Fantasy

Clar
1. miejsce w konkursie Najlepszy Blog Segregatora
Charlotte jest zwykłą nastolatką, to znaczy nie do końca zwykłą, ale ona sama jeszcze o tym nie wie. Wiedzie normalne życie. Pewnego dnia dostaje bransoletkę, zwykłą bransoletkę. Od tego się wszystko zaczęło. Bransoletka, poznanie chłopaka, i potem wszystko samo się kręci.
Co byś powiedziała na podróż miedzy wieloma wymiarami?
Co byś powiedziała na wtorki z Zombie?
Co byś powiedziała, gdybyś to właśnie Ty została naznaczona cenną i rzadką umiejętnością?

#

Vessna
2. miejsce w konkursie Najlepszy Blog Segregatora
Historia o gorącu, wichrach i tajemniczych zniknięciach wśród czerwonego pyłu. O groteskowej władzy i o codziennych, choć niezwykłych problemach bohaterów. Nie ja tworzę tę fabułę, lecz Ty, Czytelniku. Podaj swój pomysł i przeczytaj go w kolejnym rozdziale. Na co jeszcze czekasz? Niedługo wichura!

#

Diana Landris
Diana jest córką króla ciemnych elfów. Nie podoba jej się zachowanie ojca który zabija niewinnych i podbija wioski. Jej życie zmienia się gdy dowiaduje się, że ma wyjść za mąż za elfa którego nie widziała ani razu. Czy marzenia, wsparcie przyjaciół a może nawet miłość pomogą jej zaprowadzić porządek na tym zwariowanym świecie?

#

SZKARŁATNA PEŁNIA
Fealrin
Siedemnastoletnia Willow Jeod od zawsze pasjonowała się wilkami. Nie miała pojęcia, że ta pasja doprowadzi kiedyś do tego, że ze strachem zacznie wychodzić z domu. Podczas jednego z wieczornych spacerów po lesie, dziewczyna nieświadomie staje się świadkiem morderstwa. Gdy zaczynają ginąć kolejne osoby, wśród mieszkańców zapanowuje strach – okazuje się, że znalezienie sprawcy nie jest wcale takim prostym zadaniem. Także Willow staje się jego ofiarą – a wtedy na scenę wkracza ktoś, kogo nikt nie podejrzewałby, że mógłby podać pomocną dłoń.

#

Frightening
Co byś zrobił, gdybyś miał wybór?
Pozwoliłbyś umrzeć ważnej dla Ciebie osobie na własnych oczach, czy wolałbyś wplątać się w morderczą grę, której stawką jest jej życie?
Czy potrafiłbyś, w trosce o przyszłość, zapomnieć o przeszłości?
Triks, zwykła szesnastolatka zakochana w szermierce, spotyka na swojej drodze Adama. Brzmi jak kolejna historia miłosna? - nic bardziej mylnego.
Te kilka miesięcy spędzone z przyjacielem stają się najlepszym czasem w jej życiu. Jednak to szczęście ulatnia się tak nagle, jak się pojawiło. Gdy Adam zapada w śpiączkę, gotowa jest zrobić wszystko, żeby go uratować.
Wszystko.
Nawet zagrać w morderczą grę z samą Śmiercią - chociaż doskonale wie, że nie ma szans na przeżycie. Kiedy trafia do Księstwa Blacktee odkrywa mroczne tajemnice tej krainy. Musi stawić czoła swojemu przeznaczeniu...

#

Transe
Każdy z nas doskonale pamięta swoje dzieciństwo. Uśmiechnięte twarze rodziców i letnie wakacje nad jeziorem. Co jednak gdy zabraknie nam dwóch najważniejszych osób w życiu? To zależy od wytrwałości. Audrey Enderson odebrała to z wielkim trudem. Nabuzowana nastolatka zatraca się w świecie narkotyków, alkoholu i papierosowego dymu. Sprawy kąplikują się jeszcze bardziej gdy ucieka z domu ciotki by uratować swojego chłopaka zabranego przez policję. Napotyka na swojej drodze piątkę chłopaków z One Direction którzy zawracają jej w głowie. Czy są jednak w stanie pokrzyżować jej plany i stanąć na drodze? Czy dziewczyna ustąpi i czy znajdzie się ktoś kto jej pomoże?

#

Wika
10 przyjaciół wraca samochodem z wakacji. Niestety potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
"Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...

#

xxx
Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

#

Thortilla
Po brutalnym morderstwie na własnej rodzinie Bethany Jenkins trafia na oddział psychiatryczny, gdzie testują na niej nowe leki uspokajające. Dziewczyna umiera z powodu wycieńczenia. 80 lat później Alexandra Beverly zostaje przydzielona do tego samego pokoju, w którym zmarła Beth. Lexi już pierwszej nocy nawiedza duch byłej pacjentki, torturując ją we śnie. Potrafi ją kontrolować, a Beverly nie może z tym nic zrobić. Bethany od dawna ma plan, który pomoże jej wynagrodzić dawne krzywdy. Opowiadanie splamione krwią, a obłęd jest tam na porządku dziennym.

#

Old Mary
W świecie magii nastały czasy linczów, wzajemnej nienawiści i nietolerancji dla odmieńców, co zbliża wszystkich do krwawej wojny. Niegdyś wolne przepiękne krainy przeistaczają się w totalitarne, odgrodzone od reszty świata miasta. Czarodzieje, którzy zwykli pokonywać bariery i żyć razem, dzielą się na kasty. Pojawia się pogląd, twierdzący, że ci, którzy mają mniejszą moc niszczą rasę czarodziei.
Wśród wielu miast również Zachód. Miasto zamieszkiwane od lat przez najsłabszych również przygotowuje się do walk.
Właśnie tam mieszka Jo Green – kobieta jednego z głównych dowódców ruchu oporu na Zachodzie. Wkrótce okazuje się, że, aby przeżyć, musi porzucić swoje dotychczasowe życie i zapomnieć o nim. Pomaga jej w tym John Moon, który wydaje się być ważną ikoną w zagadkowym klubie Ivo, Michael Plath i - znacznie wyprzedzająca swoją epokę - Faye Reo.
Jo chce stanąć do walki, wyzbyć się dawnych uczuć i zacząć zupełnie inne życie u boku nowych przyjaciół, lecz wojna jest jedynie dla mężczyzn, dawnych miłości i więzi nie zabije żadna zbrodnia, a tajemniczym znajomym ciężko zaufać.


#

emilyanne
Ja zabiłem już dwie. Pierwszej wydawało się, że kolor włosów coś zmienia i, niszcząc przy tym swoją urodę, stała się tlenioną blondynką. Blizny na ciele obróciła w zaletę i żyła pełnią życia. Drugą odkryliśmy niedawno. Świadczyła usługi dla mężczyzn i miała więcej wad niż zalet. Była bardziej niedoskonała, niż można to sobie wyobrazić. Ale trzecia... Trzecia była inna. Kiedy stałem za tym oknem, udając pracownika, nasze oczy po raz pierwszy spotkały się. Wywarłem na niej wrażenie, choć wyglądałem zupełnie zwyczajnie. Bała się mnie, ludzi, świata. Zrobiłem krok do tyłu. Jeden, drugi. Zacząłem spadać, bo wolałem zginąć, niżeli zabić kogoś, kto nie wiedział o mnie nic, a pomimo tego czuł strach. Nikt nie zadbał o to, by myślała choć przez chwilę, że jest bezpieczna. Nie była bezpieczna.
Oto jest Twoja Maria Magdalena. Będziesz ją chronił po kres swych dni. Będziesz dbał o jej życie tak długo, jak tylko starczy Ci sił i nie pozwolisz, by śmierć porwała ją w swoje objęcia. Jeśli będzie trzeba - kark nastawisz za nią. Jeśli będą inne możliwości - pomimo zmęczenia nie zrobisz tego, by trwać przy niej i nie dać jej zginąć, nie dać jej samej męczyć się ze światem. Oto jest Twoja kobieta niedoskonała. Mój następca zabije ją, jeśli będzie potrafił. Mój następca zabije ją, jeśli Ty nic nie zrobisz, bo ona, przytłoczona strachem, nie zrobi nic, by chronić własne życie. Już dawno wpadła we własną paranoję, z której pragnie jedynie uciec. Pozwól jej uciec, ale nie w ten sposób, o którym myśli. Nie pozwól jej się poddać.

#

Vilian
Villena - maleńka wyspa, w którym trwają ciągłe walki z wilkami. Wszyscy uważają wilki za najgroźniejsze zwierzęta w okolicy. Z różnych perspektyw wygląda to inaczej. Wilki uważają oskarżenia za bezpodstawne, ale niestety, nie potrafią mówić, co utrudnia im przekonanie reszty do swoich poglądów. Nadchodzące wydarzenia wskazują jednak na to, że role się odwrócą, a wilki dostaną szansę na zemstę.

#

Hekate
Chcesz poznać historie Morta Millera? Pierwszej hybrydy demona i człowieka.
Wcześniej radosny, młody pisarz z piękną narzeczoną u boku.
Teraz uciekający przed śmiercią demon.
Co byś zrobił, gdyby całe twoje życie runęło ci na głowę? Gdybyś stracił ukochaną, dom, rodzinę, przyjaciół... a w szczególności życie. Gdybyś stał się wysłannikiem Szatana, dzieckiem nocy, pierwszą hybrydą, wybrańcem, mordercą, katem?
Potrafiłbyś zabić, torturować, śledzić? Potrafiłbyś patrzeć na śmierć najbliższych, być torturowanym, znosić miliony śledzących cię oczu?
Prawa ręka Szatana, Władca Śmierci, Dziecko Ciemności, Anioł Nocy.

#

Capitan Pipes
Dylan Grave musi spłacić dług o jednego z groźniejszych mafiozów w latach 50. Przesiadując w barze i chlając whiskey oraz paląc papierosy rzeczywiście wiele nie załatwi. Ale nikt go nie rozumie. Nikt? Nie jest jedna dziewczyna, która przybyła z Nowego Yorku do Las Vegas, aby przeżyć przygodę życia. Nikt nie ma nic przeciwko, aby ta przygoda uratowała Dylana od zagłady. Jednak nie obejdzie się to bez szwanku. W końcu domena to sex, drugs i rock n' roll. Handlowanie narkotykami i zadawanie się z mafią nie jest do końca legalne. A to, że jeżdżą skradzionym Cadillaciem z rock n' rollem w radiu wcale ich nie usprawiedliwia. Idźcie po śladzie petów i plam po whiskey, a znajdziecie się na przełomie w latach 60. I doznacie uczucia, które jest spowite mrokiem. A symbolem mroku jest dym od papierosów.

#

Yuumei (幽冥)
Witaj w świecie, w którym przetrwają tylko najlepsi. Świecie, w którym krew znaczy mniej niż woda, a strach nie ma prawa bytu. Gdzie jedno, niekontrolowane drgnięcie dłoni może zadecydować o życiu i śmierci. Gdzie granica między wrogiem a przyjacielem bywa często bardzo cienka. A wola umysłu znaczy więcej niż siła ciała. Jesteś pewien, że możesz na sobie polegać? Że masz tyle sił, by udźwignąć to, co powaliło już wielu? Odważysz się zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy? Przekonaj się, ile naprawdę warte jest Twoje życie...
Kiedy zapada zmrok, a ludzkość pogrąża się w głębokim śnie, nawet nie zdajesz sobie sprawy, że dla niektórych dzień dopiero się zaczyna. Z ciemnych zakamarków metropolii wyłaniają się Ludzie-Cienie, a ich szept miesza się z cichym szumem wiatru w koronach drzew. Pod osłoną nocy czuwają, by nic nie zakłóciło panującego powszechnie porządku, a Ty o świcie mógł przywitać rzeczywistość w takiej formie, w jakiej pożegnałeś ją przed snem. Ich działania, odpowiednio zwinne i precyzyjne, nie pozostawiają po sobie żadnego śladu, prócz ziemi nasiąkniętej lepkim szkarłatem krwi. W tym pięknym lecz okrutnym świecie, w którym nie ma rzeczy niemożliwych, muszą walczyć nie tylko z Ciemnością... Bo w pustce duszy, nie ważne jak wielkiej, rodzą się demony.

#

Agnieszka
W 2012 roku w południowo-wschodniej części Polski było upalne i leniwe lato. W okolicy nic się nie działo, ludzie żyli powoli, nigdzie się nie spiesząc. Do czasu aż redaktor naczelna Radia IIM., przypadkiem razem ze swoją ekipą, natrafiła na znalezienie zwłok przy remoncie starego budynku. Sprawą zajął się jeden z lepszych śledczych - Przemysław Załęgowski - który został zmuszony do przesunięcia swojego urlopu. Nadkomisarz nie zdawał sobie sprawy, w jak wielkie bagno wciągnął siebie i swoją rodzinę.

#

Jeanette
"Krew się sączy porywając pragnienia. Widź, a nie patrz tak jak robiłaś to dotychczas. Przypomnij sobie to, co się skryło w twym umyśle nim będzie za późno. Tylko ty się liczysz, a zegarek tyka..."
Jezebel stara się wieść normalne, miejskie życie. Co prawda, nie jest jej łatwo w dzisiejszym świecie, w którym kłamstwo nieustannie przeplata się z prawdą, gdy nie wie kto jest kim, komu ma zaufać, kogo zna, a kogo nie. Trzy lata temu straciła pamięć i chciałaby ją odzyskać, lecz na jej drodze stają notatki, które sama robi podczas snu. Jej kartki, jej pismo, ale coś tu się nie zgadza...
"Czas się kończy. UCIEKAJ!"
Wyobraź sobie, że masz dar prawdziwego widzenia. Wiesz o ludziach więcej niż sobie tego życzą. Od nowa poznajesz rodzinę, przyjaciół, swego narzeczonego i kogoś, komu została powierzona twa dusza. Mało tego, nie jesteś tym, kim sądziłeś, że jesteś. ONI mają Cię na muszce i czekają aż popełnisz jakiś błąd, a ONA w zacisznym kącie czeka, by zająć twe miejsce. Co byś zrobił na miejscu Jezebel? Uciekł, tak jak każą jej notatki?

#

Old Mary
Gdy świat upada, Andrea jest zaledwie dzieckiem i jako mała dziewczynka wraz z matką musi przystosować się do okrutnych zasad panujących w nowym, wynaturzonym społeczeństwie.
Jest przekonana, że nikogo już nie spotka w wyniszczonym przez zarazy i ludzi mieście, jeśli tylko będzie ostrożna. Jej jedynym pragnieniem jest przeżycie tylu dni, ile będzie jej dane bez względu na okrutne warunki i niebezpieczeństwa. Choć tego nie chce, na jej drodze stają różne osoby; niektóre są jej wrogie, niektóre stają się bardzo bliskie. Sama nie wie, którego typu osoby bardziej jej przeszkadzają w spokojnym, samotnym życiu.

#

Christabel Moore
Jak to jest kiedy budzisz się i nic nie pamiętasz?
Kiedy nie wiesz jak się nazywasz, kim jesteś i co tu robisz?
Nie wiesz dokąd iść. Nie wiesz co ze sobą zrobić.
Zaczynasz wszystko od początku z diagnozą amnezji.
Jednak czy to amnezja?

#

Nidabe
Czego się boisz? Jesteś demonem, przyznaj to. Zagubiłaś się, lecz na odwrót już za późno. Ułaskawienia nie będzie. Naiwności nikt nie nagrodzi. Zajmij się sobą. Zrób to nim padniesz ofiarą czegoś gorszego od siebie. Lub własnego wyostrzonego instynktu przetrwania. Już po tobie. To tylko kwestia czasu. Przecież nie będziesz żyć wiecznie. Ta pusta teoria upada co dzień. Nic nie żyje wiecznie. Nawet lęk.

#

Kordelia
Piekło i Niebo. Jak Ying i Yang przeplatają się wzajemnie, odgradzając przy tym jednocześnie. Za dobre uczynki trafia się do Raju, za złe idziesz prosto w czeluści Piekła, gdzie Wielcy Strażnicy prześwietlają nasze poczynania i kierują do odpowiedniego kręgu. Im człowiek gorszy, tym niżej trafia. Clarice Hamilton umiera i trafia do piekła. Nie pamięta jak umarła, ani dlaczego po śmierci trafiła tam gdzie trafiła. Pragnie rozwiązać tę zagadkę i odzyskać utracone wspomnienia.

#

shammy
Bycie agentem tajnych służb specjalnych nie jest wcale takie idealne, jak się może wydawać. Pościgi, strzelaniny, zagrożenia, choroby, śmierć. To wszystko może cie spotkać w każdej chwili. Musisz być przygotowany! Agentem może zostać każdy. Nawet córka prezydenta Ameryki, która postanowiła urozmaicić swoje nudne życie w Waszyngtonie. Czasami jednak nie wystarczą dobre chęci. Rodowód może mieć również swoje wady. Co się stanie, jak ktoś zabawi się kosztem agencji i jej sławnej agentki i nagle porwie jej rodziców?

#

Manon.
To właśnie tu, na tym zadupiu, cisza może stać się najlepszym słuchaczem i przyjacielem zarazem, a ból jest zwykłą codziennością. Śmierć idzie z Tobą ramię w ramię zabierając ze sobą wszystkich, którzy Cię otaczają. Nie, nie mówię o szpitalu psychiatrycznym, a o Forks, które prawie wcale się od niego nie różni.
W małym, deszczowym miasteczku wypełnionym po brzegi przez mityczne stworzenia mieszka Jacqueline Perrault, która różni się od wszystkich mieszkańców razem wziętych. Nigdy nie patrzy tak jak to robią inni, lecz widzi. Nigdy nie słucha, lecz słyszy. Nigdy tego nie chciała, lecz cierpi porzucona przez społeczeństwo i wykorzystywana przez własną matkę, którą mimo wszystko kocha. Wie, że jest inna, ale... Czy aby na pewno zdaje sobie sprawę z rodzaju swej inności?

#

Vanilla
Od paru miesięcy Morgause co noc budzi się z krzykiem, prześladowana przez nocne koszmary. Nie są to jednak niewinne strachy, tylko krwawe morderstwa, których dokonuje. W pewnym momencie, sny zmieniają się w rzeczywistość. Przerażona dziewczyna stara się szukać pomocy w przeszłości, w starych pamiętnikach. Dostaje w swoje ręce dziennik wioskowej czarownicy z początków dwudziestego wieku. Okazuje się, że w tym samym czasie, kilka lat przed śmiercią jej prababki, była taka sama sytuacja. Stara się zrozumieć, co te wydarzenia mają ze sobą wspólnego. I jak je powstrzymać.

#

Viki
Czasy, w których opowieści o duchach są rzadkością. Zanikły horrory. Naukowcy stwierdzili, że zaśmiecanie umysłu czymś co nie istnieje, jest głupotą. A jednak. W Halloween urodziła się Lisa. W wieku pięciu lat, straciła matkę w wypadku. Jej ojciec po tym wszystkim się załamał. Rzucił pracę, zaczął pić. Nigdy nie wychodzi z domu. Lisa znajduje wsparcie w babci, która postanawia zamieszkać z nimi. W szesnaste urodziny dziewczyny, wszystko się zmienia. Od tamtej pory je widzi, rozmawia z nimi. Duchy, które miały być bajką, zostają jej przyjaciółmi. Dzięki nim, idzie dalej przez życie. Ale czy na pewno? Wkrótce spotyka starszego od niej, o dwa lata chłopaka - Luka. Jest w podobnej sytuacji co ona. Lisa nie ufa nieznajomemu. Stara się go unikać. Niedługo po tym, własna matka próbuje ją zabić. Dziewczynie pomaga babcia, która stara się przekonać córkę, aby ta dała spokój. Czy Lisa odkryje tajemnice matki? Czy stanie się taka jak ona? Jaką role w tym wszystkim odegra nowo poznany chłopak?

#

Desdemona
Solith to wampirzyca, Kapłanka Wampirów. Dla wampira osoba niemal święta, opiekująca się morderczym rodem.
Samotna, opuszczona nawet przez córkę, kieruje się gniewem i goryczą, którą nosi w sercu.
Jedna noc zmienia wszystko – Sol spotyka wampira równie wyrachowanego, cwanego i szybkiego jak ona, z którym wdaje się w burzliwy romans.
Tymczasem jeden z wampirzych rodów wciąż walczy o władzę i kilka pozornie błahych zdarzeń sprawia, że córa Solith staje się pionkiem w niebezpiecznej grze.
Zapowiada się starcie, które rozsądzi o wszystkim, ale czy dwoje wampirów połączonych tajemniczymi więzami krwi stanie przeciwko sobie?

#

Kaleid & Elder
Jesteśmy dwojgiem studentów, których połączyła przyjaźń i miłość do świata HP. Nasze opowiadanie nie wpisuje się w kanon. Opisaliśmy swoją historię bazując na świecie kreowanym przez panią Rowling.
Młoda dziewczyna zostaje wplątana w niemałe tarapaty przez swoją macochę, ale w jej życiu pojawia się ktoś, kto zmienia bieg wydarzeń. Nie jest jednak powiedziane, że wszystkie plany się powiodą - bo nic nie jest takie, jakim być się wydaje na pierwszy rzut oka. Kim okaże się Paul? Dlaczego Caliope pragnie zemsty i właściwie jakie znaczenie w tej historii ma Theodore Nott?
Odpornych i wytrzymałych zapraszamy w podróż po zakamarkach naszej chorej wyobraźni. Boom headshot gwarantowany.

#

NightRaven
"(...)Nikt bowiem nie wie, że Króliczek postanowił zmienić las. Są nowe tereny, są i nowe ofiary. Ukrył się głęboko i czeka na odpowiedni moment, ostrząc swe pazurki.
Ten moment nieuchronnie się zbliża…
… NADSZEDŁ…" Dania. Wszystko jest pięknie, Eliza dostaje dom w spadku, nowy chłopak i te sprawy. Nie mogło być lepiej. Nie wie tymczasem, że to wierzchołek góry lodowej, coś na osłodzenie łez, taka nutella przed papryczką chili. Dziewczynie przyjdzie wmieszać się w wydarzenia, które wstrząsną całą Danią. A wszystko za sprawą tajemniczego Królika... Czy masz odwagę wejść w świat w którym króliki mordują?

#

Kokilka Impetyka 
Marietta to podopieczna zaskakująco spokojnego mordercy, Edgara. Walczą w niej dwie natury: łagodna oraz niewiarygodnie brutalna. Ma wiele ukrytych celów. Jeden z nich jest całkiem jasny: zamierza doprowadzić na skraj obłędu swego mentora. Czy osiągnie to, co planuje od kilku miesięcy? A może ucieczka przed Edgarem przekreśli jej najskrytsze pragnienie?

#

Bloody
Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne - stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mam wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. Wszystkie bajki uważałaś za fikcję i przebierałeś się za stwory nie z tej ziemi. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro".

#

Diana Landris 
Taylor ma problemy w domu i w szkole. Rodzice postanawiają wysłać ją do akademii Ambers. W akademii dziewczyna po raz pierwszy odkryje kim tak na prawdę jest. Czy jej przyjaciele okażą się wrogami? A wrodzy, ludźmi godnymi zaufania?

#

Maja Tomlinson
Po ukończeniu pierwszej klasy liceum 'kilkunastoletnia' Lily postanawia uciec od przeszłości. Chce ułożyć sobie życie na nowo, tak by w końcu było idealne. Poznaje dwie wspaniałe dziewczyny, jej współlokatorki. Wszystko układa się tak jak powinno. Jednak na uroczystości roku szkolnego poznaje osobę która wszystko może zniszczyć. Zayn Malik- obiekt westchnień każdej dziewczyny. Jednak to ona, Lily, zwraca na siebie jego uwagę. Dzięki chłopakowi poznaje także innych ludzi: Louis' a, Harry' ego. A także, śliczną, uroczą Melanie. Dziewczyna jest wiecznie uśmiechnięta, optymistycznie do wszystkich nastawiona, wyjątkowo ufna. Mimo to jest wyjątkowa. Z resztą tak jak Zayn, Louis czy Harry. Ale czy domyślą się kim ona, Lily, jest tak naprawdę? Czy przeszłość powróci...?

#

Leather
Jako mała dziewczynka była świadkiem śmierci kobiety, która rzuciła się z balkonu hotelu prowadzonego przez jej rodziców. Od tej pory widmo śmierci nie opuściło Heather - kiedy Hotel wznawia swoją działalność, mroczne tajemnice jej rodziny wychodzą na jaw. Co łączyło jej starszego brata i tamtą kobietę? Gdzie zaginął znienawidzony ojciec? Czego doświadcza mały Toby i kim jest nowa mieszkanka Hotelu?

#

Beatrice
Andalar to mityczna kraina leżąca w równie niezwykłym świecie. Jest to także niespokojne królestwo, którym od ponad dekady rządzi hrabia-uzupator. Zabił on poprzedniego króla i bezprawnie zasiadł na tronie, a od tego czasu w państwie panuje bezprawie, najemne hordy pustoszą miasta, zaś jedno złe słowo na władcę można przypłacić głową.
Istnieje stara przepowiednia zwiastująca nadejście Zwycięzcy, który uwolni lud od tyrana i sam zasiądzie na tronie Andalaru.
Niektórzy jednak nie wierzą w legendy.
Amalisalin Everrte ma siedemnaście lat i jest najemnikiem. Jej rodzice zginęli w tajemniczych okolicznościach, gdy była dzieckiem, przez co trafiła na wychowanie do świątyni, skąd uciekła, by wkrótce dołączyć do hanzy najemników. Amalisalin nie wierzy w proroctwa, nie liczy na poprawę sytuacji i nie wyczekuje z nadzieją Zwycięzcy, który ich ocali. Tak naprawdę lubi swoje życie, które może nigdy nie było doskonałe, ale mimo to w pełni satysfakcjonujące, więc nie chce go zmieniać.
Jednak bogowie najwyraźniej mają wobec niej jakiś większy plan.

#

Frio Hamaguri
Czuliście się wielokrotnie inni od tego co was otacza, od tego świata, który znacie. Nagle świat zapada się, żeby znaleźć się w równoległym świecie. Podobnym, lecz innym. Świat pełen Magii, magicznych stworzeń - świata - gdzie panują te same zasady, tylko na ulicy spotkasz: cyklopa, Calineczkę, wróżkę, animaga, elfa, wampiry, wilkołaki, i tym podobne osoby. Musisz stawić czoła nowej rzeczywistości. Gdy na drodze spotkasz jedyną osobę co zna twój świat, ma to samą pasję, którą jest muzyka i psy.
Morał jest jeden: Przyjedź do Hunlit już dziś! ;)

#

Litka i Bagheera
Co byście powiedzieli, gdyby nagle ktoś zamknął was w centrum handlowym? Samych? albo nie zupełnie? Na jakąś godzinę? Dzień? Miesiąc? 100 lat?A co by było gdyby, na początku jedzenia było wbród, a teraz zaczyna się kończyć? Tak samo jak dostęp do prądu? Historia o istnieniu, przetrwaniu i społeczeństwie. O zwierzęcej, prymitywnej stronie człowieka. Zaczyna się polowanie i niech los sprawi byśmy nie stali się zdobyczą.

#

Po prostu Alicja
Biorąc do ręki plecak ostatni raz sprawdzam czy wszystko mam. Kiedy jestem stuprocentowo pewna kładę go na malutkim przedpokoju. Wchodząc do małej sypialni moją uwagę przykuło zdjęcie w ramce. Podchodząc bliżej biorę je do ręki. Jak wiele bym dała, żeby było tak jak dawniej. Wszyscy szczęśliwi, bez zmartwień podążali za swymi marzeniami. A teraz ? Każdy jest zmuszony spakować się i uciekać. Ale nie ja, nie mam zamiaru. Musze zakończyć to co zaczął ojciec. Jeżeli nie powstrzymam tego teraz… Nie chcę myśleć co będzie później. Gasząc światło opuszam pokój by móc wyjść szybciej z kawalerki. Kończąc wiązać trampki wstaję i ponownie wpatruję się w mieszkanie. Jeżeli to zakończę wrócę tu i zacznę nowe, lepsze życie.
Zamykając drzwi chowam klucze do plecaka. Odwracając się odbijam się od czyjeś klatki piersiowej.
- Przyjaciele ? … - zapytałam patrząc na nich z wielkim zdziwieniem. Powinni dawno już uciec.
- Idziemy z tobą.- zakomunikował chłopak chwytając mnie za dłoń i ciągnąć w stronę wyjścia.

#

Drake Cannibal
"Karol" jest powieścią z szeroko rozumianego gatunku fantasy, rozgrywającą się w pierwszej połowie XX wieku. Tytułowy bohater jest jednym z przedstawicieli rasy nadnaturalnych. Poznajemy Karola, jako chłopca pochodzącego z bogatej rodziny, gdzie padał ofiarą agresji swojego ojca i dalej towarzyszymy mu w dorosłym życiu, gdzie pokazuje się jako osoba zarozumiała, egoistyczna i bardzo często nie szanująca innych ludzi. W miarę rozwoju akcji, Karol lepiej zapoznaje się ze swoją nadnaturalną stroną i rolą w świecie istot nadnaturalnych, w między czasie w świecie ludzkim zdobywając pieniądze. Pomimo iż stać go na wystawne przyjęcia, alkohol i prostytutki, nie jest w pełni szczęśliwy.

#

Kasia Malik
Rose- utalentowana, posłuszna, skromna dziewczyna. Zayn- buntowniczy, pewny siebie złodziej o wielu nałogach. Pewnego dnia ich drogi się splatają, ale czy na zawsze? Czy dziewczyna da się omotać czarującemu mulatowi? Jaką rolę odegra w jej życiu Zayn i ten przerażający, zagadkowy, stary dom, w jakim przyszło jej mieszkać? Jakie potworne tajemnice, skrzętnie skrywane przez ich opiekunów, odkryje Rose wraz z jej przyjaciółmi? I co się z nimi stanie, kiedy dowiedzą się odrobinę za dużo, niż powinni wiedzieć? Dowiecie się czytając „Only Love Is Eternal”.

#

Chaotyczny.Kacper
Mój własny wyimaginowany świat! Na moim blogu znajdziecie prawie wszystko! Jestem pewien że znajdziecie coś dla siebie. Recenzje,opowiadania,moje życie,rysunki i wiele więcej!
Blogowanie to moja pasja a każdy komentarz jest jak jedno spełnione życzenie,bescenne...

#

B.
Draco Malfoy zmuszony do opuszczenia rodzinnego domu, ciężko ranny trafia do Nory, gdzie zdany na łaskę swoich wrogów, będzie musiał dostosować się do nowej rzeczywistości. Uwaga, może wystąpić parę brzydkich słów lub scen dla dorosłych.

#

Kraken zUy
Historia, która nie powinna się wydarzyć.
Bo, czy po (dziwnej, nawiasem mówiąc) śmierci nie powinieneś być... no, martwy, a nie budzić się w królestwie jak z książek fantasty?
Bo Rachel, Felixowi i Nico właśnie to się przytrafiło.
Dziwaczni, pradawni bogowie oczekują od nich zgrywania bohaterów, drzewa plotkują o niespodziewanym ślubie, a jeszcze na dodatek kruki, które nie ułatwiają nikomu życia.
No dobrze, ale jak w trójkę uratować świat, jeśli ma się nawet problemy z sobą nawzajem?
I czym, tak na prawdę, jest Zagubione Królestwo?

#

Cassie C
Życie 16-letniej Debbie Reynolds wywraca się do góry nogami gdy jej matka zostaje zamordowana. Od tej pory staje się główną bohaterką dziwnych i nielogicznych sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Chcąc poznać tajemnicę, którą wszyscy przed nią ukrywają przybliża się do zaskakującej prawdy. Czy stanie na wysokości zadania i pogodzi się ze swoim przeznaczeniem?

#

~Zamani
Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?

#

Erviel
Na blogu są umieszczane opowiadania mojego autorstwa. Póki co jest to jedno bardzo długie opowiadanie, ale zamierzam wkrótce wyjść z nowymi projektami. Póki co jest to jedna historia. Oto jej zapowiedź.:
"Gdzieś we wszechświecie istnieje świat, gdzie u zarania dziejów puszka Pandory w ogóle nie została zamknięta i po dziś dzień wychodzą z niej najstraszliwsze potworności, jakie spłodziła matka Ziemia.
Jednakże ludzie są jak pasożyty - potrafią żyć nie zważając na okoliczności. Z tym problemem także sobie poradzili.
Wraz z początkami cywilizacji powstała organizacja, której głównym zadaniem jest ochrona świata przed potworami. W tym celu szkoli się Łowców polujących na wszystko, co wydobywa się z wnętrza puszki.
Organizacja do dnia obecnego funkcjonuje i należycie wykonuje swoje zadanie, utrzymując wszystko w największej tajemnicy. Tylko, że nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem..."

#

Caelis.
Niektórzy ludzie stają przed wyborem, który ma odmienić ich życie. Jeszcze inni nie mogą podejmować za siebie decyzji i robią to, co im się każe. Tośka nie może zrobić nic innego niż pogodzić się ze swoim przeznaczeniem i z tym, co jest z nim związane. Ze zwykłej dziewczyny zamienia się w nastoletnią łowczynię, której zadaniem jest zabicie pewnego, niebezpiecznego chłopaka. Shadow przez Wyborem musi pokazać, jaki jest bezwzględny i ile jest w stanie poświęcić, żeby dostać to, czego chce, czego zawsze pragnął.

#

Gore
Witamy w Klinice Przypadków Potwornych i Tajemniczych! Pod Twoje łóżko wprowadził się wyjątkowo złośliwy potwór, nie możesz dogadać się z opętującym Cię duchem, a może przeszkadzają Ci nocne zawodzenia okolicznych wilkołaków, ale nie wiesz jak dojść z nimi do porozumienia i nie narazić się na pożarcie żywcem? Jeżeli dręczy Cię podobny potworny problem, to trafiłeś pod właściwy adres! Niedyplomowany, młodociany doktor Candelario, terapeuta do spraw relacji ludzi z potworami na co dzień zmaga się z wszelkimi budzącymi grozę przypadkami. Zbłąkane dusze, umarli powstający z grobów czy żądne krwi wampiry to dla niego chleb powszedni. Jednak nawet on, specjalista od wszystkiego, co potworne, nie przewidział, że któregoś wieczoru może odwiedzić go sam lokalny anioł śmierci nękany przez stany depresyjne.

#

Chire_Cristel
W Urwanym szepcie widzimy losy bohaterów na kilku płaszczyznach ( w: Niebie, Krainie Aniołów, Krainie Wysłanników, Ziemi, Planecie Potępionych i Piekle). Bohaterowie (mimo różnic) mają ze sobą wiele wspólnego. I tak przez cztery tomy towarzyszymy istotom w ich codziennym życiu, lecz bazą do całej fabuły jest pierwsza w historii przemiana Wysłanniczki w Śmierc.
Chociaż główna akcja każdego z tomów dzieje się w różnych światach, oczami głównych bohaterów poznajemy wszystkie krainy.

#

Kaeru
Magia istniała na ziemi od zawsze. Ludzie szukali uzdrowienia u miejscowych znachorów, wiedźmy rzucały klątwy na ich wrogów, szamani odpędzali złe duchy, a czarownice pomagały przyciągnąć szczęście, miłość i dostatek. Z upływem czasu zaczęto się obawiać ich zdolności. Wyłapywano osoby praktykujące czary, szukano najmniejszej oznaki wrogości wśród czarowników - dowodów na to, że czynią zło i służą szatanowi. W końcu uwierzono, że sama magia jest złem, a każdą osobę, która ma z nią styczność, należy wyeliminować. Tak właśnie rozpoczął się najbardziej krwawy i najokrutniejszy okres w dziejach magii – polowania na czarownice.
Nieprawdą jest, że magia przestała istnieć. Ona tylko zniknęła z powierzchni ziemi.

#

Methrylis
Witaj! Chcę przenieść cię w świat, z którym nie dane było ci się jeszcze zetknąć. Poznaj Hekate, przebojową dwudziestotrzylatkę, która zakochuje się w swoim dawnym oprawcy, handlarzu narkotykami, i Tayę, która przez swą naiwność nawiązuje znajomość z nieobliczalnym Tevem. To właśnie on uruchamia lawinę niepokojących wydarzeń: ktoś najprawdopodobniej śledzi Hekate — tajemniczym wierszom napisanym krwią na ścianach jej domu towarzyszy dziwny biały pył, zaś Tev, zaciekawiony działaniem tajemniczej maszyny stworzonej przez nieobliczalnego naukowca Gartha, odkrywa makabryczną wizję przyszłości. Zaślepiony nienawiścią i strachem robi wszystko, byle tylko nie dopuścić do tragedii. Nie ma on jednak pojęcia, że reakcja łańcuchowa uruchomiona została już o wiele wcześniej. Wkrótce światem całej ekipy wstrząsa inne dramatyczne wydarzenie, którego można było spodziewać się od samego początku. Powoduje ono lawinę pochopnych decyzji, które mają wpływ na dalszy ciąg zdarzeń...

#

Mitsuki Tsukiyomi
Musiała uciekać przed przeznaczeniem, którego nie chciała. Ono jednak ją odnajdywało, nie ważne gdzie i jak głęboko się ukryła. W końcu postanawia stawić czoło przyszłości. Jej wilcza forma szykuje się do wojny o wolność i miłość. Jednak nie wie czy zdoła obronić swoich ludzkich przyjaciół. Jej niedoszły narzeczony ukrywa pewną tajemnicę, która może zmienić cały ich los. W wyborach postanawia jej pomóc pewien chłopak z przeciwnego klanu, który postanowił sprzeciwić się rozkazom swojego Alfy. Teraz są zdani wyłącznie na siebie. Czy ich wybory będą słuszne? Czy wszyscy wrócą z tej wojny, która w końcu przerodzi się w poważny konflikt? A co będzie jeśli przegrają i zostanie im tylko ucieczka lub śmierć?

#

Deana Winchester
Sophie Chattan nie jest już bezpieczna. Wie o tym i postanawia coś z tym zrobić. 
Iris Chattan nie jest zadowolona z przeprowadzki. Gdyby mogła, zostałaby w Aberdeen ćwicząc taekwondo i jazdę konną. Jej mama jednak postanawia ich wywieźć do miasta, gdzie... nie ma właściwie żadnych atrakcji. Za to zwyczajna nastolatka Iris zaczyna znajdować sie w coraz dziwniejszych sytuacjach. Coś się zaczyna dziać z jej ciałem i organizmem, korki w domu wysiadają, a ona coraz bardziej słabnie.

#

Moony
Dziewczyna, która w jednej chwili straciła rodzinę. Mieszka samotnie w samym środku ogromnej puszczy. Zaprzyjaźnia się z wilkiem? Jak widać - to jest możliwe. Jednak Alice nie potrafi zostawić przeszłości za sobą. Postanawia opuścić dom w celu znalezienia mordercy i dopełnieniu zemsty. Do tego odkryje, że dysponuje pewną mocą.
Kto jeszcze oprócz niej mieszka w lesie pełnym tajemnic? Jakie przeszkody los postawi na drodze dziewczynie? Czy ktoś pomoże jej w dokonaniu zemsty?

#

Kwas.†
Czasem ciekawość jest zła, a nieuważne działania mogą spowodować lawinę wydarzeń.
Historia nastolatków zmagających się z koszmarem, który stał się rzeczywistością. To już nie jest sielanka. To jest codzienna walka o przeżycie.
Kim się stajemy, gdy odbiorą nam NAS?

#

Jula P
Zbliża się koniec roku szkolnego. Cassey Ducane mdleje i dowiaduje się w wizji o propozycji spotkania z tajemniczym chłopakiem. Niepewna spotyka się z nim. Prawdziwa wiadomość o jej pochodzeniu uderza ją jak wielki dzwon. Wszystko wywraca się do góry nogami. Dziewczyna nie wierzy, że to prawda. Czyli nie jest tym za kogo się uważała przez 17 lat? Kolega, którego potajemnie kochała nagle się nią interesuje. Arogancki chłopak z wizji i spotkania coraz bardziej ją pociąga. Wampiry, wilkołaki, anioły, kłamstwa, zdrady, zamachy na życie, miłość, świat - Auglessia, Brama, Sala Złamanych, życie, śmierć. Czy przeżyje? Jak sobie poradzi? Uwierzy odpowiednim osobom? Uratuje Auglessie? Przemiana tusz tusz, niedługo dowie się jak to jest być prawdziwą istotą magiczną i będzie wstanie użyć tajemnych mocy, lecz najpierw musi je odkryć!

#

Celila
Było ich sześcioro.
Mieli jeden cel.
Zwycięstwo nad siłami zła.
Wygrali, ale poświęcili własne życie.
Wygrali, ale to była tylko bitwa.
Tysiące lat później świat demonów znów się budzi. Dzieją się rzeczy niepojęte, a równowaga zostaje zachwiana. To co wydawało się rzeczywiste przestaje takie być. To co było koszmarem staje się realne.

Tymczasem w Sunville, sennym miasteczku w pobliżu Nowego Yorku, szóstce młodych ludzi zaczynają się przytrafiać dziwne rzeczy. Wraz z przyjazdem młodego małżeństwa wszystko się zmienia.
Na światło dzienne wychodzą ponure sekrety, które mieszkańcy Sunville chronili za wszelką cenę.


Dotknięci przeszłością czekają w milczeniu, by wreszcie się przebudzić.
Naznaczeni.

Czas minął.

#

Lunatique
Młoda dziewczyna budzi się pośrodku lodowego pustkowia. Uświadamia sobie parę rzeczy: Jest bardzo mocno poraniona, nic nie pamięta, zgłodniała, a jedynym ratunkiem dla niej będzie dostanie się do ogromnego zamku na wzgórzu nieopodal. Nie może przewidzieć, że to, co spotka ją w tym ogromnym budynku, rozpocznie serię prawdziwych kłopotów, zada masę kolejnych pytań. Natomiast odpowiedzi jest trudno znaleźć. Niekoniecznie muszą też być proste.

#


Myszogon
Imperium rośnie w siłę, wcielając kolejne podbite państwa. Ludzie cierpią pod jarzmem okrutnego Cesarza, Straż Imperialna sieje terror na ulicach, codzienne egzekucje, bezpodstawne aresztowania i ciągły głód z wolna pozbawiają ciemiężoną ludność ducha. Jednak niewielkie państwo Tallen stawia niespodziewany opór. Wśród licznych bojówek partyzanckich, w walkach bierze udział grupa zwana „Szesnastką”. Mimo dzielnej obrony i wielkich poświęceń, król Radan podpisuje kapitulację i Tallen staje się częścią Imperium Karravenu.
Po dwudziestu latach, pozostali przy życiu członkowie Szesnastki spotykają się ponownie. Czy zdołają raz jeszcze sprzeciwić się władzy? Czy znajdą w sobie dość siły, nadziei i czy wybaczą sobie popełnione błędy?

#

Yakkaina
Czy ktokolwiek wie, czym jest świadomy sen?
Czy możesz sobie wyobrazić, że nie śnisz żadnego innego?
A co jeśli w tym śnie przeżywasz swoją daleką przeszłość? Swoje poprzednie wcielenia?

Na żadne z tych pytań nie odpowiadała sobie Selene Lane, dopóki nie musiała.

Dwudziestoletnia dziewczyna, która po zbrodni brata i chorobie matki stara się żyć normalnie. Z dnia na dzień dowiaduje się, że “normalność” nigdy jej nie będzie dana. Piątka obcych jej osób usilnie stara się ją przekonać, że jest im potrzebna. Że od urodzenia ma wyznaczone zadanie, które kłóci się z jej planami i marzeniami.
Dlaczego tak bardzo starają się ją przekonać, by im zaufała i do nich dołączyła? Jaki mają w tym cel? I dlaczego ona, wbrew zdrowemu rozsądkowi, zaczyna myśleć o nich pozytywnie? A najbardziej o Xavierym, jakby się wydawało, jednym z mniej ważnym członku całej grupy.
Tajemnicę mogą odkryć tylko jej sny. Ale jaką cenę trzeba zapłacić, by się z nich wybudzić?

#

DUSZE CIENI
Bellatrix
Dusze cieni to nietuzinkowa i groteskowa opowieść o młodej Amandzie Wolf, która przez nieodpowiedzialność swojego niebiańskiego ojca skazana jest na pełne przeciwności i przygód życie wśród śmiertelników. Amanda została zaadoptowana i wychowywana jak zwykły śmiertelnik. Ale czy rzeczywiście jej egzystencja jest normalna, ludzka? Czy już zawsze będzie taka, jak ludzie ją otaczający? I co najważniejsze, co postanowi jej ojciec, który przez siedemnaście lat wiódł spokojne życie u boku Boga? Wejdź w nowy świat, świat pełen zawirowań, strachu, przyjaźni i miłości, wariacji, prawdy i kłamstwa. Obudź dusze pełne cieni. 

#

Loneliness
 ...Gdyby miał wybór, wybrałby inną drogę. Uciekłby patrząc na życie przez pryzmat. Jednakże kwintesencją w tej sytuacji była śmierć. Co mógł począć? Przyglądać się jak resztki jego życia obumierają? Jak spowity pejoratywnymi uczuciami staje się zamkniętą księgą bez stron? Nie, nie mógł tego zrobić. Musiał unicestwić resztki życia, wyrwać serce, zakopać zwłoki. Przecież to łatwe, zabić życie. Gorzej, gdy życie popełnia samobójstwo (czy wtedy staje się równe śmierci?) lub zostaje zabite przez samą śmierć. Jednakże, dlaczego odebrał rolę Panu Śmierci? Dlaczego on sam stał się Panem śmierci i zabił życie? Dlaczego nie poprosił kogoś innego, żeby go wyręczył? Przecież nie chciał umierać wraz z resztkami, które pozostały. Umarł, a jednak nadal żył - paradoks...?

#

Drama Queen
Te stworzenia są tak piękne w swojej potędze. Rozpościerając ogromne skrzydła mogą szybować godzinami, może nawet dniami po niebie, czując tak ulotną wolność. Są panami niebios, władcami stworzeń. Czy istnieje bardziej szlachetne, bardziej niebezpieczne zwierzę niż smok? Jego ryk wprowadza w sercach trwogę, ostre pazury przedzierają się przez każdy pancerz. Nikomu nigdy nie udało się wykazać większej drapieżności. Żaden ptak nie lata z tak wielką gracją. Stworzenia, które zmrożą krew w twoich żyłach, bądź zwęglą twe serce
Ale ludzie już w nie wierzą. Nie podrywają głów do góry by zobaczyć jak podczas szybowania w powietrzu, gadzie łuski lśnią w jasnych promieniach słonecznych. Patrząc w jasne tafle kałuż ich oczy nie dostrzegają więcej odbicia nieba. Poprzez ignorancje wszystko zostało zapomniane, wepchnięte w czeluść, pogrzebane. Świat był potężny, gdy równie potężni byli jego władcy. Teraz słabi, mali ludzie panują nad wszystkim. Uważają się za najważniejszych. Wypychają ze świadomości wszelkie wspomnienia o magicznych stworzeniach i pilnują, by ich potomkowie nigdy się o nich nie dowiedzieli. Ale niektóre istoty nie zamierzają się więcej ukrywać w cieniu. Kierowane żądzą krwi i pragnieniem wolności planują zgładzić ludzkość. Czy nieliczne smoki przyłączą się do mordu społeczeństwa? Czy może staną w ich obronie?

#

Cupcake.
Zbiór opowiadań, w którym króluje fikcja, fantazja i uczucia. Anioły, magia i miłość przesiąknięte odrobiną tajemnicy, niespodziewane zwroty akcji a także walka dobra ze złem zamknięte w słowach.

#

Deadly Poison
Blog jest potterowskim fan-fickiem, opowiadającym historię córki Voldemorta i przedstawiającym piąty rok nauki (jej, oraz postaci doskonale znanych z serii o Harrym Potterze) z zupełnie innej perspektywy. Główna bohaterka musi na nowo nauczyć się ze sobą żyć, za wszelką cenę starając się nie oszaleć. 

#

MIŁOŚĆ ROZKWITA JAK POLNY KWIAT
Misiaczek

Pewna wyprawa łączy nieoczekiwanie losy czterech gatunków magicznej rasy. Czy zaczną współpracować czy się pozabijają? Stawka jest wysoka jeżeli podróżnicy chcą uchronić swoją ukochaną krainę - Natarsis, przed mocami ciemności. Tragedia, kłamstwo, rozpacz, agresja, porozumienie, szczęście, a przede wszystkim miłość - To wszystko będzie Ci towarzyszyć do końca opowieści. Czy bohaterom uda się przezwyciężyć pałającą do siebie nienawiść? A może jak miłość nieoczekiwanie wkroczy w ich serca, to otworzą im się oczy? Jedno jest pewne....Gra toczy się o najwyższą stawkę.

#

BO KAŻDY ZASŁUGUJE NA CHWILĘ SZCZĘŚCIA/PRAGNIENIE
Mio

1.Człowiek odruchowo odsuwa się i nie dopuszcza do siebie przykrych dla niego rzeczy. Tworzy wtedy w okół siebie mur, przez który jest się ciężko przebić. Ale co z osobami, które tego doświadczyły? Co z ludźmi, którzy przez głupie zrządzenie losu musieli się z tym uporać? I ostatnie pytanie: Co z osobami, którym nie udało się ponownie wsiąść do wagonu zwanego"życiem"?
2.Od narodzin ludzkości człowiek wierzył, że istnieje coś dobrego i coś złego, gdzie później trafi.Raj, niebo oraz piekło... Każda z religii inaczej to zwie, lecz chodzi o to samo. A co, jeśli to co nam wmawiają nie jest tak idealne jak mówią?
Kilka wymiarów. Wspólna przeszłość. Żal. Gniew. Ból. Miłość, która ich połączyła. A to wszystko... No właśnie. Przekonacie się sami.

#

NIESKOŃCZONOŚĆ... PRAWIE
Patka

Allissa Lynn jest córką milionera. Na co dzień mieszka w Nowym Jorku, ale żeby zobaczyć się z ojcem przyjeżdża do Radziszowa. Już pierwszego dnia spotykają ją dziwne rzeczy. Okazuje się, że istnieje ogromna i niebezpieczna tajemnica dotycząca jej samej. Jeśli ją odkryje, może nie być już powrotu...

#

KAMIENNE KWIATY
tenebris

Młoda uzdrowicielka wiedzie w miarę normalne życie. Być może nie wymarzone, ale nie narzeka. Robi to, co lubi, mając przy tym poczucie, że w ten sposób pomaga ludziom. Ani ona, ani nikt inny nie myśli już o wojnie, która miała miejsce kilkanaście lat wcześniej. I nagle do infirmerii, którą prowadzi kobieta, trafiają ranni rycerze. Ich nowiny poruszają wszystkich. Czyżby wracały mroczne chwile, o których każdy chciałby zapomnieć? Miasto powoli opanowuje niepokój. A w samym środku tego wszystkiego znajduje się uzdrowicielka, która nie wie, co o tym sądzić.

#

UNDER MY SKIN
Nolca Nol

"Nowego istnienia przyjście blask zapowiada.
Gdy świat pokryje osłona nocy,
z nieba wystrzeli strzała jasna.
Świetliste piętno będzie mu towarzyszyć,
wróżyć nowy świt, zwiastować zmiany.
Przeznaczenie jego zapisane w gwiazdach,
od setek lat przepowiadające nadejście.
Lecz wraz z nim powróci wojna,
do tego czasu na wieki uśpiona.
Nowe istnienie będzie nowym początkiem.
Jego wybór: dobrym czy złym."

#

Selene Haggish
Nic nigdy nie było łatwe, ale zawsze zbyt łatwe na pewno. Za każdym rogiem czaiły się same sprzeczności, ukrywając się nie tak dobrze, jakby chciały, ale jednak przez większość czasu pozostając w bezpiecznym cieniu. Przeszłość była tylko kwestią czasu, a czas uciekał tak nierównomiernie, że chwilami przestawał mieć jakiekolwiek znaczenie. Nie liczyło się nic niestałego, więc liczyło się naprawdę niewiele.

#

Mata i Nemi Zearis
Krótki Opis: Mówisz, że nie wierzysz w reinkarnacje, wampiry, wilkołaki i wysysanie krwi białowłosym niewiastom? Więc posłuchaj. Budzisz się w kompletnych ciemnościach. Nie wiesz, gdzie jesteś, ani co robiłeś. Pewnie ostra impreza, a znajomi nie szczędzą mąki w kieszeniach. Mniejsza o to... Po dłuższej chwili dochodzi do ciebie fakt, że znajdujesz się na cmentarzu, w trumnie. Zrozpaczony nie możesz zadzwonić do mamci, bo komórkę zajumali. Jakby tego było mało, wdziali na ciebie garniak z najdroższego lumpa w mieście. Myślisz sobie, że to najlepszy żart miesiąca. Co więc stanie się, jeśli fikcja przerodzi się w rzeczywistość? Jeśli uda ci się wydostać z twego doczesnego miejsca spoczynku. Co robisz? Powiedzmy, że spotykasz swe "wybawienie" w postaci białowłosej niewiasty plującej jadem na wszystko i wszystkich o korzeniach dzikszych niż sama Pocahontas. Jak dalej potoczą się twoje losy?

#

Mad.
Algestia jest miastem, w którym wszystko od kilku lat toczy się własnym, monotonnym rytmem. Porządek przerywa choroba królowej Aurelie, jedyną rzeczą, która może ją ocalić są kwiaty, rosnące na Północy. Te tereny zamieszkują wygnańcy, różne monstra i stwory, które życie tam wybrały, ot tak. Wyprawy podejmuje się czwórka znajomych. Colin – jedenastoletni chłopiec, Anastacia – strażniczka zamku, Terry – dowódca straży i Oscar – zakochany w księżniczce chłopak. Wyruszają, a na swojej drodze napotykają wiele przeszkód. Czy przeżyją? Kogo spotkają po drodze? I czy wszyscy są tymi, za których się podają?

#

IGACHU. SKRZYDLATA
Camila Yerville 
Cztery zasady Igachu:
1. Niszczyć.
2. Walczyć.
3. Mścić się.
4. Nie kochać. 
Zmierzysz się? ...
Nikole Andman nie miała wyboru ...

#

MGŁA I POPIÓŁ
Eilicaryn from The Whispering Mist
Znasz to uczucie, kiedy nagle wszystko wali się na głowę? Kiedy przeszłość, do której jesteś przykuty łańcuchami znów daje o sobie znać? A śmierć po raz kolejny upomina się o Twoje życie? Goni mnie czas, lada moment rozwieję się jak mgła, stając się częścią tego okrutnego świata. Zanim odejdę czeka mnie ponowne starcie z bogami, walka z własną naturą, którą zawdzięczam śmiertelnikom, a przede wszystkim wojna z uczuciami - zarówno moimi jak i cudzymi. Stawiam na szali wszystko, co mam, by nie zostać zapomnianą. Wystarczy, że zostałam wygnana ze świata bogów. Za co? Przyjdź, a opowiem Ci moją historię.

#

Pelargia
Quensa to kraina elfów, której stolicą jest Silvaterrae. Tam, w pałacu urodziły się księżniczki Alia i Velandia. Pewnego dnia pałac został zaatakowany przez Mroczne Elfy. Ojciec elfek, król Amrod, zginął, wcześniej każąc żonie, Klarissie zabrać, malutkie wtedy, córeczki do Klasztoru Sióstr Widzących. Kiedy Klarissa odkryła znamię Alii, zostawiła Velandię w Klasztorze i razem z Alią zamieszkała w Drugim Świecie, czyli naszym, ludzkim.
Historia zaczyna się, kiedy Alia, przechrzczona na Izę, musi przeprowadzić się do babci. Tam odkrywa Drzewo Życia, a dalej... Przekonajcie się sami! 

#

Lexie Wilson
Życie Alexandry Wilson zmieniło się diametralnie. Jednak nie tylko jej, także każdej istoty chodzącej na naszej planecie. 
Jest rok 2018. Świat zapanowały żądne każdego, ciepłego, świeżego mięsa potwory. A wszystko zapoczątkowała ostra odmiana grypy, która z połączeniem pewnej szczepionki, zmieniła się w wirusa. Wirusa który tworzy Umarłych. 
Od tamtej pory słowo Zombie nie jest dla nikogo obce i wkradło się w życie Ocalałych. 
Z pewnych okoliczności Alexandra musi pogodzić się ze śmiercią rodziny i tym co kryje się w jej organizmie. Wraz z swym przyjacielem wyrusza w poszukiwaniu odpowiedzi.
Władza, walka, przetrwanie, przyjaźń i miłość.
Jak potoczą się losy głównej bohaterki? To wszystko wie tylko ona. 

#

kiiiniiiaczek
Jest świat poza naszym wymiarem, o którym nigdy wcześniej nie słyszałeś i nie usłyszysz nigdy więcej, chyba że wejdziesz na mojego bloga. Światem tym rządzi wielkie zło, którego od 430 lat nic nie może pokonać...do czasu.
Pewnego dnia zostaje wypowiedziano przepowiednia, a spełnienie jej gwarantuje wrócenie starych dobrych czasów. Przepowiednia tyczy się młodej pół elfki, jednej z tych które uciekły z kraju Elion do dzikich ziem Delundy. Dziewczyna jak i nikt inny nie wie o swojej niezwykłości, a z tłumu wyróżnia ją jedynie uroda, zwinność i talent myśliwski.
Polowanie które zapowiadało się normalnie, sprowadziło na nią wielką odpowiedzialność. Powierzono jej zadanie dostarczenie magicznego sztyletu w miejsce gdzie żadne niegodne szpony go nie dosięgną, ale co dalej?
Dziewczyna wie jedynie że ma kierować się na wschód, tam ma znaleźć odpowiedz. Wszystko może się wydarzyć pod czas tej podróży. Na pewno będzie to początek wielkiej przygody...

#

Pałlina Łinczester
Ile rzeczy może zmienić się przez zaledwie jeden wiek... Ludzie są jak woda, nieprzewidywalni, zmieniają się strasznie szybko. Trudno za nimi nadążyć. Nazywam się Véronique Roux i jestem żoną Lucyfera. Podjęłam decyzję, za którą w XVIII wieku spalono by mnie na stosie. Zakochałam się w Diable.

#

Virtue
Żyjąc tutaj, na Ziemi, nie zdajemy sobie sprawy z wielu rzeczy. Nie wiemy o setkach nieszczęść, jakie przytrafiają się komuś w świecie każdego dnia. Skąd więc mamy wiedzieć, że nie są to przypadki? Że na naszym ziemskim padole trwa wojna Dobra i Zła, w której ludzie stanowią jedynie pionki? 
Bohaterami opowieści są szlachetnie urodzeni wojownicy. Codziennie przechadzają się ulicami Nowego Jorku jako licealiści, rozbijają się w policyjnych wozach, rozwożą gazety, pracują w wytwórniach muzycznych i robią zawrotną karierę na wybiegach. Nie zawahają się jednak, by Cię unicestwić. 
Uwierzysz, że Twoja cała dusza mieści się w małej fiolce? 

#

Darkbloom
Lucyfer jest upadłym aniołem. Wielkim i groźnym władcom północnej części piekła. Potężnym cesarzem, cieszący się uznaniem i szacunkiem u samego Szatana. Lucyfer jest... beznadziejnie zakochany. Zostali rozdzieleni, ale czy na zawsze ? Istnieje pewna legenda, mówiące, że upadły anioł pojawia się raz na sto lat w poszukiwaniu ukochanej, która nie żyje już od dawna.
Ale czy na pewno taka jest dola upadłego anioła, którego najgorszym wrogiem jest czas ?

#

3Rey
Czy anioł może spełnić życzenie człowieka? Jeśli tak, to jakie mogą być tego konsekwencje? Co może się wydarzyć, kiedy przypadkowa osoba zostanie obdarzona nadprzyrodzoną mocą wskrzeszania zmarłych? Tim Haigh, główny bohater tej historii, wkrótce pozna odpowiedź. I z pewnością nie będzie to łatwa prawda.

#

ShadowDragon
Smoki to stworzenia powszechnie uznawane za krwiożercze bestie, których ulubioną rozrywką jest palenie wiosek albo porywanie księżniczek. Jednak czy ten powszechny stereotyp jest prawdziwy?
Slejren Czerwony pragnął jedynie zaimponować pewnej smoczycy, zdobywając dla niej drogocenny księżycowy kryształ. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli, przez co popadł w konflikt z miejscowym władcą. Poznajcie świat magii i rycerzy z punktu widzenia smoka oraz jego towarzyszy.
Zamieszczam również inne opowiadania.

#

Oriana.
Od tysięcy lat, Phoenix, włada ludzkimi umysłami, opętuje ich, aby później brutalnie wymordować niewinnych ludzi. Do dziś nikt nie wie, jak się go pozbyć. Osoba, która zostanie pochłonięta przez Phoenix'a otrzymuje ogromną moc, którą posługuje się do zabijania. Kto będzie tym szczęściarzem? 

#

KRZYWE ODBICIE
CriminalEye
Mirza Lothav jest utalentowanym Władcą Luster, który nie zdaje sobie sprawy z własnej potęgi. Dotychczas prowadził życie przeciętnego nastolatka: cieszył się chwilą, a swoją magiczną moc skrzętnie ukrywał. W wyniku nagłych zdarzeń zostaje jednak zmuszony do zamieszkania w Speculum – organizacji zrzeszającej ludzi potrafiących władać magią. Z początku nieufny wobec nieznanego otoczenia, powoli przyzwyczaja się do czarodziejskiego życia, zdobywa przyjaciół, a także obiera nowy cel – odnalezienie rodziców w świecie zmarłych. Niestety, najprawdopodobniej jedynym sposobem, aby tego dokonać, jest zdobycie przez niego Gran Mirall – legendarnego Zwierciadła. Czy będzie w stanie zmierzyć się ze wszystkimi niebezpieczeństwami, jakie staną mu na drodze? Co więcej – czy będzie w stanie zapanować nad wyniszczającą mocą Lustra?

#

Camila Yerville
"Zerwała się z łóżka, jak gdyby coś niepokojącego przerwało jej nagle spokojny sen. Przymknęła powieki. Gdy je otworzyła, ujrzała las. Brudnozielone gęstwiny pachnące śmiercią (...).Tak naprawdę nie wiedziała, gdzie jest i dokąd ma zamiar dojść. Zaczęła krzyczeć. Łkała, błagając o jakąkolwiek pomoc, która miała nigdy nie nadejść. Niespodziewanie zaczęła się dusić. Upadła, uderzając głową o chropowaty głaz. Szkarłatna ciecz spłynęła cienką strużką po policzku dziewczyny (...). Nagle ujrzała przed sobą potężnego jastrzębia (...), w swoim umyśle usłyszała dziwny głos, mówiący: "Igachu".
Zerwała się z łóżka, jak gdyby coś niepokojącego przerwało jej nagle spokojny sen. Rozpoczął się właśnie piękny (..) dzień, ale dla Nikole nic już nie było takie jak dawniej. Nastała całkiem nowa rzeczywistość."

#

WYMIAR WYOBRAŹNI
Agata N.
Zapewne każdy kiedyś patrząc w chmury wyobrażał sobie niestworzone rzeczy nadając im swoisty kształt. Blog ten jest symbolem pustej kartki, na którą chcę przelać powstałe w mojej głowie historie. Coś jak uformowana w wyobraźni dziecka najzwyklejsza chmura, która staje się czymś nieopisywalnym w logiczny sposób.

#

Nina Noey
Szesnastoletnia dziewczyna, Nina mieszka na obrzeżach miasta wraz z mamą i bratem. Nie ma problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów, jednak jej sprawy miłosne nie układają się najlepiej. Od niedawna uczęszcza do liceum, w którym poznała jak dotąd najlepszą przyjaciółkę Martę. Wszystko mogłoby się wydawać normalne i proste aż do pewnego czasu. Czy Nina zdoła pokonać tyle przeciwności i wrogów? Czy uświadomi sobie jakie tak naprawdę grozi jej niebezpieczeństwo ? Co wygra przyjaźń, czy miłość ?

#

Karia Ch.
Jak wygląda życie w małym pudełku? Małym pudełku zwanym wyobraźnią. Nie wiesz? Chodź, pokażę Ci go. Jest pełne kolorów, ale i mroku, ciemności...
Możesz zyskać wiele, ofiaruję Ci o wszystko.
Chwyć za rękę. Podejdź w kierunku światła. Będziesz ze mną zamknięty. Zamknięty w pudełku.
Nie znasz mnie?
Jestem Miriam i właśnie uciekłam z zakładu psychiatrycznego.

#

Camila Yerville
Lucia Hale zostaje zaatakowana przez wilkołaka. Kiedy po raz pierwszy zmienia swoją postać, wbrew własnej woli dołącza do miejscowej sfory. Od tej chwili jej życie dosłownie staje na głowie - musi pogodzić dwa światy: zwykłej nastolatki i początkującego wilkołaka, co sprawia jej wiele trudności. Prócz tego cały czas docieka, kto wyrządził jej taką krzywdę. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dziewczyna odkrywa drugie dno tej sprawy... Co ukrywa przed nią Joel, jej starszy brat? Kto i z jakiego powodu dokonał jej przemiany? Czy wystarczy jej czasu, aby odwzajemnić uczucie przyjaciela ze sfory?


#

Hitori
Siedemnastoletnia Kawasaki Reiko przeprowadza się z rodziną z samego centrum Tokio do małej wioski. Dziewczyna ma problemy z przyzwyczajeniem się do nowego miejsca zamieszkania jak i ze znalezieniem znajomych. Tego wszystkiego nie ułatwia również fakt, że w Higashice zaczynają dziać się dziwne rzeczy, których ofiarą przeważnie będzie Reiko. Czy dziewczyna pozna tajemnicę tego miasteczka i przeżyje?

#

destrakszyn
Jeden talent, który przyćmi nieudolność we wszystkim innym. Jeśli jednak twoja zdolność przynosi tylko kłopoty, musisz ją ukrywać.
Chcesz być wykorzystana? Na śmierć?
Rita ma umiejętności, które nie nadają się do niczego dobrego i są wiecznym utrapieniem. Jednak kiedy przyjaciółka oferuje wykorzystanie ich w słusznym celu, Rita odmawia – będzie zmuszona przebywać ze zmiennokształtnym, a jego czułe zmysły oraz bystry umysł mogą przejrzeć przebranie. Jeżeli zaś pozna prawdziwą tożsamość dziewczyny, nie zawaha się przed morderstwem.
Chroń stado! Za wszelką cenę!
Kilka godzin później Rita zmienia zdanie. Sprawa porwań nagle staje się osobistym problemem i nie ma już znaczenia, czy zabiją.
Znajdź moją córkę. Błagam.

#

El Elliez
Elliez jest zwykłą 14, prawie 15-letnią dziewczyną, która mieszka samotnie w małym domu w miasteczku Creis.
Ale czy na pewno zwykłą?
Kiedy Elliez ma 5 lat dowiaduje się od Mamy, że jej Ojciec wcale nie zginął w wypadku przed narodzinami dziewczyny, tak jak jej wmawiano. Okazuje się, że żyje, a na dodatek zagraża światu. I tylko Elliez może go pokonać. Wskazówki kryją się w tajemniczym pomieszczeniu w jej domu, którego drzwi otworzą się po skończeniu przez nią 15 lat.
Co zmieni się po tak bliskich urodzinach Elliez?
Czy uda się jej pokonać Ojca?
Co kryje się Za Zamkniętymi Drzwiami?
Przekonajcie się sami!

#

Czarna Dama
To moje własne FF z serialu True Blood (Czysta Krew), akcja toczy się w miasteczku Bon Temps, gdzie główna bohaterka jest kelnerką w pubie Merlotte's. Jej siostra jest wampirzycą i o tym wie. Z trudem przyjęła to do wiadomości, ale z czasem przyzwyczaiła się do tego. Popularny się staje również narkotyk o nazwie ''V'', czyli sztuczna/czysta krew, dzięki której wampiry się ujawniły i żyją w zgodzie z ludzmi. Jak poradzi sobie śmiertelniczka Melody w takim świecie? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? A może zdoła zaprzyjaznić się z wampirami? W blogu mogą pojawiać się sceny erotyczne, jak i brutalne. Zapraszam serdecznie!

#

Zuzka M.
Opowieść o Prudence Carter, zwykłej nastolatce, której życie wywraca się do góry nogami w pewną Sylwestrową noc. Historia o świecie magii, przyjaźni i bezgranicznej miłości.
Jak bohaterowie zachowają się w danych sytuacjach? Jaki wpływ na ich losy będzie miał pewien boysband? Kim są naprawdę? 
Mnóstwo zagadek, ciemnych mocy, tajemniczości i niedopowiedzeń... Fantastyczny świat Wilkołaków i innych stworzeń czeka, by go odkryć...

#

BĘKARTY LOSU
zamknietawkropli
W lato Nel straciła rodziców. Zginęli a ona zmuszona do przeprowadzki próbuje się odnaleźć w nowym środowisku. Jej ciało z czasem pokrywa się nowymi , jak sądzi tatuażami. Szargają nią moce, o których nie ma pojęcia. Walkirie oraz Gadowie starają się ją znaleźć zanim moce ją przerosną i przejdzie na stronę wroga. 

#

CIEMNA STRONA KSIĘŻYCA
Vikuś Suchojad
Z pozoru zwykłe, niewinne miasteczko. Jednak większość ludzi wie, że pozory potrafią mylić.
W jednym z Angielskich miasteczek, żyje zwykła dziewczyna. Po śmierci rodziców trafia do sierocińca. Kilka spędzonych w nim lat, czyni ją nieufną i zbuntowaną. Jest wyrzutkiem. Nie miała żadnych przyjaciół, ale to z jej własnego wyboru. Po pięciu latach, w końcu ktoś ją zaadoptował. Izabella pod wpływem swojego ojczyma, szybko odzyskała zaufanie do ludzi. Zaczęła pogłębiać swój talent malarski, ograniczając się do szkicowania. Ojczym- myśliwy, nauczył ją strzelać z łuku. Dziewczyna była twarda, ale stała się również miła. Jej dawne życie zniknęło i zostało zastąpione nowy, lepszym. Kochająca rodzina, czule się nią opiekowała. Do czasu...
Dwa lata po adopcji, umiera jej ojczym. Jego żona, Olivia, zapada w alkoholizm. Dziewczyna codziennie jest bita i poniżana przez kobietę. W końcu nie wytrzymuje. Zresztą, każdy ma swój limit...
W dniu swoich szesnastych urodzin, postanawia uciec z domu tak, jak to sobie obiecała będąc jeszcze w Domu Dziecka. Jednak kilka dni wcześniej poznaje chłopaka, który, jak się okazuje, śledzi ją. Izabella nie wytrzymuje tej presji. Jest na granicy życia i śmierci. I wystarczy jeden błąd, aby tą granicę przekroczyć. Coraz pewniej zmierza ku jej stronie, jednak chłopak, skrywa pewien sekret, który jest też po części i jej sekretem. Czy dziewczyna pozna prawdę? Czy będzie potrafiła spojrzeć na inną osobę, bez nienawiści w oczach? Ból, który trzyma w środku, w końcu się wydostanie, a z nim jej sekret, przed którym chłopak miał ją chronić... Chyba, że ulży swojemu cierpieniu. Podda się, a chłopak nie dotrze do niej na czas...

#

PAKT ŚMIERCI
Soundless
Świat XXII wieku. Połowa Europy wraz z całą Rosją już nie istnieje, po zrzuceniu bomby nuklearnej, w czasie III Wojny Światowej. Afryki nie ma na mapach. Nie jest już kontynentem. Jest znana jako Bezbrzeżna Pustynia Sahara. Ludzka populacja wynosi 2 miliardy. Wśród tych dwóch miliardów ludzi żyje Loralei Coldlight. Szesnastoletnia dziewczyna, która ze swojego dotychczasowego życia zostaje rzucona w wir wydarzeń nieprawdopodobnych, jednak prawdziwych. Poznaje nowy świat, którego jest częścią, a o którego istnieniu nie miała pojęcia. Tam będzie musiała stoczyć walkę na śmierć i życie...

#

SKRZYDLATY
Vepiz
Niebo. Ziemia. Piekło.
Istota, która odcisnęła swe niewielkie piętno na wszystkich trzech szczeblach tej drabiny. Opowieść, która zderzyła swe pogięte rogi zarówno z boskim światem jak i również z ludem wybranym. Lawina uczyć nikłych i zmiennych. Siła charakteru. No i w końcu zawsze chodzi o kobietę.

#

OBDARZONA
Diana Natë

Ludzie pędzą przez życie skupieni na pogoni za pieniądzem. Nie zauważają tego co świat może im zaoferować. Są przekonani że znają każdy sekret naszego istnienia, a świadomość że jest inaczej wywołuje lęk. Na tym blogu znajdziesz moje własne spostrzeżenia i teorie na tematy okultystyczne. Jeżeli uważacie że jesteście na tyle rozsądni i żądni wiedzy aby poznać odpowiedzi na nurtujące was pytania to dobrze trafiliście.

#

STRAŻNICY
Vi Toria
Piętnastoletnia Camille Gray, przeprowadza się do Golden Valley ze starszą siostrą i rodzicami. Pierwszego dnia poznaje grupkę przyjaciół i szybko odnajduje z nimi wspólny język. Jednak kiedy jedna z dziewczyn trafia do lasu na spotkanie z dziwną kobietą, okazuje się że Golden Valley ma swoją tajemnicę, a każda tajemnica potrzebuje strażników...

#

JEDYNYM ŻYWIOŁEM, KTÓREGO CZŁOWIEK NIE JEST POKONAĆ, JEST ON SAM
blog grupowy
Magiczne istoty, wyścigi samochodowe, miłość i zdrada. Życie Evelyn i Sandry nie jest łatwe, a stanie się jeszcze cięższe, kiedy ich tajemnica wyjdzie na jaw. Kto okaże się przyjacielem a kto wrogiem? Na kim będę mogły polegać? Dowiedz się, czytając nasz nowo powstały blog. 

#

LUDZIE CIENIE
Moileviera
Nazywam się Haley Danielle Whitman. Nie zrobiłam nigdy nikomu nic złego. Byłam zwyczajną osobą, stażystką bez pieniędzy, dziewczyną z wielkimi marzeniami, mieszkanką Nowego Jorku. Moim najgorszym przewinieniem było kilka kłamstw, jakie każdy, każdy, przynajmniej raz w życiu sprzedał rodzicom lub opiekunom, wykładowcom i kolegom – to były niewinne kłamstewka, o których nie pamięta się dłużej, niż tydzień, i to w najgorszym przypadku. Czasami – w stresie – palę, ale w moim przypadku to legalne. Nigdy niczego nie ukradłam, nigdy nie uwiodłam żadnego żonatego mężczyzny, nigdy nie zostałam zatrzymana przez policję, nie miałam nic wspólnego z narkotykami, nawet nie miałam fałszywego dowodu osobistego przed skończeniem dwudziestego pierwszego roku życia.
Nie zrobiłam w życiu nic, za co mogłabym zostać ukarana. Nic.
A jednak to mnie to spotkało.

#

OFIARY KLĄTWY
Neva
Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.

#

WE LIVE, AS WE DREAM
Mania Okumura

Nikt nie może mieć wszystkiego. Nikt nie może być wiecznie szczęśliwy. Nie zawsze warto spełniać marzenia, bo mogą one doprowadzić do sytuacji, które odmienią całe życie. Czasami na lepsze, ale też czasami na gorsze. Gdy śnisz myślisz, że masz wszystko czego ci brak. Szczęście, miłość, spełniasz swoje najskrytsze marzenia. Lecz czasami wszystko w co wątpisz może okazać się prawdą, która zmieni twoje życie. Czy stanie się ono lepsze czy wręcz przeciwnie, wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie. Jednak nie zawsze wszystko jest dobre, nawet jeśli na początku tak się wydaje. Nie zawsze warto uciekać z prawdziwego życia i trafiać do krainy snu, bo tam nie musi być wcale tak pięknie. Ona bardzo dobrze się o tym przekonała.

#

 SKYLIGHT 
Chinny
Kiedy Adeline się urodziła, jej biologiczni rodzice zostawili ją nad rzeką. Znalazła ją kobieta i wychowywała do momentu jej ósmych urodzin, gdzie Adeline nieomalże ją zabiła poprzez użycie czegoś nadzwyczajnego. Odtąd dziewczyna tkwiła w psychiatryku. Jednakże pewnej nocy wszystko się zmieni, gdy obudzą ją wrzaski. Wtem odkryje świat, który był jej kompletnie nie znany. Adeline zmierzy się wówczas ze złem, przyjaźnią, magią i miłością.

#

CZARNA AUREOLA
Alice Dudler

W Nowym Jorku już od dłuższego czasu słychać pogłoski o istotach, które rzekomo przywędrowały z innego wymiaru. Cynthia Lower, siedemnastoletnia dziewczyna mocno stąpająca po ziemi, nie chce w to wierzyć i twierdzi, że to kolejna próba zmanipulowania i nastraszenia ludzi przez media. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego sierpniowego popołudnia staje się świadkiem przybycia kilkudziesięciu członków legendarnej rasy na Ziemię. Od tej pory życie płata jej różne figle, z których najgorszym i zarazem najpiękniejszym jest miłość. Przypadkiem odkrywa tajemnicę przybyszy z nieznanego świata i zostaje uwikłana w sprawę, która może kosztować ją życie. Komu może zaufać? Czy będzie w stanie wszystko dla Niego poświęcić? A co, jeżeli najbliższa jej osoba, wyda ją? Jedno jest pewne... właśnie zaczęła się walka o przetrwanie.

#

WHEN I WAKE UP
Latransiya
Agnieszka jest królem. Nie wie dokładnie czego, ale wie z całą pewnością, że poprzedni król opuścił ten padół łez i ona musi go zastąpić. Wokół niej pojawiają się dziwni ludzie, odpowiedzi rodzą jeszcze więcej pytań, a do tego z jakiegoś powodu wszyscy próbują ją utopić...

#

PROJECT R.I.M.P.P.
Shiro
Kto z nas nie kocha opowiadań, w których główni bohaterzy muszą być piękni i doskonali w każdej wykonywanej czynności? Dodajmy do tego, że zawsze są wszystkim tym czym my nie jesteśmy i gdyby mogli uratowaliby cały świat. Kto z pośród nas nie uwielbia takich opowiadań? Ekm, ja.
Właśnie dlatego stworzyłam historię szesnastoletniego Olivera, który wyróżnia się tylko i wyłącznie pochodzeniem etnicznym. Ale, ale spokojnie - blog posiada fabułę. Nie zbyt wybitnych lotów, jednak zawsze to plus!
Project R.I.M.P.P. - program prowadzony przez Instytut od Spraw Magiczno-Paranormalnych, obejmujący wybrane osoby do dwudziestego roku życia. Wszyscy członkowie tegoż projektu mają jedną wspólną cechę, są paranormalnie nienormalni.

#

ANIELSKIE BIURO
Alein
,,Czasami nasze życie usłane jest dołami. Nie ma żadnych kwiatków ani motylków. Jest tylko prosta droga i doły. Sens w tym, że nie wiemy jak je ominąć. Może lepiej w nie wpaść i przeczekać najgorsze? A może starać się walczyć o swoje idee?''~~R.

#

Edzi.oo i El
Co byś zrobiła, gdyby pewnego dna twoje życie wywróciło się do góry nogami. Wracasz do domu, w którym do tej pory czułaś się bezpieczna. Miałaś kochającą matkę, wszystko co było ci potrzebne. Jedzenie, ubrania... miłość drugiej osoby. I tak z sekundy na sekundę wszystko prysło. Najukochańszą ci osobę zabił chłopak, którego oczy potrafią wciągnąć w inny wymiar. Dosłownie jeden dotyk zabiera cię od szarej rzeczywistości w świat wspomnień.

#

KREW MOTYLA
Feya
Kiedy niespodziewanie znika Nadia, ukochana siostra Estery Regardie, ta próbuje wszystkiego by ją odnaleźć. Pewnego dnia otrzymuje telefon ze szpitala - ma zidentyfikować zwłoki, a gdy przybywa na miejsce, okazuje się że ktoś brutalnie zamordował Nadię. Pełna goryczy Estera poprzysięga sobie znaleźć kata i pomścić siostrę. Tylko czy to będzie takie łatwe?

#

TRWAŁOŚĆ PAMIĘCI
Shetani
Czym jest dzień, jeśli nie cyklem konfliktów pomiędzy dobrem a złem?
Kiedy podejmujesz tę decyzję, kiedy postanawiasz odrzucić to co wygodne, to co bezpiecznie i to co większość nazywa zdrowym rozsądkiem, to tylko początek drogi. Drogi, która może wznieść na wyżyny, bądź zaprowadzić na samo dno.
Walczysz z przeciwnikiem, którego nie możesz zobaczyć, ale możesz poczuć jak miażdży cię, doprowadzając do szaleństwa.
Twoje lęki i wątpliwości, wszystkie razem, gotowe by zmieść cię z powierzchni ziemi. Ale nie trać nadziei, mimo że nie są one łatwe do pokonania, to nie znaczy, że są niezwyciężone. 
Pamiętaj, dążysz do celu. To bitwa pomiędzy tobą i twoim umysłem. Pamiętaj o co walczysz. Ale nie zapominaj kim jesteś i kim chciałeś zawsze być.
Twój przeciwnik ciągle poszukuje słabego punktu, tej małej rzeczy, na którą zapomniałeś się przygotować.
Wtedy właśnie jest czas by wystąpić naprzód i dumnie stawić czoła swojemu wrogowi, jakim jesteś ty sam.

#

NIEWIDZIALNA NIĆ
Flossy :*
Melanie to zwykła nastolatka mieszkająca w Anglii. Jej życie jest całkiem zwyczajne, ale pewne dziwne zdarzenie wywraca je do góry nogami. Kim jest tajemniczy David kręcący się wokół niej? Czy jej przyjaciel ma coś z tym wspólnego? Walka o miłość, tajemnicze moce... Czy ta historia skończy się dobrze?

#


P-A 
Chcesz dołączyć do Gildii i stać się Łowcą Demonów?
Jeśli tak - Zapraszam :)

#

MY, LUDZIE KONTRASTU
Felsaroth, Rhem.Epicea
W czasach, których nikt już nie pamięta... 
Pomiędzy Niebem a Ziemią, 
Wśród promieni słońca i w cieniach nocy żyli Biali i Czarni.
Walczą między sobą, aby pewnego dnia przywrócić na tron Upadłych Władców.
Stań po jednej ze stron i stocz bój, który zadecyduje o losach świata i czekaj na przybycie Białego Kruka.

#

OSTATNI BLASK
Lena
Opowieść o miłości, która nie miała prawa istnieć i nadziei na lepsze jutro. Wejdź w świat bohaterów i przeżyj tę historię razem z nimi.
Cassandra dostaje misję chronienia życia pewnego chłopaka. W tym celu schodzi na ziemię i udaje śmiertelniczkę. James popada w poważne kłopoty, z których wyciągnąć może go tylko ona. Mimo trudności i innych światów oboje zakochują się w sobie. James staje się innym człowiekiem, a Cassandra traci moc... Czy wróci do innych aniołów nim będzie za późno? Czy wybierze miłość i poświęci własne życie? Czas pędzi, a jej skrzydła tracą blask...

#

DEMONY CHAOSU
OwlShadow
Jest późno, bardzo późno. Świt już blisko. Czasu coraz mniej. Gdy przyjdzie pora Światła gdzie skryje się Ciemność? Nie może sobie pozwolić na kolejną przegraną bitwę, kolejną porażkę. Konsekwencje tej walki mogą być nieprzewidywalne. Co jeśli nić losu wymknie się z rąk Chaosu? Kto przejmie kontrolę nad przeznaczeniem? I czymże jest Chaos? Jest obecny w każdym z nas. Lecz tylko pod osłoną mroku możemy go w sobie dostrzec. Nasze sny są Chaosem i tylko nieliczni chcą je poznać. Uważaj, może nie być odwrotu.
Bo nocą budzą się Demony.

#

UPADŁA I ŁOWCY
natasza
Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły, więc aby znaleźć sprawce zapisują się na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją się rzeczy nie wyjaśnione jednak się nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby się zdawać. Nikt nie wie, że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa, porwania, tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

#

GALAKTYCZNE CIACHA LITERACKO-CZEKOLADOWE
Toddy
Zbiór shitów autorstwa Toddy. Od opowiadania traktującego o najniebezpieczniejszym - dosłownie, zespole świata, dla śmiertelników znanego pod nazwą Guns N' Roses, w którym trup ściele gęsto, po mdłe romansidła z Piekła rodem. Jeśli lubisz suffering czy fluff, fantasy i przygodówki, nie dyskryminujesz miłości czysto chłopięcej czy czysto dziewczęcej, sprawdź, czy znajdzie się coś dla ciebie! Opowiadania spod szyldu oksymoronów i psychodelii oraz fanfiction maści wszelkiej. 

#

ARCHANGEL AND ANGEL
Edyta S.
Nastoletnia dziewczyna, która straciła obojgu rodziców, mieszka z ciotką. Jej pasją jest pisanie. Pewnego dnia w parku wpada na tajemniczego blondyna, który wygląda jakby został wyciągnięty z jej opowiadania. Jest pewna, że to tylko jedno przypadkowe spotkanie. Przekonuje się, jak bardzo się myliła już tego samego wieczoru. Zostaje napadnięta przez tajemniczą istotę, a z opresji ratuje ją właśnie tajemniczy nieznajomy. Wszystko było by pięknie i z pewnością zakochali by się w sobie i żyli długo i szczęśliwie, ale to jeszcze nie teraz. Dziewczyna dowiaduje się, że nie jest człowiekiem, tylko aniołem, jakby tego było mało chłopak skrywa jeszcze jedną tajemnice, a historia z rodzicami wcale się nie skończyła. Jak zareaguje dziewczyna na kolejne sekrety, kłamstwa i tajemnice? Co anioły robią na ziemi? 
No i przede wszystkim: Czy pojawi się tu miłość? 

#

DUSZA WIATRU
Kuroneko
"Imię me Kazekiri, choć obecnie nazywają mnie Minstrelem lub Rene. Urodziłem się dziewiętnaście lat temu w jednej z wiosek krainy Illes. Nazwa jej już dawno odeszła w zapomnienie mojej pamięci. Z krótkiego okresu dzieciństwa, jakie tam przeżyłem, pamiętam jedynie zapach wypieków, rozchodzących się każdego rana z piekarni, gdzie tęga kobieta w średnim wieku prowadziła swój biznes niemalże od urodzenia, a wcześniej jej matka, babka, prababka, i tak przez kilka pokoleń wstecz, pewnie od momentu osiedlenia się ludzi na tym terenie. A może i wcześniej?" młody mag Kazekiri ucieka ze swój rodzinnej okolicy, stając wędrownym egzorcystą. Swoje doświadczenia spisuje w Notatniku Demonów, który w przyszłości ma się stać fundamentem wiedzy magicznej pokoleń. Ale czy tylko przypadkiem chłopak z prowincji jest w stanie opanować demony i kontrolować najbardziej nieuchwytny z żywiołów...

#

WILCZA NOC
Sophie Soreil
Serene nigdy nie miała łatwego życia.
Po śmierci brata, nic nie pozostaje takie, jak dawniej. Rodzice się rozwodzą, matka popada w alkoholizm, a ojciec - jedyna osoba, w której dotąd miała oparcie, znika bez śladu.
Serene staje się świadkiem samobójstwa matki - zbrodni, która już na zawsze ma na niej ciążyć - i tak trafia do mieszkającej w Brigmont ciotki, pogrążonej w rozpaczy po stracie brata. Kobieta nie daje tego jednak odczuć dziewczynie i z całych sił stara się zastąpić jej matkę.
Jednak fatum, które zdaje się trzymać w swych ramionach całą rodzinę, uderza ponownie. W dniu piętnastych urodzin, Serene trafia do szpitala. Ma połamane większość kości, na pięć miesięcy zapada w śpiączkę.
Kiedy się wybudza, odkrywa, że dużo się zmieniło. I nikomu nie może o tym powiedzieć.
Zmienia także środowisko - wraz z ciotką opuszczają Brigmont, by przenieść się do większego domu w Derthon, z dala od ludzi sensacji, żerujących na ich tragediach.
W szkole, Serene poznaje rodzeństwo - braci, którym jako jedynym udaje się do niej zbliżyć. Przystojnych, bogatych - całkiem nie w jej stylu. Są fascynujący, dzieci szczęścia, a ona? Zniszczona. Tak, zniszczona przez życie.
Dziewczyna szybko jednak odkrywa, że nie wszystko w tym miasteczku jest tak normalne, jak jej się wydawało i za wszelką cenę postanawia zbadać jego tajemnice.
Jaką rolę odegrają w tym bracia?
Dlaczego w jej snach, pojawia się biały wilk?
Czy ona naprawdę potrafi jeszcze kogokolwiek pokochać? 

#

DON'T FIGHT WITH YOUR DESTINY
blog grupowy
" Powiedzieli mi, że osiemnaście lat temu cztery kobiety musiały uciekać z Aramenu. Strażniczki, bo tak je tam nazywają, posiadały niewyobrażalnie wielkie moce. Każda z nich umiała sterować żywiołem, który był dla niej przypisany już w chwili jej narodzin. Jedna z kobiet nosiła pod sercem dziecko, pozostałe miały na celu ją ochronić. Słysząc jak wrogie wojska za nimi podążają, kobiety dotarły nad strome wybrzeże i skoczyły z najwyższego klifu, trzymając się za dłonie. Były pewne, że umrą. Ciężko opadły na dno i poczuły jak coś w rodzaju rażącej iskry przebiega po ich ciałach. Dysponowały tak olbrzymią mocą, że nieświadomie stworzyły portal między wymiarami, przez który przeszły..." 

Cztery nastolatki, cztery różne charaktery, cztery różne historie. Czy uda im się odnaleźć swoje przeznaczenie? Czy zdołają za nim podążać?

#

SECRIO DIORUM
Syllumn Noctsolf
"Musisz być na wszystko przygotowany, gdyż życie jest wielką dziwką, mogącą w najmniej oczekiwanym momencie przywalić Ci z prawego sierpowego w twarz." Oto właśnie motto większości istot zamieszkujących naszą piękną, a zarazem niebezpieczną planetę Terronii. Może jest w nim trochę racji, ale tak naprawdę nigdy nie brałam go do serca. Dotychczas uważałam, że jeżeli będę dobra dla innych, oni oraz karma odwdzięczą mi się tym samym. Pfff. O chłopie, w życiu się chyba bardziej nie myliłam. Jednak czego mogłam się spodziewać w świecie, gdzie prawie połowa obywateli może władać jednym z siedmiu żywiołów, ma odlotowe moce oraz w mgnieniu oka potrafi zmienić się z niewinnego osobnika w niebezpieczną bestie? Na szczęście lub raczej nieszczęście oczy otwarli mi nieustająca burza, denerwujący chłopak oraz przeklęte jajko, od którego zaczął się ten cały bałagan. Teraz jedynie czas może pokazać, czy wywalenie na zbity pysk denerwującego małolata byłoby lepszym wyjściem niż użeranie się z bałaganem jakie wprowadził on do mojego życia. Choć muszę przyznać, że nieustający dreszczyk emocji oraz wszechobecny szkarłatny kolor są naprawdę niezłym plusem~. Może wreszcie odkryję prawdziwą mnie pod tą nudną maską codzienności? Czas jedynie to pokaże, a wakzówka tego zegara nieustanie tyka, tyka i tyka.

#

WŁADCA BURZ
Yvette
Tylko jeden stworzony, aby błyskawicą władać.
Tylko jeden, aby wszystkich połączyć.
Wiecznie skłócone ze sobą żywioły za wszelką cenę chciały zwiększyć swoją moc, dlatego, aby przejąć przewagę nad swymi rywalami, postanowiły rozsiać strażników po całym świecie. W ciągu stuleci, strażnicy rodzili się i umierali, przekazując część swej potęgi dzieciom. Jednak ze względu na swą dumę, żywioły nie wzięły pod uwagę pomniejszych przeciwników i proces dziedzictwa został zaburzony przez kalubiu – tajną organizację zmiennokształtnych, którzy pragnęli końca ich dominacji oraz powiększenia własnego terytorium. Po części udało im się. Linia żywiołu pioruna została przerwana. Raiton okazał światu swój gniew.
Piątka nastolatków. Pięć odmiennych historii. Aż w końcu, pewnego dnia, wszystko połączyło się w całość.

#

Elisabeth An Livest
Elisabeth od zawsze była sama, kiedy więc znalazła chłopca o wręcz niebiańskich oczach, nie pozostało jej nic innego, jak wziąć go ze sobą. 
Mijają cztery lata. Key mieszka z Lisą, wszystko jest jak w najlepszym porządku, nikt nie zakłóca ich spokoju. W końcu dom otoczony jest magią, nikt go nie widzi! Jednak Łowcy są mądrzejsi, niż przypuszczają nieprawdziwi. Czekają na odpowiedni moment, a potem cichutko jak myszki wkradają się do społeczeństwa Ash Dale. 
Lisa musi ochronić Key, pragnie, aby chłopak dowiedział się, kim jest, znalazł w sobie siłę, by przywołać wspomnienia. 
A martwy tego nie zrobi.

#

THE OTHERS
Arabella

Siedemnastoletni Nick zostaje wysłany do szkoły z internatem. Chłopak zaczyna zdawać sobie sprawę, że życie to nie tylko szkoła. Dorasta. Pragnie przyszłości. Jednak jak ma ją zyskać skoro nagle okazuje się, że jest eksperymentem? 

#

MYSTERIOUS DIARY
Riri

Wielkie historie zaczynają się od wielkich słów i wielkich czynów, ale nie ta. To co mnie spotkało nie jest wielkie, raczej niemożliwe i niepojęte… Drogi Pamiętniku, nie mam pojęcia dlaczego to piszę i tak nikt o tym nie usłyszy, bo ta historia nie jest jedną z tych, które można opowiedzieć przy ognisku lub dzieciom na dobranoc… Moje życie się zmieniło. Nie jestem już człowiekiem, choć tak naprawdę nigdy nim nie byłam, ale teraz wszystko zaczyna się układać. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, acz nie zawsze tak było. Najgorsze było, gdy traciłam samą siebie, jakbym była obserwatorem własnego życia, a jak się wydawało ono wcale nie jest takie krótkie. Mam wrażenie, że i twoje strony są zbyt delikatne by móc zawierać takie słowa, ale muszę to z siebie w końcu wyrzucić. Mówią, że będzie mi lepiej, chociaż mam wrażenie, że teraz jest idealnie. Poświęciłam wiele, ale dobro wygrało i najważniejsze, że mam przy sobie tych których kocham. Tak, przetrwaliśmy, więc czy mogę żądać więcej? Nie sądzę… Miałam zacząć od początku, ale chciałam najpierw spisać swoją radość, później przyjdzie czas na całą resztę…
Twoja Tris.

#

POWRÓT LEGENDARNEJ ŁOWCZYNI
Vivre

Rada Łowców istnieje po to, aby pilnować porządku w świecie pomiędzy ludźmi a nadnaturalnymi. Łowczyni Ana nie wierzy jednak, że mogą oni żyć ze sobą w idealnej harmonii. Na własną rękę stara się przywrócić porządek, likwidując nadnaturalnych i łamiąc tym samym święte prawo Łowców: „Zabijaj tylko w ostateczności”. Gdy wpada w pułapkę, musi skorzystać z pomocy Rady, dla której przestała pracować dawno temu. Mając do wyboru - ponieść karę śmierci za swoje uczynki lub odpokutować, pomagając Radzie w tajnym zadaniu, wybiera to drugie. Musi odkryć, kto jest seryjnym mordercą Łowców, zanim dla wszystkich będzie za późno.

#

PIWNICA PEŁNA WĘŻY
Tari Wiewiórka

Młoda i zdolna alchemiczka, Rosarena posiada dość niewyparzony język wyjątkowy dar irytowania wszystkiego co się rusza oraz paniczny strach przed wężami. Na dodatek niczym magnes przyciąga kłopoty. Tym razem mamy wściekłego maga, cerbera, pięcioletnie nazbyt energiczne bliźniaki i... węże ,a dokładniej piwnicę pełną węży. A to wszystko dla marnego kamienia filozoficznego. Niby nic specjalnego, ale może być zabawnie. A Rosarena nie przepuści okazji na dobrą zabawę.

#

CI DWAJ I ONA
Miśka Ptyśka

Każdy marzy o normalnym życiu, idealnych rodzicach, kochającym chłopaku, niezawodnych przyjaciołach... Ale nie każdemu jest to pisane.
Emily skrywa przed światem wielką tajemnicę . Gdyby się wydała, jej życie wywróciłoby się do góry nogami.
Razem z ojcem przeprowadza się do Los Angeles, zwanego Miastem Aniołów.
Ale czy wszyscy ludzie są aniołami?
Niespodziewana śmierć matki, która miała podobny sekret jak Emily.
Nagła przeprowadzka, zmiana życia, nowa szkoła... I oni dwaj.
W życiu każdej dziewczyny w końcu pojawią się chłopcy.
Dwóch wielbicieli walczących o serce tej jednej...
Jak to wszystko się potoczy?
Czy splot niefortunnych wydarzeń, problemów i niezapomnianych wspomnień sprowadzi się do jednego?
Wielka tajemnica, łzy, przyjaciele, złamane serca, nowe miłości, podróże, odkrycia, zmiany... Jak tak wielki napływ, tak różnych emocji zniesie jedna dziewczyna?
Życie jest jedno, nie zmarnuj go, staw czoła światu i idź pod prąd, mimo wszelkich przeciwności losu.
Zapamiętaj imię tej jednej dziewczyny... Od niej może zależeć twoje życie...
"Ci Dwaj i Ona" czyli opowiadanie pełne emocji, wzruszeń, rozczarowań... I sekretów.

#

RED MOON
Bloody Lean

Lexi jest ostatnia potomkinią rodu czarownic z Salem. By jej przeznaczenie mogło się spełnić musi ona dożyć 'czerwonej pełni' Nie jest to jednak tak łatwe jak się wydaję. Całe życie uciekała przed pradawnym zakonem którego jedynym celem jest jej śmierć. Samotna, żyjąca cały czas w strachu, w życiu Lexi nie oczekiwanie pojawia się dwóch nieznajomych. Wraz z nimi udaję się ona w niezapomnianą podróż śladami swoich przodków... Co ją czeka... czy dożyję czerwonej pełni... co czeka ją ze strony nieznajomych ?

#

UNFULFILLED DREAMS OF A FALLEN ANGEL
Fallen

Odwieczna walka dobra ze złem. Anioły i demony. Kto zwycięży? 
Wszystko zależy od kobiety z przepowiedni. Jest jedyną szansą dla Aniołów. Tylko ona ma wystarczającą ilość mocy, aby pokonać zło. 
Lecz czy podstępni upadli nie wykorzystają jej słabości i nie przeciągnął jej na swoją stronę?
Anastasia Moor to zwykła dziewczyna. Cicha, nieśmiała.
Chodzi do szkoły, jest dobrą uczennicą. Ma paru dobry znajomych i kochającą rodzinę. Lecz całe jej życie zmieni się w jednej sekundzie.
Czy to możliwe, że właśnie ona jest kobietą z przepowiedni? A jeśli tak wielkie zmiany sprawią, że nie będzie w stanie sprostać przeznaczeniu?
Czy upadły Axel zdoła przeciągnąć ją na złą stronę? Czy może to właśnie ona zdoła uratować jego?
Decyzje i wola walki tej młodej, nieśmiałej nastolatki, zdecydują o losie całego świata.

#

MAŁPEK PISZE
Małpek

Opowiadania są (czy raczej będą skoro to dopiero start blogu) różnorakie. Po trosze wesołe, po trosze wzruszające, a po trosze straszne.

#

THE KILLERS OF SOULS : SECRETS OF DEATH
relationshit.

Florence była inna. Trzymała się na uboczu. Unikała zbędnych kontaktów z rówieśnikami. Tego pragnęła. Ale nie zawsze. Cztery lata wcześniej była normalną dwunastolatką. Zmieniło to się gdy jej starsza siostra, July, została zamordowana. Po tym wydarzeniu uświadomiła sobie, że najbliższa jej osoba nigdy nie wróci. Teraz, w dzień szesnastych urodzin, i ona pragnie uciec z tego świata. Jednak nie trafia do nieba, ani do piekła. Nadal tu jest, lecz nie widoczna. Dołącza do Morderców Dusz, ludzi którzy pomagają umrzeć innym. Teraz musi sprostać wyzwaniom, jako następczyni swojej siostry.

#

MORTAL FLAW / FATAL SIN
la kaelie
Jedyny żyjący mieszaniec, młoda Karlie, w wieku 14 lat zostaje naznaczona przez demona Baela i od tego czasu wraz z rodziną ucieka, kryjąc się po całej ziemi przed niebem i podziemiami, gdyż zarówno jedni jak i drudzy chcą pozyskać ją dla siebie, gdyż – według nich ma - ogromny dar, który mógłby pomóc ostatecznie zapanować nad całym światem.

#

MAŁYMI KROKAMI W STRONĘ SZCZĘŚCIA
Ariane
Piętnastoletnia czarownica Vivienne w raz z końcem wakacji tarci rodziców. Uczęszcza do Hogwartu. Odnajdując przyjaźń i miłość, odkrywa też tajemnicę, która zmienia wszystko.

#

CYRK POTĘPIONYCH
Aithnne
Arletta ucieka z domu i zostaje tancerką w cyrku. Jak sobie poradzi z traumatyczną przeszłością i demonami w teraźniejszości? Kim jest jej matka i z jakiego powodu zostawiła ją oraz swojego męża?

#

KAŻDA CHWILA SZCZĘŚCIA MA SWOJĄ CENĘ
Martyna S
Zamykam oczy już ostatni raz. Tak, aby już NIGDY ich nie otworzyć. Tak, aby już nigdy JEJ nie widzieć. Szum wody staję się jednolity i słyszę go gdzieś w tle. Moje oddechy stają się coraz wolniejsze. Moje serce też zwalnia. Ostatnie co słyszę, to głośny krzyk, przeradzający się stopniowo w płacz. Chcę sprawdzić, czyje gardło jest jego źródłem, jednak staję się zbyt senna, by otworzyć oczy. Zbyt słaba, by pokonać cisze. Zbyt tchórzliwa, żeby nie iść w stronę światła. Ostatkiem sił podnoszę kącik ust w górę, a pojedyncza łza spływa mi po policzku. Jestem wolna.

#

MAGIA NIE ZMIENIA ŚWIATA, JEDYNIE BARDZIEJ GO KOMPLIKUJE
Aleks Sandra
Melanie, dotychczas zwyczajna nastolatka, po powrocie do rodzinnego domu odkrywa coś, czego nigdy nie powinna.
Coś co pomoże zmienić jej dotychczasowe obrazy świata.
Coś co odmieni jej życie już na zawsze.
Coś z czym tylko ona może się uporać.
Coś niewyobrażalnie potężnego.
Coś od czego nie można uciec.
Coś.
Aby móc się uratować przed swoim własnym końcem, musi odszukać Radę Istot Podziemnych, niestety nikt nie wie gdzie aktualnie ona przebywa. Jej towarzyszem zostaje arogancki, pewny siebie i zabójczo przystojny wampir. Czy Mel uda się uratować świat, ale i siebie samą przed ciemnością? Czy pozna smak prawdziwej miłości, ale i niebezpieczeństwa? 

#

NIEOBLICZALNE
thequeenavalon, Christine F, Alicja

„Nieobliczalne”, to historia trzech licealistek, zamieszkujących Nowy Jork. Każda z nich, jest inna, lecz pewnego dnia ich drogi się krzyżują. To, czego się dowiadują, wywraca ich życia do góry nogami. Czy uda im się odnaleźć w zaistniałej sytuacji? Czy znajdą wspólny język? Czy stawią czoła rzeczywistości, w której, od teraz, dane im jest żyć? 

#

MAM TO WE KRWI
Parabola

Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.

#

NAZNACZONA ŚMIERCIĄ
~Lena

Nazywam się Olivia Jeffey i chodzę do nowojorskiej szkoły na Manhattanie. Chcę opowiedzieć wam historię, o tym jak stałam się herosem. Tak. Mówię serio - herosem. Może to wydaje się dziwne - jak cała ja - ale niezwykłe. Zapewniam was o tym.
Olivia jest jedną z wielu herosów walczących codziennie o przetrwanie. Kiedy pewnego dnia trafia do Obozu Półkrwi, jej życie całkowicie się zmienia. Już nigdy nie będzie tym kim była, jednak przeszłość, o której tak bardzo chciałaby zapomnieć, nie daje jej spokoju. Ciągłe zmagania w obozie, rozterki oraz nieporozumienia to tylko początek. Nieświadoma nadciągającego zagrożenia postanawia spełnić wolę swojego ojca, Pana Podziemi... Czy ktoś przyjdzie jej z pomocą w odkryciu Zaginionego Miasta? Czy podoła wyzwaniu? Czy podda się w najmniej oczekiwanym momencie? Co wybierze: lojalność wobec bogów, a może kuszącą propozycję Gai? Zło rośnie w siłę, a ona może być jedyną osobą, która będzie w stanie zniszczyć lub uratować ludzkość. 

#

ŻYJĄCY W CIENIU
Kuba

Bella jest zwykłą dziewczyną mieszkającą razem z rodziną w Nowym Jorku. Pewnego dnia poznaje Luke'a. Wtedy właśnie jej życie zaczyna się zmieniać. Luke wygląda i zachowuje się jak zwyczajny nastolatek, jednak w rzeczywistości taki nie jest. Z początku ukrywa to przed dziewczyną, jednak z czasem prawda wychodzi na jaw. Jakie tajemnice skrywał Luke i jak zareaguje na to Bella? Jak potoczy się ich dalsze życie? Czy uda im się wypełnić przypisane im przez los zadanie?

#

DUSZA GRZMOTU
Camille Ceciderit

Któregoś poranka Luce budzi się. Normalny poranek, taki jak inne... ale gwałtownie się zmienia, gdy dziewczyna uświadamia sobie, że stoi na chmurze, tysiące metrów nad ziemią. Próbuje sobie przypomnieć kim jest i co tutaj robi, ale bez skutku. Odpowiedzi na swoje pytania nie dostaje nawet wtedy, gdy spotyka na swojej drodze dwa potężne anioły. 
Luce wie, że musi odzyskać to, co jej skradziono, nie patrząc na zagrożenia i wrogów czających się za rogiem. Mając przy boku skrzydlatych przyjaciół, brnie dalej, po klucz do jej umysłu i nieuchronnie zbliża się do przeznaczenia. Każdy skrywa tajemnice, wie więcej od Luce, ma interesy na boku...
Co takiego stało się, że Luce nic nie pamięta? Kto ukradł jej wspomnienia i dlaczego? Jak może je odzyskać? Czy uda jej się dotrwać do końca?
Czy prawda jej nie zabije?

#

WYBUDZONA
Kamila

Kornelia od najmłodszych lat musiała walczyć z losem. Początek jej historii ukazuje stratę najbliższych osób. Pewnego grudniowego dnia, maleńka i blada istota została przyniesiona na próg zakonu owinięta jedynie w cienki kocyk. Czy była kochana, wyczekiwana? Co zmusiło rodziców do porzucenia jej? 
Teraz, kiedy jest pełnoletnia musi samotnie zmierzyć się z życiem. Czy pozna swoje przeznaczenie i odkryje tajemnicę swojego istnienia?


#

KLĄTWA MROKU
Kira

Zoe Smith ma wspaniałe życie, kochających rodziców, cudownych przyjaciół i chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Wszystko się zmienia gdy pojawia się ON, Noah Wilson, tajemniczy mężczyzna, który by znaleźć ukochaną posuwa się do najgorszych czynów. Wydaje się, że Zoe spotka ten sam los, co wiele dziewczyn przed nią, ale staje się inaczej. To ona dostaje zaszczyt bycia ukochaną Noah. Czy życie przy mrocznym mężczyźnie, budzącym w niej lęk jest lepsze niż śmierć? Co ukrywa Noah, dlaczego szukał ukochanej? Czy Zoe da mu w końcu szansę? Tego wszystkiego dowiecie się, czytając opowiadanie z serii fantastyki Klątwa mroku.


#

ŁOWCZYNI NEFILÓW
Kira

Nazywam się Vanessa Morgan. Tak, Morgan. Możecie kojarzyć moje nazwisko z sieci hoteli o takiej nazwie, które prowadził mój wujek przed zaginięciem lub z największej na Florydzie firmy produkującej leki, moich rodziców. Jeśli nic wam to nie mówi, to zapewne znacie Morganów z bycia łowcami nefilów. Tak, dobrze słyszycie, nie zwariowaliście, ja też nie. Ale po kolei. Bóg wiele tysięcy lat temu zesłał potop, by zabić nefilów - pół aniołów, pół ludzi, niestety niektórzy z nich przeżyli. Najpotężniejszy anioł, Gabriel rozkazał moim przodkom, ich zabić, to jednak trwa już tysiące lat. Dzięki moim rodzicom, którzy zajęli się polowaniem, miałam w miarę normalne życie. Wszystko się zmieniło, gdy zostali zabici przez nefila. Musiałam wyjechać ze słonecznej Florydy do Nowego Jorku, do ciotki, siostry mamy, która o niczym nie ma pojęcia i jakże wrednej kuzynki, z którą mam dzielić pokój. Jakby tego było mało jestem jedyna z rodu Morganów i to ja mam walczyć z nefilami. Nie wiem, czy tego chcę. Nie wiem, co mnie czeka. Wiem tylko jedno... Nazywam się Vanessa Morgan i jestem łowczynią nefilów.

#

MEMORY IS NOT A DEVICE
Julss

Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.

#

PISANIEFF.BLOG.PL
Irma

Na blogu znajdują się dwa opowiadania. Oba są opowiadaniami Fantasy. "Empatka" - opowiada o perypetiach młodej kobiety, która posiada zdolności odczuwania ludzkich emocji. "Słoneczne Miasto" opowiada o przyszłości, w której władzę nad światem przejęły demony, a ludzie nie mają nic do powiedzenia lub są niewolnikami. Historia miłosna dziewczyny i demona pełna przygody i niebezpieczeństwa. Przeszłość i przyszłość spotykają się w teraźniejszości.

#

Mała Jędza
Młoda elfka ucieka z domu. Poznaje Reven'a, zakochuje się, pewnej nocy mężczyzna ginie. Po tym wydarzeniu dziewczyna staje się morderczynią bez sumienia, tylko zemsta trzyma ją przy życiu. Spotka przyjaciela sprzed lat. Jak zakończy się ich znajomość? Czy chłopak uratuje Feniks? Czy chęć zemsty zabije dziewczę? Co zrobi Feniks gdy na jej drodze stanie On?

#

Athemoss
Wieczór był wyborny. Siedziałam na balkoniku jasnej kamienicy i popijałam wyborne trilijskie wino, zasłuchując się w słowa przyjaciela.
– … a wtedy sukinsyn powiedział, że nie zapłaci złamanego miedziaka – Falivir westchnął ciężko. – I musiałem go jakimś sposobem nakłonić do zmiany decyzji.
– I co? – roześmiałam się, odgarniając za ucho biały kosmyk, który wypadł z misternego uczesania. – I to dlatego urządziłeś mu w kamienicy dom luster? Jednym zaklęciem?
– Siatką – poprawił mnie – nie jednym. Jednym zaklęciem posłużyłby się pewnie jeden Arcymag. I... tak właśnie. Zasłużył sobie.
– Ale... Och, przecież podatek, jaki będziesz musiał zapłacić, będzie większy niż zapłata... – Gdybyśmy nie pili, podeszłabym do sprawy zupełnie poważnie, ale w tamtej chwili czułam się zbyt lekka i radosna na takie rozmowy, więc tylko pokręciłam głową: – Zwariowałeś, Favi, jak nic.
– Kto to mówi.
Do ręki wziął luźną kartkę, jedną z wielu, które walały się po stoliku.
– Piszesz zupełnie o wszystkim. O Czarnej Lilii, o ludziach, o tym, kim jesteś...
– Bo to prawda – odparłam z prostotą, zażegnując nadzieje o wieczorze spędzonym na samych przyjemnych pogawędkach.
– Aniołek Diabła? – spojrzał na mnie poważnie, podsuwając trzymaną stronę. – Nie musisz chyba opowiadać o wszystkich intrygach. Wiesz, ile brudów wyciągasz na wierzch?
– Favi. Ja albo zginę z ręki króla, albo ucieknę na Zachód i będę się tam chowała. Muszę to opowiedzieć, bo ta historia przepadnie. Popatrz – roześmiałam się gorzko, patrząc w głąb miasta, skąd dochodziły śmiechy, tańce, śpiewy, widać było nad miastem. – Takiego zepsucia nie było od czasów, kiedy ludzie nie wiedzieli, co to prawo. System gnije. A ja... Chcę być uczciwa. I tyle.

#

CIEŃ GRITMORE
Betty Gilbert
" (…) Minęła chwila, zanim Elsa odwróciła się od okna i spokojnym, lecz mocnym głosem powiedziała:
- Nic nie dzieje się bez przyczyny.”
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak powstają najpotężniejsze zaklęcia? Takie, które są w stanie zmienić cały świat i zagrozić naturze i ludziom? Jakie konsekwencje przynoszą? I jaką cenę należy zapłacić za ich powstanie? 
Dobroduszna Alice, promienna Nessie, żywiołowa Melanie i bystra Daniela – gdy wszystkie cztery poznają historię swoich przodków, odkrywają, że są ze sobą w pewien sposób połączone. Wydarzenia sprzed laty mają swoje odbicie w teraźniejszości i dziewczyny są zmuszone rzucić się w wir poszukiwań rzeczy, której wszyscy szukają. Życie stawia przed nimi egzamin z lojalności, odwagi, wytrwałości i pokory, który muszą zdać, by dobiec do końca. 

#

TIME OF OUR LIVES
Ann Chandler
Co byś zrobił, gdybyś nagle musiał walczyć o życie? Nie tylko swoje, ale wszystkich, których znasz. Co byś zrobił, gdybyś musiał zatrzymać czas, który przyspiesza z każdym twoim krokiem? To niemożliwe, wiem. Co byś zrobił, gdybyś musiał pokonać strach, obezwładnić mrok? Jesteś tylko człowiekiem. Nie możesz tego zrobić. Te "przywileje" otrzymałam ja i muszę je wypełnić za wszelką cenę. Cenę życia. 
Crystal Lunks jest zwykłą siedemnastoletnią dziewczyną, mieszkającą w małym miasteczku Chery Hills. Na pozór spokojne życie zmienia się w jednej sekundzie w ciemność, która pochłania Crystal i jej przyjaciół. Znajdą się oni w krainie, której nikt inny nie zna. Pochłonięta ciemnością i strachem. Ich zadaniem będzie odnalezienie źródła mocy - Rdzenia Światła, aby uratować wszystkie żyjące istoty, oraz tajemniczą krainę. Po drodze Crystal napotka wiele przeszkód, oraz znajdzie swoją pierwszą miłość, która okaże się być największym wrogiem. Czy uda im się pokonać mrok i strach? Czy znajdzie się miejsce dla miłości i przyjaźni? Zegar tyka, czasu jest coraz mniej. 

#

DZIEWIĄTA PIECZĘĆ
Nolla
Co tysiąc lat ludzkość szykowała się na mityczny koniec świata, który nigdy nie nadszedł. Każda ze starożytnych cywilizacji miała swoje teorie, który nigdy się nie sprawdziły. Łączyło je jedno - konflikt Jasności i Ciemności. Dobra i Zła.
Jest rok 2014. Ludzkość przestaje wierzyć w mity o Ragnarök'u. Pogrążeni w pogoni za swoimi sprawami nie dostrzegają ciągle trwającej walki w przeciąganie liny. Kreując nowych bogów, porzucili kult starych, pradawnych, martwych bóstw, które teraz chcą zemsty za wieki zapomnienia.
Co się stanie, gdy Dobro i Zło zawrze pakt? Jaki los spotka Niewiernych? Co w tym wszystkim robi z pozoru zwykła śmiertelniczka, której jedyną bronią jest nóż? I wreszcie - kto przełamie ostatnią pieczęć Końca?

#

SELVINE
Selvine
W Falls Heaven dochodzi do kolejnego masowego mordu. Mieszkańcy miasteczka żyją w ciągłym strachu i modlą się, aby horror dobiegł końca. Niestety, marne ich nadzieje. Wkrótce okazuje się, iż stoi za tym stado wilkołaków, które przybyło, aby siać spustoszenie i odzyskać, niegdyś, swoją ziemię.
Do Falls Heaven przybywa rodzina łowców, która pragnie przywrócić dawny spokój, jednak wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy i łowcy, i wilkołaki, odkrywają, że w miasteczku żyją inne istoty nadprzyrodzone: Mutanty oraz Obdarzeni, które z pewnością będą bronić swojego domu.
Wybucha wojna między ludźmi a nadnaturalnymi. Powstaje tajemny krąg, który ma na celu unicestwienie wilkołaków oraz łowców.

#

BE AS ONE
Paula
Urodziłam się 24 grudnia 1997r. w Artville, a raczej w samochodzie. Moi rodzice zginęli w wypadku, a ja przeżyłam i nikt nie wie dlaczego. Byłam martwa, to jest pewne, ale jak to się stało, że nadal żyję? Nie wiem. Pewne jest jeszcze to, że już od małego dzieją się ze mną dziwne rzeczy. 

#

NOWE "ŻYCIE"
Mała Jędza
Evelyn będąc dzieckiem straciła matkę, po kilku latach jej ojciec i rodzeństwo zginęło w katastrofie lotniczej. Dziewczyna myślała, że gorzej już nie będzie. Myliła się, jednej nocy straciła wszystko co jej pozostało: chłopaka i życie. Tak życie. Została przemieniona w wampira, jej serce przestało bić. Evelyn nienawidzi tego czym się stała. Moc dziewczyny zaczęła się ujawniać, z dnia na dzień była ona coraz większa. Wampiry obawiające się jej mocy próbują ją zabić. Evelyn przeprowadza się na peryferie małego miasta.
Czy dziewczyna zazna szczęścia?
Co się stanie gdy Evelyn dowie się, że w Bar Harbor po za nią są inne wampiry?
Czy jej prześladowcy ją odnajdą?
Czy dziewczyna spotka miłość?
Co będzie gdy On wróci?

#

SPACE ANXIETY
anxiety
Rok 2050. Minęło dokładnie dwadzieścia lat od dnia zakończenia III wojny światowej, najkrwawszego konfliktu zbrojnego w dziejach świata, który pochłonął prawie czterysta milionów ofiar na całej Ziemi. USA i Rosja praktycznie przestały istnieć po bombardowaniach, które oba kraje wzajemnie sobie "sprezentowały".
Strefa 51 wydawała się być jednak w stanie nienaruszonym. Owiane tajemnicą miejsce okazało się istnieć naprawdę, a trwające w nim badania przerosły najśmielsze wyobrażenia. Na jaw wyszły eksperymenty nad dziwacznym obiektem z Roswell, który spadł tam w 1947 roku, oraz inne sprawy bezpośrednio powiązane z pozaziemską cywilizacją.
Sarah Finch przypadkiem odkrywa, że Roswell jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Kobieta zmuszona jest uciekać ze Strefy 51, gdzie dotychczas pełniła rolę asystentki człowieka odpowiedzialnego za większość badań nad UFO. Jej tropem rusza Gregory Hughues, doskonale wyszkolony były marine, będący teraz cichym zabójcą wszystkich tych, którzy w jakiś sposób weszli w posiadanie tajnych informacji.
Co tak naprawdę dzieje się w najbardziej strzeżonych laboratoriach? I czy kosmici naprawdę mają jakieś plany wobec Ziemi?

#

OWOC NIEŚMIERTELNOŚCI
Błękit
Wszechpaństwo. Królestwo władane przez zmarłego Lectora przechodzi w ręce jego czterech synów. Ci, po burzliwych naradach, dzielą między siebie ziemie na cztery równe części. Władca Ziem Północnych - Aijnos, pod wpływem fałszywego proroka i zielarza - Doriana, truje dwóch swoich braci i zajmuje ich królestwa. Na drodze do objęcia władzy nad całym Wszechpaństwem stoi tylko Izajah - najstarszy i najsprawiedliwszy z rodzeństwa. Aijnos, za namową Doriana, wyrusza na poszukiwania Owocu Nieśmiertelności, dającemu mu wieczne życie, mądrość i niezłomną siłę, który - według legend - znajduje się na Przylądku Zero - miejscu,strzegącym przez samych potężnych, nieśmiertelnych Bogów.
Izajah, cudem ocalały z zamachu przeprowadzonego przez brata, wyrusza jego śladem, usiłując ocalić Aijnosa spod niebezpiecznej władzy Doriana, uwolnić własną rodzinę z niewoli oraz przywrócić harmonię w Wszechpaństwie.

#

NIEŚMIERTELNOŚĆ TO NIE DAR, LECZ PRZEZNACZENIE, KTÓRE MUSI SIĘ WYPEŁNIĆ
Alice Spencer
Historia siedemnastoletniej Nicole, wampirzycy posiadającej nadprzyrodzone zdolności

#

PIEKIELNY DAR
Seoanaa
Diabeł zawył w róg. Piekielne wrota się otworzyły, umożliwiając demonom zejście na Ziemię. Dla dobrej zabawy niszczą ludzkie życia. Jednak muszą przestrzegać surowych zasad, z których niejeden demon jest niezadowolony. Wszystko się zmienia, gdy demon, pomimo swej natury, ratuje małą dziewczynkę. 
Zwykła dziewczyna, z niezwykłym darem. Dla niej jest przekleństwem, zaś dla demonów szansą na zmiany. Czy będzie potrafiła im pomóc, nie niszcząc własnego życia? Co jeśli do tego wszystkiego dojdzie ukryte przeznaczenie dziewczyny, które nawet będzie potrafiło wstrząsnąć Piekłem?

#

W WIERNOŚCI SIŁA
Nieidealna W swoim rodzaju
Anioły, Archanioły, Anioły Stróże. Każdy z nas je zna. wyobrażamy sobie je z białymi skrzydłami, dobre, pomocnicy Boga. . Jednak były takie, które zbuntowały się, chciały stać się... ludźmi, przebywać wśród nich.
Liliana była jednym z aniołów lecz nie miała skrzydeł. Nie straciła ich, po prostu nie była gotowa na ich posiadanie. Wiedziała, że nim jest, gdyż rodzice, jak jeszcze żyli, opowiadali jej jak to jest być aniołem, uczyli ją jak miała 10 lat, sami nimi byli. Gdy zginęli w wypadku samochodowym dziewczynka nie umiała się pozbierać. Teraz mieszka z siostrą mamy i wujem. Ciotka ją wychowywała, lecz nie uczyła jej już o aniołach. Chciała żeby dziewczyna zapomniała o tragedii...
Mijały lata. dziewczyna własnie kończyła 16 lat. Wysoka ciemnowłosa dziewczynka o pięknych zielonych oczach stała się piękną, mądrą kobietą. Miała przyjaciółkę Avy, z którą spędzała cały czas. Bez przerwy rozmawiały przez telefon albo pisały do siebie. Czerwonowłosa dziewczyna znała jej sekret. Tylko ONA. Miała do niej stuprocentowe zaufanie.
Pewnego dnia poznaje mężczyznę. Coś miał w sobie, że Lili czuła się przy nim inaczej... Łączyła ich niezwykła więź. Czy nowo poznany chłopak przysporzy jej kłopotów, a może pokaże jej nowy świat? Jak potoczy się jej życie i kim okaże się mężczyzna. Wrogiem, kolegą, a może kimś więcej? Czy da się powstrzymać decyzję i siłę która ją prowadzi?

#

CIEMNOŚĆ DUSZY
Your Little Wolf
Życie w Beacon Hills wreszcie nabiera normalnego tempa, po długim, męczącym roku szkolnym nadchodzi pora na chwile wytchnienia podczas wakacji. Ale czy na pewno? 
Bezpieczeństwo mieszkańców miasteczka po raz kolejny staje pod znakiem zapytania, znajdując się w rękach Scotta, Stilesa, Alison oraz Lydii. Jak poradzą sobie z następnym, anaturalnym przewinieniem? 
A wszystko zaczęło się od śmierci pani Mulligan, przyjaciółki Melisy z lat studiów. Czy pojawienie się Laury - jej córki - w Beacon Hills coś zmieni? Jak ludzie zareagują na kolejne, trudne dziecko w domu McCallów i czy Laura wywoła tylko - wyłącznie dodatkowe szepty wśród starszych pań? 

To historia o szczenięcej miłości, poświęceniu, prawdziwej przyjaźni, sile więzów rodzinnych. 
Ma na celu zainteresowanie, ewentualne wzruszenie czytelnika. Należy jednak pamiętać, iż nic nie tworzy się bez przyczyny i najkrótsza bajeczka niesie swoje przesłanie. 

"Wiecie, co jest naprawdę kiczowate? Szczęśliwe zakończenia. Poważnie. Takie, jak wtedy kiedy oglądam film, i jakaś odważna, zdeterminowana dziewczyna w końcu uwodzi głównego bohatera. I tak od dwóch godzin wiedziałam, że go zdobędzie. Po prostu mam ochotę wydrapać jej oczy. Prawdziwe życie jest potwornie zakręcone i skomplikowane. Nie ma żadnego zakończenia.

#

BLACKBLOOD
Blackbird 
Shailey i Elen to dwie przyszywane siostry, które traktują siebie jak przyjaciółki. Pewnego dnia Shailey odkrywa, że jej ojciec jednak nie zginął w wypadku, a matka znika w tajemniczy sposób. Dziewczyny podejmują się poszukiwaniom rodziców Shailey. Pomoc mogą znaleźć ze strony pewnych braci, którzy jednak różnią się od normalnych nastolatków.
Opowiadanie fantasty w sam raz dla fanów Zmierzchu i Darów Anioła.

#

 ŚWIAT DUCHÓW NIE JEST TAKI JAKI IM SIĘ WYDAWAŁ
Natallie'n N.
Oglądaliście "Shaman King"? Widzieliście zakończenie? Tak? To fajnie, bo od tego zaczyna się ta historia. Zick nie umarł, starsza siostra go uratowała, a teraz pomoże mu wygrać. Tym razem nie potrzebują pomocy Yoh.

#

BRIGHT SIDE OF THE DARK
Rina L. 
Blair to jedyny przypadek pół demona, pół anioła. Gdy była małą dziewczynką matka oddała ją na wychowanie przyjaciółce-pół człowiekowi, pół aniołowi- ponieważ Rada Starszych panująca w ,,przedsionku nieba" postanowiła ją zabić. Wniosek ten ostatecznie odrzucono, lecz Blair nadal nie mogła zaufać aniołom ani tym bardziej demonom, które chciały ją zniszczyć. Jednak pewnego dnia Blair została wezwana przez Radę Starszych. Zlecono jej pierwsze poważne zadanie- ma wprowadzić młodą pół anielicę, pół człowieka w ten świat. Ich świat.
Jednak okazuje się że nie wszytko jest się takie łatwe na jakie się wydaje...

#


ZWYCIĘZCY NOSZĄ CZARNO-ŻÓŁTE SZATY
Miśka Ptyśka
Świat magii to świat czarodziejów.
Każdy czarodziej jest inny.
Każdy dokonuje własnych wyborów.
Każdy ma własne ideały...
Mimo, że Lord Voldemort umarł... To jeszcze nie koniec.
" - Każdy rządzi się swoimi prawami. Ale nie wszystkie są słuszne."
Nienawiść oraz zło czają się wszędzie. W najmniej oczekiwanych kawałkach własnej duszy.
Czy rodzice, którzy są jednymi z największych sprzymierzeńców Harry'ego Pottera, Ronalda Weasleya i Hermiony Granger, sprowadzą na własne dzieci największe niebezpieczeństwo... Śmierciożerców?
" - Hogwart wychowuje największe chluby naszego świata... Lub największych wrogów nas wszystkich."
Zwykła z pozoru dziewczyna... Ale pozory mylą. Co dla młodej Annabeth jest najważniejsze?
Sophie... Potomkini jednego z Huncwotów. Czy zdobędzie się na to, żeby wyjawić światu prawdę?
Prefekt Andrew, który lubi dobrą zabawę... W co wpakują go jego własne ambicje?
Tony i jego pęd do magii... Czego zdąży się nauczyć, a na co zabraknie mu czasu?
" - U nas talent to nie wszystko... U nas liczy się serce. Lecz nie każdy je posiada. Nie każdy jest w stanie kochać."
W czym przeszkodzą im najwięksi wrogowie? Co Hogwart jest wstanie wnieść w ich serca i wolę walki? Czy będą odpowiedni, żeby stać się następcami Wielkiej Trójki? Czy nie zwątpią w siebie , aż do końca? Kto będzie ich przewodnikiem ścieżkach życia?
" - Koniec nie jest wtedy, gdy umieramy... Jest wtedy, gdy nasze dusze zwiędły, jak niezadbane kwiaty."
Czy przyjaciele podołają wyzwaniom? Czy będą wierni sobie do końca? Czy zjednoczą ze sobą innych, by walczyć o to, co słuszne? Co stracą, a co odzyskają?
" - Lord Voldemort nigdy nie umarł. On czai się w każdym ze Śmierciożerców... On czai się w każdym z nas."
Kto będzie ranił? Kto poniesie największe straty? Kto się podda, a kto zrozumie swoje błędy? Czy znajdzie się tutaj miejsce na miłość? Jak ich przyjaźń przetrwa próbę czasu?
" - Trzeba pamiętać, że tylko od nas zależy, czy staniemy się potworami, czy aniołami zesłanymi światu z Nieba."

#


CI DWAJ I ONA
Miśka Ptyśka
Każdy marzy o normalnym życiu, idealnych rodzicach, kochającym chłopaku, niezawodnych przyjaciołach... Ale nie każdemu jest to pisane.
Emily skrywa przed światem wielką tajemnicę . Gdyby się wydała, jej życie wywróciłoby się do góry nogami.
Razem z ojcem przeprowadza się do Los Angeles, zwanego
Miastem Aniołów.
Ale czy wszyscy ludzie są aniołami?
Niespodziewana śmierć matki, która miała podobny sekret jak Emily.
Nagła przeprowadzka, zmiana życia, nowa szkoła... I oni dwaj.
W życiu każdej dziewczyny w końcu pojawią się chłopcy.
Dwóch wielbicieli walczących o serce tej jednej...
Jak to wszystko się potoczy?
Czy splot niefortunnych wydarzeń, problemów i niezapomnianych wspomnień sprowadzi się do jednego?
Wielka tajemnica, łzy, przyjaciele, złamane serca, nowe miłości, podróże, odkrycia, zmiany... Jak tak wielki napływ, tak różnych emocji zniesie jedna dziewczyna?
Życie jest jedno, nie zmarnuj go, staw czoła światu i idź pod prąd, mimo wszelkich przeciwności losu.
Zapamiętaj imię tej jednej dziewczyny... Od niej może zależeć twoje życie...
"Ci Dwaj i Ona" czyli opowiadanie pełne emocji, wzruszeń, rozczarowań... I sekretów.

#

DUSZA AVALON
Haydee
Ona nie jest normalnym dzieckiem Valerio, oddaj mi ją a obiecuję, że nic złego w życiu ją nie spotka. Będzie szczęśliwa. Dam jej normalną rodzinę na którą zasługuje; ojca, matkę i rodzeństwo. Avalon stanie się inteligentną kobietą a przede wszystkim utalentowaną czarownicą."
Przyszłość dziewczyny miała być usłana różami, ale czy będzie?
"To nie tak miało być! Jej życie miało inaczej wyglądać!"
Szesnastoletnia dziewczyna będzie musiała poradzić sobie z największym koszmarem naszych czasów czy uda jej się zmienić bieg wydarzeń zanim będzie za późno?
"Ta historia nie jest jak setki inne to gra o... duszę Avalon.

#

JA, MNIE, MNĄ - TO SŁOWA, KTÓRYCH LUDZIE NAJBARDZIEJ LUBIĄ UŻYWAĆ
Kikyo Beta 
Zbiór moich autorskich opowiadań. Głównie inspirowanych twórczością J.K.Rowling, A.Bradley'a, Hiromu Arakawy, A. Sapkowskiego, G.R.R.Martina.

#

BRAMY PENNAN
Lotta_
Emen wyjeżdża z Khoid, przewożąc cenny list dla swojego brata, który mieszka na południu. Młody mężczyzna, chociaż dociera na miejsce, nie znajduje ani brata, ani jego żony i wyrusza na ich poszukiwanie. 
Gdy gości w zamku w Sonnerze, spotyka wyróżniającą się osóbkę, która bardzo stara się go unikać. Zaciekawiony Emen podąża śladami dziewczyny...

#

LIGHT AND DARK
Koledżanka
Siedemnastoletnia Alice Skylyn jest Aniołem Światła. Jej tato jest Najwyższym w Wielkiej Brytanii, czyli przywódcą wszystkich Aniołów w tym kraju. Dziewczyna ma cudowne życie, kochających ją rodziców, cudownego chłopaka i wspaniałą przyjaciółkę. W szkole jest lubiana i ma dobre oceny. Pewnego dnia poznaje chłopaka, Mathisa, który okazuje się być Upadłym Aniołem. Od tego czasu w jej życiu wszystko się zmienia. Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy pod wpływem nowo poznanego chłopaka stanie się Upadłym Aniołem?

#

NOWE ŻYCIE, KTÓRE OD WAS OTRZYMALIŚMY
Ola Ri
Jeden dzień, jedna chwila może zmienić tak wiele. Życie, które zdawało się być sielanką, przemieniło się w pasmo ciągłego strachu, bólu i cierpienia. Ludzie, którzy powinni być przyjaciółmi okazali się być wrogami.
Lucy i Natsu oskarżeni o coś, czego nie zrobili, muszą uciekać, tam gdzie nikt ich nie znajdzie. Prosty plan napotyka komplikacje. Groby, które są postawione obok siebie, ręka i ten szalik ... Tylko tyle pozostało z przyjaciół, których tak kochali ...Czy żyją? Kogo spotkają na swojej drodze i czy uda im się znaleźć upragnione szczęście?
Miłość, Zdrada, Poświęcenie, Przyjaźń, Przygoda, Tajemnica … 

#

TOWARZYSZKA ŚMIERCI
Lonely S
Samantha od niepamiętnych czasów jest sierotą. W jej życiu panuje chaos związany z ciągłą walką. Jest Łowczynią, więc jej zadaniem jest zabijanie demonów. Od dziecka towarzyszy jej Śmierć, który przez drobne kłamstewka, zataił przed nią wiele ważnych tajemnic. Ale czego można się spodziewać po kłamcy i oszuście? Jednak wszystko w końcu wychodzi na jaw. Prawda zwala się na nią falami, wraz z przeszłością, od której próbuje uciec. 
Czy po tym wszystkim, będzie potrafiła wziąć się w garść i obronić swoich bliskich przed jej ciemną stroną?

#

Dragonfly
W Fereldenie nastały złe czasy. Wiecznie spokojne okolice zamieniły się w miejsca bitew i kupki popiołów, a znane i szanowane rody wymarły, zamordowane we własnych posiadłościach. Już nigdzie nie było bezpiecznie. Ludzie zaczęli uciekać, elfy chowały się w lasach, a krasnoludy zostawały w swoich rodzinnych miejscach znajdujących się pod ziemią. Zapanował chaos. Panika opanowała ludność, a wojska traciły wojowników przez krwiożercze istoty, które mordowały do upadłego. Powstali Szarzy Strażnicy, którzy starali się poszerzyć swoje nieliczne szeregi na rzecz walki z wrogiem. Dołączenie wymagało odwagi i siły i tylko nieliczni przeżywali. Fereldeńczycy rozpaczali nad ofiarami, a Szara Straż broniła ich do ostatku sił. Po pewnym czasie, pojawił się najsilniejszy wróg, a wyszkolonych wojowników brakowało. Trzecia bitwa pod Ostagarem sprawiła, że z całej Straży przeżyła jedynie garstka, którą można policzyć na jednej dłoni. To czas testu całego państwa, tym bardziej, kiedy Arcydemon żyje i kieruje mrocznymi pomiotami. Jak zakończy się ta wojna? Świat pogrąży się w śmierci i krwi, czy Ferelden wygra?

#

kotołaczka02
Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz scine-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami!

#

Wiedźma Tailtiu
Wśród elfów, trolli i jadowitych gadów rozegrają się wydarzenia mające już na zawsze zmienić porządek wszechświata. Gdy umiera król, zwykle wznosi się okrzyk "Niech żyje Król!", lecz nie w Irrassus. Imperium ogarnia szał wojny pomiędzy dwiema rasami. Protektor państwa wciąż jest pogrążony w żałobie po stracie syna. Pojawiają się plotki o powrocie Upiornego Wędrowca, zawsze i nieodmiennie będącego przyczyną końca świata. Przyjaźń okazuje się równoważna zdradzie. Ucieczka, pogoń, sojusznicy, wrogowie... I Volontaire, bandyta o niecodziennym podejściu do moralności, którego nie można zaliczyć do żadnej ze stron.

#

Lexi
Ogólnoświatowy Wiec Magiczny z 1961 roku uznał, że za czarownicę uznaje się osobę, w której posiadaniu znajdują się:
- latająca miotła (lub inne narzędzie domowo-ogrodowe),
- magiczne zwierzę (miniaturowy smok latający, chowaniec lub kot, koniecznie czarny),
- zestaw kociołków i fiolek (wytworzonych w smoczym ogniu),
- rodzinną księgę zaklęć (okładki z ludzkiej skóry zostały zabronione w 1865 roku),
- różdżkę drewnianą (nie krótszą niż na dwie ćwierci),
- zwierciadło (będące środkiem komunikacji między bracią czarodziejską)
oraz
- w pełni funkcjonującą kryształową kulę (ustawioną na częstotliwość magicznej radiostacji). 
Nowelizacja z 1965 roku dodała obowiązujący do tej pory zapis o zalążku mocy magicznych, ponieważ ludzie niemagiczni, zakupiwszy ww. przedmioty, rozpoczęli strajk, domagając się możliwości rzucania czarów. 

#

Sachiko Yujimoto
Prawo Matki jest twarde jak diament. Matka zrobi wszystko dla swoich dzieci...
Joshua Cantel i Fallon Spick spotykają się, gdy jemu spalił się domek letniskowy. Nie pałają do siebie przyjaźnią. Po dwóch miesiącach wakacji mają siebie serdecznie dosyć. Tajemnicza z pozoru mała dziewczynka Britany wywraca ich świat do góry nogami...Jeżeli chcesz wiedzieć, jak ich życiorysy zamieniają się w popiół smutku i żalu, wejdź na bloga "Prawo Matki".

#

hadesik
Przygody na wyspie Jutjubii. Zawiera: Potwory, krew, niewielką dawkę humoru, wątki miłosne, wątki przygodowe, artefakty, magię, herbatę miętową, fajerbole, 30 tysięcy mil nadmorskiej żeglugi, kopytko, placki, macarenę i dilerów kasztanów. Nie spożywać więcej, niż tyle, ile zalecił lekarz psychiatra.

#

Zakochana w muzyce
Mam na imię Honorata Julia. Później mówią na mnie Arseja.
Myślałam, że moje życie jest trudne, ale okazało się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy pojawił się On. Wciągnął mnie w wymiar, o którego istnieniu nie miałam zielonego pojęcia. Odnalazłam ojca i miłość mojego życia, ale nic nie było tak kolorowe jak się wydaje. Z każdym dniem pojawiały się nowe komplikacje i przeszkody, ale w końcu wszystko się ułożyło.

#

Hanaki Lucipher
Co zrobisz jeśli twoja jedyna pamiątka z przeszłości okaże się czymś więcej, a tajemnicze osoby będą wiedziały o tobie więcej niż ty sama/ sam? Komu możesz zaufać w świecie, którego tak naprawdę nie znasz, choć żyjesz w nim od urodzenia? Czy wszyscy są tymi, za których się podają? Co w tej sytuacji zrobi nastoletnia Rose...? Zaufać aniołom czy sercu?

#

Vensis
Iris Tergo, dwudziestopięcioletnia dziewczyna z Detroit, zarabia na życie jako złodziejka u boku swojego dziadka, Robina. Wydarzenia zapoczątkowane przez znalezienie tajemniczej, złotej kuli zmienią jej życie na zawsze. Jak bardzo jesteśmy podporządkowani przedmiotom? Czy można temu zapobiec?
Nikt tego nie wie. Jedno jest pewne - gdy człowiek przestaje słuchać siebie, potrafi stać się kimś zupełnie innym...

#

DarkQueen
Nadszedł czas. Ciemność wzywa. Szepty mówią o śmierci, nikt nie wymówi prawdy. Ślepi nie widzą, głupcy słuchają. Niewielu czeka, jeszcze mniej zobaczy... Strach to jeden z wrogów, a więc wróg wygra...

#

mystery
Po ukończeniu siedemnastu lat każdy obywatel państwa Harfe ma obowiązek przystąpić do Akademii Wojowników, która przygotowuje adeptów do obrony ojczyzny. Świat, w którym przyszło im żyć jest zbyt niebezpieczny. Istoty powstałe w ewolucji nie mogą być lekceważone.
Czy Maya, wojowniczka zrodzona z płomienia, będzie wystarczająco silna, żeby stawić czoła plemieniu Potępionych i wilczych nomadów? Żeby to zrobić najpierw będzie musiała nauczyć się panować nad sobą i żywiołem, którym włada.

#
 
POCAŁUNEK ŚMIERCI
Edyta S.

Wypadek samochodowy wywraca do góry nogami poukładane życie pewnej siedemnastoletniej dziewczyny. Myślicie, że lekarze walczyli o jej życie i przeżyła? Otóż, nie. Jest martwa. Budzi się w zupełnie innym świecie; świecie, w którym istnieje Niebo, Czyściec i Piekło. Z pomocą pewnego Anioła na początku wydaje się wszystko proste, ale to się zmienia gdy dziewczyna staje przed Radą Zmarłych. Czeka ją zadanie, zresztą jak każdego zmarłego, wykonanie go zadecyduje kim będzie i gdzie się znajdzie. A jaką rolę odegra w tym jej były chłopak i pewien arogancki, przystojny Bóg Śmierci? Czy każda podjęta decyzja będzie słuszna, czy może jeszcze bardziej pogorszy sytuacje?
Jedno słowo, życie, albo śmierć i wszystko się zmieni.

#
DWA SKRZYDŁA
Aniela

Opowieść o dwóch światach oddalonych od siebie o miliony galaktyk.
Opowieść o dwóch miłościach, które łączyło jedynie to samo pojęcie.


Constance to córka anioła Atheriela. Jest dumna ze swojego pochodzenia, aczkolwiek myśl, że ma n i e b o s k i e imię, zmywa jej sen z powiek.  Podczas niezwykłej niedzielnej kolacji z Archaniołem Gabrielem, ktoś napada na dom, w którym mieszka Connie, i porywa anielicę. Dziewczyna budzi się w ludzkim świecie, nie wiedząc, gdzie jest, i jak się tam znalazła. Co najdziwniejsze, wszyscy, których spotyka, zwracają się do niej po imieniu, jak gdyby znali ją od lat.  Tymczasem Jathiel, narzeczony siedemnastoletniej Connie, pragnie ją odszukać. Istnieje niestety przeszkoda - nie potrafi namierzyć ukochanej z Niebios, jakby ktoś odebrał jej skrzydła.  Obydwoje pragną odkryć prawdę i znów się spotkać. Ale czy to na pewno dobry pomysł? Czy ich miłość pokona barierę, jaką jest rozłąka? A może pojawi się ktoś wyjątkowo nieidealny, kto pokaże młodej anielicy ludzki świat w zupełnie innym świetle? I do tego bezwiednie pomoże jej odkryć sens życia? "Piekło zawsze pamięta, by upomnieć się o swoją zgubę."
 #

Krucza 
W końcu ukazał mi się tak upragniony dom. Z fantazyjnych domostw mieszczących się na Pradawnych Drzewach dochodziła wesoła muzyka, a w powietrzu unosił się znajomy zapach róż. Wylądowaliśmy na jednej z najwyższych gałęzi rozglądając sie dookoła...
 #Wielka podróż do korzeni, krwawe, mordercze starcia, Wielka Wojna zbilżąca się do idyllicznego królestwa Haaria wielkimi krokami i człowiek, który stracił wszystko co kochał. Witamy w świecie, gdzie każdy napotkany człowiek może być miło uśmiechającym się wrogiem, gdzie na pierwszy rzut oka nie istnieje strach ani przerażenie i gdzie nic nie jest takie jakim wydaje się być.#

Alex


To druga część opowiadania ,,One look at me". Vannessa chcąc uciec od nieszczęśliwych wspomnień związanych z zamordowaniem matki i utratą miłości, wraca do miasta gdzie się wychowywała. Nowy York staje się dla niej nowym domem, jednak przeszłość jej nie opuszcza. Justin chce znaleźć dziewczyne i naprawić to co zniszczył, jednak czy Vann jest wciąż tą samą osobą? Jedno spotkanie wywróciło jej świat do góry nogami. Poznaje świat demonów i Nocnych Łowców, ale pytanie, po której stronie stanie, gdy najniebezpieczniejszy Nocny Łowca zacznie zagrażać jej bliskim. Czy nowa miłość przysłoni starą i pomoże pokonać zło?
Jestem Vannessa Hill, Nocna Łowczyni, wampir i wilkołak w jednym. Jestem jedyną hybrydą na świecie. Czy uda mi się przeżyć walkę między dobrem, a złem?
Kategoria: Fantasy, Dary Anioła, Justin Bieber
Button w zakładce: ,,Butony spisów i zwiastunu"
Informacja: Znalazłam button na jednym z moich ulubionych blogów
Hasło: ,,Dary Anioła: Miasto Szkła" Cassandra Clare

#WOJNA BOGÓW
Aleksandra Grace


Alicja popędzana śmiercią ojca, okropnościami ze strony matki, wyprowadza się do małego miasta o nawie RedFool. Jednak nie wie że nie zostanie tam na długo. ,,Porwana" do magicznej krainy przez przystojnego Arona, dowiaduje się, że jej przeznaczeniem nie jest życie na Ziemi i że nie jest (nie)normalną dziewczyną z krzywą przeszłością. Ba! Nie jest nawet człowiekiem! Postawiona zostaje między słynną Scyllą a Charybdą, musi wybrać między lojalnością wobec brata, a życiem ogromnej liczby osób. Co wybierze? Może jest inne wyjście z tej sytuacji? Jakie jeszcze przygody przeżyje? Może znajdzie miłość jak z bajki?
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.
#Historia Tisy Stellam, która w wieku 18 lat odkrywa, że jest Naznaczona Magią. Zmuszona by zostawić rodzinę udaję się do stolicy Evenfar - Nevas, gdzie ma zostać Protegowaną kogoś władającego taką samą magią jak ona. Niestety Tisa jest jedyną potomkinią Białych Magów - rasy, którą uważano za wymarłą tysiące lat temu. W tej sytuacji Protektorem dziewczyny ma zostać sam Król. Jednak Tisa nie ma zamiaru pogodzić się z losem. W dodatku jej życie zostaję zagrożone i jak się okazuję magia może zostać jej odebrana. Jak potoczą się jej losy. Co ją czeka w pałacu? Jakie tajemnice skrywają ziemie Evenfar?


#
Historia Tisy Stellam, która w wieku 18 lat odkrywa, że jest Naznaczona Magią. Zmuszona by zostawić rodzinę udaję się do stolicy Evenfar - Nevas, gdzie ma zostać Protegowaną kogoś władającego taką samą magią jak ona. Niestety Tisa jest jedyną potomkinią Białych Magów - rasy, którą uważano za wymarłą tysiące lat temu. W tej sytuacji Protektorem dziewczyny ma zostać sam Król. Jednak Tisa nie ma zamiaru pogodzić się z losem. W dodatku jej życie zostaję zagrożone i jak się okazuję magia może zostać jej odebrana. Jak potoczą się jej losy. Co ją czeka w pałacu? Jakie tajemnice skrywają ziemie Evenfar?


#