene trafia do szpitala. Ma połamane większość kości, na pięć miesięcy zapada w śpiączkę.
Kiedy się wybudza, odkrywa, że dużo się zmieniło. I nikomu nie może o tym powiedzieć.
Zmienia także środowisko - wraz z ciotką opuszczają Brigmont, by przenieść się do większego domu w Derthon, z dala od ludzi sensacji, żerujących na ich tragediach.
W szkole, Serene poznaje rodzeństwo - braci, którym jako jedynym udaje się do niej zbliżyć. Przystojnych, bogatych - całkiem nie w jej stylu. Są fascynujący, dzieci szczęścia, a ona? Zniszczona. Tak, zniszczona przez życie.
Dziewczyna szybko jednak odkrywa, że nie wszystko w tym miasteczku jest tak normalne, jak jej się wydawało i za wszelką cenę postanawia zbadać jego tajemnice.
Jaką rolę odegrają w tym bracia?
Dlaczego w jej snach, pojawia się biały wilk?
Czy ona naprawdę potrafi jeszcze kogokolwiek pokochać? 

#

DEAR DIARY...
Aleks Sandra, Lodo Comello
Blog opowiada o życiu osamotnionej, cichej Caroline, która przeprowadza się do swojej matki, która jest szeryfem. Na nic nie zwraca w życiu uwagi, oprócz swojego kochanego, wiernego pamiętnika. Czy zawsze w życiu będzie sama? Czy zawsze będzie pisać w pamiętniku przykre rzeczy? Może znajdzie bratnią duszę, a może miłość. Czy pozna prawdę o świecie, o którym nie miała pojęcia?

#

I LOVE YOU AND I HATE THIS FEELING
karolla
To opowieść o mężczyźnie i kobiecie.
Cóż może być w niej wyjątkowego? Nie będzie nieuleczalnej choroby, misji zbawienia świata, strzelaniny, pościgów, gwiazdy filmowej, najlepszego sportowca na świecie, operatora kamery specjalizującego się w pornolach ani sprzedawców nerek. Przykro mi, jeśli Cię rozczarowałam. A kto będzie- zapytasz? Ku zdziwieniu wszystkich, mężczyzna i kobieta. Co ich łączy? Miłość, po prostu. Jeśli więc masz ochotę poznać cholernie seksownych facetów, masz fetysz muzyków rockowych, albo koniecznie chcesz sprawdzić, czy to kolejna banalna historia o zakochanej w sobie parze, zostań i witaj w moim małym świecie.

#

THEY DON'T EVEN KNOW YOU
Monica
Minęło sześć lat wypełnionych bólem, strachem i ciągłą walką. Teraz wcale nie jest łatwiej, ale koniec jest już coraz bliżej. Dwie przyjaciółki – Monica i Annie wciąż jeszcze wierzą w potęgę przyjaźni, która przecież przez te wszystkie lata się nie skończyła. Wszystko inne przemijało, lecz ich przyjaźń wciąż trwa. Annie próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Monica stara się wszystko uporządkować. Jednak czy przeszłość kiedykolwiek da im spokój? Czy będą miały wystarczająco dużo siły, gdy wszystko wróci? Jak poradzą sobie z dawnymi uczuciami?

#

Słodki Ziemniak
Opowiadanie o poszukującej prawdziwego szczęścia, młodej dziewczynie - Perli Jones, zamieszkującej w rozwijającej się właśnie komunie hippisowskiej na osławionym Ashbury-Haight w dwudziestowiecznym San Francisco. Nasuwa się jednak pytanie, czy szczęście w ogóle da się odnaleźć...

#

Brednia
Drogi jednej z mieszkanek Upper West, pewnego Szkota i chłopaka ze Seattle schodzą się ze sobą zupełnym przypadkiem, kiedy każde z nich zaczyna obiecywać sobie, że już nigdy więcej nie pozwoli na to, aby miłość do drugiej osoby pozwoliła mu oszaleć.

#

M.
Historia o walce o siebie, trudnych moralnych wyborach, miłości i nienawiści, pieniądzach i brudnych interesach. Nie zawsze życie Veroniki było pełne problemów, jednak sytuacja się zmieniła, a bohaterka będzie musiała odnaleźć się w różnych dotychczas nieznanych jej rolach. Nie trafnie podjęte decyzje, nieodpowiedni ludzie. Sam(a) sprawdź czy wybrnie ze wszystkich tarapatów, być może jej historia nie skończy się 'happy endem'.

#

SO TELL ME WHEN YOU HEAR MY SILENCE
Whites Deville
Wiesz jak to jest stracić wszystko co masz w jednej sekundzie? Wiesz jak to jest oddychać, jeść, spać ale nie żyć?
Ja wiem. Straciłam wszystko, w zamian zyskując coś więcej. Ale los znów zaśmiał mi się prosto w twarz. Odebrał mi to, co zdołałam odbudować i zniszczył. Po raz kolejny. Nazywam się Cailin Fawn i znowu przegrałam życie.

#

SO TELL ME WHEN YOU HEAR MY SILENCE
Whites Deville
Wiesz jak to jest stracić wszystko co masz w jednej sekundzie? Wiesz jak to jest oddychać, jeść, spać ale nie żyć?
Ja wiem. Straciłam wszystko, w zamian zyskując coś więcej. Ale los znów zaśmiał mi się prosto w twarz. Odebrał mi to, co zdołałam odbudować i zniszczył. Po raz kolejny. Nazywam się Cailin Fawn i znowu przegrałam życie.

#

THROUGH THE DARK OR LIGHT
HoranNatka
Wyjechałam do Mullingar, aby rozpocząć nowe życie. Niestety coś mi nie idzie. Nie potrafię się przed nikim otworzyć, to jest dla mnie za trudne. Dorabiam sobie w jakiś barze, gdzie przychodzą jakieś oblechy, ale to tylko jakieś nędzne grosze. Normalne 19-latki soboty spędzają ze znajomymi na imprezach, w centrum handlowym. A ja? Ja najwyżej wybiorę się do spożywczaka po jakiś alkohol.. Czasem mam dość tego nudnego życia. Może go po prostu skończyć? Nie, Ellie.Tylko tchórze popełniają samobójstwo. Ale kogo ja oszukuje, przecież ja jestem tchórzem..

#

SILVER SPRINGS
poussière d'or
W opowieści cofniemy się do 1965 roku i przeniesiemy się do miasta zakochany - Paryża. Narrator wprowadzi nas w barwną historie miłosną dwójki ludzi, pasującą do przysłowia "Stara miłość nie rdzewieje". W to wszystko wplątuję się parę kobiet, a nasza bohaterka zrobi wszystko aby się ich pozbyć, nie zwracając uwagi na uczucia. 
Spotkanie po latach może skończyć się tragedią bądź z szczęśliwym zakończeniem.

#

UNFULFILLED DREAMS OF A FALLEN ANGEL
Fallen

Odwieczna walka dobra ze złem. Anioły i demony. Kto zwycięży? 
Wszystko zależy od kobiety z przepowiedni. Jest jedyną szansą dla Aniołów. Tylko ona ma wystarczającą ilość mocy, aby pokonać zło. 
Lecz czy podstępni upadli nie wykorzystają jej słabości i nie przeciągnął jej na swoją stronę?
Anastasia Moor to zwykła dziewczyna. Cicha, nieśmiała.
Chodzi do szkoły, jest dobrą uczennicą. Ma paru dobry znajomych i kochającą rodzinę. Lecz całe jej życie zmieni się w jednej sekundzie.
Czy to możliwe, że właśnie ona jest kobietą z przepowiedni? A jeśli tak wielkie zmiany sprawią, że nie będzie w stanie sprostać przeznaczeniu?
Czy upadły Axel zdoła przeciągnąć ją na złą stronę? Czy może to właśnie ona zdoła uratować jego?
Decyzje i wola walki tej młodej, nieśmiałej nastolatki, zdecydują o losie całego świata.

#

IT'S KILLING ME WHEN YOU'RE AWAY, I WANNA LEAVE AND I WANNA STAY...
Desire

Historie pełne prawdziwych emocji. Od euforii do rozpaczy, poprzez miłość i nienawiść, bo przecież wszystkie te uczucia są obecne w naszym życiu. W moich opowiadaniach ukazuję różne twarze miłości. Pragnę pokazać, że happy end nie jest jedynym możliwym wyjściem, a miłość potrafi kusić złudną nadzieją. " Uśmiechnął się delikatnie pod nosem. Zaczął go ogarniać niewyobrażalny spokój. Wszystko zaczęło się rozmywać. Jedyne co czuł to przyjemne ciepło. Nic nie widział, ani nie słyszał, ale czuł się tak niewyobrażalnie błogo. Poddał się temu uczuciu, chcąc trwać tak już na zawsze. Ciepło i zimno zaczęło się ze sobą przeplatać. Wkrótce potem został już tylko ten kojący spokój. Nic innego nie miało już nigdy więcej mieć znaczenia." Jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów i czy każda historia zasługuję na swoje szczęśliwe zakończenie? Przekonacie się czytając moje opowiadania. Zapraszam!

#

AURA NIMFY
Helfy
Katharina wyjechała z rodzinnej Austrii, aby studiować turystykę w Nowym Jorku. Wiodła życie beztroskiej studentki i instruktorki fitness, mieszkała z trójką znajomych. Sielanka trwałaby dalej, ale dwór upomniał się o nią, jednocześnie spełniając jej marzenia wystąpienia w tanecznym show. Niestety zmuszona zostaje wyjawić swój największy sekret.

#

de Sade
Ile tajemnic może kryć ciemność? Co może się stać, gdy zapadnie zmrok?
Czy namiętność może być zabójcza? A miłość uzdrawiająca?
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwach. Dreszcz przerażenia.
Plamy krwi na ścianie.
I krzyk.

#

GIVE ME LOVE - ONE DIRECTION
Isia♥♥ i Dusia XD
Dwie przyjaciółki - dziennikarki pracują razem w popularnym magazynie "Everything about stars". Są jednymi z najlepszych redaktorek na świecie. Jednak na swojej drodze napotykają nieprzyjemne zlecenie (ich zdaniem), któremu muszą stawić czoła. One Direction na pewno nie jest prostym tematem, ale czy podołają temu wyzwaniu? Przecież one nie znoszą tych chłopaków! Na pewno każda opublikowana opinia odnośnie zespołu nie zawsze będzie prawdziwa. Lecz czy ich kontrowersyjne artykuły spodobają się każdemu? A może coś się w nich zmieni? Czy ustąpią swoim złym przekonaniom? I czy dziewczyny poczują coś co zmieni ich życie??? 

#

LOST
Edzi. oo
https://www.youtube.com/watch?v=mKtTNDTjcj4

#

THE PLAN OF LIFE - NO TOLERANCE
Mroczna

Naomi Grey to dziewczyna z bogatej rodziny, która dostaje wszystko czego zapragnie. Ma wspaniały dom, drogi samochód, chodzi do prywatnego i jednego z najlepszych liceum. Jednak jeden dzień powoduje, że musi o tym zapomnieć na kilka miesięcy, które powinny ją zmienić. Gdy wraca nic nie jest takie jak wcześniej. Jej rodzice rozstają się z nieznanego powodu, a matka ma już nowego. Dziewczyna będzie musiała zamieszkać z nią i jej nową rodziną. Siedemnastolatka nie zamierza się poddać i zrobi wszystko by dowiedzieć się co stało się przez kilka miesięcy jej nieobecności.
Co się stanie gdy pozna największy sekret swojej nowej siostry?
Pogrąż ją jeszcze bardziej, czy pomoże?
Na jej drodze stanie też On.
Tajemniczy, niebezpieczny. Podobno uzależniony od seksu...
Czy nastolatka się zmieni i doceni to co ma? Co się stanie, gdy ludzie dowiedzą się o niej pewnej informacji?
Każdy z tej trójki ma sekret, którego nie chcą powiedzieć nikomu. Ale czy to się uda?
Jedno jest pewne, połączy ich Świat Bez Tolerancji.


#

JESTEM. LATAM. MARZENIE.
Lycheey Lora
"Dezorientacja,zaskoczenie i podziw.To jest niesamowita historia,niespotykana." Tak ktoś skomentował moje opowiadanie,może wyrazić oczywiście inną opinię,własną,ale najpierw trzeba przeczytać.
Opowiadanie jest o przeszłości Hermiony Granger,która nie miała o niej pojęcia,przez co teraz jej życie wywróci się nieco do góry nogami. Draco Malfoy i niejaka Agnes również jest w to zamieszana...a to wszystko przez przepowiednie. Czy to ona nakazuję nam co robić?Czy trzeba ją wypełnić?A co z naszą wolą ,własnym wyborem i wolnością? Jaki jest Draco po wojnie? A czy Lucjusz Malfoy kiedyś w życiu kochał? Kogo i co z tego wynikło? I czy możliwe aby ślizgon nie był w pełni ślizgonem?Jak pokochać człowieka którego się nienawidzi...

#

Soulmate
Miłość jest trudna, dopasowanie do drugiej osoby wręcz niemożliwe a znalezienie odpowiedniego kandydata graniczy z cudem. A jednak brniemy ciągle w bagnie kłamstw i złudzeń, marząc o prawdziwym uczuciu. Historia zwyczajnych dwudziestolatków, którzy walczą z własnymi słabościami, powszechnie znaną dumą i uprzedzeniem a do tego muszą jeszcze zrezygnować z siebie dla drugiej osoby. 

#

Patrycja Hry
Klara po utracie ojca zmuszona jest przenieść się z rodzinnego miasta do Wrocławia i zamieszkać z ciotką Anną. W nowym mieście, w nowej szkole, poznaje energicznego Konrada oraz jakże tajemniczego Kamila. Mimo początkowej niechęci do jakiegokolwiek spoufalania się z innymi ludźmi, Klara przełamuje się i postanawia otworzyć na nowe znajomości. 
Jest to historia o trudach nastolatków, o ich marzeniach, pragnieniach i tajemnicach. Jest to również historia o rodzinie, która rozbita przez śmierć i tragedie będzie starała się naprawić błędy przeszłości i odnowić utracone więzi. 

#

Shelly
Raven Lynch, upita i naćpana, na imprezie, w pokoju koleżanki, zażywa całe opakowanie tabletek nasennych, popijając obficie alkoholem.
Jej ciało znajdują dobierające się do siebie lesbijki. Lynch zostaje przewieziona do szpitala i odratowana.
Zaczynają się wakacje, a jej matka decyduje się posłać ją na specjalne leczenie w poradni, żeby poznała ludzi takich jak ona - niedoszłych samobójców.
Dziewczyna poznaje tam Arabellę - narkomankę, a dzięki niej Gideona. Ona i Gideon szybko nawiązują przyjaźń i jest między nimi pewna chemia, ale tak samo, jak dobrze się rozumieją, tak samo są dla siebie destrukcyjni.
Raven jeszcze nie wie co szykuje dla niej przyszłość.

#

Rastael
krótki opis bloga:Dziewczyna, która całe życie jak ognia unikała jakichkolwiek obowiązków, podejmuje wyzwanie. Projekt "365 dni ze, świadomością, że nie jestem facetem" czyli krótki poradnik o samodzielnym życiu i problemami z jakimi borykaj się single. Proste i zrozumiałe opisy prac domowych, zarówno męskich jak i damskich, które ułatwi życie osobom, które dopiero nie dawno odkryły wolność i odpowiedzialność, którą ona nakłada.

#

Ej-dzi
On nie miał pojęcia, że istnieje Ona. Ona wiedziała, że nigdy Go nie spotka. To historie banalna, a może jednak nie? Kto wie, kiedy los zakręci ruletką szczęścia… Chcecie zabrać się w podróż po świecie, gdzie rzeczy niemożliwe stają się prawdziwe?

#

niallzslave x
Historia nietypowej miłości. On jest Łowcą, który ma za zadanie wyłapywać ludzi. Ona jest jedną z porwanych. Sandee trudno jest się pogodzić z własnym losem, ale musi wziąć się w garść, by przejść przez rekrutację i ratować swoją rodzinę.
Czy jej się uda? Zdoła uratować osoby, które kocha? Czy w jej nowym życiu jest miejsce na miłość? 

#

THE LUCKY ONES
Insane
Marry Forrest jest młodą studentką filologii angielskiej mieszkającej na Manhattanie. Jej życie u boku starszego o dwanaście lat mężczyzny od dłuższego czasu jej nie satysfakcjonuje. Kiedy podczas niespodziewanej awantury otrzymuje od narzeczonego bolesny policzek, uważa to za wystarczający powód, aby wprowadzić do swojego życia nowe zmiany.

#

WYBUDZONA
Kamila
Kornelia od najmłodszych lat musiała walczyć z losem. Początek jej historii ukazuje stratę najbliższych osób. Pewnego grudniowego dnia, maleńka i blada istota została przyniesiona na próg zakonu owinięta jedynie w cienki kocyk. Czy była kochana, wyczekiwana? Co zmusiło rodziców do porzucenia jej? 
Teraz, kiedy jest pełnoletnia musi samotnie zmierzyć się z życiem. Czy pozna swoje przeznaczenie i odkryje tajemnicę swojego istnienia?

#

PROSZĘ... ZGAŚ ŚWIATŁO. BOJĘ SIĘ GO BARDZIEJ NIŻ CIEMNOŚCI
Astraothia
Opowiadanie jest dosłownie i w przenośni o nadziei... Nadzieja to najpiękniejsze, najmocniejsze oraz najbardziej potrzebne człowiekowi uczucie. Nadzieja to też dziewczyna, która po starciu z niezliczoną ilością nieszczęść znajduje w sobie jeszcze ostatki swoich sił, które ma zamiar użyć do pokonania swojego losu. Czy zdoła uporządkować swoje życie i wreszcie stać się normalną dziewczyną? Czy może znowu coś jej stanie na drodze? A może jednak lepsza od normalności jest nienormalność?

#

I'M SCARED, I'M LOST, BUT I HAVE YOU AND YOU'RE KEEP ME ALIVE
Oliver
Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem...
Czy kobiety zawsze lgną do takich dupków? poważnie? Myślałem że dziewczyny są mądrzejsze..
Jestem toksyczny, serio..
Nie wiem co laski we mnie widzą, ranie je, zdradzam. Wiem że jestem przystojny, mam kruczo czarne włosy, są dłuższe z przodu dlatego się trochę kręcą, i króciutkie po bokach i z tyłu, mam też lodowato niebieskie oczy. Około metr dziewięćdziesiąt wzrostu i idealną rzeźbę ciała. I mimo to że jestem przystojny, to mam chujowy charakter, taki jestem i się nie zmienię choćbym chciał. A w sumie, to chciałbym. Jednak...
Pije ile mogę, palę jak najwięcej.. i nie potrafię przestać. Jeżdżę jak najszybciej, choćbym starał się zabić. Imprezuje ile wlezie. A jeszcze do tego jestem samolubnym, mało przyjacielskim, charyzmatycznym i egoistycznym skurwielem. Manipuluje ludźmi. Usiłuje jak najczęściej uczestniczyć w bójkach. Mimo to, kobiety a nawet nie, ludzie, tak ogólnie ludzie, starają się być blisko mnie, usiłują mnie poznać, na co najczęściej nie dopuszczam, a oni cały czas próbują.
Historia opowiada o szesnastoletnim Nathanie, który zmuszony przez swoich rodziców opuścić Nowy York przeprowadza się do rodzinnego miasta swojej matki.. do Katowic. Tam poznaje wielu ludzi, i odnajduje te głębokie uczucie którego nigdy wcześniej nie zaznał - miłości, miłości która momentami go niszczy, ale mimo to po chwili podnosi ponad niebiosa.

#

ŁOWCZYNI NEFILÓW
Kira
Nazywam się Vanessa Morgan. Tak, Morgan. Możecie kojarzyć moje nazwisko z sieci hoteli o takiej nazwie, które prowadził mój wujek przed zaginięciem lub z największej na Florydzie firmy produkującej leki, moich rodziców. Jeśli nic wam to nie mówi, to zapewne znacie Morganów z bycia łowcami nefilów. Tak, dobrze słyszycie, nie zwariowaliście, ja też nie. Ale po kolei. Bóg wiele tysięcy lat temu zesłał potop, by zabić nefilów - pół aniołów, pół ludzi, niestety niektórzy z nich przeżyli. Najpotężniejszy anioł, Gabriel rozkazał moim przodkom, ich zabić, to jednak trwa już tysiące. lat. Dzięki moim rodzicom, którzy zajęli się polowaniem, miałam w miarę normalne życie. Wszystko się zmieniło, gdy zostali zabici przez nefila. Musiałam wyjechać ze słonecznej Florydy do Nowego Jorku, do ciotki, siostry mamy, która o niczym nie ma pojęcia i jakże wrednej kuzynki, z którą mam dzielić pokój. Jakby tego było mało jestem jedyna z rodu Morganów i to ja mam walczyć z nefilami. Nie wiem, czy tego chcę. Nie wiem, co mnie czeka. Wiem tylko jedno... Nazywam się Vanessa Morgan i jestem łowczynią nefilów.

#

Julss
Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.

#

Kotna
Sheila to osierocona siedemnastolatka, która stale ucieka przed przeszłością. Spycha ją do najmroczniejszych zakamarków swojej podświadomości. Kiedy w życiu dziewczyny pojawia się białowłosy mężczyzna, wspomnienia z dawnych lat zaczynają do niej powracać, a ona sama jest zmuszona do opuszczenia rodzinnego Londynu. Schronienie znajduje w niewielkim miasteczku Whitby. Tam poznaje nieco dziwacznego Louisa i szybko się z nim zaprzyjaźnia. On jednak skrywa pewną tajemnicę, która powoli wypala go od środka. Czy dwójka na pozór zupełnie innych ludzi może przywrócić sobie nawzajem radość życia?

#

laurkaa k 
Dwaj bracia Sam i Dean Winchester wyruszają na łowy do miasteczka Mystic Falls w stanie Virginia. Według wskazówek ich ojca, Johna, w mieście przebywają wampiry. W czasie łowów, Sam i Dean spotykają grupkę nastolatków, która może wiedzieć co nieco na temat tutejszych dziwnych zgonów i porwań. Co dzieję się w niegdyś spokojnym miasteczku Mystic Falls? Czy uczniowie z liceum im. Roberta Lee maczali w tym palce?

#

Mea Brooks
"Luke Hemmings? Tak, znam go. On ma gdzieś zasady. 
Interesuje się tylko swoim zespołem.
Mam go opisać trzema słowami? 
Odrzutek, przystojny i niepoczytalny."
" Taissa Farminga? Siedzę za nią w ławce
na praktycznie każdym przedmiocie.
Co o niej myślę? Zajebiste nogi, włosy i 
nie ma żadnych przyjaciół." 

#

Mała Jędza
Młoda elfka ucieka z domu. Poznaje Reven'a, zakochuje się, pewnej nocy mężczyzna ginie. Po tym wydarzeniu dziewczyna staje się morderczynią bez sumienia, tylko zemsta trzyma ją przy życiu. Spotka przyjaciela sprzed lat. Jak zakończy się ich znajomość? Czy chłopak uratuje Feniks? Czy chęć zemsty zabije dziewczę? Co zrobi Feniks gdy na jej drodze stanie On?

#

CIEMNOŚĆ DAJE MI SIŁĘ
Wesoły Kostek
Francja, Paryż, rok 2018. Pewna młoda dziewczyna, postanawia przeprowadzić się od rodziców z Los Angeles. Chce zacząć nowe życie, skończyła studia literackie i zatrudnia się w miejscowej bibliotece. Próbuje zaklimatyzować się w nowym miejscu, ale brak przyjaciół i bliskich utrudnia jej to. Pewnego dnia, ktoś próbuje się zabawić jej życiem... Czy zdoła przetrwać i zrozumie zło czające się wokół niej? Czy pozna godnych zaufania ludzi? Jak zareaguje na szokującą prawdę?

#

WE MGLE
Ewelynn
Siedemnastoletnia Ewelina mieszka w Forks wraz ze swoją matką od siedmiu lat. Dziewczyna chodzi do liceum, uczy się, bawi i chętnie spotyka z przyjaciółmi. Kyle jest kolegą Eweli i na każdym kroku próbuje jej dokuczać. Czy pod maską twardziela i koszykarza kryje się coś więcej? Czy będzie chciał powstrzymać dziewczynę przed wyjazdem do Polski? Jak rozwinie się ich znajomość?
Nastolatka po powrocie do rodzinnego miasta zamieszkuje z ojcem i siostrą. Jednak takie życie niezbyt jej odpowiada: dzielenie piętra domu z Julią nie okazuje się łatwe, a nowe znajomości wydają się być podejrzane. Kiedy w mieście zaczynają ginąć ludzie, ktoś usilnie poszukuje Eweliny…

#

BLACK BIRDS
BloodyLean
Niebieskie oczy pełne chęci do życia, pochłaniały je pełnymi garściami, cały czas drżąc, że cokolwiek ucieknie pomiędzy ich drobnymi palcami. Żyła jak najlepiej umiała, żyła przepełniona szczęściem, i dumą ze swojej rodzicielki, i nagle....
Jeden wypadek zabrał wszystko co miała, przepełnił jej cudowne życie strachem o swój los, otworzył jej oczy … Dowiedziała się, że przez wszystkie lata jej dłonie były zakute w łańcuchy..
Obawa o niepewną przyszłość, łączy się z zagadkami z przeszłości, teraźniejszość przyprawia ją o nowe Ja, teraz już nic nie jest jak dawniej, ona nie jest już tym samym niebieskookim aniołem. Niebo się rozstąpiło, spadła, stała się białym, wśród czarnych ptaków.

#

ODDECH NIEBA
Isa
„Pewnego dnia uświadomisz sobie, Bridmann, że bańka w której żyjesz nie jest schronieniem. Jest więzieniem. Pieprzonym więzieniem, w którym sama się zamknęłaś. I wtedy zaczniesz żałować, cholera nawet nie tego, że przegrałaś życie. Ty po prostu żadnego nie miałaś. I wiesz co? Myślę, że to najgorsze co może się zdarzyć. Umrzeć za życia. A ty Bridmann jest tak cholernie martwa, że aż chce się rzygać.”
Rok 2014, Burbank, Los Angeles.
Idealne życie jest fikcją. Słodką jak perfumowane cukierki. Pachnące jak świeże truskawki, w rzeczywistości nieznośnie sztuczne. Kimberly Bridmann będzie musiała pogodzić się z tą gorzką prawdą. Kiedy jej ojciec trafia do więzienia za handel narkotykami, a ona zostaje z szaloną matką i trójką młodszego rodzeństwa, jej idealne życie staje na głowie. Na dodatek jej siostra Aurelia bardziej przypomina tanią dziwkę niż siedemnastolatkę, matka łyka proszki na receptę, a jakiś pokręcony koleś uczy ją życia. Wszystko zmierza w zdecydowanie złym kierunku.

#

NOWE "ŻYCIE"
Mała Jędza
Evelyn będąc dzieckiem straciła matkę, po kilku latach jej ojciec i rodzeństwo zginęło w katastrofie lotniczej. Dziewczyna myślała, że gorzej już nie będzie. Myliła się, jednej nocy straciła wszystko co jej pozostało: chłopaka i życie. Tak życie. Została przemieniona w wampira, jej serce przestało bić. Evelyn nienawidzi tego czym się stała. Moc dziewczyny zaczęła się ujawniać, z dnia na dzień była ona coraz większa. Wampiry obawiające się jej mocy próbują ją zabić. Evelyn przeprowadza się na peryferie małego miasta.
Czy dziewczyna zazna szczęścia?
Co się stanie gdy Evelyn dowie się, że w Bar Harbor po za nią są inne wampiry?
Czy jej prześladowcy ją odnajdą?
Czy dziewczyna spotka miłość?
Co będzie gdy On wróci?

#

CATCH UP THE DREAMS
Ronnie
Weronika to bardzo zdolna lecz nieśmiała dziewczyna. Zawsze trzyma się na uboczu, nie wyróżnia. Wiedzie zupełnie zwyczajne życie. Jedno popołudnie, jedna nagle zmieniona decyzja, mogłoby się wydawać, że mało istotna, wpływa na jej całe życie. Jedno przypadkowe spotkanie odwraca wszystko o 180 stopni. Dziewczyna nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak poznany przypadkiem podczas wakacji chłopak odmieni jej życie. Wspólna pogoń za marzeniami. Sukcesy, wielkie sukcesy, o jakich Weronika nigdy by nie pomyślała. Nagle zyskuje wszystko o czym każdy człowiek skrycie marzy. Ale czym są nawet największe zwycięstwa, bez osób z którymi można dzielić się szczęściem? Czy świadomość posiadania praktycznie wszystkiego wystarczy aby zapełnić pustkę? Czy spełnione marzenia mają jakiekolwiek znaczenie gdy straci tych których kocha? I czy nie jest za późno by odzyskać wszystko co się tak nieodwracalnie utraciło? Podobno nigdy nie jest.

#

LIFE GUARDIAN
Ronnie
Jestem na tym świecie od niedawna. Jest naprawdę okropny. Zupełnie różni się od mojego kochanego Heaven. Ludzie są okrutni. Nie tacy jak sobie wyobrażałam. Ale zrozumiałam, że istnieję w bardzo konkretnym celu. Nie zostałam stworzona bez powodu. Powierzono mi bardzo ważną misję i nie mogę zawieźć. Muszę go chronić. Muszę chronić ich oboje. Nawet kosztem samej siebie. Teraz czuję całym moim sercem, że właśnie do tego zostałam stworzona. Tak, jestem Strażniczką Życia.

#


DROWNED
Wedrfonir
Wakacje nad jeziorem są doskonałym oderwaniem się od nudnej rzeczywistości, szczególnie jeśli są one spędzane z najlepszymi przyjaciółmi. Co jeśli jednak te wakacje mają odmienić wszystkie twoje myśli i przekonania oraz twoich znajomych? A co jeśli taki wyjazd nie jest wyjazdem, lecz zwykłym powrotem do rzeczywistości, która wydawałaby się być tak abstrakcyjną? Nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania poza jedną osobą.

#

Lulu Reira Aihara
Historia opisana w czasie wojny.Opowiada ona o poświęceniu i utracie ukochanych, a także o walce z przeciwnościami losu i miłości.Historia dwóch kochanków z całkiem odmiennych światów.Przeczytana zostaje przez dziewczynę, która mimo upływu lat nie potrafi zapomnieć o ukochanym.

#

M.
Minęło pięć lat odkąd Amanda ostatni raz widziała się z bratem. Przez ten długi okres czasu nie dawał znaku życia. Wszystko się zmienia, a poukładane życie dziewczyny legnie w gruzach, kiedy w drzwiach jej mieszkania zjawia się Matt. Chłopak, z szemraną przeszłością i przyczyna jej kłopotów. Obaj pragną znaleźć Paula i dostać to, czego naprawdę chcą. Wyruszają zatem we wspólną podróż.

#

TWO WORLDS BUT ONE PROBLEM
Crazy Pants
Dziewiętnastoletni Zayn Malik ma wszystko, o czym marzą nastolatki na całym świecie: fajnych kumpli, pieniądze, pewność sebie i ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Pewnego dnia w jego szkole pojawia się nowa, młoda nauczycielka, Isabella Edwards. Czy ona także ulegnie urokowi Malik'a? Czy głupi, dziecinny zakład może dać początek zakazanej miłości? Jakie konsekwencje poniosą, gdy ich związek, który nie ma prawa istnieć, wyjdzie na jaw? 
To historia opowiadająca o tym, jak łatwo ludzie ulegają pokusie; jak łatwo zmieniają się pod wpływem miłości; jak łatwo przychodzi im krzywdzenie innych kosztem własnego szczęścia.

#

A CO JEŚLI NIGDY MNIE NIE ZOBACZYSZ?
yakt
„- Czy Ty? Czy Ty naprawdę? - nie mogłam wykrztusić tego z siebie.
Zaśmiał się tylko i pokiwał twierdząco głową. O cholera, pomyślałam. W co ja się wpakowałam.. to chyba najgorsze co mogło mnie spotkać. Jak mogłam nie zauważyć? Dlaczego teraz stoi i się do mnie uśmiecha jak gdyby nigdy nic? Dlaczego mi nie powiedział? Taka zauważalna rzecz, a ja nie zwróciłam na to uwagi. Jak mogłam?!”
Iga to jedna z pokojówek w wielkim, prestiżowym hotelu. Jej życie jest nudne i monotematyczne do dnia, w którym pewne małżeństwo wynajęło apartament w owym hotelu. Co przyniesie los Idze?

#

SKRZYDŁA TO TYLKO JEDNA Z METOD UCIECZKI
Jewelka
Ona - Nic nie znacząc siostra znanego muzyka z 5 second of summer, poprzez błąd z dzieciństwa, do dzisiaj płaci cenę szczeniackich zachowań. Po wielu latach ma okazję naprawić ten błąd, chociaż jest to ryzykowne.
On- romantyk z duszą muzyka, który pragnie tylko spełniać swoje marzenia ze swoimi przyjaciółmi, czy coś się zmieni kiedy zobaczy siostrę swojego przyjaciela?
Czy zaiskrzy jak się spotkają? Co na to wszystko Ashton? 

#

NIEODKRYTA ZIELEŃ NADZIEI
Gosia Malinowydeszcz
Brązowy pluszak z niebieską kokardą, uśmiechał się do niej słodkim uśmiechem.
-Wybaczysz takiemu przystojnemu misiowi jak ja?-szatynka zachichotała. Zza zabawki wyłoniła się kręcona czupryna, a potem twarz na której widniał niepewny uśmiech.
-Wybaczysz mi Rose?-skinęła głową, szarpiąc za rękaw skórzanej kurtki chłopaka.
-Wybaczam, ale to ja powinnam cię przeprosić. Przepraszam cię Harry.
-No chodź tu.-wypuścił z rąk misia. Otulił jej ciało w swoich ramionach, całując ją w czoło.
-Nigdy tak nie rób. Okej?
-Nigdy nie będę.-złapała w swoje dłonie jego policzki.
-Jesteś zimny. Mówiłam, że się przeziębisz.
-Więc mnie rozgrzej panno przyszła Styles.-gwałtownie przywarł swoimi lodowatymi, malinowymi ustami do jej gorących ust.

#


INTERNETOWY PRZYJACIEL
Karolina Winston
Pomimo, że Emmaline Brown, codziennie otoczona jest przyjaciółmi, czuje się samotna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, a nikt z otaczających ją ludzi nie zna jej naprawdę. Jej jedynym prawdziwym przyjacielem jest chłopak online, chłopak, którego nie spotkała w prawdziwym życiu; osoba o nieznanym imieniu, której zwierza się ze swoich marzeń i tajemnic. Gdy przeprowadza się ze słonecznego San Francisco do małego miasteczka Holmes Chapel, stwierdza, że jej stosunki z nowym sąsiadem, Harrym Stylesem, nie należą do najlepszych. Kiedy konflikt z sąsiadem trwa, dziewczyna szuka pocieszenia u przyjaciela w internecie.Wtedy właśnie, jej dwa światy, online i offline, niespodziewanie zaczną się ze sobą zderzać?

#

DUSZA AVALON
Haydee
Ona nie jest normalnym dzieckiem Valerio, oddaj mi ją a obiecuję, że nic złego w życiu ją nie spotka. Będzie szczęśliwa. Dam jej normalną rodzinę na którą zasługuje; ojca, matkę i rodzeństwo. Avalon stanie się inteligentną kobietą a przede wszystkim utalentowaną czarownicą."
Przyszłość dziewczyny miała być usłana różami, ale czy będzie?
"To nie tak miało być! Jej życie miało inaczej wyglądać!"
Szesnastoletnia dziewczyna będzie musiała poradzić sobie z największym koszmarem naszych czasów czy uda jej się zmienić bieg wydarzeń zanim będzie za późno?
"Ta historia nie jest jak setki inne to gra o... duszę Avalon.

#

ŚNIEŻKA MUSI UMRZEĆ
Kadu ;*
Po wypadku rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Rivera postawiła się na nogi i wybudowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm, Rive Company. Lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci?

#

ROZMYŚLANIE O ŚMIERCI JEST ROZMYŚLANIEM O WOLNOŚCI
Natallie'n N.
Dobrze ułożona panna mgr. Roksana Talaga jako dziecko obiecała swej przyjaciółce oddanie przez całe życie w sposób karygodny i teraz, gdy Stella przyjechała musi jej pomóc. Przez "przyjaciółkę" ładuje się w masę problemów z gangami i bardzo groźną sektą. Dodatkowo w jej głowie miesza osoba, której postawy nigdy by nie zaakceptowała.

#

Charlize
Fałszywa przysięga to historia młodego, z pozoru normalnego i szczęśliwego małżeństwa, które jak się później okazuje, nie jest wcale takie idealne, mimo, że oboje kochają się ponad życie. 
Na jaw wychodzi, że David nie jest wcale tym, za kogo się podaje i ma wiele mrocznych sekretów, o których Maggie nie ma pojęcia. W dodatku jego rodzinie grozi niebezpieczeństwo, a on za wszelką cenę stara się chronić żonę i małą córeczkę.
Tylko, czy Maggie będzie wstanie zrozumieć, że przecież on robi to dla ich dobra?
Czy ich miłość jest na tyle silna, aby wybaczyła mu wszystkie kłamstwa?
Opowiadanie pełne miłosnych wątków i sensacyjnych zwrotów akcji!

#

Iinsza
Ismena Crowley niczym nie wyróżniająca się szesnastolatka. Kochana przez rodzinę,chłopaka. Lubiana przez znajomych i o dziwo rodzeństwo. Mieszkająca z bliskimi na przedmieściu. Chodząca do szkoły, a potem pomagająca przy dzieciakach sąsiadów lub jako kelnerka w restauracji. Jej życie było spokojne, nawet zaplanowane. Ona chciała zmian, więc postanowiła podjąć próbę ucieczki, która jej się udała bez problemu. Jednak podczas pierwszego dnia w zupełnie nowym miejscu, postanawia się wybrać do jednego z klubów (poimprezować), w którym zachodzi nieprzyjemna sytuacja, ale dzięki pomocy dwóch blondynek wszystko kończy się dobrze i zyskuję nowe przyjaciółki. Od tego czasu Ismenie towarzyszą przygody, nowe doświadczenia i przemyślenia. 

#


Ola Ri
Jeden dzień, jedna chwila może zmienić tak wiele. Życie, które zdawało się być sielanką, przemieniło się w pasmo ciągłego strachu, bólu i cierpienia. Ludzie, którzy powinni być przyjaciółmi okazali się być wrogami.
Lucy i Natsu oskarżeni o coś, czego nie zrobili, muszą uciekać, tam gdzie nikt ich nie znajdzie. Prosty plan napotyka komplikacje. Groby, które są postawione obok siebie, ręka i ten szalik ... Tylko tyle pozostało z przyjaciół, których tak kochali ...Czy żyją? Kogo spotkają na swojej drodze i czy uda im się znaleźć upragnione szczęście?
Miłość, Zdrada, Poświęcenie, Przyjaźń, Przygoda, Tajemnica … 

#

Ola Ri
Czy otwarcie twarcie pewnych drzwi może zmienić bieg historii? Wielu ludzi się zastanawia czy pojedyncza decyzja może wpłynąć na losy innych? Snucie domysłów i tworzenie marzeń ... było jedyną rozrywką dziedziczki rodu Heartfilia - Lucy. Jednak jeden ruch klamką sprawił, że poznała Natsu Dragneela - detektywa komisariatu nr 1 w Magnolii , który dał jej odwagę podjąć decyzję ...
7 lat temu w tym samym momencie zniknęło 7 osób. Zostało po nich 7 przedmiotów i 7 ludzi będzie się starało odkryć zagadkę z przeszłości. Natsu Dragneel jeden z najlepszych detektywów teraźniejszości będzie chciał zmienić przyszłość, zostawić przeszłość i dać wyraz dniu dzisiejszemu ...
Spotkanie detektywa i arystokratki ... Morderstwo i współpraca ... Miłość i przyjaźń ... Przypadek czy ... przeznaczenie...
Kategoria: Fairy Tial OC, Przyszłość, Crossover, Nalu, Zbiór
Ostrzeżenie +16

#

Ola Ri
Urodzili się w czasach, gdy III Wojna Światowa zbierała swe okrutne żniwa. Każde z nich ma historię swoich narodzin, której nie chciałoby nawet znać. Teraz, gdy świat próbuje się odbudować po rzezi kolejnej wojny, wkraczają w dorosłe życie, próbują zmienić swoją przyszłość. Czy jednak będzie to dla nich łatwe zadanie? Jedni znają historię swojego życia i wiedzą, co mają zrobić, ale są też tacy, którzy kroczą by poznać samego siebie. Życie lubi platać figle, więc czy kilka istnień nie może być połączonych przeznaczeniem?
Lucy Heartfilia. Dziewczyna z marzeniami i bez przeszłości. Pragnie wydostać się z niewoli i wkroczyć w nowy świat w poszukiwaniu szczęścia i miłości, jednak to nie jest bajka, a ona nie jest księżniczką. Musi stawić czoła nie tylko rzeczywistości, ale i samej sobie, gdyż jej przeszłość jest powiązana z więcej niż jedną osobą.
Natsu Dragneel. Syn człowieka, który pragnie by jego dziecko zeszło na drogę alkoholizmu, kobiet i narkotyków. Chłopak jest buntownikiem. Skrywa swoje prawdziwe oblicze za maską, która wciąż rośnie przez jego mroczną przeszłość. Potrzebuje pomocy, jednak nie ma nikogo, kto mógłby mu jej udzielić.
Czy łączy ich coś więcej niż jedna wspólna noc? Czym są tak naprawdę figurki smoków i co kryje się za wydarzeniami z Wojen Światowych? Kim oni są i jakie tajemnice skrywają? Czy oboje znajdą to, czego od tak dawna szukali?

#

sapin.
"Rusz wreszcie swój tyłek!" - takie słowa usłyszała Ella od swojej przyjaciółki, zanim została wręcz wykopana na zakupy. Jednak z biegiem wydarzeń, ten jeden wypad do pobliskiego spożywczaka odmieni jej dość monotonne życie. No bo, kim może okazać się ten irytujący i bardzo przystojny facet, który prawi Elli dość niegrzeczne uwagi? Jedynie gwiazdą najpopularniejszego zespołu ostatnich lat! Jednak, czy Ella oprze się jego sławie i niewyparzonemu językowi?

#

Disaster
Cara Delevingne - światowa modelka, dla której okrutny świat show biznesu jest codziennością - lecz za kulisami wybiegu skrywa się młoda osóbka, przez błędy przeszczłości uwięziona niewidzialnym łańcuchem do mężczyzny z umysłem chorym i pozbawionym skrupułów. Sława i pieniądze nie spełniają oczekiwań, nie dają wymarzonej wolności. Jeden dzień, jedna bójka, w której pojawia się intrygujący chłopak; niezależny, wyzwolony, żyjący w odmiennym świecie. Czy pragnienie zasmakowania wolności przezwycięży skorumpowaną rzeczywistość, w której setki tajemnic wyjdą na jaw?

#

aG.x
Emilia zaczyna wchodzić w dorosłe życie. Od nowego etapu dzieli ją tylko kilka egzaminów maturalnych, do których ma niebawem przystąpić. Przed nią wyjazd na wymarzone studia do wielkiego miasta, wspólne zamieszkanie z ukochanym chłopakiem oraz chęć przeżycia niesamowitych przygód. Jednak tragiczne zdarzenia wprowadzą w jej idealnych planach prawdziwy zamęt. Na dodatek, w tych trudnych chwilach, zwariowana przyjaciółka namawia ją na szalony pomysł. Czy oderwanie się od przytłaczającej codzienności będzie dobrym rozwiązaniem?

#

Error
Ana mieszka w Londynie. Jest wesołą ale rozważną kobietą, ma stałą pracę - nawet dobrze płatną. Mieszka w bloku, na siódmym piętrze ze schodami pożarowymi - może na nich siedzieć gdy jej współlokatorzy palą trawkę. Ale również siedzi tam by wieczorami wpatrywać się w piękny księżyc. Uwielbia deszcz i ten zapach zaraz po. 
Spotka na swojej drodze paru przystojnych chłopaków, może nawet dziewczynę ale czy któreś z nich okaże się kandydatem na tego jedynego/ jedyną? Czy będzie w stanie wytrzymać z tą osobą więcej niż kilka randek? 

#

Latte
Charlie jest zwykłą nastolatką, może troszeczkę zagubioną. Rodzicie wysyłają ją do elitarnej szkoły z internatem, gdzie mają poprawić się jej oceny. Poznaje tam przyjaciół, a nawet miłość swojego życia. A nawet dwie. Jest szczęśliwa. Ale wszystko zmienia się, kiedy w lesie znajdują ciało jednej z uczennic. Na jej nadgarstku ktoś wyciął literę "C". Co to oznacza? Kto chce zaszkodzić Charlie? Jaki udział ma w tym wszystkim Edith, dyrektorka szkoły?

#

Insane
Kiedy studentka, opłakująca swoje problemy finansowe przy szklance alkoholu, spotyka piękną rudowłosą, nie spodziewa się, jaką propozycję usłyszy z jej ust. Kwestia szybkiego i pokaźnego zarobku rozmywa wszelkie wątpliwości, co do sprzedania swojego ciała. Dziewczyna przyjmuje ofertę, nie widząc innego wyjścia ze swojej koszmarnej sytuacji. Czy oddanie się nieznajomemu przyjdzie jej z łatwością? Jak to wydarzenie wpłynie na życie Samanthy?

#

Saphira Trancy
Go to sleep...
Jeffrey Kurosu wraz ze swoim bratem Liu i rodziną przeprowadzają się do małego miasteczka, z dala od ogromnych metropolii, by "odseparować" się choć trochę i odpocząć. Oby dwoje nie potrafią się ani trochę przystosować do otoczenia, pierwszego dnia wdają się w nieprzyjemną bójkę po której dzieją się następne, koszmarne zdarzenia. Jeff poznaję wtedy również młodziutką, świeżą licealistkę Kanade w której zakochuje się bez opanowania. Po pewnym czasie odkrywa on swoją "mroczną" stronę i wykorzystuje ją, by przejąć dziewczynę na własność.
Czy to mu się uda? Czy ich miłość będzie mogła zaistnieć? Czy drugie oblicze Jeffa zniszczy ich uczucia? 

#

Mała Jędza
Katina wiedzie zwyczajne życie, jednak ono nigdy takie nie było.
Dziewczyna skrywa mroczne tajemnice. Katina i Katrina to jedna i ta sama osoba. Ludzie, którzy znali Katrinę chcą jej powrotu.
Katrina była zimna, bezwzględna, ci którzy ją spotkali wiedzieli co ich czeka, bali się jej pustego spojrzenia.
Katina ma znajomych, chodzi do szkoły, ale z czasem jej mroczna strona okaże się przydatna...
Chcesz wiedzieć jakie tajemnice skrywa dziewczyna?
Czy Katina zdoła normalnie żyć?
Może jednak dziewczyna wróci do dawnego życia i ponownie stanie się Katriną?
Opowiadanie pełne zwrotów akcji, tajemnic i kłamstw.
Czy jest w nim miejsce na uczucia?

#

Lusia 
Czy powrót na stare śmieci był dobrym pomysłem? Czy Hania dobrze zrobiła zostawiając za sobą Londyn i decydując się na powrót do Krakowa? Multum wspomnień, które miała z tym miejscem, zostają zrównane z rzeczywistością. Czasem szarą, ponurą. Mimo wszystko poczucie humoru, pogoda życia Hani sprawią, że dziewczyna we wszystkim będzie szukała tego dobrego. Uda jej się z powrotem zaaklimatyzować w kraju? Czy dawne znajomości wpłyną na to, jak będzie wyglądało jej życie? 

#

Mercury Eff
Zupełny przypadek stawia na swojej drodze dwoje kompletnie różnych ludzi. Jeden taki przypadek może mieć wiele konsekwencji i spowodować równie wiele komplikacji. Kiedy wchodzą w grę uczucia, zwłaszcza takie, których sami nie rozumiemy, każda opowieść staje się tragikomedią. Sztuką jest jedynie odnalezienie w niej swojej roli.

#

Shay
Czasem wydaje się, że nie może być już gorzej - zwłaszcza, gdy jest się licealistą i nauczyciele oraz rodzice dyszą nad karkiem z powodu zbliżających się matur. Ale gdy do miasta wraca była twojej przyjaciółki, a ty zakochujesz się w niej bez pamięci, szkoła przestaje być już jakimkolwiek problemem.

#

Cookie Monster
Mija 10 lat od niespodziewanej śmierci brata Aryi. Od tego czasu los wcale jej nie rozpieszcza. Ciężka choroba matki, zdrada ukochanego mężczyzny i ciągła samotność.
Czy wypadek i nowy świat zmieni jej życie na lepsze?

#

decay
Opowiadania o tematyce yaoi z parkami z koreańskiego popu. GEJPOPY WITAJO I ZAPRASZAJO.

#

     GDZIE KOŃCZY SIĘ ŚWIAT
       Magda lena 
Jestem chyba najnudniejszą osobą, która chodzi po tej Ziemi. Przeciętniak w każdej możliwej dziedzinie. Myślałem, że te wakacje będą jak każde inne - granie na komputerze, jedzenie i spanie. Wtedy pojawiła się Ona i, choć wcale o to jej nie prosiłem, przewróciła moje życie na drugą stronę, nie pozwalając mi zapomnieć tych dwóch miesięcy lata.

#


STATION THREE
Mc Lili & GEMI
Piatka nastolatków. Wspólna pasja. Muzyka. Julia, Ola, Kacper, Kuba i Maciek to zwykli uczniowie liceum, ale gdy spotykają sie razem swiat zaczyna nabierac zywszych kolorów. Poznaj historie wielkiej i wiecznej przyjazni, szczerej miłosci i drogi do sukcesu. Station three juz wkrótce zaskoczy Polske!
#

ZACZNIJ OD POCZĄTKU
Rainbow
Aniela wraz z rodzicami przenosi się z Łodzi do Atlantic City, gdzie ma mieszkać. Od pierwszych dni w tym mieście czuje się wyobcowana, ale zmienia to się zmienia, gdy trafia do do baru Dark Night. Ten klub będzie przewodnią jej historii i nowego życia. 
 
#

DWA SKRZYDŁA
Aniela
 
Opowieść o dwóch światach oddalonych od siebie o miliony galaktyk.
Opowieść o dwóch miłościach, które łączyło jedynie to samo pojęcie.


Constance to córka anioła Atheriela. Jest dumna ze swojego pochodzenia, aczkolwiek myśl, że ma n i e b o s k i e imię, zmywa jej sen z powiek.  Podczas niezwykłej niedzielnej kolacji z Archaniołem Gabrielem, ktoś napada na dom, w którym mieszka Connie, i porywa anielicę. Dziewczyna budzi się w ludzkim świecie, nie wiedząc, gdzie jest, i jak się tam znalazła. Co najdziwniejsze, wszyscy, których spotyka, zwracają się do niej po imieniu, jak gdyby znali ją od lat.  Tymczasem Jathiel, narzeczony siedemnastoletniej Connie, pragnie ją odszukać. Istnieje niestety przeszkoda - nie potrafi namierzyć ukochanej z Niebios, jakby ktoś odebrał jej skrzydła.  Obydwoje pragną odkryć prawdę i znów się spotkać. Ale czy to na pewno dobry pomysł? Czy ich miłość pokona barierę, jaką jest rozłąka? A może pojawi się ktoś wyjątkowo nieidealny, kto pokaże młodej anielicy ludzki świat w zupełnie innym świetle? I do tego bezwiednie pomoże jej odkryć sens życia? "Piekło zawsze pamięta, by upomnieć się o swoją zgubę." 
 #

 W każdym życiu są jakieś sekrety, o których nie mówimy nikomu. Są sprawy, z których rezygnujemy dla kogoś by przypodobać się komuś. Często stawiając czyjeś dobro nad własne robimy sobie krzywdę. Na samym początku nie dostrzegamy tego błędu. Brniemy w nie myśląc, że robimy dobrze. Zazwyczaj popełniamy takie grzeszki kiedy jesteśmy zakochani. To dla tej osoby staramy się być w 100% oddanymi, ale czy nie jest tak, że po odejściu tej osoby, albo odejściu nas samych od tego, co nas zniszczyło nie mamy żadnego punktu zaczepnego?
#

GOOD MORNING, HYPOCRITE
Ulotna

Pracująca w agencji artystycznej Sofia Méndez wiedzie na pozór uporządkowane życie. Jest święcie przekonana o tym, że do szczęścia nie potrzebuje niczego więcej niż... jego. Jareda Shawa. Co jednak stanie się, kiedy pewnego dnia odkryje, że ten wcale nie jest tym za którego się podawał? Czy Alexander, który znienacka pojawi się w jej życiu sprawi, że zdoła wymazać Shawa z pamięci? A może raczej jego obecność pogrąży ją w jeszcze większym chaosie? Sądzisz, że wszyscy, którzy otaczają Sofię są tymi za których się podają? Jak wiele cudzych żyć zburzą, żeby zdobyć to, czego pragną? Hipokryzja, to coś więcej niż tylko słowo. To nadzieja na lepsze jutro oraz... jego drugie imię.

#


DUSZE CIENI
diem.carpe
Na podstawie 4 sezonu TVD: Co by było, gdyby Elena Gilbert postanowiła kiedyś opuścić Mystick Falls? Wszyscy zapewne uznaliby ją za egoistyczną sukę i spisali na straty. Przecież to jej wampiryzm rozgniewał Pierwotnych i doprowadził do tych wszystkich komplikacji od których, jak ostatni tchórz, postanowiła teraz uciec. Ale co, jeśli znajdą się tacy, którzy zechcą odnaleźć ją i choćby siłą doprowdzić do domu? Jaką tajemnicę skrywa dziewczyna? Jaka jest siła wybaczenia, płynącego z gorącej, destrukcyjnej miłości?
Gdy podejmujesz walkę na śmierć i życie nie ma już odwrotu... Ale czy na pewno egzystencję bez miłości można nazwać życiem?

#


Zakochałam się w Tobie naumyślnie. Byłeś przy mnie, gdy potrzebowałam przyjaciela. Piłeś ze mną piwo, mieszałeś je z winem i whisky, ale tylko dlatego, że wódka nie była w naszych gustach. Rzucałeś ze mną palenie, ale nie przyznałam się przed Tobą nigdy, że znowu do niego wróciłam. Byłeś idealnym przeciwieństwem mojego ojca. Jesteś moim wydawcą od dobrych paru lat, święcimy razem sukcesy, a ludzie z branży nazywają nas Bonnie i Clydem wydawniczego światka. Jesteśmy duetem, mistrzami w grze pozorów. Chronisz mnie od wszystkiego białymi kłamstewkami, jednak nie zauważasz, że marny z Ciebie kłamca. Jesteś moim przyjacielem, a ja pragnę czegoś więcej. Bo zakochałam się w Tobie naumyślnie i chcę, byś Ty również mógł to powiedzieć.

#Urodzona w jednym z najznamienitszych hiszpańskich rodów, Anna w wieku dwunastu lat zostaje damą dworu córki papieża Aleksandra VI - Lukrecji Borgii.
Kilka miesięcy później nawiązuje romans z jej bratem Cezarem. Namiętne i żarliwe uczucie szybko wychodzi na jaw, a pełen oddania i trosk związek owocuje zrzuceniem przez Cezara kapelusza kardynalskiego.

#

ONA JEST TYLKO PROBLEMEM
Mona Lisa


Louis Tomlinson ma już powoli dość sławy. Podczas ucieczki przed fankami niespodziewanie spotyka małą i niepozorną Jo. Dziewczyna nie odpowiada na jego pytania, tylko tajemniczo się uśmiecha. Nie jest w niczym podobna do jej rówieśniczek. Dla niej liczą się tylko malowidła, w które może wpatrywać się całymi dniami. Louisa bardzo intryguje jej postać i postanawia lepiej ją poznać. Szybko dowiaduje się, że jej życie nie jest takie kolorowe...

#
EVERYTHING HAS CHANGED
Syl wia
Emily prowadzi zwykłe, spokojne życie w Londynie razem ze swoją rodziną: mamą, tatą i bratem Jacobem. Na co dzień jest nieśmiała. Ma jedną przyjaciółkę, której ufa bezgranicznie. Jej życie zaczyna się komplikować gdy wpada w depresję. Czy Josh, który wprowadził się naprzeciwko niej wyciągnie ją z tego? Problem tkwi jednak w tym, że Josh stał się dla Emily jedynie dobrym przyjacielem. Nie dostrzega tego, że Josh widzi w niej nie tylko przyjaciółkę, ale dziewczynę swoich marzeń. Emily za sprawą swojej przyjaciółki Sophie, wyjeżdża na ferie zimowe w góry. Tam poznaje przystojnego kuzyna Sophie - Martina. Jednak Josh nie da tak łatwo za wygraną. Kogo wybierze Emily?

#

MAŁA SŁONECZNA OPOWIEŚĆ
Lily

To nie bajka o grzecznej dziewczynce bujającej w obłokach. Lana po kilku trudnych miesiącach trafia do ojca, zmuszona jest rozpocząć nowe życie. Powoli odzyskuje spokój, jednak nie na długo. To opowieść o przyjaźni, miłości i o tym, że mimo trudności zawsze jest nadzieja na lepsze jutro.

#


Tsumi Tenshi, młoda pół Polka, pół Japonka wiedzie sobie spokojne życie w Tokio razem z jej ukochanymi rodzicami. Jednak cały jej świat ulega destrukcji, gdy po zwyczajnej nocy budzi się w salonie, tuż obok zmasakrowanych ciał jej rodziców. Ona sama nic nie pamięta, boi się wyjść na ulicę, bo wie, że przestępca kryje się wśród ludzi.Wszyscy pragnął ją zamknąć w zakładzie psychiatrycznych, jednak od tego wybawia ją dawna przyjaciółka jej matki, która proponuje jej rehabilitację w Polsce. Tsumi nie ma zbyt dużego wyboru, więc godzi się na propozycję kobiety. I właśnie od tej chwili zaczyna się jej koszmar.
Tajemnicza posiadłość, położona wewnątrz sudeckiego lasu, o której istnieniu nie wie nikt.
Niezwykli młodzieńcy z problemami, którzy mogą się pochwalić niejedną tajemnicą.
Ona, jest pozornie zwykłą dziewczyna, która skrywa tajemnicę, o której istnieniu nie wie ona sama.
Tajemnica? Chcecie ich jeszcze więcej?


#


BRING ME BACK TO YOU
Julia Hemmings ( tłumaczenie)
Wiedziałam co mam zrobić kiedy drzwi się zamknęły: nie było wyjścia. Zdradzona twarz moje mamy, patrzyła na mnie z wyrazem złamanego serca. Ale co miałam zrobić? Jedyne o czym mogłam myśleć to to, że w końcu opuszczam to piekło. Jadę do Australii, spełnię marzenia, odkryję mnóstwo komplikacji, wliczając w to dupka Luke'a Hemmingsa
# NEVER GIVE UP !
Pani Riddle.

Szesnastoletnia Tosia przez przypadek poznaje... miłość swojego życia? Razem chcą zmienić swój los i stawić czoła problemom. Czy bohaterka ulegnie przystojnemu nieznajomemu? Dlaczego Przemek chce jej pomóc? Czy dziewczyna zmieni swoje nawyki? Przekonajcie się sami. ;)#


NEVERBE
Cookie

Luke Hemmings, wokalista i gitarzysta zespołu 5SoS. Prowadzi wspaniałe, aż do momentu gdy prowadząc samochód pod wpływem alkocholu potrąca młodą dziewczyne. Jedno zdarzenie zmienia życie wszystkich. Czy Luke dotrzyma obietnicę? Czy Alison uratuje go przed śmiercią?#

CHARLIE
Juls

Zastanawiałeś się kiedyś "co by było gdyby?".
Co by było, gdyby mnie pocałowała.
Co by było, gdybym wtedy podjął się wyzwania.
Wróć...
Mam na myśli zupełnie inne gdybanie...
Przecież nie masz pewności, że świat, który znasz jest jedynym,
że ludzie, to po prostu ludzie,
że druga strona zwyczajnie nie istnieje.
Może rzeczywistość posiada więcej oblicz?
Może życie nie kończy się na śmierci?
Może...
"Cliff Of Thorns jest zapomnianym od wieków, angielskim miasteczkiem,
które kryje się za gęstym lasem i ruinami "Placu Szeptów",
od Otwartego Świata dzieli je tylko droga, droga na drugą stronę..."
"Gwen Chamberlain to kobieta, z pewnością twardo stąpająca po ziemi.
Dzielnie trzyma się przekonań o normalności swojego życia,
wie czego chce i nie daje za wygraną. Można rzec, iż usnuła sobie idealne gniazdko w niewielkim, angielskim miasteczku, ludzie jej zazdrościli, pod maskami uśmiechów kryli zawiść oraz nieszczerość intencji. Było perfekcyjnie, pięknie, aż do tej jednej nocy.
Nocy, która zmieniła życie... Życie? Czy aby na pewno przeżyła?
Wiedziała tylko, iż utknęła po drugiej stronie, w zupełnie innym świecie, z innymi ludźmi... Ludźmi? Zasmakowała czegoś, czego nigdy wcześniej nie było dane zasmakować nikomu jej pokroju.
Dziedzictwo? Możliwe, bo skąd miała wiedzieć, że nie znalazła się tam przypadkiem? Skąd mogła wiedzieć, że umarła? Skąd mogła wiedzieć, że Charlie nie zabił jej bez przyczyny?"
Poznaj inny świat, inną perspektywę, inne spojrzenie na śmierć...
Poznaj półumarłych, Drugą Stronę oraz jego - Charliego, Nieśmiertelnego...
Bo umierając musisz zadać sobie jedno pytanie...
Koniec?
#
Juls
 

Zastanawiałeś się kiedyś "co by było gdyby?".
Co by było, gdyby mnie pocałowała.
Co by było, gdybym wtedy podjął się wyzwania.
Wróć...
Mam na myśli zupełnie inne gdybanie...
Przecież nie masz pewności, że świat, który znasz jest jedynym,
że ludzie, to po prostu ludzie,
że druga strona zwyczajnie nie istnieje.
Może rzeczywistość posiada więcej oblicz?
Może życie nie kończy się na śmierci?
Może...
"Cliff Of Thorns jest zapomnianym od wieków, angielskim miasteczkiem,
które kryje się za gęstym lasem i ruinami "Placu Szeptów",
od Otwartego Świata dzieli je tylko droga, droga na drugą stronę..."
"Gwen Chamberlain to kobieta, z pewnością twardo stąpająca po ziemi.
Dzielnie trzyma się przekonań o normalności swojego życia,
wie czego chce i nie daje za wygraną. Można rzec, iż usnuła sobie idealne gniazdko w niewielkim, angielskim miasteczku, ludzie jej zazdrościli, pod maskami uśmiechów kryli zawiść oraz nieszczerość intencji. Było perfekcyjnie, pięknie, aż do tej jednej nocy.
Nocy, która zmieniła życie... Życie? Czy aby na pewno przeżyła?
Wiedziała tylko, iż utknęła po drugiej stronie, w zupełnie innym świecie, z innymi ludźmi... Ludźmi? Zasmakowała czegoś, czego nigdy wcześniej nie było dane zasmakować nikomu jej pokroju.
Dziedzictwo? Możliwe, bo skąd miała wiedzieć, że nie znalazła się tam przypadkiem? Skąd mogła wiedzieć, że umarła? Skąd mogła wiedzieć, że Charlie nie zabił jej bez przyczyny?"
Poznaj inny świat, inną perspektywę, inne spojrzenie na śmierć...
Poznaj półumarłych, Drugą Stronę oraz jego - Charliego, Nieśmiertelnego...
Bo umierając musisz zadać sobie jedno pytanie...

# 
NEVERBE

Cookie
Luke Hemmings, wokalista i gitarzysta zespołu 5SoS. Prowadzi wspaniałe, aż do momentu gdy prowadząc samochód pod wpływem alkocholu potrąca młodą dziewczyne. Jedno zdarzenie zmienia życie wszystkich. Czy Luke dotrzyma obietnicę? Czy Alison uratuje go przed śmiercią?

 #
Gastro
II Wojna Światowa... Warszawa gnije, zakapturzeni, brudni, głodni mieszkańcy walczą ze wszystkich sił, by móc uratować ojczyznę. Oskar próbuje wyzwolić się z hitlerowskiej zagłady. Tworzy jedną z wielu podziemnych konspiracji, wraz z szóstką młodych mężczyzn i garstką dziewcząt, mającą na celu pomoc  więźniom Pawiaka. Niestety sam trafia w łapy Nazistów, a jego życie zależy od jednej osoby. Wiktor zdaje sobie sprawę z konsekwencji jakie może ponieść, odbijając przyjaciela. Kto jest na tyle wytrzymały, kto pragnie bić się o coś, co legło w gruzach? Pragnienie zwyczajności, zaznania miłości krąży w głowach każdego z nich. Młodzi ludzie, którzy muszą zapomnieć, aby ich następcy mogli pamiętać..

#