Thriller ; Horror

Fealrin
Siedemnastoletnia Willow Jeod od zawsze pasjonowała się wilkami. Nie miała pojęcia, że ta pasja doprowadzi kiedyś do tego, że ze strachem zacznie wychodzić z domu. Podczas jednego z wieczornych spacerów po lesie, dziewczyna nieświadomie staje się świadkiem morderstwa. Gdy zaczynają ginąć kolejne osoby, wśród mieszkańców zapanowuje strach – okazuje się, że znalezienie sprawcy nie jest wcale takim prostym zadaniem. Także Willow staje się jego ofiarą – a wtedy na scenę wkracza ktoś, kogo nikt nie podejrzewałby, że mógłby podać pomocną dłoń.


#


Frightening
Co byś zrobił, gdybyś miał wybór?
Pozwoliłbyś umrzeć ważnej dla Ciebie osobie na własnych oczach, czy wolałbyś wplątać się w morderczą grę, której stawką jest jej życie?
Czy potrafiłbyś, w trosce o przyszłość, zapomnieć o przeszłości?
Triks, zwykła szesnastolatka zakochana w szermierce, spotyka na swojej drodze Adama. Brzmi jak kolejna historia miłosna? - nic bardziej mylnego.
Te kilka miesięcy spędzone z przyjacielem stają się najlepszym czasem w jej życiu. Jednak to szczęście ulatnia się tak nagle, jak się pojawiło. Gdy Adam zapada w śpiączkę, gotowa jest zrobić wszystko, żeby go uratować.
Wszystko.
Nawet zagrać w morderczą grę z samą Śmiercią - chociaż doskonale wie, że nie ma szans na przeżycie. Kiedy trafia do Księstwa Blacktee odkrywa mroczne tajemnice tej krainy. Musi stawić czoła swojemu przeznaczeniu...

#


Transe
Każdy z nas doskonale pamięta swoje dzieciństwo. Uśmiechnięte twarze rodziców i letnie wakacje nad jeziorem. Co jednak gdy zabraknie nam dwóch najważniejszych osób w życiu? To zależy od wytrwałości. Audrey Enderson odebrała to z wielkim trudem. Nabuzowana nastolatka zatraca się w świecie narkotyków, alkoholu i papierosowego dymu. Sprawy kąplikują się jeszcze bardziej gdy ucieka z domu ciotki by uratować swojego chłopaka zabranego przez policję. Napotyka na swojej drodze piątkę chłopaków z One Direction którzy zawracają jej w głowie. Czy są jednak w stanie pokrzyżować jej plany i stanąć na drodze? Czy dziewczyna ustąpi i czy znajdzie się ktoś kto jej pomoże?

#

Wika
10 przyjaciół wraca samochodem z wakacji. Niestety potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
"Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...

#

xxx
Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

#

Thortilla
Po brutalnym morderstwie na własnej rodzinie Bethany Jenkins trafia na oddział psychiatryczny, gdzie testują na niej nowe leki uspokajające. Dziewczyna umiera z powodu wycieńczenia. 80 lat później Alexandra Beverly zostaje przydzielona do tego samego pokoju, w którym zmarła Beth. Lexi już pierwszej nocy nawiedza duch byłej pacjentki, torturując ją we śnie. Potrafi ją kontrolować, a Beverly nie może z tym nic zrobić. Bethany od dawna ma plan, który pomoże jej wynagrodzić dawne krzywdy. Opowiadanie splamione krwią, a obłęd jest tam na porządku dziennym.

#

Old Mary
W świecie magii nastały czasy linczów, wzajemnej nienawiści i nietolerancji dla odmieńców, co zbliża wszystkich do krwawej wojny. Niegdyś wolne przepiękne krainy przeistaczają się w totalitarne, odgrodzone od reszty świata miasta. Czarodzieje, którzy zwykli pokonywać bariery i żyć razem, dzielą się na kasty. Pojawia się pogląd, twierdzący, że ci, którzy mają mniejszą moc niszczą rasę czarodziei.
Wśród wielu miast również Zachód. Miasto zamieszkiwane od lat przez najsłabszych również przygotowuje się do walk.
Właśnie tam mieszka Jo Green – kobieta jednego z głównych dowódców ruchu oporu na Zachodzie. Wkrótce okazuje się, że, aby przeżyć, musi porzucić swoje dotychczasowe życie i zapomnieć o nim. Pomaga jej w tym John Moon, który wydaje się być ważną ikoną w zagadkowym klubie Ivo, Michael Plath i - znacznie wyprzedzająca swoją epokę - Faye Reo.
Jo chce stanąć do walki, wyzbyć się dawnych uczuć i zacząć zupełnie inne życie u boku nowych przyjaciół, lecz wojna jest jedynie dla mężczyzn, dawnych miłości i więzi nie zabije żadna zbrodnia, a tajemniczym znajomym ciężko zaufać.


#

emilyanne
Ja zabiłem już dwie. Pierwszej wydawało się, że kolor włosów coś zmienia i, niszcząc przy tym swoją urodę, stała się tlenioną blondynką. Blizny na ciele obróciła w zaletę i żyła pełnią życia. Drugą odkryliśmy niedawno. Świadczyła usługi dla mężczyzn i miała więcej wad niż zalet. Była bardziej niedoskonała, niż można to sobie wyobrazić. Ale trzecia... Trzecia była inna. Kiedy stałem za tym oknem, udając pracownika, nasze oczy po raz pierwszy spotkały się. Wywarłem na niej wrażenie, choć wyglądałem zupełnie zwyczajnie. Bała się mnie, ludzi, świata. Zrobiłem krok do tyłu. Jeden, drugi. Zacząłem spadać, bo wolałem zginąć, niżeli zabić kogoś, kto nie wiedział o mnie nic, a pomimo tego czuł strach. Nikt nie zadbał o to, by myślała choć przez chwilę, że jest bezpieczna. Nie była bezpieczna.
Oto jest Twoja Maria Magdalena. Będziesz ją chronił po kres swych dni. Będziesz dbał o jej życie tak długo, jak tylko starczy Ci sił i nie pozwolisz, by śmierć porwała ją w swoje objęcia. Jeśli będzie trzeba - kark nastawisz za nią. Jeśli będą inne możliwości - pomimo zmęczenia nie zrobisz tego, by trwać przy niej i nie dać jej zginąć, nie dać jej samej męczyć się ze światem. Oto jest Twoja kobieta niedoskonała. Mój następca zabije ją, jeśli będzie potrafił. Mój następca zabije ją, jeśli Ty nic nie zrobisz, bo ona, przytłoczona strachem, nie zrobi nic, by chronić własne życie. Już dawno wpadła we własną paranoję, z której pragnie jedynie uciec. Pozwól jej uciec, ale nie w ten sposób, o którym myśli. Nie pozwól jej się poddać.

#

Vilian
Villena - maleńka wyspa, w którym trwają ciągłe walki z wilkami. Wszyscy uważają wilki za najgroźniejsze zwierzęta w okolicy. Z różnych perspektyw wygląda to inaczej. Wilki uważają oskarżenia za bezpodstawne, ale niestety, nie potrafią mówić, co utrudnia im przekonanie reszty do swoich poglądów. Nadchodzące wydarzenia wskazują jednak na to, że role się odwrócą, a wilki dostaną szansę na zemstę.

#

Hekate
Chcesz poznać historie Morta Millera? Pierwszej hybrydy demona i człowieka.
Wcześniej radosny, młody pisarz z piękną narzeczoną u boku.
Teraz uciekający przed śmiercią demon.
Co byś zrobił, gdyby całe twoje życie runęło ci na głowę? Gdybyś stracił ukochaną, dom, rodzinę, przyjaciół... a w szczególności życie. Gdybyś stał się wysłannikiem Szatana, dzieckiem nocy, pierwszą hybrydą, wybrańcem, mordercą, katem?
Potrafiłbyś zabić, torturować, śledzić? Potrafiłbyś patrzeć na śmierć najbliższych, być torturowanym, znosić miliony śledzących cię oczu?
Prawa ręka Szatana, Władca Śmierci, Dziecko Ciemności, Anioł Nocy.

#

Capitan Pipes
Dylan Grave musi spłacić dług o jednego z groźniejszych mafiozów w latach 50. Przesiadując w barze i chlając whiskey oraz paląc papierosy rzeczywiście wiele nie załatwi. Ale nikt go nie rozumie. Nikt? Nie jest jedna dziewczyna, która przybyła z Nowego Yorku do Las Vegas, aby przeżyć przygodę życia. Nikt nie ma nic przeciwko, aby ta przygoda uratowała Dylana od zagłady. Jednak nie obejdzie się to bez szwanku. W końcu domena to sex, drugs i rock n' roll. Handlowanie narkotykami i zadawanie się z mafią nie jest do końca legalne. A to, że jeżdżą skradzionym Cadillaciem z rock n' rollem w radiu wcale ich nie usprawiedliwia. Idźcie po śladzie petów i plam po whiskey, a znajdziecie się na przełomie w latach 60. I doznacie uczucia, które jest spowite mrokiem. A symbolem mroku jest dym od papierosów.

#

Yuumei (幽冥)
Witaj w świecie, w którym przetrwają tylko najlepsi. Świecie, w którym krew znaczy mniej niż woda, a strach nie ma prawa bytu. Gdzie jedno, niekontrolowane drgnięcie dłoni może zadecydować o życiu i śmierci. Gdzie granica między wrogiem a przyjacielem bywa często bardzo cienka. A wola umysłu znaczy więcej niż siła ciała. Jesteś pewien, że możesz na sobie polegać? Że masz tyle sił, by udźwignąć to, co powaliło już wielu? Odważysz się zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy? Przekonaj się, ile naprawdę warte jest Twoje życie...
Kiedy zapada zmrok, a ludzkość pogrąża się w głębokim śnie, nawet nie zdajesz sobie sprawy, że dla niektórych dzień dopiero się zaczyna. Z ciemnych zakamarków metropolii wyłaniają się Ludzie-Cienie, a ich szept miesza się z cichym szumem wiatru w koronach drzew. Pod osłoną nocy czuwają, by nic nie zakłóciło panującego powszechnie porządku, a Ty o świcie mógł przywitać rzeczywistość w takiej formie, w jakiej pożegnałeś ją przed snem. Ich działania, odpowiednio zwinne i precyzyjne, nie pozostawiają po sobie żadnego śladu, prócz ziemi nasiąkniętej lepkim szkarłatem krwi. W tym pięknym lecz okrutnym świecie, w którym nie ma rzeczy niemożliwych, muszą walczyć nie tylko z Ciemnością... Bo w pustce duszy, nie ważne jak wielkiej, rodzą się demony.

#

Agnieszka
W 2012 roku w południowo-wschodniej części Polski było upalne i leniwe lato. W okolicy nic się nie działo, ludzie żyli powoli, nigdzie się nie spiesząc. Do czasu aż redaktor naczelna Radia IIM., przypadkiem razem ze swoją ekipą, natrafiła na znalezienie zwłok przy remoncie starego budynku. Sprawą zajął się jeden z lepszych śledczych - Przemysław Załęgowski - który został zmuszony do przesunięcia swojego urlopu. Nadkomisarz nie zdawał sobie sprawy, w jak wielkie bagno wciągnął siebie i swoją rodzinę.

#

Jeanette
"Krew się sączy porywając pragnienia. Widź, a nie patrz tak jak robiłaś to dotychczas. Przypomnij sobie to, co się skryło w twym umyśle nim będzie za późno. Tylko ty się liczysz, a zegarek tyka..."
Jezebel stara się wieść normalne, miejskie życie. Co prawda, nie jest jej łatwo w dzisiejszym świecie, w którym kłamstwo nieustannie przeplata się z prawdą, gdy nie wie kto jest kim, komu ma zaufać, kogo zna, a kogo nie. Trzy lata temu straciła pamięć i chciałaby ją odzyskać, lecz na jej drodze stają notatki, które sama robi podczas snu. Jej kartki, jej pismo, ale coś tu się nie zgadza...
"Czas się kończy. UCIEKAJ!"
Wyobraź sobie, że masz dar prawdziwego widzenia. Wiesz o ludziach więcej niż sobie tego życzą. Od nowa poznajesz rodzinę, przyjaciół, swego narzeczonego i kogoś, komu została powierzona twa dusza. Mało tego, nie jesteś tym, kim sądziłeś, że jesteś. ONI mają Cię na muszce i czekają aż popełnisz jakiś błąd, a ONA w zacisznym kącie czeka, by zająć twe miejsce. Co byś zrobił na miejscu Jezebel? Uciekł, tak jak każą jej notatki?

#

Old Mary
Gdy świat upada, Andrea jest zaledwie dzieckiem i jako mała dziewczynka wraz z matką musi przystosować się do okrutnych zasad panujących w nowym, wynaturzonym społeczeństwie.
Jest przekonana, że nikogo już nie spotka w wyniszczonym przez zarazy i ludzi mieście, jeśli tylko będzie ostrożna. Jej jedynym pragnieniem jest przeżycie tylu dni, ile będzie jej dane bez względu na okrutne warunki i niebezpieczeństwa. Choć tego nie chce, na jej drodze stają różne osoby; niektóre są jej wrogie, niektóre stają się bardzo bliskie. Sama nie wie, którego typu osoby bardziej jej przeszkadzają w spokojnym, samotnym życiu.

#

Christabel Moore
Jak to jest kiedy budzisz się i nic nie pamiętasz?
Kiedy nie wiesz jak się nazywasz, kim jesteś i co tu robisz?
Nie wiesz dokąd iść. Nie wiesz co ze sobą zrobić.
Zaczynasz wszystko od początku z diagnozą amnezji.
Jednak czy to amnezja?

#

Nidabe
Czego się boisz? Jesteś demonem, przyznaj to. Zagubiłaś się, lecz na odwrót już za późno. Ułaskawienia nie będzie. Naiwności nikt nie nagrodzi. Zajmij się sobą. Zrób to nim padniesz ofiarą czegoś gorszego od siebie. Lub własnego wyostrzonego instynktu przetrwania. Już po tobie. To tylko kwestia czasu. Przecież nie będziesz żyć wiecznie. Ta pusta teoria upada co dzień. Nic nie żyje wiecznie. Nawet lęk.

#

Kordelia
Piekło i Niebo. Jak Ying i Yang przeplatają się wzajemnie, odgradzając przy tym jednocześnie. Za dobre uczynki trafia się do Raju, za złe idziesz prosto w czeluści Piekła, gdzie Wielcy Strażnicy prześwietlają nasze poczynania i kierują do odpowiedniego kręgu. Im człowiek gorszy, tym niżej trafia. Clarice Hamilton umiera i trafia do piekła. Nie pamięta jak umarła, ani dlaczego po śmierci trafiła tam gdzie trafiła. Pragnie rozwiązać tę zagadkę i odzyskać utracone wspomnienia.

#

shammy
Bycie agentem tajnych służb specjalnych nie jest wcale takie idealne, jak się może wydawać. Pościgi, strzelaniny, zagrożenia, choroby, śmierć. To wszystko może cie spotkać w każdej chwili. Musisz być przygotowany! Agentem może zostać każdy. Nawet córka prezydenta Ameryki, która postanowiła urozmaicić swoje nudne życie w Waszyngtonie. Czasami jednak nie wystarczą dobre chęci. Rodowód może mieć również swoje wady. Co się stanie, jak ktoś zabawi się kosztem agencji i jej sławnej agentki i nagle porwie jej rodziców?

#

Manon.
To właśnie tu, na tym zadupiu, cisza może stać się najlepszym słuchaczem i przyjacielem zarazem, a ból jest zwykłą codziennością. Śmierć idzie z Tobą ramię w ramię zabierając ze sobą wszystkich, którzy Cię otaczają. Nie, nie mówię o szpitalu psychiatrycznym, a o Forks, które prawie wcale się od niego nie różni.
W małym, deszczowym miasteczku wypełnionym po brzegi przez mityczne stworzenia mieszka Jacqueline Perrault, która różni się od wszystkich mieszkańców razem wziętych. Nigdy nie patrzy tak jak to robią inni, lecz widzi. Nigdy nie słucha, lecz słyszy. Nigdy tego nie chciała, lecz cierpi porzucona przez społeczeństwo i wykorzystywana przez własną matkę, którą mimo wszystko kocha. Wie, że jest inna, ale... Czy aby na pewno zdaje sobie sprawę z rodzaju swej inności?

#

Vanilla
Od paru miesięcy Morgause co noc budzi się z krzykiem, prześladowana przez nocne koszmary. Nie są to jednak niewinne strachy, tylko krwawe morderstwa, których dokonuje. W pewnym momencie, sny zmieniają się w rzeczywistość. Przerażona dziewczyna stara się szukać pomocy w przeszłości, w starych pamiętnikach. Dostaje w swoje ręce dziennik wioskowej czarownicy z początków dwudziestego wieku. Okazuje się, że w tym samym czasie, kilka lat przed śmiercią jej prababki, była taka sama sytuacja. Stara się zrozumieć, co te wydarzenia mają ze sobą wspólnego. I jak je powstrzymać.

#

Viki
Czasy, w których opowieści o duchach są rzadkością. Zanikły horrory. Naukowcy stwierdzili, że zaśmiecanie umysłu czymś co nie istnieje, jest głupotą. A jednak. W Halloween urodziła się Lisa. W wieku pięciu lat, straciła matkę w wypadku. Jej ojciec po tym wszystkim się załamał. Rzucił pracę, zaczął pić. Nigdy nie wychodzi z domu. Lisa znajduje wsparcie w babci, która postanawia zamieszkać z nimi. W szesnaste urodziny dziewczyny, wszystko się zmienia. Od tamtej pory je widzi, rozmawia z nimi. Duchy, które miały być bajką, zostają jej przyjaciółmi. Dzięki nim, idzie dalej przez życie. Ale czy na pewno? Wkrótce spotyka starszego od niej, o dwa lata chłopaka - Luka. Jest w podobnej sytuacji co ona. Lisa nie ufa nieznajomemu. Stara się go unikać. Niedługo po tym, własna matka próbuje ją zabić. Dziewczynie pomaga babcia, która stara się przekonać córkę, aby ta dała spokój. Czy Lisa odkryje tajemnice matki? Czy stanie się taka jak ona? Jaką role w tym wszystkim odegra nowo poznany chłopak?


#

Kaleid & Elder
Jesteśmy dwojgiem studentów, których połączyła przyjaźń i miłość do świata HP. Nasze opowiadanie nie wpisuje się w kanon. Opisaliśmy swoją historię bazując na świecie kreowanym przez panią Rowling.
Młoda dziewczyna zostaje wplątana w niemałe tarapaty przez swoją macochę, ale w jej życiu pojawia się ktoś, kto zmienia bieg wydarzeń. Nie jest jednak powiedziane, że wszystkie plany się powiodą - bo nic nie jest takie, jakim być się wydaje na pierwszy rzut oka. Kim okaże się Paul? Dlaczego Caliope pragnie zemsty i właściwie jakie znaczenie w tej historii ma Theodore Nott?
Odpornych i wytrzymałych zapraszamy w podróż po zakamarkach naszej chorej wyobraźni. Boom headshot gwarantowany.

#

NightRaven
"(...)Nikt bowiem nie wie, że Króliczek postanowił zmienić las. Są nowe tereny, są i nowe ofiary. Ukrył się głęboko i czeka na odpowiedni moment, ostrząc swe pazurki.
Ten moment nieuchronnie się zbliża…
… NADSZEDŁ…" Dania. Wszystko jest pięknie, Eliza dostaje dom w spadku, nowy chłopak i te sprawy. Nie mogło być lepiej. Nie wie tymczasem, że to wierzchołek góry lodowej, coś na osłodzenie łez, taka nutella przed papryczką chili. Dziewczynie przyjdzie wmieszać się w wydarzenia, które wstrząsną całą Danią. A wszystko za sprawą tajemniczego Królika... Czy masz odwagę wejść w świat w którym króliki mordują?

#

Kokilka Impetyka 
Marietta to podopieczna zaskakująco spokojnego mordercy, Edgara. Walczą w niej dwie natury: łagodna oraz niewiarygodnie brutalna. Ma wiele ukrytych celów. Jeden z nich jest całkiem jasny: zamierza doprowadzić na skraj obłędu swego mentora. Czy osiągnie to, co planuje od kilku miesięcy? A może ucieczka przed Edgarem przekreśli jej najskrytsze pragnienie?

#

Bloody
Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne - stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mam wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. Wszystkie bajki uważałaś za fikcję i przebierałeś się za stwory nie z tej ziemi. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro".

#

Diana Landris 
Taylor ma problemy w domu i w szkole. Rodzice postanawiają wysłać ją do akademii Ambers. W akademii dziewczyna po raz pierwszy odkryje kim tak na prawdę jest. Czy jej przyjaciele okażą się wrogami? A wrodzy, ludźmi godnymi zaufania?

#

Sztyletnica
Główną bohaterką tego opowiadania jest Raven, zamknięta w sobie, pesymistyczna i trochę mroczna nastolatka. Jej życie nie jest normalne, ale stara się żeby było jak najbliższe temu które prowadza zwykli ludzie. Jej życie w ciągu kilku dni wywraca się do góry nogami. Raven dowiaduje się że jest dziedziczką wielkiej mocy. Nagle zostaje ona wciągnięta w sieć intryg, których nici zostały utkane tysiące lat przed jej narodzinami, i czy tego chce czy nie musi wziąść udział w grze która zaczęła się za czasów panowania faraonów.

#

Litka i Bagheera
Co byście powiedzieli, gdyby nagle ktoś zamknął was w centrum handlowym? Samych? albo nie zupełnie? Na jakąś godzinę? Dzień? Miesiąc? 100 lat?A co by było gdyby, na początku jedzenia było wbród, a teraz zaczyna się kończyć? Tak samo jak dostęp do prądu? Historia o istnieniu, przetrwaniu i społeczeństwie. O zwierzęcej, prymitywnej stronie człowieka. Zaczyna się polowanie i niech los sprawi byśmy nie stali się zdobyczą.

#

Prześladowca
Blog z tajemniczymi, zapadającymi w pamięć historiami, o których nie będziesz mógł przestać myśleć. Najnowsze premiery: "Kosztem człowieczeństwa" (start 01.XII), "Pamiętnik Mordercy - restart" (początek przyszłego roku)
(opis najnowszego projektu --->) Jest to głęboka opowieść, nie pozbawiona refleksji na temat sensu istnienia, przekleństw, scen przemocy i wykorzystywania /w granicach dobrego smaku/. Ale przede wszystkim jest to wgląd w psychikę nastolatka, który, straciwszy już niemal resztki nadziei, stawia wszystko na jedną kartę. Nie wie tylko, że nie można wchodzić w układ z "diabłem"...

#

Fioletowy Piernik
"Przychodzi taka chwila, kiedy stwórca jest najbardziej samotną osobą na świecie…" Tak się czułam. Wyprana z wszelkich dobrych emocji, porzucona, wykorzystana i zraniona. Pomyśleć, że gdybym choć raz się cholera spóźniła, uniknęłabym wielu miesięcy pogoni za psychopatycznym kultystą i za bogiem kłamstw, nie odkryłabym tajemnic mrożących krew w żyłach, nie oglądałabym jak dom z resztkami mojej rodziny płonie, a mnie ratuje mężczyzna o oczach jak niebo w ziemie o poranku i w czasie zachodu słońca w lecie… A, zapomniałabym. Gdyby nie to, to bym nie umarła.

#

Erviel
Na blogu są umieszczane opowiadania mojego autorstwa. Póki co jest to jedno bardzo długie opowiadanie, ale zamierzam wkrótce wyjść z nowymi projektami. Póki co jest to jedna historia. Oto jej zapowiedź.:
"Gdzieś we wszechświecie istnieje świat, gdzie u zarania dziejów puszka Pandory w ogóle nie została zamknięta i po dziś dzień wychodzą z niej najstraszliwsze potworności, jakie spłodziła matka Ziemia.
Jednakże ludzie są jak pasożyty - potrafią żyć nie zważając na okoliczności. Z tym problemem także sobie poradzili.
Wraz z początkami cywilizacji powstała organizacja, której głównym zadaniem jest ochrona świata przed potworami. W tym celu szkoli się Łowców polujących na wszystko, co wydobywa się z wnętrza puszki.
Organizacja do dnia obecnego funkcjonuje i należycie wykonuje swoje zadanie, utrzymując wszystko w największej tajemnicy. Tylko, że nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem..."

#

erin. 
Erin jest młodą psychiatrą, która niespodziewanie stała się celem psychopaty. Chris to zdegradowany agent FBI, niemogący poradzić sobie z uczuciem do kobiety. Niezidentyfikowani ludzie więzią Desmonda na tajemniczej wyspie Van Nuys, a Alexander próbuje pozbyć się nienawiści do żony i jej kochanka łykając benzodiazepiny. Tytułowy "Woffy" to postać nieznana i może nią być każdy, a krzyż naprawdę nie jest krzyżem tylko ciągiem cyfr... które mogą zniszczyć wszystko, co dotąd wiedzieliśmy.
#



MissAntagonist
Hollow Hill, to małe miasteczko położone w południowej Anglii. Zapomniane przez czas. Od wieków znane jedynie nielicznym. Gdy drużyna siódma dostaje zlecenie przeprowadzenia dochodzenia, mroczne sekrety rodziny van Homure wychodzą na światło dzienne, a z nimi uśpione demony...

#



OSTATNI Z NAS
Blackbirds ♥

Blog opowiada historię zmagań grupy śmiałków, którzy po epidemii tajemniczej infekcji muszą stawić czoła potężnym przeciwnikom, którymi są zarażeni ową chorobą. Muszą oni ratować siebie nawzajem i dotrzeć do specjalnej strefy dla ocalałych - Dystrykt 12. Blog oparty jest na serialu The Walking Dead i grze The Last Of Us.


#



GHOST RIVER
Veronike & Mała
Miejsce niesamowite, wyjątkowe, tajemnicze. Miejsce, o którym wiesz tylko ty. Blog stworzony z myślą o fanatykach horrorów oraz opowiadań o zjawiskach paranormalnych. Jesteś gotowa(y)?


#



Fl4shTV
W wyniku wybuchu tajemniczej zarazy ludzie stracili panowanie nad Ziemią. Zostali pokonani przez tych, którzy teoretycznie już dawno przestali im zagrażać – zmarłych. Wizja rodem z horrorów nagle urzeczywistniła się, a glob zapełniły dziesiątki żywych trupów, wędrujących z miejsca na miejsce w poszukiwaniu ludzkiego mięsa. Nie wszyscy jednak zginęli. Wciąż istnieją na planecie grupy ocalałych, walczące każdego dnia o przeżycie. Jednak, czy to właśnie zombie są dla nich największym zagrożeniem? Wszak jedno z najbardziej adekwatnych do ich sytuacji powiedzeń mówi „Strzeż się żywych, zmarli nic ci nie zrobią”…


#



Degausser
Jeszcze nie do końca „Dwukrotnie Martwi” bohaterowie opowiadają własne historie, jak można się spodziewać, nieusłane różami. Ciężka rola narratora padła na barki osiemnastoletniej Sashy Wilcox, która spędziła pierwszy krytyczny miesiąc na siedzeniu przed telewizorem i ignorowaniu kanałów nadających wiadomości z ostatniej chwili, między innymi przegapiając informację mówiącą o zmartwychwstałym w środku nocy Baracku Obamie, mającym na pośmiertnym sumieniu zarażenie pierwszej damy Stanów Zjednoczonych i dwóch córek. Sasha zaczyna opowiadać nam swoją historię, kiedy wraz z ojcem i inną rodziną na zawsze porzucają zabarykadowany dom, by wyruszyć w podróż, której celem jest odnalezienie Shawna i Lany Wilcox. W chłodnych kalkulacjach wyprawa wydaje się jedynie dwudziestoma godzinami jazdy, jednak zapchane porzuconymi samochodami drogi, w dodatku rojące się od wygłodniałych zombie, nieuwzględnione w planie podróży sytuacje i narastające konflikty będą robiły to, co zwyczajowe przeszkody umieją najlepiej - piętrzyć się.


#



Litka i Bagheera
Apokalipsa którą wywołało uderzenie meteorytu o ziemię, miała miejsce sto lat przed pierwszym rozdziałem. Życie przetrwało tylko w zasypanym centrum handlowym, gdzie powoli zaczyna się kończyć jedzenie. W czasie stu lat odosobnienia wytworzyła się tutaj nowa kultura i hierarchia. Czy naszym bohaterom uda się przeżyć?


#



Katarina
Jest to historia opowiadająca o dziewczynie, która wychowywała się bez rodziców w domu dziecka. Kiedy wreszcie się usamodzielniła, odwiedziła ją dziewczyna, która kiedyś ją gnębiła. Katharine, bo tak miała na imię nie wytrzymała presji i... zabiła swoją pierwszą ofiarę.
Pewnego dnia dzwoni telefon. Po drugiej stronie znajduje się chłopak, który odmieni jej życie. Sprawi, by jej pasją stało się zabijanie... Opowiadanie przesiąknięte jest emocjami i wydarzeniami, których się nie spodziewacie. Serdecznie zapraszam!


#



SKRZYDŁA NADZIEI
Fare Chel
Wystukała odpowiedni numer i przyłożyła drżącą słuchawkę do ucha. Musiała doprowadzić się do porządku. I to za wszelką cenę. Pokaże im, że nie jest żałosną niezdarą. Jest niezależną kobietą. Twardą. Da sobie radę. Na pewno. Po prostu musi i nie ma innego wyjścia. Tak będzie najlepiej.


#



Nina Noey
Szesnastoletnia dziewczyna, Nina mieszka na obrzeżach miasta wraz z mamą i bratem. Nie ma problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów, jednak jej sprawy miłosne nie układają się najlepiej. Od niedawna uczęszcza do liceum, w którym poznała jak dotąd najlepszą przyjaciółkę Martę. Wszystko mogłoby się wydawać normalne i proste aż do pewnego czasu. Czy Nina zdoła pokonać tyle przeciwności i wrogów? Czy uświadomi sobie jakie tak naprawdę grozi jej niebezpieczeństwo ? Co wygra przyjaźń, czy miłość ?


#


Karia Ch.
Trudno jest rozpocząć życie na nowo, gdy nic Ci nie sprzyja. 
Młoda kobieta, odrzucona przez rodzinę, chce powrócić do normalnego życia. Jednak los na jej drodze stawia niebezpieczeństwo. 
Młody biznesmen z dobrze prosperującą firmą.
Nadnaturalna siła stawia ich naprzeciw sobie. 
David chce jej pomóc, co niesie za sobą skutki, jakich nie przewidzieli. 
W ich życie wkracza miłość. Jednak czy przeszłość Victorii tego nie zaprzepaści?
Historia dwojga ludzi, połączonym szczególną więzią.
Ona - była złodziejką, która spędziła 2 lata w więzieniu.
On - przystojny mężczyzna z nieskazitelnym ciałem.
Będą potrafili być razem szczęśliwi? A może jest tylko jej ofiarą? Przeszłość ich dogoni?


#



Czarna Dama
To moje własne FF z serialu True Blood (Czysta Krew), akcja toczy się w miasteczku Bon Temps, gdzie główna bohaterka jest kelnerką w pubie Merlotte's. Jej siostra jest wampirzycą i o tym wie. Z trudem przyjęła to do wiadomości, ale z czasem przyzwyczaiła się do tego. Popularny się staje również narkotyk o nazwie ''V'', czyli sztuczna/czysta krew, dzięki której wampiry się ujawniły i żyją w zgodzie z ludzmi. Jak poradzi sobie śmiertelniczka Melody w takim świecie? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? A może zdoła zaprzyjaznić się z wampirami? W blogu mogą pojawiać się sceny erotyczne, jak i brutalne. Zapraszam serdecznie!


#



PAKT ŚMIERCI
Soundless
Świat XXII wieku. Połowa Europy wraz z całą Rosją już nie istnieje, po zrzuceniu bomby nuklearnej, w czasie III Wojny Światowej. Afryki nie ma na mapach. Nie jest już kontynentem. Jest znana jako Bezbrzeżna Pustynia Sahara. Ludzka populacja wynosi 2 miliardy. Wśród tych dwóch miliardów ludzi żyje Loralei Coldlight. Szesnastoletnia dziewczyna, która ze swojego dotychczasowego życia zostaje rzucona w wir wydarzeń nieprawdopodobnych, jednak prawdziwych. Poznaje nowy świat, którego jest częścią, a o którego istnieniu nie miała pojęcia. Tam będzie musiała stoczyć walkę na śmierć i życie...


#



PORUSZYŁ W NIEJ COŚ, O ISTNIENIU CZEGO NAWET NIE WIEDZIAŁA...
Hayashi Saori
Historia opowiada o młodszej siostrze Jim'a Moriarty'ego, Sally, która wróciła po pięciu latach do Londynu i Sherlock'u Holmes'ie, detektywie, który za wszelką cenę chce powstrzymać Jim'a. Drogi Sherlock'a i Sally skrzyżowały się, żadne jednak nie myślało co to przyniesie...


#




Tajemnicze morderstwa na tle religijnym wstrząsają Anglią. Policja jest pewna, że to sprawka gangu, ale ich podejrzenia okazują się nietrafione.
Z czym tak naprawdę mają do czynienia? Z człowiekiem czy dużo potężniejszą siłą, niż mogą to sobie wyobrazić ludzkie umysły?
Ksiądz Jacob po wysłuchaniu jednej ze spowiedzi wydaje się być pewnym, że złapanie sprawcy nie będzie takie proste, jak myślą pozostali.
Tajemnicze znaki. Wstrząsające zabójstwa. Nieuchwytny zabójca. Diabelskie moce.
Czy Jacobowi uda się uratować ludzi nie zaprzedając własnej duszy?

#

SECRIO DIORUM
Syllumn Noctsolf
"Musisz być na wszystko przygotowany, gdyż życie jest wielką dziwką, mogącą w najmniej oczekiwanym momencie przywalić Ci z prawego sierpowego w twarz." Oto właśnie motto większości istot zamieszkujących naszą piękną, a zarazem niebezpieczną planetę Terronii. Może jest w nim trochę racji, ale tak naprawdę nigdy nie brałam go do serca. Dotychczas uważałam, że jeżeli będę dobra dla innych, oni oraz karma odwdzięczą mi się tym samym. Pfff. O chłopie, w życiu się chyba bardziej nie myliłam. Jednak czego mogłam się spodziewać w świecie, gdzie prawie połowa obywateli może władać jednym z siedmiu żywiołów, ma odlotowe moce oraz w mgnieniu oka potrafi zmienić się z niewinnego osobnika w niebezpieczną bestie? Na szczęście lub raczej nieszczęście oczy otwarli mi nieustająca burza, denerwujący chłopak oraz przeklęte jajko, od którego zaczął się ten cały bałagan. Teraz jedynie czas może pokazać, czy wywalenie na zbity pysk denerwującego małolata byłoby lepszym wyjściem niż użeranie się z bałaganem jakie wprowadził on do mojego życia. Choć muszę przyznać, że nieustający dreszczyk emocji oraz wszechobecny szkarłatny kolor są naprawdę niezłym plusem~. Może wreszcie odkryję prawdziwą mnie pod tą nudną maską codzienności? Czas jedynie to pokaże, a wakzówka tego zegara nieustanie tyka, tyka i tyka.


#



SEKWENCJA RUBIEŻY
Gnijące Jasnowłose Dziewczę 
W układzie spójnych elementów określoną sekwencję zamyka rubież – strefa między czymś ludzkim, a czymś co wkracza już w definicję anormalności. Czym zatem jest ta rubież? Rzeczą, słowem, niematerialnym bytem, zwykłą myślą chorych umysłów? Co stanowiła dla niej, tej podróżującej po ścieżkach otępienia?
Była kimś - osobą z przeszłością, przed którą uciekała. Była zagubiona w uczuciach, które izolowały ją od szczęścia. Miała w sobie strach - w szczególności przed sama sobą. Miała dom, nie będący ostoją dla zmęczonych zmysłów. Pragnęła na zawsze przerwać więzy łączące ją ze złem. Pragnęła posiadać zwykle człowiecze życie


#



hannibal m.d
Po długich i wyniszczających walkach, po miedzy zwolennikami zmian i konserwatystami dochodzi do rozłamu. Ludzie wybierają anarchię, obalając rząd i żyją zgodnie z własnymi zasadami moralnymi, wspierając się Dekalogiem. Na cokwartalnych zebraniach przedstawicieli każdego miasta powołano do życia Inkwizytorów - Somlindich - dbających o utrzymanie status quo. Mężczyźni przeszkoleni w sztuce wykrywania kłamstw mają za zadanie niszczenie wszystkich zabytków kultury, w celu zachowania równowagi i ujednolicenia społeczeństwa. Zakazanym towarem handlują przede wszystkim buntownicy, wyłączeni z życia socjalnego. Do tego zgrupowania nie pasuje szesnastoletni Sean, którego charakter nie pozostawia innego wyboru niż życie w towarzystwie amatorów sztuki. Kiedy tajemnicza Cristina zleca mu napisanie książki, zmieniającej poglądy ludzi, dotychczas w miarę uporządkowane życie chłopaka wywraca się do góry nogami, a on sam będzie musiał przegrupować swój system wartości, zwłaszcza, że wraz z zainteresowaniem kobiety jego śladem podąża żądny zemsty Somlindi.


#



MYSTERIOUS DIARY
Riri
Wielkie historie zaczynają się od wielkich słów i wielkich czynów, ale nie ta. To co mnie spotkało nie jest wielkie, raczej niemożliwe i niepojęte… Drogi Pamiętniku, nie mam pojęcia dlaczego to piszę i tak nikt o tym nie usłyszy, bo ta historia nie jest jedną z tych, które można opowiedzieć przy ognisku lub dzieciom na dobranoc… Moje życie się zmieniło. Nie jestem już człowiekiem, choć tak naprawdę nigdy nim nie byłam, ale teraz wszystko zaczyna się układać. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, acz nie zawsze tak było. Najgorsze było, gdy traciłam samą siebie, jakbym była obserwatorem własnego życia, a jak się wydawało ono wcale nie jest takie krótkie. Mam wrażenie, że i twoje strony są zbyt delikatne by móc zawierać takie słowa, ale muszę to z siebie w końcu wyrzucić. Mówią, że będzie mi lepiej, chociaż mam wrażenie, że teraz jest idealnie. Poświęciłam wiele, ale dobro wygrało i najważniejsze, że mam przy sobie tych których kocham. Tak, przetrwaliśmy, więc czy mogę żądać więcej? Nie sądzę… Miałam zacząć od początku, ale chciałam najpierw spisać swoją radość, później przyjdzie czas na całą resztę…
Twoja Tris.

#

UTRACONE SNY
g r a n i t o v a

W małej miejscowości Newtown dochodzi do serii dziwnych zdarzeń. Jedynym, pozornie niegroźnym świadkiem, jest młoda dziewczyna - Suzanne. Roztrzepana nastolatka, uzależniona od nikotyny i swojego laptopa zastanawia się nad tymi dziwnymi zjawiskami. Nie przejmuje się nimi zbytnio, dopóki nie poznaje szaleńczo przystojnego mężczyzny. Ich spotkanie, bardzo krótkie, mało rzeczowe sprawia, że Suzanne nie pamięta o tym, co widziała i słyszała. Jej priorytetem staje się odnalezienie chłopaka, który wywrócił jej świat do góry nogami.
Z każdym kolejnym odkryciem dziewczyna traci cząstkę siebie, swoich wspomnień i zadaje sobie pytania, na które nie potrafi odnaleźć odpowiedzi: kim był tamten chłopak i co stało się przed jego pojawieniem? Jaką mroczną tajemnicę skrywa 'Wilcze Jezioro' i kim do diabła jest Angus Black?


#



NAPRZECIW DEMONOWI
Miku Nao 암 (wcześniej Misiaczek)

Gabriel jest przeciętnym nastolatkiem, żyjącym pomiędzy światem istot stworzonych przez samego szatana i tych, uformowanych przez Boga. Panicznie boi się wszelkiego rodzaju robactwa. Owym robactwem są demony, które coraz śmielej wychodzą z podziemi, żeby pobawić się z ludźmi w kotka i myszkę. Jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że niektóre z tych stworzeń wyglądają jak żywcem wyjęte z rąk bogini Afrodyty. Co się stanie, jeśli Gabriel niezauważalnie wpadnie w sidła zastawione przez demona, którego uroda i przede wszystkim białe skrzydła, mogą śmiało konkurować z aniołem? Oraz... Co stanie się z pozostałymi bohaterami, którzy przez czysty przypadek zostaną wciągnięci w niebezpieczną grę?


#



ORDO MALUM
Berni Howard

Amy i Alex są na wakacjach u wujka. Początkowo dni mijają im przyjemnie i beztrosko, jednak w mieście zaczynają dziać się złe rzeczy. Dziewczyny muszą odkryć prawdę, która jest o wiele dziwniejsza i bardziej zawiła, niż początkowo sądziły.


#



Shelly
Raven Lynch, upita i naćpana, na imprezie, w pokoju koleżanki, zażywa całe opakowanie tabletek nasennych, popijając obficie alkoholem.
Jej ciało znajdują dobierające się do siebie lesbijki. Lynch zostaje przewieziona do szpitala i odratowana.
Zaczynają się wakacje, a jej matka decyduje się posłać ją na specjalne leczenie w poradni, żeby poznała ludzi takich jak ona - niedoszłych samobójców.
Dziewczyna poznaje tam Arabellę - narkomankę, a dzięki niej Gideona. Ona i Gideon szybko nawiązują przyjaźń i jest między nimi pewna chemia, ale tak samo, jak dobrze się rozumieją, tak samo są dla siebie destrukcyjni.
Raven jeszcze nie wie co szykuje dla niej przyszłość.


#



tłumaczenie: Kliii.
Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
"Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"


#



laurkaa k 
Dwaj bracia Sam i Dean Winchester wyruszają na łowy do miasteczka Mystic Falls w stanie Virginia. Według wskazówek ich ojca, Johna, w mieście przebywają wampiry. W czasie łowów, Sam i Dean spotykają grupkę nastolatków, która może wiedzieć co nieco na temat tutejszych dziwnych zgonów i porwań. Co dzieję się w niegdyś spokojnym miasteczku Mystic Falls? Czy uczniowie z liceum im. Roberta Lee maczali w tym palce?

#

Zamora
Śmierć przynosi rozkosz, szczególnie, gdy można ją przeżywać wciąż na nowo. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy na drodze nieśmiertelności staje ktoś o wiele potężniejszy, dla kogo śmierć ma zupełnie inne znaczenie. Czy ktokolwiek się przed nim ustrzeże? Czy pozostała jeszcze nadzieja? A może jedyne wyjście zawiera się w słowach…
„Po prostu się zabij. Będzie bolało, obiecuję.”

#

DZIEWIĄTA PIECZĘĆ
Nolla
Wampiry istnieją. Czarownice, wilkołaki i duchy też. Aniołki kontra Demony. Demony kontra Łowcy. 
Fakt, to już było. Czyżby? 
Jest rok 2014. Dwa końce świata już za ludzkością, która przestała wierzyć w przepowiednie Majów, czy Wikingów. Ludzie żyją tak jakby świat miał istnieć jeszcze przez miliony lat, nieświadomi, że walka o ich przyszłość właśnie trwa. 
Światłość kontra Ciemność. 
Ale czym jest Ciemność, a czym Światłość? Co jest dobre dla świata, a co złe? Do czego posuną się obie strony, aby wygrać? Czy ludzkość spotka mityczny koniec? 
Na bohaterów czeka śmierć. Martwi bogowie powstaną. Zapomniana wiedza powróci. Zakurzone ołtarze znów zalśnią w blasku świec. Wśród tego z pozoru zwykła dziewczyna. Zwykła do czasu, gdy Śmierć upomni się o swoją pieczęć.

#

TWO WORLDS BUT ONE PROBLEM
Crazy Pants
Dziewiętnastoletni Zayn Malik ma wszystko, o czym marzą nastolatki na całym świecie: fajnych kumpli, pieniądze, pewność sebie i ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Pewnego dnia w jego szkole pojawia się nowa, młoda nauczycielka, Isabella Edwards. Czy ona także ulegnie urokowi Malik'a? Czy głupi, dziecinny zakład może dać początek zakazanej miłości? Jakie konsekwencje poniosą, gdy ich związek, który nie ma prawa istnieć, wyjdzie na jaw? 
To historia opowiadająca o tym, jak łatwo ludzie ulegają pokusie; jak łatwo zmieniają się pod wpływem miłości; jak łatwo przychodzi im krzywdzenie innych kosztem własnego szczęścia.


#



Saphira Trancy
Go to sleep...
Jeffrey Kurosu wraz ze swoim bratem Liu i rodziną przeprowadzają się do małego miasteczka, z dala od ogromnych metropolii, by "odseparować" się choć trochę i odpocząć. Oby dwoje nie potrafią się ani trochę przystosować do otoczenia, pierwszego dnia wdają się w nieprzyjemną bójkę po której dzieją się następne, koszmarne zdarzenia. Jeff poznaję wtedy również młodziutką, świeżą licealistkę Kanade w której zakochuje się bez opanowania. Po pewnym czasie odkrywa on swoją "mroczną" stronę i wykorzystuje ją, by przejąć dziewczynę na własność.
Czy to mu się uda? Czy ich miłość będzie mogła zaistnieć? Czy drugie oblicze Jeffa zniszczy ich uczucia? 

#

AVENGER
Emily & Annie
On - policjant z przeszłością, dla którego rodzina i prawda jest najważniejszą wartością.
Ona - tajemnicza dziewczyna, która wiele ukrywa i z pewnością nie należy do prawych ludzi.
Co się stanie, gdy ich drogi się splotą? Mieszanka wybuchowa? Morderstwa, kłamstwa, tajemnice, narkotyki, wyścigi i .... handel żywym towarem. To nie lada wyzwanie. Czy Zayn podoła zadaniu, równocześnie stawiając czoło przeszłości?
 #


DUSZE CIENI
diem.carpe
Na podstawie 4 sezonu TVD: Co by było, gdyby Elena Gilbert postanowiła kiedyś opuścić Mystick Falls? Wszyscy zapewne uznaliby ją za egoistyczną sukę i spisali na straty. Przecież to jej wampiryzm rozgniewał Pierwotnych i doprowadził do tych wszystkich komplikacji od których, jak ostatni tchórz, postanowiła teraz uciec. Ale co, jeśli znajdą się tacy, którzy zechcą odnaleźć ją i choćby siłą doprowdzić do domu? Jaką tajemnicę skrywa dziewczyna? Jaka jest siła wybaczenia, płynącego z gorącej, destrukcyjnej miłości?
Gdy podejmujesz walkę na śmierć i życie nie ma już odwrotu... Ale czy na pewno egzystencję bez miłości można nazwać życiem?

#


(tłumaczenie Pl)
TheAmmannka i SweetsLucky

"Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal."Jak to jest żyć z czyimś oddechem na karku? Jak to jest nie ufać nikomu? Czy można żyć pomiędzy światem realistycznym a wspomnieniami? Życie zabija nas z każdym dniem. Aczkolwiek nikt z nas nie chce, by jego życie skończyło się zbyt szybko.Niall Horan, członek One Direction, wpada w wir zwany niebezpieczeństwem. Śmierć matki i brata. Ojciec podejrzewany o morderstwa. Przyjaciele, którzy działają na jego niekorzyść. I dziewczyna.. Czy ona jest w stanie trzymać Niall'a przy zdrowych zmysłach?Czy ostatecznie rozwiąże się największa zagadka: kim jest Stalker? Stalker, czy to on wygra walkę o życie Horana?Jednak pamiętaj:nie ufaj nikomu.


#



Tsumi Tenshi, młoda pół Polka, pół Japonka wiedzie sobie spokojne życie w Tokio razem z jej ukochanymi rodzicami. Jednak cały jej świat ulega destrukcji, gdy po zwyczajnej nocy budzi się w salonie, tuż obok zmasakrowanych ciał jej rodziców. Ona sama nic nie pamięta, boi się wyjść na ulicę, bo wie, że przestępca kryje się wśród ludzi.Wszyscy pragnął ją zamknąć w zakładzie psychiatrycznych, jednak od tego wybawia ją dawna przyjaciółka jej matki, która proponuje jej rehabilitację w Polsce. Tsumi nie ma zbyt dużego wyboru, więc godzi się na propozycję kobiety. I właśnie od tej chwili zaczyna się jej koszmar.
Tajemnicza posiadłość, położona wewnątrz sudeckiego lasu, o której istnieniu nie wie nikt.
Niezwykli młodzieńcy z problemami, którzy mogą się pochwalić niejedną tajemnicą.
Ona, jest pozornie zwykłą dziewczyna, która skrywa tajemnicę, o której istnieniu nie wie ona sama.
Tajemnica? Chcecie ich jeszcze więcej?


#


INNA
*starlight*

Mieli siebie nawzajem. Byli nierozłączni, aż pewnego dnia zostali zmuszeni do rozstania się. Dojrzeli do tego, aby wiedzieć, że nie można być egoistą. Po roku spotykają się ponownie, ale nic nie jest takie samo jak wcześniej.
Wcześniej raj, teraz piekło na Ziemii...


#